Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dáša_
čo si spomínam, tak profesor Krčmery tvrdil, že Vianoce už by mali byť relatívne v pohode. Teda, nikdy to nebude také, ako predtým, ale že už to bude prijatelnejšie. My sme doma už skonštatovali, že po dlhých rokoch veru tentokrát na polnočnp nepôjdeme. Bez ohľadu na opatrenia.
Krčméry....V marci hovoril,že je to hystéria,iba chrípočka,do mája je po nej.V máji tvrdil,že 2.vlna nebude,leto bude normálnr,korona zmizne sama od seba,vakcinu nebude treba.V septembri sa zobudil......
Naposledy upravil kopretinka : 07.11.20 at 08:11
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Takže matrtaj sluboval kedysi velke prekvapenie......mame to tu......testy,test,testy,testy,.....aj ked bude 0,001,tak sa bude furt testovat,lebo on to chce.A aj tak bude lockdown.
Dusicky zrusil,verim ze zrusi aj vianoce. A bude to takto az kym nebudeme vsetci DOBROVOLNE zaockovani.
Lutujem pavlinu,s psychopatom sa neda zit.hadam jej to tie peniaze,co z toho ma,vynahradia.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty ľutuješ Pavlínu, ja si myslím, že sú obaja presne rovnaké choré svine. Takí ľudia sa proste nájdu a rozumejú si.
Už len fakt, že cez zákaz vychádzania, ktoré defakto vyhlási jej muž sa ide ona prezentovať fotkami z východu na dušičky, kde musela precestovať XY okresov. Myslíš, že toto môže urobiť nejaká normálna a inteligentná žena???
Ja myslím, že určite nie.
PS: len pre pripomenutie. Matovič veľmi dobre o sebe vie, že je mamonár a že by kľudne pre peniaze aj vraždil.
https://plus7dni.pluska.sk/domov/zia...tva-sefa-olano
Naposledy upravil Nandrolon : 07.11.20 at 09:14
0 0
Mikae Mikae

Mikae je offline (nepripojený) Mikae

staré ale aktuálne
japonsko.jpg  
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Ty ľutuješ Pavlínu, ja si myslím, že sú obaja presne rovnaké choré svine. Takí ľudia sa proste nájdu a rozumejú si.
Už len fakt, že cez zákaz vychádzania, ktoré defakto vyhlási jej muž sa ide ona prezentovať fotkami z východu na dušičky, kde musela precestovať XY okresov. Myslíš, že toto môže urobiť nejaká normálna a inteligentná žena???
Ja myslím, že určite nie.
PS: len pre pripomenutie. Matovič veľmi dobre o sebe vie, že je mamonár a že by kľudne pre peniaze aj vraždil.
https://plus7dni.pluska.sk/domov/zia...tva-sefa-olano
Ako sa žiarlivá pani matovičová stala tigricou????? Pre boha :
Aký nadpis
Že majú rozdelené bsm viem dávno,a že matovič "vlastní pol trnavy" a chce prestavovať budovu na byty je fakt čerstvá informácia.......len som sa akosi nič nedočitala o žiarlivej tigrici.
A to ako vieš,že on o sebe vie,žeby vraždil pre peniaze?
Ani som nevidela,žeby sa pretrčala na cintorine,keďže má zavretý profil(bola som si ho vyhľadať)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

1. Na nadpis sa vykašli, dôležitý je obsah, hlavne citácie, konkrétne ako Matovič sám o sebe hovoril, že je chorý.
2. "Vraždiť pre peniaze" je v prenesenom význame to isté ako "nechať si vŕtať koleno". To si už hádam počula a fakt si nemyslíš, že ide o vŕtačku a prevŕtanie kolena...
3. To, ako Matovičová na sociálnej sieti uverejnila fotku, ako bola na cintoríne na východe páliť sviečky obletela viacero médií, potom ju zrejme na príkaz Matoviča stiahla a teraz mi ju už nechce ani vyhľadať /ako keby sa to nestalo/.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Ty ľutuješ Pavlínu, ja si myslím, že sú obaja presne rovnaké choré svine. Takí ľudia sa proste nájdu a rozumejú si.
Už len fakt, že cez zákaz vychádzania, ktoré defakto vyhlási jej muž sa ide ona prezentovať fotkami z východu na dušičky, kde musela precestovať XY okresov. Myslíš, že toto môže urobiť nejaká normálna a inteligentná žena???
Ja myslím, že určite nie.
PS: len pre pripomenutie. Matovič veľmi dobre o sebe vie, že je mamonár a že by kľudne pre peniaze aj vraždil.
https://plus7dni.pluska.sk/domov/zia...tva-sefa-olano
Ty musíš byť posadnutý
Kde sa v tebe berie toľko nenávisti?
Len tak žene nadávať do chorých svíň.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja tu nenávisť iba odrážam, neprodukujem.
To Matovič nenávidí všetkých a preto nás slušných, pracujúcich stále nezmyselne šikanuje.
Ako on k nám, tak my k nemu. A na jeho ženu som napísal iba svoj súkromný názor. Nezastávam žiadnu organizáciu, netlmočím ho ani za firmu.
To, čo urobila je čistá demencia, ktorá odráža jej úroveň. Okrem toho si myslím, že takí ľudia ako Matovič sú zaujímaví iba pre podobné "ženy".
Zamýšľam sa nad tým, či by si sa tiež ozval, ak by som písal napr. o Jankovskej, alebo o tej Ficovej štetke.... asi nie, čo už, keď je niekto OĽANO pozitív.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mikae
staré ale aktuálne
https://www.porada.sk/attachment.php...1&d=1604741829

Takže, japonec, biely, a nie ho vidieť. Tak ako bieleho leva na púšti?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon

3. To, ako Matovičová na sociálnej sieti uverejnila fotku, ako bola na cintoríne na východe páliť sviečky obletela viacero médií, potom ju zrejme na príkaz Matoviča stiahla a teraz mi ju už nechce ani vyhľadať /ako keby sa to nestalo/.
Tak predsa sa mu niečo z minulosti hodí. " skutok sa nestal "
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Neozval.....jankovská je zločinec a preto hnije v base a donáša na smerácke spickto ešte bude veselo

Ale čo a komu spravila matovicova?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Radosť žiť v takomto štáte.
Tí, čo sú odsúdení sú zločinci.
Tí, čo odsúdení nie sú, sú tiež zločinci.
Žijú v tomto štáte aj nejakí iní obyvatelia?
Naposledy upravil marjankaj : 07.11.20 at 10:44
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Neozval.....jankovská je zločinec a preto hnije v base a donáša na smerácke spickto ešte bude veselo

Ale čo a komu spravila matovicova?
Žije z nakradnutých peňazí, ako aj jeho dcéry. Dúfam, že za to všetci zaplatia.
Stále si myslíš, že je to náhoda s tou firmou TT a testami a prepojením na školu?
Ty na také náhody TERAZ veríš? Veď ak by to urobil niekto zo smerákov, tak ich pribijete na kríž!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Zas máš nejakú konšpiračnú teóriu??
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Konšpiračná teória že cez TT firmu sa kúpili testy?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

A ? To je škandál?
Kde je tam zlodejina?
Akú škodu tam vidíš?
O akých nakradnutych peniazoch píšeš?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
A ? To je škandál?
Kde je tam zlodejina?
Akú škodu tam vidíš?
O akých nakradnutych peniazoch píšeš?
Takže podla teba je košer,že tie testy nakúpila TÁ firma?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty - si si istý, že to nie je priamo firma Matoviča? Je viacero spôsobov ako sa to dá urobiť, aby to bolo pre verejnosť nezistiteľné. A to myslím iba tie legálne varianty bez bielych koní a kobýl...
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
A ? To je škandál?
Kde je tam zlodejina?
Akú škodu tam vidíš?
O akých nakradnutych peniazoch píšeš?
berieš to ako aktuálnu obchodnú činnosť, proste príležitosť. Nebude korona nebude taká príležitosť. Vraj železo treba treba kuť keď je horúce.. buchnúť treba raz, druhy raz, tretí rak, do kolečka, dokola ... Koľko ich ešte bude?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať