Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
buchač
Na Bukiho sa rozhodne sa nedá spoľahnúť...ten natvrdlý toho už natvrdil do aleluja.
Príkladne v jednom videu tvrdil, že si nevedel nájsť počet obyvateľov Slovenska nad 65 rokov. No čisté klamstvo...
daj niečo poriadne a okrem toho akí sú všetci podľa teba "vieme akí" a "mimo" a čo ja viem akými prívlastkami aj tu každého onálepkuješ. čakáme od teba Najmúdrejšieho niečo rozumné nejakú radu
Teba som ešte neonálepkoval...teda, ak dobre pamätám.
Ale čo nebolo, môže byť...

Ale poďme k veci.
Osobne si myslím, že čítajúc tie poniektoré vaše " múdre " príspevky, tak si fakt pripadám ako Najmúdrejší...
Moje rady by si chcel ? ... a to už prečo ?... a vlastne na čo ?
Nie nadarmo sa vraví..." Komu niet rady, tomu niet pomoci ".
Najmúdrejší rozhodne nie som...NEEXISTUJE...no povedzme, že mám lepšie informácie a z kvalitnejších zdrojov, ako sú Aktuality, Nový Čas a či Tupky.
Takže v konečnom dôsledku tie informácie čítam, a prípadne posúvam ďalej...no na Poradu rozhodne nie...tu idem na základe - Evanjelium podľa Matúša Matúš 7:6.


...a ozaj...nejak som nevidel ani tvoju poriadnu radu ohľadom coviďáka....či ?
Ak si aj dal niečo, tak si do textu zadrel nejaké konzervy, kapustu...a teraz (ohľadom orechov) aj hnoj.

P.S.:
Sa neposerte z nejakého smiešneho výživového poradcu (nie doktora)...
Naposledy upravil buchač : 05.11.20 at 19:55
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
P.S.: Sa neposerte z nejakého smiešneho výživového poradcu (nie doktora)...
hiii, moja naj kamoska je odbornicka na vyzivu, dokonca diplomovana a s doktoratom kazdy nas rozhovor konci tym, nech ma neotravuje, ja nie som jej cielova skupina ale inak sa mame radi uz nejake desatrocia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
kazdy nas rozhovor konci tym, nech ma neotravuje, ja nie som jej cielova skupina
Tak dajako...koho zaujímajú jeho názor alebo rady, nech si ho sleduje.
Ale aby niekto (nemenujem) tlačil ostatným kaleráby do hlavy, vnucoval svoj sprostredkovaný názor od dzigiho ? Ja názory síce beriem, ale niekedy je to cez čiaru.
Predsa čo platí na jedného, nemusí platiť (a ani neplatí) na iného.

...a ani nevravím, že tie videá od Bukiho (prípadne iné) sú občas príliš (žeby schválne ?) dlhé. To pozerajú len jedinci, čo nemajú doma čo robiť.

Buki (alebo iní) ako moderátor má oproti sebe takého alebo onakého odborníka. Ten sa vyjadruje, samozrejme, odborne...šak ako inak. Ktože mu rozumie ? Nuž, len odborník...tie komenty k Bukiho videám svedčia o tom, že ich autori nimi veru nie sú.
Odborníci sa vyjadrujú odborne...a ako argumenty uvádzajú také a či onaké zdroje, a to z celého sveta....ani Kristus Pán by im nerozumel.
Ale sú aj iní odborníci...a ja sa pýtam sa...kto si ich informácie/zdroje overuje ? Sú jedinci, ktorí to robia...prelúskajú net a následne sa zistí, že info nie je kompletné, že je zavádzajúce alebo autor zahraničného zdroja je nejaký oný, čo vyštudoval alternatívnu medecínu u šamana v amazonskej džungli...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
čo vyštudoval alternatívnu medecínu u šamana v amazonskej džungli...
Oni sa riadia a vychadzaju vzdy z odbornych studii a clankov autorit (slovo autorita veeelmi casto pouziva). Iste sa kazdy pamata ako sa vsetci tlacili omega mastnymi kyselinami, lebo ake su dolezite a prospesne ... potom sa to zmenilo a uz neboli take in. A vzdy sa najde vacsia autorita, takze to co platilo rano ... uz vecer nemusi.
Takze ja beriem radsej toho samana
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

<p>
&quot;buchač&quot;
&quot;marjankaj&quot;
&quot;korela&quot;
Raz som na to n&aacute;hodou pri&scaron;la, ako som si pred odchodom z domu i&scaron;la skontrolovať, či si ambulancia medzičasom nezmenila ordinačn&eacute; hodiny. A na&scaron;la som oznam, že si lek&aacute;r v ten deň čerp&aacute; dovolenku. U&scaron;etril mi kopu času, lebo až tak bl&iacute;zko ho nem&aacute;m. BXLmiami, tomu sa hovor&iacute; element&aacute;rna slu&scaron;nosť. A bolo by to vhodn&eacute; uv&aacute;dzať aj v dne&scaron;n&yacute;ch časoch. Ak ste si zvolili cestu svojho pr&iacute;stupu, koho budete prij&iacute;mať a koho nie, tak to tam uveďte. Vy v s&uacute;časnosti tiež iba prispievate k chaosu. Samozrejme, že nie v&scaron;etci.
Bingo.
Jančik&aacute;m...aleže ak&eacute; to bingo ? Kto nem&aacute; v kontaktoch č&iacute;slo na svojho lek&aacute;ra/ov, nech si trhne kon&aacute;rom...alebo sa prihl&aacute;si u s&uacute;druha žinčicu. Konkr&eacute;tne ja nem&aacute;m svojho lek&aacute;ra čo by kameňom dohodil...teda ak som v meste. Ak som na chalupe, tak ani nevrav&iacute;m. Cinknem doktorovi, d&aacute;m ot&aacute;zku ohľadom ordinovania v dan&yacute; deň...a zvy&scaron;ok je predsa jasn&yacute;...či ? Diabetologička, ak sa jej zmen&iacute; program, tak vol&aacute; objednan&yacute;ch pacientov... Poviem aj inak ? Nie každ&yacute; pacient m&aacute; pr&iacute;stup na net - presnej&scaron;ie, neovl&aacute;da poč&iacute;tač. Book Fasov ani nespom&iacute;nam, tam jeden nevie n&aacute;jsť ani sever a nie nejak&eacute; info...sk&ocirc;r n&aacute;jde len stup&iacute;dne koment&aacute;re.
</p>
<p>
Ďakujem, že si n&aacute;s v&scaron;etk&yacute;ch obozn&aacute;mil, ako to m&aacute;&scaron; konkr&eacute;tne so svojimi lek&aacute;rmi o&scaron;etren&eacute; ty. Ja som to p&iacute;sala najm&auml; kv&ocirc;li v&scaron;eobecn&eacute;mu s&uacute;časn&eacute;mu chaosu v neinformovan&iacute; a ako pr&iacute;klad som uviedla pr&iacute;hodu asi spred desiatich rokov, a keď to i&scaron;lo vtedy, nevid&iacute;m jeden d&ocirc;vod, aby kontakt lek&aacute;rov s pacientmi dnes nebol &uacute;plnou samozrejmosťou. Vyhov&aacute;rať sa na čas by bolo &uacute;smevn&eacute;. Pripn&uacute;ť jednu oznamovaciu vetu na WEB nem&ocirc;že byť probl&eacute;m.</p>
<p>
Ja som mala tiež kedysi možnosť vol&aacute;vať svoj&iacute;m lek&aacute;rom, dnes už iba cez ich call centrum 0800 ...., cez ktor&eacute; si mus&iacute;m, pokiaľ nechcem &iacute;sť k lek&aacute;rovi osobne, požiadať aj e-recept a ev. ich požiadať aj o in&eacute; inform&aacute;cie. Neviem prečo nemaj&uacute; zaveden&eacute; na ich str&aacute;nke absencie lek&aacute;rov s uveden&iacute;m zastupuj&uacute;cich lek&aacute;rov. T&aacute;to fa sa na nedostatok financi&iacute; sťažovať určite nem&ocirc;že. Trochu skutočnej profesionality a ľudsk&eacute;ho pr&iacute;stupu by bolo namieste.</p>
<p>
A e&scaron;te zopakujem, v každej dne&scaron;nej rodine m&aacute; niekto pr&iacute;stup na internet. Ak žije senior aj s&aacute;m, predpoklad&aacute;m, že o jeho zdrav. stave je rodina informovan&aacute; a je mu naklonen&aacute; pom&aacute;hať. Ak nie rodina, tak niekto in&yacute;.</p>
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

anet
buchač
čo vyštudoval alternatívnu medecínu u šamana v amazonskej džungli...
Oni sa riadia a vychadzaju vzdy z odbornych studii a clankov autorit (slovo autorita veeelmi casto pouziva). Iste sa kazdy pamata ako sa vsetci tlacili omega mastnymi kyselinami, lebo ake su dolezite a prospesne ... potom sa to zmenilo a uz neboli take in. A vzdy sa najde vacsia autorita, takze to co platilo rano ... uz vecer nemusi.
Takze ja beriem radsej toho samana
Žeby omega 3 vypadli z pozornosti? Tak ich skús vynechať. :-)
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

korela
Žeby omega 3 vypadli z pozornosti? Tak ich skús vynechať. :-)
Nepouzivam doplnky vyzivy tohto typu a ryby nejem Sused chodi rybarcit do Norska kazdy rok, vzdy domov donesie v bedni v lade poukladane poctivo ulovene ryby, ze ber, ber ... hovorim nedavaj mi, nechcem to ... mali psy ale pssst.
Ti doplnim priklad: Existujú zaujímavé súčasné štúdie ohľadom tejto problematiky?
Za najzaujímavejšie považujem, že zatiaľ čo existuje zhoda na zdravotnej prospešnosti omega-3 mastných kyselín z potravín, teda predovšetkým z rýb, je prospešnosť ich prijímania v podobe doplnkov diskutabilná. Štúdie jednoznačne nepotvrdzujú prospešnosť preventívnej suplementácie týmito tukmi.
Naposledy upravil anet : 05.11.20 at 21:36
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pokúsila som sa prepísať korelin príspevok:
Ďakujem, že si nás všetkých oboznámil, ako to máš konkrétne so svojimi lekármi ty. Ja som to písala najmä kvôli všeobecnému súčasnému chaosu v neinformovaní a ako príklad som uviedla príhodu asi spred desiatich rokov, a keď to išlo vtedy, nevidím jeden dôvod, aby kontakt lekárov s pacientmi dnes nebol úplnou samozrejmosťou. Vyhovárať sa na čas by bolo úsmevné. Pripnúť jednu oznamovaciu vetu na WEB nemôže byť problém.
Ja som mala tiež kedysi možnosť volávať svojím lekárom, dnes už iba cez ich call centrum 0800 ...., cez ktoré si musím, pokiaľ nechcem ísť k lekárovi osobne, požiadať aj e-recept a ev. ich požiadať aj o iné informácie. Neviem prečo nemajú zavedené na ich stránke absencie lekárov s uvedením zastupujúcich lekárov. To sa na nedostatok financií sťažovať určite nemôže. Trochu skutočnej profesionality a ľudského prístupu by bolo namieste.
A ešte zopakujem, v každej dnešnej rodine má niekto prístup na internet. Ak žije senior aj sám, predpokladám, že o jeho zdrav. stave je rodina informovaná a je mu naklonená pomáhať. Ak nie rodina, tak niekto iný.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

anet
korela
Žeby omega 3 vypadli z pozornosti? Tak ich skús vynechať. :-)
Nepouzivam doplnky vyzivy tohto typu a ryby nejem Sused chodi rybarcit do Norska kazdy rok, vzdy domov donesie v bedni v lade poukladane poctivo ulovene ryby, ze ber, ber ... hovorim nedavaj mi, nechcem to ... mali psy ale pssst.
Nemusíš doplnky, ide iba o to, zariadiť si ich prísun inak.
Ja lososy z fariem nekupujem.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

korela
Nemusíš doplnky, ide iba o to, zariadiť si ich prísun inak.
Ja lososy z fariem nekupujem.
A odkial kupujes?
Nazor samozrejme nikomu neberiem, ale ozaj to chce svoju cielovu skupinu
Sused lovi na otvorenom mori, tusim sa hojda tyzden na lodi ... ooobrovksy zazitok, no.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

anet
korela
Žeby omega 3 vypadli z pozornosti? Tak ich skús vynechať. :-)
Nepouzivam doplnky vyzivy tohto typu a ryby nejem Sused chodi rybarcit do Norska kazdy rok, vzdy domov donesie v bedni v lade poukladane poctivo ulovene ryby, ze ber, ber ... hovorim nedavaj mi, nechcem to ... mali psy ale pssst.
Ti doplnim priklad: Existujú zaujímavé súčasné štúdie ohľadom tejto problematiky?
Za najzaujímavejšie považujem, že zatiaľ čo existuje zhoda na zdravotnej prospešnosti omega-3 mastných kyselín z potravín, teda predovšetkým z rýb, je prospešnosť ich prijímania v podobe doplnkov diskutabilná. Štúdie jednoznačne nepotvrdzujú prospešnosť preventívnej suplementácie týmito tukmi.
Mňa vrátil do života čerstvý ľanový olej, nie z obchodov, ani bio obchodov. To boli riadne denné dávky.
Sú ľudia, ktorí ryby nejedia.
Neviem, či súčasnej, ale myslím, že postačujúci výskum sa urobil v 50. r. min. st. v Nemecku Dr. Budwig.
A čo psy? Žeby takto? https://sk.pinterest.com/pin/457537643398864474/
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nemám slov,už to zase zmenili,tam pravá ruka nevie,čo robí ľavá
Najprv bolo,že kto sa nebol otestovať minule,tak tento týždeň nemôže,lebo je v karánténe a zrazu už môže......jak u debilov na dvorku...
2 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
Nemám slov,už to zase zmenili,tam pravá ruka nevie,čo robí ľavá
Najprv bolo,že kto sa nebol otestovať minule,tak tento týždeň nemôže,lebo je v karánténe a zrazu už môže......jak u debilov na dvorku...
čo sa zmenilo od poobedia ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Do rána sa toho ešte zmení..... Matelko v karanténe mal dostatok času, aby zase nejakú píchovinu vymyslel.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

.
Screenshot_20201105-230752.png  
Screenshot_20201106-012031.png  
1/1
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
duves
korela
pavol54
kukučka
Pred hodinou dal doktor Bukovský nový komentár, už si ho pustilo skoro 18 tis. ľudí.
Vďaka za upozornenie, perfektný výstup ako vždy.
K dnešnému dňa 155 440.
Orechy zaberaju na vírus?
Všetky plody rastlín sú v koncentrovanej forme vybavené účinnými (nazvime )látkami aby prežili a boli dostatočne odolné proti vonkajším vplyvom a mohli založiť svoju novú generáciu, postupom času som čím dalej tým viac užasnutý ako je to v prírode dokonale "premakané" Vírusy, baktérie, plesne huby atď sú tu od nepamäti a budú aj po nás, ľudstvo prinieslo žiarenia rôzneho druhu aj sem sa adaptovali a mikroplastový "smog" ,aj tu sa niektoré prispôsobujú, Takže prečo by orech nemohol mať účinky na vírusy. Len si zober orechové listy ako "šantia" v pôde.
a nobelovú cenu za rok 2020 získaváááááá : )))))))))))))))))
takto vyzerá reakcia keď prsty na klávesnici predbehnú rozum
Tak vďaka za ukážku
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
.
Ukážková idiocia danej osoby...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Že vraj poslankyňa NR Slovenska...
https://www.facebook.com/smersdpreso...99003617245922

No amen tma...že poslankyňa. Trt poslankyňa, to je iná héééérečka.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

duves
korela
pavol54
kukučka
Pred hodinou dal doktor Bukovský nový komentár, už si ho pustilo skoro 18 tis. ľudí.
Vďaka za upozornenie, perfektný výstup ako vždy.
K dnešnému dňa 155 440.
Orechy zaberaju na vírus?
Nazdravie.sk
Dávam duvesovi kontrolnú otázku ale môžete odpovedať všetci.Kyselina salicylová je základom najznámejších liekov na teplotu ako Acylpirin,Aspitín,Anopyrín atd atd.
Akú má historiu?Z čoho pôvodne pochádza?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať