Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

veronikasad
bjuty smis
veronikasad
bjuty smis
veronikasad
Mna by napr.zaujimalo kde trnavska firma zobrala toľké miliony na zaplatenie zahr.dodavatelovi. Ci "zatiahol" stat a firma brala len proviziu? Nikde sa nehovorilo ani o nakladoch na dopravu, doviezol vládny special?
Mam ťažké otázky pre bjuty smis?
v každom jednom denníku tu tento víken rozoberali

https://transparency.sk/sk/kupovali-...sty-na-kicuru/
Nevidim tam odpoved na to, na co som sa pytala...

a myslíš, že já mám k dispozíciu zmluvu medzi korejcami a tou fy :
alebo prečo sa to mňa pýtaš ?
vyťahuješ tu stále Kičuru tak o takejto velkej zákazke by si mal byť informovaný ...

PS : Nie som volič SMER-u ...
a to už prečo ?
a kto by ma mal informovať ?
mne úplne stačí vyjadrenie TI.....

ale kľudne pátraj a daj vedieť ostatným
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
buchač
Keď už je to výročie, tak si pripomeňme aj inak.
no toto je určite hoax, takéto by Havel určite niekde a nikdy nepovedal to ti potvrdí aj bjuty
vynímočne máš pravdu...ale len preto, že o tom nevieš,,,,samozrejme je to hoax

alebo nám teda vysvetli, prečo havel v prosínci 1989 hovorí o ČSFR...
vieš vôbec, kedy vznikla ?

kľudne si to preberte s buchačom....

ďakujem


pánabeka ))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pááánabeka....ono bude asi hoax aj to, že Havel bol ožran. Tiež bude hoax, že sa výroba tanku T72 preniesla z Dubnice do Plzne.

Pánabeka...aj toto je asi hoax.
Naposledy upravil buchač : 17.11.20 at 11:21
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjutymu by náramne vyhovovalo, keby neexistovali rôzne záznamy. Vieš ako sa bude matoopicám niekedy ťažko popierať to, čo nahovoril? Keď dnes má každý mobil, v podstate má v kapse každý kvalitnú videokameru. Ja som zvedavý na videá z dnešných prostestov, keď o tom sviečkovom som nezaregistroval ani zmienku, pritom ulica narvaná.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pááááááánabeka
https://manipulatori.cz/manipulace-k...y-neexistoval/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Bjutymu by náramne vyhovovalo, keby neexistovali rôzne záznamy. Vieš ako sa bude matoopicám niekedy ťažko popierať to, čo nahovoril? Keď dnes má každý mobil, v podstate má v kapse každý kvalitnú videokameru. Ja som zvedavý na videá z dnešných prostestov, keď o tom sviečkovom som nezaregistroval ani zmienku, pritom ulica narvaná.
to je veľmi dobre ked môžeš za mňa napísať, čo mi vyhovuje...dokonca náramne
dokedy sa chcete strapňovať ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
Pááánabeka....ono bude asi hoax aj to, že Havel bol ožran. Tiež bude hoax, že sa výroba tanku T72 preniesla z Dubnice do Plzne.

Pánabeka...aj toto je asi hoax.
čo má tento prejav spoločné s tým hoaxom, čo si sem dal ??
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

páááááána beka, každý nad 40r. si to OSOBNE PAMäTÁ /vrátane mňa/ a ty nám to ideš vyvracať. Pamätám si jeho názory, jeho vystúpenia, jeho zmýšľanie, jeho klamstvá. Však sme to povinne pozerali v TV celé 90. roky...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

čo má havel spoločné s tankami v martine ??
už to začínaš preháňať ))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
páááááána beka, každý nad 40r. si to OSOBNE PAMäTÁ /vrátane mňa/ a ty nám to ideš vyvracať. Pamätám si jeho názory, jeho vystúpenia, jeho zmýšľanie, jeho klamstvá. Však sme to povinne pozerali v TV celé 90. roky...
to je dobre
tak prečo potrebujete klamať a falšovať jeho prejavy ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prečo ty potrebuješ klamať, že Fico je zlodej? Prezumpcia neviny ti asi nič nehovorí, že???
PS: začínaš mi pripomínať tých vymletých "Havlových pohrobkov" v diskusiách.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Prečo ty potrebuješ klamať, že Fico je zlodej? Prezumpcia neviny ti asi nič nehovorí, že???
PS: začínaš mi pripomínať tých vymletých "Havlových pohrobkov" v diskusiách.
prečo všade musíš ťahať fica ?

ja som len vyvrátil buchačov hoax.
dal som dôkaz

ty tu napriek tomu tvrdíš, že to je pravda a dakuješ za akási záznamy

tak ťa poprosím, aby si pusti ten záznam, kde vraví ten buchačov hoax )))))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
čo má havel spoločné s tankami v martine ??
už to začínaš preháňať ))
tom isté ako matovič so súčasnou prácou NAKA, tiež nič, ale si nedovolia nezatknúť vybraných služobníkov
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Ja viem že nič.
Len buchac tam niečo začal, tak som sa ho opýtal..
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Prečo ty potrebuješ klamať, že Fico je zlodej? Prezumpcia neviny ti asi nič nehovorí, že???
PS: začínaš mi pripomínať tých vymletých "Havlových pohrobkov" v diskusiách.
prečo všade musíš ťahať fica ?

ja som len vyvrátil buchačov hoax.
dal som dôkaz

ty tu napriek tomu tvrdíš, že to je pravda a dakuješ za akási záznamy

tak ťa poprosím, aby si pusti ten záznam, kde vraví ten buchačov hoax )))))
Ja neriešim video a jeho pravosť, ani pravosť tej fotky, ale tvrdím, že to, čo bolo v tých "novinách", že to boli jeho myšlienky a vyjadrenia, ktoré si ja osobne pamätám z jeho úst. Či to nejaký maník spísal a akože "sfalšoval" to mi je jedno. Ale sú to jeho názory, jeho vyjadrenia, jeho zasraná propaganda v tej dobe.
PS: jediný, kto tu stále ťahá Fica si ty a písali to tu už viacerí. Ja som len použil "tvoj jazyk" /lebo jemu rozumieš najlepšie/...
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Je to hoax, konečne uznavas
Ake p.s ? Šak si pozri čo tu vypisuješ)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
a ty si ako pochopil to moje , že erdogan ?? )))

a doplním , vw schváli investíciu v novembri na základe politiky smeráka do polovice marca ???

áááách, zlatí drbkovia na pravde ))
A ty ČÍTAŠ, čo som písal? Vo VW yebu na nejakého Matelka, Hranatého, Pelého.... Jediné, čo ich zaujíma, sú PRACHY!!! A Turecko? U Ergodana si neboli istý, čo vyvedie - povolí fabriku, nepovolí? Ak povolí, nebude im potom habať majetky? Nebude si uplatňovať nejaké ich moslimské právo?
Pre Slovensko sa rozhodli z ekonomických dôvodov (veď som písal) - majú tu fabriku, majú tu spojenie, majú tu ZAŠKOLENÝCH robošov - a nemusia toľko vrážať do nábehu výroby.
Ty si stále naivne myslíš, že sa o tom rozhodlo za JEDEN mesiac? Svätá nevedomosť! Ty by si asi nemal riadiť ani svoj domáci rozpočet. Vo VW sú iné kapacity na ekonomiku, ako si ty. Ty si oproti nim nula!
A ešte doplním (aby si bol v obraze) - syn sa na Porsche Cayene 6 mesiacov "zaúčať" - z DE sa vozili komponenty a oni skladali, zároveň sa programovali aj roboty. Potom začali nabiehať lisovne, odlievarne, motorárne. A po 9-tich mesiasoch sa šlo skoro naplno - kompletná montáž na linke. A ešte i tak 3 mesiace trvalo, než naplno všetko nabehlo.
Ty si myslíš, že Porsche Cayene sa vyrába v DE? Omyl! Komplet u nás. A takto to (možno) bude i s Superb. Teraz sa len Mladej Boleslavi odľahčí - karosárina, podvozky, elektrina - motory z Ml. Boleslavi. A aj na toto treba vypracovať logistiku - just in time!
Naposledy upravil misoft : 17.11.20 at 13:49
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

misoft
bjuty smis
a ty si ako pochopil to moje , že erdogan ?? )))

a doplním , vw schváli investíciu v novembri na základe politiky smeráka do polovice marca ???

áááách, zlatí drbkovia na pravde ))
A ty ČÍTAŠ, čo som písal? Vo VW yebu na nejakého Matelka, Hranatého, Pelého.... Jediné, čo ich zaujíma, sú PRACHY!!! A Turecko? U Ergodana si neboli istý, čo vyvedie - povolí fabriku, nepovolí? Ak povolí, nebude im potom habať majetky? Nebude si uplatňovať nejaké ich moslimské právo?
Pre Slovensko sa rozhodli z ekonomických dôvodov (veď som písal) - majú tu fabriku, majú tu spojenie, majú tu ZAŠKOLENÝCH robošov - a nemusia toľko vrážať do nábehu výroby.
Ty si stále naivne myslíš, že sa o tom rozhodlo za JEDEN mesiac? Svätá nevedomosť! Ty by si asi nemal riadiť ani svoj domáci rozpočet. Vo VW sú iné kapacity na ekonomiku, ako si ty. Ty si oproti nim nula!
A ešte doplním (aby si bol v obraze) - syn sa na Porsche Cayene 6 mesiacov "zaúčať" - z DE sa vozili komponenty a oni skladali, zároveň sa programovali aj roboty. Potom začali nabiehať lisovne, odlievarne, motorárne. A po 9-tich mesiasoch sa šlo skoro naplno - kompletná montáž na linke. A ešte i tak 3 mesiace trvalo, než naplno všetko nabehlo.
Ty si myslíš, že Porsche Cayene sa vyrába v DE? Omyl! Komplet u nás. A takto to (možno) bude i s Superb. Teraz sa len Mladej Boleslavi odľahčí - karosárina, podvozky, elektrina - motory z Ml. Boleslavi. A aj na toto treba vypracovať logistiku - just in time!
2 x som jasne napísal, že za to môžme ďakovať erdoganovi
o čom je tento tvoj traktát ?
potreboval si si kopnúť ?
ty mi tu chceš písať o svätej nevedomosti ? )))))

ERDOGAN !!! nie matovič ERDOGAN

už si to na 3 x pochopil ? pochybujem....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Bjuty, toto je tých 300 ľudí čo si písal?
Máš super odhad :-))))))))))))))))))))))))
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...itm_position=1

Vidím, že telová masáž gumenými projektilmi už bola, ale ešte by ich mali osprchovať :-)
čo ty vieš o mojom odhade ? )
veľmi dobre, že sa žumpy takto ukázali pokope
aspoň ich máme pekne natočených, čo tak schvaľuješ
je to naozaj elita národa - či nádora, ako vravel váš prezident

radosť to sledovať, ako sa chovajú....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Ukľudní sa.
Takto ťa za tých 8 rokov porazí
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať