Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ďalší úspech vedcov: https://www.cas.sk/clanok/1050703/da...m-to-podarilo/
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
misoft
Hmmm.... nie je sledovanie ako sledovanie. Niekde telku majú zapnutú zo zvyku, niekde ako zvukovú kulisu... ono totiž - čo už v tej telke dávajú?
NIČ!
Farma? Horná Dolná? Uhorčík? Rodinné prípady?.... Všetko je to mediálny "odpad". A tak len registrujú nejaký zvuk, pretože ani v tom rozhlase prakticky dávajú jedno a to isté - niekedy sa jedna skladba prehraje za hodinu i trikrát. Kto to má furt počúvať?
Mne sa najviac páči ten kurz ako sa robia výtery z nosa,na všetkých kanátoch každú hodinu aspon 5x.Myslím,že už aj batoľa by to zvládlo.Novinárom šibe.
Ja som to v telke nevidela ani raz,len na fb na stránke min.zdrav.
Vidíš,a aj tak to robia zle.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, zase poučuješ jak dilino gádžo :-)
Keď vyšmaríme ukrajincov z tunajších fabrík tak vás tam budú testovať každý týždeň do konca života :-)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

kopretinka
BXLmiami
misoft
Hmmm.... nie je sledovanie ako sledovanie. Niekde telku majú zapnutú zo zvyku, niekde ako zvukovú kulisu... ono totiž - čo už v tej telke dávajú?
NIČ!
Farma? Horná Dolná? Uhorčík? Rodinné prípady?.... Všetko je to mediálny "odpad". A tak len registrujú nejaký zvuk, pretože ani v tom rozhlase prakticky dávajú jedno a to isté - niekedy sa jedna skladba prehraje za hodinu i trikrát. Kto to má furt počúvať?
Mne sa najviac páči ten kurz ako sa robia výtery z nosa,na všetkých kanátoch každú hodinu aspon 5x.Myslím,že už aj batoľa by to zvládlo.Novinárom šibe.
Ja som to v telke nevidela ani raz,len na fb na stránke min.zdrav.
Vidíš,a aj tak to robia zle.
Nep0zeráš správy
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

V každých jednych správach a na každom kanály nič iné nevidíš, len ako sa ľuďom špárajú v nose. Už je z toho vyložene hnus. Tým čo robia tie správy už vyslovene šibe, alebo sú úchyláci.
2 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Jarka 1
V každých jednych správach a na každom kanály nič iné nevidíš, len ako sa ľuďom špárajú v nose. Už je z toho vyložene hnus. Tým čo robia tie správy už vyslovene šibe, alebo sú úchyláci.
ja som to ešte nevidela, teraz to tu prvá-krát čítam. Aké kanály to pozeráš? (je pravda, že správy nepozerám; - dá sa kliknúť aj na inšie)
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A ako si to vychutnávajú, že aký kus sa do človeka zmestí, jeho hlavnej častí. Ale šaško sa aj pred koronou, keď nebola sa vo všetkom špáral, iným vinu dával? Čo sa v živote naučil, to dnes národu doručil. Do mňa nešpárajte, ja som krytý a mám národ v riti.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Katy a R
Jarka 1
V každých jednych správach a na každom kanály nič iné nevidíš, len ako sa ľuďom špárajú v nose. Už je z toho vyložene hnus. Tým čo robia tie správy už vyslovene šibe, alebo sú úchyláci.
ja som to ešte nevidela, teraz to tu prvá-krát čítam. Aké kanály to pozeráš? (je pravda, že správy nepozerám; - dá sa kliknúť aj na inšie)

Katy, že si to ešte nevidela ti ťažko uverím. Áno, dá sa správam vyhnúť, ale vyhýbam sa im po celý deň. Ak budem celú situáciu len ignorovať bez totálneho záujmu, tak potom už len ako ovca sa môžeš ísť postaviť do rady. Úplná ignorácia situácie nie je riešenie. Nežijem niekde na vyhnálove v zemľanke.

A kliknúť na inšie - v súčasnej dobe veľmi nie je na čo klikať.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Katy a R
Jarka 1
V každých jednych správach a na každom kanály nič iné nevidíš, len ako sa ľuďom špárajú v nose. Už je z toho vyložene hnus. Tým čo robia tie správy už vyslovene šibe, alebo sú úchyláci.
ja som to ešte nevidela, teraz to tu prvá-krát čítam. Aké kanály to pozeráš? (je pravda, že správy nepozerám; - dá sa kliknúť aj na inšie)
Katy ale keď nepozeráš správy alebo Matovičov status na fejsbooku, tak si odtrhnutá od reality. Každý deň je niečo nové a hlavne inak.
Najprv ťa bez certifikátu nikde nepustia, potom jeho platnosť predĺžia na dva týždne a od pondelka ti už bude na prd. A čo bude po testovaní o 10 dní sa dozvieme až potom.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Jarka 1
Katy a R
Jarka 1
V každých jednych správach a na každom kanály nič iné nevidíš, len ako sa ľuďom špárajú v nose. Už je z toho vyložene hnus. Tým čo robia tie správy už vyslovene šibe, alebo sú úchyláci.
ja som to ešte nevidela, teraz to tu prvá-krát čítam. Aké kanály to pozeráš? (je pravda, že správy nepozerám; - dá sa kliknúť aj na inšie)

Katy, že si to ešte nevidela ti ťažko uverím. Áno, dá sa správam vyhnúť, ale vyhýbam sa im po celý deň. Ak budem celú situáciu len ignorovať bez totálneho záujmu, tak potom už len ako ovca sa môžeš ísť postaviť do rady. Úplná ignorácia situácie nie je riešenie. Nežijem niekde na vyhnálove v zemľanke.

A kliknúť na inšie - v súčasnej dobe veľmi nie je na čo klikať.
No FARMA je tiež užitočná. Tam sa to aspoň až tak nemení.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Všade teraz skloňujú lockdown. Len kde tých väzňov zobrať?
lockdown= obmedzenie pohybu väzňov
https://webslovnik.zoznam.sk/anglick...ky/?s=lockdown
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Jarka 1
A kliknúť na inšie - v súčasnej dobe veľmi nie je na čo klikať.
ja ti mám plno hudobných kanálov .. aj všelijakých krimi (radšej Gibsa mrknem ..).
A opatrenia si pozriem - až keď budem aktuálne potrebovať - napr o 2 týždne cesta do červeného okresu (načo by som to riešila teraz, keď sa to môže zmeniť - a aj tak to nijako neovplyvním.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Jarka 1
V každých jednych správach a na každom kanály nič iné nevidíš, len ako sa ľuďom špárajú v nose. Už je z toho vyložene hnus. Tým čo robia tie správy už vyslovene šibe, alebo sú úchyláci.
Alebo my zase nemáme vkus,taký správny umelecký :-))))))
Je to hnus máš pravdu.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Buchač, zase poučuješ jak dilino gádžo :-)
Keď vyšmaríme ukrajincov z tunajších fabrík tak vás tam budú testovať každý týždeň do konca života :-)
Blbcov, ako ty, je potrebné stále poučovať...
Keby blbosť sa dala zbierať ako úroda, tak na Orave máte žatvu 4x do roka...minimálne.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marjankaj
Všade teraz skloňujú lockdown. Len kde tých väzňov zobrať?
lockdown= obmedzenie pohybu väzňov
https://webslovnik.zoznam.sk/anglick...ky/?s=lockdown
Akože kde, však momentálne sme väzni všetci okrem degeneráta!
Na aktuálnu situáciu lepšie pasuje "shutdown", ale logdaun sa mu zdá frajerskejšie

Buchač - staraj sa o svoju ukrajinu a nepindaj nám do Oravy :-))))))))))))))))
U blbca každý blbec, takže sa tvojim príspevkom vôbec nečudujem.
:-)))))))))))))
... čo si zase brúsením odkalil nejakú hnusnú čepeľ, keď si taký nepevný?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
marjankaj
Všade teraz skloňujú lockdown. Len kde tých väzňov zobrať?
lockdown= obmedzenie pohybu väzňov
https://webslovnik.zoznam.sk/anglick...ky/?s=lockdown
Akože kde, však momentálne sme väzni všetci okrem degeneráta!
Nandy a dnes si nič nepil? Keď ti to tak dobre myslí?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marjankaj
Nandrolon
marjankaj
Všade teraz skloňujú lockdown. Len kde tých väzňov zobrať?
lockdown= obmedzenie pohybu väzňov
https://webslovnik.zoznam.sk/anglick...ky/?s=lockdown
Akože kde, však momentálne sme väzni všetci okrem degeneráta!
Na aktuálnu situáciu lepšie pasuje "shutdown", ale logdaun sa mu zdá frajerskejšie
Nandy a dnes si nič nepil? Keď ti to tak dobre myslí?
Si myslíš, že budem smädný, nie? No, táááákeho :-)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Konečne sa k tomu dokopal : https://www.cas.sk/clanok/1050788/ko...lankom.c.x...A.
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
kopretinka
BXLmiami
misoft
Hmmm.... nie je sledovanie ako sledovanie. Niekde telku majú zapnutú zo zvyku, niekde ako zvukovú kulisu... ono totiž - čo už v tej telke dávajú?
NIČ!
Farma? Horná Dolná? Uhorčík? Rodinné prípady?.... Všetko je to mediálny "odpad". A tak len registrujú nejaký zvuk, pretože ani v tom rozhlase prakticky dávajú jedno a to isté - niekedy sa jedna skladba prehraje za hodinu i trikrát. Kto to má furt počúvať?
Mne sa najviac páči ten kurz ako sa robia výtery z nosa,na všetkých kanátoch každú hodinu aspon 5x.Myslím,že už aj batoľa by to zvládlo.Novinárom šibe.
Ja som to v telke nevidela ani raz,len na fb na stránke min.zdrav.
Vidíš,a aj tak to robia zle.
Nep0zeráš správy
Nie,nepozerám,načo? Veď správy sú aj v rádiu. A na fb na stranke min.zdrav.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
Nandy a dnes si nič nepil? Keď ti to tak dobre myslí?
Vieš, koľko by mal piť, aby mal v krvi 1,5 promile ?
Týždeň by nemal piť vôbec...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať