Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Také ľahké ? Ťažšie nemáš ?
Predchodca Acylpirinu bola vŕba.
Vrba (latinsky Salix) obsahuje hojivou látku salicin, z ktorej bola v roku 1838 vyrobená liečivá salicylová kyselina.
Hippokrates dával svojim pacientom žuť listy vŕby.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Bolo to pre duvesa,nie pre Teba,u Teba som nepochybovala.Kvôli tej otázke o orechoch.:-))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak dalšie-Digoxin?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prečo sa zmazal pavel?Ved on je páchateľom tejto diskusie :-)).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Prečo sa zmazal pavel?Ved on je páchateľom tejto diskusie :-)).
aby som nebol za blbého to vieš nobelovky dve to by bola silná káva
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vie mi niekto vysvetliť, z akého dôvodu sa neustále menia pravidlá/podmienky testovania?
Iba mne sa tieto debilné praktiky podobajú na praktiky podnodníkov, ktorí prídu do potravín /alebo iného obchodu/ a začnú stále rozmieňať a zamieňať bankovky, až je z toho pokladníčka pomýlená a podvodník odchádza s ukradnutými peniazmi preč?
Alebo to každý berie korektne a iba mne to pripadá čudne???
2 1
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Fabre
BOMBA !!! Mlada uz dostala rozum. Dala sa otestovat, aj rusko si pochvalovala. Ani jej nechybali chore dristy NULITNEJ . Palec hore pre mladu https://kosice.korzar.sme.sk/c/22527...t.html?ref=trz
trt, nulitná už zverejnila záznam z telefonického rozhovoru po tomto ošetrení :/
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Vie mi niekto vysvetliť, z akého dôvodu sa neustále menia pravidlá/podmienky testovania?
Iba mne sa tieto debilné praktiky podobajú na praktiky podnodníkov, ktorí prídu do potravín /alebo iného obchodu/ a začnú stále rozmieňať a zamieňať bankovky, až je z toho pokladníčka pomýlená a podvodník odchádza s ukradnutými peniazmi preč?
Alebo to každý berie korektne a iba mne to pripadá čudne???
Noo, mne pripadajú ako tí takí zvláštni podnikateľ vodníci, obchodníci, čo tovar propagujú, predávajú len formou skrytého násilia. Akože, ako sa to volajú? Akoželen ich to nazývajú? Ahaaaaa ŠMEJDI! A Slovensko je ich obchodný priestor. Kúpte, lebo ...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A ako sa má dobre ten Diclovit, ako dobré dnes radí, štvrté miesto. Ten, čo miesto rozprávky na dobrú noc potrebuje 182ku, či 112?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...z70qG2NssIl32M
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Neviem,co sa mi porobilo s mobilom.Otec mi vola,zdvihnem,hlucho.Volam ja jemu,2xzazvoni,potom hlucho.Inde volam a ok,aj niekto iny ked jemu vola,tak ok.Ani smsku mi neodosle.Zablokovane to cislo nie je....nechapem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
BXLmiami
Prečo sa zmazal pavel?Ved on je páchateľom tejto diskusie :-)).
aby som nebol za blbého
Hehehe...neskoro...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

korela
Mňa vrátil do života čerstvý ľanový olej, nie z obchodov, ani bio obchodov. To boli riadne denné dávky.
Sú ľudia, ktorí ryby nejedia.
Neviem, či súčasnej, ale myslím, že postačujúci výskum sa urobil v 50. r. min. st. v Nemecku Dr. Budwig.
A čo psy? Žeby takto? https://sk.pinterest.com/pin/457537643398864474/
Ale ved to je v poriadku, kazdy nech kona podla vlastneho uvazenia. Na druhej strane osobne poznam cloveka, ktory pil jeden domaci bylinkovy caj az sa nim priotravil a skoncil v nemocnici.
Ten link mi nejde otvorit, pise mi show-eror ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Tak dalšie-Digoxin?
Také otázky v podstate nemajú význam. Predsa nie jeden liek má pôvod vo flóre a či faune.
Odpovede sa jeden dočíta na nete raz dva.
Lenže prírodné liečivá by bolo v takých množstvách, ktoré sú potrebné na liečbu pacientov, dosť náročné pestovať a aj vyrábať.
Veď aj inzulín sa v počiatkoch vyrábal z hovädzích a bravčových pankreasov, no teraz sa vyrába už len humánnym spôsobom, čiže chemicky.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Matovič / Celoplošné testovanie - paródia / Risitas titulky

.
5 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

anet
korela
Mňa vrátil do života čerstvý ľanový olej, nie z obchodov, ani bio obchodov. To boli riadne denné dávky.
Sú ľudia, ktorí ryby nejedia.
Neviem, či súčasnej, ale myslím, že postačujúci výskum sa urobil v 50. r. min. st. v Nemecku Dr. Budwig.
A čo psy? Žeby takto? https://sk.pinterest.com/pin/457537643398864474/
Ale ved to je v poriadku, kazdy nech kona podla vlastneho uvazenia. Na druhej strane osobne poznam cloveka, ktory pil jeden domaci bylinkovy caj az sa nim priotravil a skoncil v nemocnici.
Ten link mi nejde otvorit, pise mi show-eror ...
To je pravda,pretože si neuvedomil že je to liek a bral to akože bylinky.Ved toto bol dôvod prečo sa aj z čajov vymazali účinky a tieto údaje.Je treba pripomínať že aj rozmarínom sa dá predávkovať ak ho pije niekto s vysokým tlakom.S nízkym je to v poriadku.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
BXLmiami
Tak dalšie-Digoxin?
Také otázky v podstate nemajú význam. Predsa nie jeden liek má pôvod vo flóre a či faune.
Odpovede sa jeden dočíta na nete raz dva.
Lenže prírodné liečivá by bolo v takých množstvách, ktoré sú potrebné na liečbu pacientov, dosť náročné pestovať a aj vyrábať.
Veď aj inzulín sa v počiatkoch vyrábal z hovädzích a bravčových pankreasov, no teraz sa vyrába už len humánnym spôsobom, čiže chemicky.
To je pravda,ale je treba pripomínať že aj orech má rôzne účinky a niektoré sú skutočne skvelé.Odpojili sme sa od prírody.
Inak neskúšajte Digitalis,čiže náprstnik :-))
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Vie mi niekto vysvetliť, z akého dôvodu sa neustále menia pravidlá/podmienky testovania?
Iba mne sa tieto debilné praktiky podobajú na praktiky podnodníkov, ktorí prídu do potravín /alebo iného obchodu/ a začnú stále rozmieňať a zamieňať bankovky, až je z toho pokladníčka pomýlená a podvodník odchádza s ukradnutými peniazmi preč?
Alebo to každý berie korektne a iba mne to pripadá čudne???
Nás sa nepýtaj.... pýtaj sa toho koňa z Trnavy.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kazdy den sa na balkone vytesujem z.mojich muškatlov...ako pekne kvitnu...este nech u mna na 4poschodi nemrzne dlho....dobre dobre zabudla som..aby sa neurazili,ze som zabudla...aj minulorocne vresy kvitnu....
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prečo by som sa nepýtal. Veď tu sú odborníci na všetko.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
Prečo sa zmazal pavel?Ved on je páchateľom tejto diskusie :-)).
Nie každý sa musí vyznať v medicíne. A nie každý sa zase vyzná v paragrafoch.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať