Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

O ockovanii a vakcinach sa na nete vsetko maze....to je tajko ...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kopretinka
marjankaj
Matovič bude aj nadalej magorom. Ak to prejde.
https://www.topky.sk/cl/10/1999551/R...ludia-na-vyber
Co myslis konkretne,tam je toho viac.
Ako si dovujes pisat takto o matovicovi? Budes zmazany!
Ja som ani nekonkretizovala a nejaky estebak to zmazal
No predsa mu neodoberú ten titul za plagiátorstvo. To až tým po 1.1.2021.
Ja sa teším, že mu ten titul zostane.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

marjankaj
kopretinka
marjankaj
Matovič bude aj nadalej magorom. Ak to prejde.
https://www.topky.sk/cl/10/1999551/R...ludia-na-vyber
Co myslis konkretne,tam je toho viac.
Ako si dovujes pisat takto o matovicovi? Budes zmazany!
Ja som ani nekonkretizovala a nejaky estebak to zmazal
No predsa mu neodoberú ten titul za plagiátorstvo. To až tým po 1.1.2021.
Ja sa teším, že mu ten titul zostane.
Jaj toto
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
O ockovanii a vakcinach sa na nete vsetko maze....to je tajko ...
Nee,som napisala,ze je to sebestredny blb s nimim.jednou diagnozou,nikoho som nekonkretizovala
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

lujza.j
O ockovanii a vakcinach sa na nete vsetko maze....to je tajko ...
Az take tajko to nie je, ved o tom hovori otvorene Matelko aj Krajci (uz nakupuje vakciny) ... a to je desive. Som zvedava ci sa ich privrzenci, ktori tak obhajovali testovanie, postavia ako prví do radu aj na ockovanie. Ved ked budu zaockovani, budu chranit seba aj okolie.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marjankaj
Napíšem to jasne aj pre menej chápavých.
Ja im seriem na tie testy. Nebol som povinný ich absolvovať.
Ak by boli skutočne dobrovoľné, ukáž mi aspoň jedného človeka v zamestnaneckom pomere /okrem matovičových debilovoličov/, ktorý by išiel na testy a tým by ohrozil SVOJ VLASTNÝ PRÍJEM a teda VLASTNÝ RODINNÝ rozpočet, tým, že ak by vyšiel pozitívne, musel by byť doma /i keď pripúšťam verziu, že pozitívny lístok by zahodil a išiel by do práce aj tak s tým, že sa testov nezúčastnil/.
Počkám si na podmienky druhého kola. Buď pôjdem "na istotu" a urobím preto od rána "všetko" tak, ako v prvom kole, alebo ak to bude naozaj dobrovoľné, nemám dôvod sa zúčastniť.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

No vlastne na zadnej strane je uvedene, ze ten test je platny tak 7 dni a mas sa zucastnit druheho kola. Moj nazor je, ze slo hlavne o to, aby sa ludia zucastnili studie ... co z nej ma Matelko, mozeme len hadat ... ale tu niekde bude pes zakopany.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
anet
lujza.j
O ockovanii a vakcinach sa na nete vsetko maze....to je tajko ...
Az take tajko to nie je, ved o tom hovori otvorene Matelko aj Krajci (uz nakupuje vakciny) ... a to je desive. Som zvedava ci sa ich privrzenci, ktori tak obhajovali testovanie, postavia ako prví do radu aj na ockovanie. Ved ked budu zaockovani, budu chranit seba aj okolie.
A to majú prázdnu špajzu.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
anet
No vlastne na zadnej strane je uvedene, ze ten test je platny tak 7 dni a mas sa zucastnit druheho kola. Moj nazor je, ze slo hlavne o to, aby sa ludia zucastnili studie ... co z nej ma Matelko, mozeme len hadat ... ale tu niekde bude pes zakopany.
Akého druhého kola? V Bratislave?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

marjankaj
Akého druhého kola? V Bratislave?
No u nas druhe kolo tiez nie je, ale budu niekde odberove miesta aby si sa mohol dobrovolne zucastnit. Zverejnene vraj budu v piatok 6.11.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

marjankaj
A to majú prázdnu špajzu.
A ved treba tie tlacovky aj pocuvat, nie len jednym uchom dnu a druhym von
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Myslíte, že "Posledný križiak" Milan Krajniak sa bude aj v druhom kole promenádovať v českých maskáčoch?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))
https://www1.pluska.sk/regiony/vycho...cele-slovensko
https://www.google.sk/search?source=...4dUDCAY&uact=5
A vieš prečo ich má?
Pretože v prípade, že ho národ bude hľadať, skočí do húštiny a "zamaskuje" sa. Ovšem - v zime to mu bude ho*no platné.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Už som sa bál, že sa budem zase po prípadnej prvotnej pozitivite opakovane testovať pod hrozbou sankcie!
marjankaj
Napíšem to jasne aj pre menej chápavých.
Ja im seriem na tie testy. Nebol som povinný ich absolvovať.
Jááááj.... keby len toto... istotne do piatku vymyslí niečo iné.... napr. to, že ten súčasný "kovid pas" bude platiť len do soboty. Ak nebude aktuálny - viď opatrenia spred 2.11.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
anet
marjankaj
A to majú prázdnu špajzu.
A ved treba tie tlacovky aj pocuvat, nie len jednym uchom dnu a druhym von
Veď to počúvame už pol roka. A čo z toho máme? Na rozdiel od Pavlínky.
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
Jááááj.... keby len toto... istotne do piatku vymyslí niečo iné.... napr. to, že ten súčasný "kovid pas" bude platiť len do soboty. Ak nebude aktuálny - viď opatrenia spred 2.11.
Matelko ide domov do karanteny na dva tyzdne ... tomu ver ze bude mat cas dumat az vyduma nieco.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
anet
marjankaj
Akého druhého kola? V Bratislave?
No u nas druhe kolo tiez nie je, ale budu niekde odberove miesta aby si sa mohol dobrovolne zucastnit. Zverejnene vraj budu v piatok 6.11.
Už som to písal. Nie som povinný sa testovať, tak im na tie testy seriem. Keď ma lekári odmietnu, tak sa im tam tlačiť tiež nebudem.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

marjankaj
Veď to počúvame už pol roka. A čo z toho máme? Na rozdiel od Pavlínky.
A co by si z toho chcel mat?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Najlepšie je,že sú výnimky pre ľudí aj pre prevádzky a najviac pýtajú certifikáty tí,čo vôbec pýtať nemajú-lekárne,potraviny .......a aj od ľudí,ktorym bolo doporučené sa netestovať....
Lebo nepustiť 80ročnú babku do jediných dedinskych potravín.....lebo poslať preč z čakárne onko pacientov bez certifikátu.....
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

kopretinka
Najlepšie je,že sú výnimky pre ľudí aj pre prevádzky a najviac pýtajú certifikáty tí,čo vôbec pýtať nemajú-lekárne,potraviny .......a aj od ľudí,ktorym bolo doporučené sa netestovať....
Lebo nepustiť 80ročnú babku do jediných dedinskych potravín.....lebo poslať preč z čakárne onko pacientov bez certifikátu.....
a kde konkrétne pýtajú? - veď zverejni. Lebo ja som bola aj v lekárni, aj v potravinách, aj v obchodnom dome - a nepýtal nikto. zajtra sa chystám na polikliniku - tak uvidím , či budú chcieť
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
anet
marjankaj
Veď to počúvame už pol roka. A čo z toho máme? Na rozdiel od Pavlínky.
A co by si z toho chcel mat?
Mne by stačila plná špajza.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať