Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Druhé kolo o.i. nebude v BA a KE. Doplnila som aby buchač nestratil aj reč.
Stupídne poznámky si nechaj na doma a pre iného.
Rovnako si nechaj ty všetky svoje stupídity na mňa a moju rodinu tu aj na šuťáku.
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1604348244681.jpg  
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Som naštvaná,musím si kúpiť nový mobil,tomuto baterka nevydrži už ani pol dňa
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pred hodinou dal doktor Bukovský nový komentár, už si ho pustilo skoro 18 tis. ľudí.
2 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jarka 1
Ani v Trnave nebude druhé kolo.TT mala 0,6.
u nás (PD) bolo viac ako 2 % - piaty najhorší okres na SK ... Pred chvílou som počula v rádiu, že v každom okresnom meste bude zriadené odberové miesto, kde sa bude môcť ktokolvek dať bezplatne otestovať antigenovým testom. Zrejme tak chcú vyriešiť testovanie tých, ktorí sa z akýchkolvek dôvodov plošného testovania nezúčastnili
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka
Pred hodinou dal doktor Bukovský nový komentár, už si ho pustilo skoro 18 tis. ľudí.
Vďaka za upozornenie, perfektný výstup ako vždy.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
účasť
IMG-20201102-WA0000.jpg  
3 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

veronikasad
Jarka 1
Ani v Trnave nebude druhé kolo.TT mala 0,6.
u nás (PD) bolo viac ako 2 % - piaty najhorší okres na SK ... Pred chvílou som počula v rádiu, že v každom okresnom meste bude zriadené odberové miesto, kde sa bude môcť ktokolvek dať bezplatne otestovať antigenovým testom. Zrejme tak chcú vyriešiť testovanie tých, ktorí sa z akýchkolvek dôvodov plošného testovania nezúčastnili

Takto dali ľuďom možnosť dobrovoľného bezplatného testovania antigénovým testom. Síce až v okresnom meste, ale predsa. Dúfam, že to nenechajú len na budúci víkend. Treba najprv skúsiť, či budú mať ľudia záujem. Popri tom budú aj testovania cez PCR testy, kde sa dá ísť až po konzultácii s lekárom a objednaní.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

annova
Jarka 1
Lekári nerastú na strome. Neoberieme ak teba. Ak by mi praskol slepák, tak radšej lekár coviďák v skafandri, ako vrátnik
Takze ty do nemocnice so slepakom s testom, lekar nad tebou s Coronou.
Jedno lepsie nez druhe.
Nakoniec pojdes z nemocnice bez slepaku ale s coronou. Horsi pripad ze ta odvezu v ciernom vaku s coronou...

ber to ako nadsazku..
Tak bez covidového lekára ťa v tom čiernom vreci s prasknutým slepákom odnesu určite :-).Lepši lekár s Covidom ako žiadny,to má Jarka pravdu.
Covida máš možnosť poraziť,prasknutý slepák nie.
9 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mikas uzavrel cintoríny, vyhláškou do konca výnimočného obdobia.

Aj tu bol? Téma je uzavretá.



https://www.porada.sk/t324313-cintor...ronavirus.html
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Už vidím ako v ambulanciách a obchodoch budú overovať certifikáty.
Vírus blbosti sa úspešne šíri.

https://www.topky.sk/cl/10/1998413/K...ody-a-podpisy-
0 0
annova annova

annova je offline (nepripojený) annova

ber to ako nadsazku..[/QUOTE]
Tak bez covidového lekára ťa v tom čiernom vreci s prasknutým slepákom odnesu určite :-).Lepši lekár s Covidom ako žiadny,to má Jarka pravdu.
Covida máš možnosť poraziť,prasknutý slepák nie.[/QUOTE]

Pisala som, ze je to s nadsazkou, je to sice cesky vyraz casto pouzivany aj u nas. Citacia slova z wikipedie:"nadsázka či zveličení označuje záměrné přehánění skutečnosti s cílem zdůraznit subjektivní závažnost."

Kam sme to az dosli?

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...y-v-karantene/

lucim sa s vami so znamou formulkou Quo vadis?
Naposledy upravil annova : 03.11.20 at 12:59
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
Som naštvaná,musím si kúpiť nový mobil,tomuto baterka nevydrži už ani pol dňa
A nestačilo by len baterku? Možno tá v mobile už dosluhuje.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
Som naštvaná,musím si kúpiť nový mobil,tomuto baterka nevydrži už ani pol dňa
A nestačilo by len baterku? Možno tá v mobile už dosluhuje.
Nedá sa vybrať
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

marjankaj
Už vidím ako v ambulanciách a obchodoch budú overovať certifikáty.
Vírus blbosti sa úspešne šíri.

https://www.topky.sk/cl/10/1998413/K...ody-a-podpisy-
Neotvori mi to.
Ale realne nepúšťajú ľudí do potravín (80ročnú,v dedine sú len tie jedny potraviny)
Ani do lekárne-Benu
ani k lekárom.
Paradoxne...sú to výnimky.Tým prevádzkovateľom treba asi preplesk. Že až taki sprostí sú...?
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

U nas nekontroluje mikto nic
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Jarka 1
korela, mne kamarátky sestričky od všeobecných lekárov povedali, že chodia domov totálne ohučané ... nestíhajú zdvíhať telefóny ... pacienti volajú dopredu a chodia si ich zobrať k dverám na stredisko ... pacienti vytočení ak zvoní a nezdvihnú, lebo hajzeľ je na opačnom konci strediska ... nič nie je čierno-biele ...

nerobím si žiadne ilúzie o stave nášho zdravotníctva, ale teraz trpíme všetci ... pacienti aj zdravotníci ... najmenej trpí naša vláda
Trochu si ma prekvapila.
Pacienti volajú, predpokladám preto, pretože sú neinformovaní. Nepoznám dôchodcu, kde by nebolo v domácnosti aspoň jedno zariadenie s prístupom na mail. Moje t,č. v zdrav. dokumentácii je. Aj mi už sestra v minulosti volala kvôli zmene termínu.
Ak má stredisko viac vstupných dverí, stačí na jedny pripnúť oznam, že daný vchod je dočasne uzavretý a pre pacientov je prístupný hlavný vchod za podmienok tých a tých.
Ak nemajú ani ten najmenší organizačný talent, nech behajú. Ale prečo hneď titulovať pacientov?
Tomu stredisku niekto aj šéfuje, či to tam ide samospádom? Stačí aspoň čiastočne odstrániť chaos tam kde sa dá.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ešte veľa vecí nepoznáš...
1 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
Jarka 1
korela, mne kamarátky sestričky od všeobecných lekárov povedali, že chodia domov totálne ohučané ... nestíhajú zdvíhať telefóny ... pacienti volajú dopredu a chodia si ich zobrať k dverám na stredisko ... pacienti vytočení ak zvoní a nezdvihnú, lebo hajzeľ je na opačnom konci strediska ... nič nie je čierno-biele ...

nerobím si žiadne ilúzie o stave nášho zdravotníctva, ale teraz trpíme všetci ... pacienti aj zdravotníci ... najmenej trpí naša vláda
Trochu si ma prekvapila.
Pacienti volajú, predpokladám preto, pretože sú neinformovaní. Nepoznám dôchodcu, kde by nebolo v domácnosti aspoň jedno zariadenie s prístupom na mail. Moje t,č. v zdrav. dokumentácii je. Aj mi už sestra v minulosti volala kvôli zmene termínu.
Ak má stredisko viac vstupných dverí, stačí na jedny pripnúť oznam, že daný vchod je dočasne uzavretý a pre pacientov je prístupný hlavný vchod za podmienok tých a tých.
Ak nemajú ani ten najmenší organizačný talent, nech behajú. Ale prečo hneď titulovať pacientov?
Tomu stredisku niekto aj šéfuje, či to tam ide samospádom? Stačí aspoň čiastočne odstrániť chaos tam kde sa dá.
Korela netuším, o čom to tu píšeš.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
misoft
kopretinka
Som naštvaná,musím si kúpiť nový mobil,tomuto baterka nevydrži už ani pol dňa
A nestačilo by len baterku? Možno tá v mobile už dosluhuje.
Nedá sa vybrať
Na výdrž treba myslieť už pri kúpe mobilu. Momentálne by som žiaden s menšou batériou ako 5000 mAh nebral ani keby za mnou volal a stál 50 eur, alebo ho rozdávali zdarma /síce deťom na hranie by na 2 hodiny denne stačil/.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať