Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

No ja som to pochopila tak, že práveže Lui si vydýchla, že aj švagriná povedala , že v žiadnomprípade mama, tata na testy. Mojich nemyslela rodičov. Takže ich neženie na žiadne testy.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
Lujza,prečo ich ženieš na testy? Nemajú už 65?
Jaá?!pre boha..ja urcite nie...ja som zasadne proti...mama ze ona pojde...lebo ma ist k lekarovi...ved pisem.. ze som rada,ze aj prva svagrina,ze v ziadnom pripade nie....mama uz zmagorena..lebo vsade daco ine..aj som jej preposlala..co zabka vcera na šutaku prilepila
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Igorovi zas prve co ho napadlo..asi boli jeho škabále...neviem ci aj na jar..nemal problem s topanočkami...
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

veronikasad
Nandrolon
kopretinka
Lujza,prečo ich ženieš na testy? Nemajú už 65?
Možno to niesú domasedi.
Ja si neviem predstaviť, že by moja mama mala 10 dní /ani 5 dní/ vydržať doma a nešla pochodiť do okresného mesta vlakom, autobusom do obchodov, od obuvi a oblečenia až po potraviny ....
Tak ju pošli na testy, Matovič včera slúbil, že ludia s negatívnym výsledkom testu môžu si od pondelka isť kupiť aj obuv ...
Len taka mala otazocka, bude testovanie.? Lekari, aj lekarska komora upozornuju, ze ak sa ti nieco stane v dosledku testovania, zodpovedas si za to sama, isla si tam dobrovolne. Pandemicka komisia nesuhlasila s plosnym testovanim, tieto testy niesu na to vhodne.... Kde su ti odbornici, s ktorymi to Matelko konzultoval?

Matko je asi uz uplne v koncoch, slubuje 500 Eur ako odmenu kazdemu zdravotnikovi za ucast na testovani, asi sa naplno ozvala jeho choroba..
Naposledy upravil annova : 29.10.20 at 17:20
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mínusky, mínusky,
kde vás ľudia berúúúúúú?
Na poliach nerastúúúú,
na Porade ich naserúúúúúú!
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Chlapci choďte už do prdele aj s vašimi mínuskami. Čo už vám fakt covid udrel na mozog? No, vlastne neudrela, lebo to vyzerá, že žiadny nemáte.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
bjuty smis
buáááá, mám - 91 bodov...som rekordér celej porady
A cudujes za?
Co by si cakal za tie hovadiny co tu vypisujes...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Nandrolon
kopretinka
Lujza,prečo ich ženieš na testy? Nemajú už 65?
Možno to niesú domasedi.
Ja si neviem predstaviť, že by moja mama mala 10 dní /ani 5 dní/ vydržať doma a nešla pochodiť do okresného mesta vlakom, autobusom do obchodov, od obuvi a oblečenia až po potraviny ....
Tak ju pošli na testy, Matovič včera slúbil, že ludia s negatívnym výsledkom testu môžu si od pondelka isť kupiť aj obuv ...
Oni samozrejme 70+ idú obaja, skôr by som ich asi ani neodhovoril....
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, ešte jednu osobnú otázku ak môžem...
Sledujem okolo seba Matovoličov a veľkých zástancov testovania od marca 2020. No a nakoniec čuduj sa svete, prinútil nás ostatných /odporcov testovania/ a práve tí zástancovia nejdú.
Nie je to paradox?
Niektorí nejdú, niektorí idú súkromne na PCR, ktoré sú už u nás posúvané ako testy, tak aj výsledky, kvôli nedostatočným kapacitám a veľkému záujmu.
Budem osobný, ty osobne a tvoja rodina idete normálne na plošné testovanie???????????????????????????????????????? ????
Alebo vám netreba, alebo je zas niekto starší o 25 rokov ako v skutočnosti, alebo je na PN /vtedy by nemal porušiť liečebný režim a teda neísť na testy/, alebo niekto zase nemusí /hoci bol veľký zástanca/...
Tak ako, ideš? A tvoja rodina tiež???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vicktor
bjuty smis
buáááá, mám - 91 bodov...som rekordér celej porady
A cudujes za?
Co by si cakal za tie hovadiny co tu vypisujes...
Ale ja som tiež myslel, niečo v tvojom duchu, až kým som si nepozrel môj vlastný profil a uvidel, že píše o mne. To zas muselo byť vyprodukovaného laktátu!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

nandy a ty a tvoja rodina ide???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jarka 1
nandy a ty a tvoja rodina ide???
Deti sú mladšie ako 10r. /tak nie, ale do školy a škôlky samozrejme pôjdu, lebo nikde nie je písané o deťoch, že musia ostať doma ako dôchodci nad 65r./ a ja a manželka MUSÍME, ústne vody vykúpené :-))))))))))))
Radšej urobím na 10 minút zo seba debila, ako prekladať pol roka zubára a prísť vďaka neplatenému voľnu o veeeeľmi peknú sumičku/
Naša firma motivuje spôsobom, že kto pôjde bez ohľadu na výsledok, tak malá odmena, a kto nepôjde, surovo odhlásenie zo soc. poisťovne.
A to ešte nie som si istý, či sa pre tých 10 dní samoplatenia započítava celý rok do dôchodku /viem, že kedysi čosi také bolo, teraz som to nezisťoval a nie je to môj obor
Naposledy upravil Nandrolon : 29.10.20 at 17:42
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
plačková, ako plačková
Ja nesedím na dvoch stoličkách.
ležíš na jednej posteli....
Ja viem. A ty?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Jarka 1
nandy a ty a tvoja rodina ide???
Deti sú mladšie ako 10r. /tak nie, ale do školy a škôlky samozrejme pôjdu, lebo nikde nie je písané o deťoch, že musia ostať doma ako dôchodci nad 65r./ a ja a manželka MUSÍME, ústne vody vykúpené :-))))))))))))
Radšej urobím na 10 minút zo seba debila, ako prekladať pol roka zubára a prísť vďaka neplatenému voľnu o veeeeľmi peknú sumičku/
Naša firma motivuje spôsobom, že kto pôjde bez ohľadu na výsledok, tak malá odmena, a kto nepôjde, surovo odhlásenie zo soc. poisťovne.
A to ešte nie som si istý, či sa pre tých 10 dní samoplatenia započítava celý rok do dôchodku /viem, že kedysi čosi také bolo, teraz som to nezisťoval a nie je to môj obor
Konečne tu niekto vytiahol ten dôchodok, nedávno som to doma spomínala. Podobné bolo za Kaníka.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Mínusky, mínusky,
kde vás ľudia berúúúúúú?
Na poliach nerastúúúú,
na Porade ich naserúúúúúú!
Podľa rozdeľuj a panuj, všade rovnaké, rozhádať spoločnosť a nech sa medzi sebou žerú, osoh odkráča inde.
Môžete čakať na odpoveď do aleluja a nie kvôli tomu ešte aj otvárať témy.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

vicktor
bjuty smis
buáááá, mám - 91 bodov...som rekordér celej porady
A cudujes za?
Co by si cakal za tie hovadiny co tu vypisujes...
chlape, ty ideš )))
kolko je 2+2 tušíš ??
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, neodpovedal si.
Ideš ty osobne a tvoja rodina na celoplošné antigénové testy, alebo si sa dosral ako niektorí ich zástancovia????????????????????????????????????
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
A kedy teda položí funkciu? Furt len slubuje
https://www.facebook.com/11173782713...2162838095822/
Bez slov.
Aspoň vidí, v čom spočíva rozdiel. Predchodca ten tlak vydržal. Tento sa chce zložiť po polroku? Pochybujem, už ochutnal. Alebo sa už aj tento vsúva do role obete?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
misoft
Mínusky, mínusky,
kde vás ľudia berúúúúúú?
Na poliach nerastúúúú,
na Porade ich naserúúúúúú!
Podľa rozdeľuj a panuj, všade rovnaké, rozhádať spoločnosť a nech sa medzi sebou žerú, osoh odkráča inde.
Môžete čakať na odpoveď do aleluja a nie kvôli tomu ešte aj otvárať témy.
Život je krehký a na vozíčku so sáčkom na stolicu a s druhým na moč, sú ti už peniaze ukradnuté z testov takpovediac na ten produkt v tom prvom sáčku.
Si zober, že taký B. Kollár k tomu pred niekoľkými desiatkami hodín mal veľmi blízko. Čo ty vieš, ako dopadneme my ale aj ostatní a napr. aj Matovič? Normálny človek by do takých zlodejín nešiel, lebo by sa bál, že sa mu vlastné deti ráno nezobudia. Aspoň takto to vnímam ja.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
Jarka 1
nandy a ty a tvoja rodina ide???
Deti sú mladšie ako 10r. /tak nie, ale do školy a škôlky samozrejme pôjdu, lebo nikde nie je písané o deťoch, že musia ostať doma ako dôchodci nad 65r./ a ja a manželka MUSÍME, ústne vody vykúpené :-))))))))))))
Radšej urobím na 10 minút zo seba debila, ako prekladať pol roka zubára a prísť vďaka neplatenému voľnu o veeeeľmi peknú sumičku/
Naša firma motivuje spôsobom, že kto pôjde bez ohľadu na výsledok, tak malá odmena, a kto nepôjde, surovo odhlásenie zo soc. poisťovne.
A to ešte nie som si istý, či sa pre tých 10 dní samoplatenia započítava celý rok do dôchodku /viem, že kedysi čosi také bolo, teraz som to nezisťoval a nie je to môj obor
Počas neplateného volna máš prerušené poistenie v SP (nielen dôchodkové, ale aj nemocenské a poistenie v nezamestnanosti). Do dôchodku sa ti nezapočítava len obdobie neplateného volna, kde si nabral že celý rok ?
A samozrejme, musíš si v zdr.poisťovni doplatiť za toto obdobie zdravotné poistenie ako samoplatitel z pomernej časti minimálneho vymeriavacieho základu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať