Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pavol54
Niektorí mladší sú dementnejší ako 80 roční takže aj tým by bolo treba zobrať volebné právo. Každý pred voľbami najprv na test a potom vydať volebný lístok. Je to brutálne dnešní dôchodcovia ak mali rodiny tak sa starali aby boli zabezpečené, dnes na dôchodku by teoreticky mohli ísť si v rámci možností užívať a nejaký nenažranec v produktívnom povie(možno čaká na podporu): "čuš a čakaj pri truhle, lebo potrebujem ja a moje deti" Takže ak nemusím rozmýšľať či si môžem dovoliť dvadsať deka šunky miesto parizreu tak si ma štát kupuje? Skôr by som povedal že si kupuje policajtov (aby sa nebáli mlátiť štrajkujúcich) aj to kradnutie bude prehliadnuté s výhľadom na vysoký dôchodok
Počkame na vyjadrenie mudrej korely. S takymto riešením suhlasim.
Lenže, niekto ma 65 rokov, je dochodca, ide k volbam. Prejde cez IQ test. A o 4 roky napr. neprejde, alebo bude platiť ten test spred 4 rokov? Kto bude testovať. Ake ulohy, otazky budu v teste? Ak niekto podplatí komisiu a bude voliť a bude takých 200 tisic, čo potom? To je pracné.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
pavol54
Niektorí mladší sú dementnejší ako 80 roční takže aj tým by bolo treba zobrať volebné právo. Každý pred voľbami najprv na test a potom vydať volebný lístok. Je to brutálne dnešní dôchodcovia ak mali rodiny tak sa starali aby boli zabezpečené, dnes na dôchodku by teoreticky mohli ísť si v rámci možností užívať a nejaký nenažranec v produktívnom povie(možno čaká na podporu): "čuš a čakaj pri truhle, lebo potrebujem ja a moje deti" Takže ak nemusím rozmýšľať či si môžem dovoliť dvadsať deka šunky miesto parizreu tak si ma štát kupuje? Skôr by som povedal že si kupuje policajtov (aby sa nebáli mlátiť štrajkujúcich) aj to kradnutie bude prehliadnuté s výhľadom na vysoký dôchodok
Počkame na vyjadrenie mudrej korely. S takymto riešením suhlasim.
Lenže, niekto ma 65 rokov, je dochodca, ide k volbam. Prejde cez IQ test. A o 4 roky napr. neprejde, alebo bude platiť ten test spred 4 rokov? Kto bude testovať. Ake ulohy, otazky budu v teste? Ak niekto podplatí komisiu a bude voliť a bude takých 200 tisic, čo potom? To je pracné.
Minulý týždeň sa rozčuľoval jeden taký vek do 30 rokov ako všetko komunisti pokradli zlatý klinec debaty: "keby komunisti nepredali elektrárne a veľké firmy tak nemusel byť november" nevedel pochopiť že to bolo pred novembrom štátne hovorí sa jazyk predbiehal rozum takému povieš: voľ toho alebo toho tak pôjde
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
duves
Počkame na vyjadrenie mudrej korely. S takymto riešením suhlasim.
Lenže, niekto ma 65 rokov, je dochodca, ide k volbam. Prejde cez IQ test. A o 4 roky napr. neprejde, alebo bude platiť ten test spred 4 rokov? Kto bude testovať. Ake ulohy, otazky budu v teste? Ak niekto podplatí komisiu a bude voliť a bude takých 200 tisic, čo potom? To je pracné.
Ty si teda prípad. Tušíš čo je to IQ? Ikvé tykve? Alebo intenzita kvokania? A testy zase nakúpi Matovičova firmička?
Uvidíme o pár rokov, keď ti vymerajú dôchodok. Potom sa možno zbadáš.
1 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

marjankaj
duves
Počkame na vyjadrenie mudrej korely. S takymto riešením suhlasim.
Lenže, niekto ma 65 rokov, je dochodca, ide k volbam. Prejde cez IQ test. A o 4 roky napr. neprejde, alebo bude platiť ten test spred 4 rokov? Kto bude testovať. Ake ulohy, otazky budu v teste? Ak niekto podplatí komisiu a bude voliť a bude takých 200 tisic, čo potom? To je pracné.
Ty si teda prípad. Tušíš čo je to IQ? Ikvé tykve? Alebo intenzita kvokania? A testy zase nakúpi Matovičova firmička?
Uvidíme o pár rokov, keď ti vymerajú dôchodok. Potom sa možno zbadáš.
Teraz vraj podľa zásluh, zásluhy vyjadrené v peniazoch. Aj nakradnutých?

No a je možne, že šaško a rodina sme zavedú na prilepšenie zásluh aj test IQ, aby to bolo ozaj podľa zásluh. Veď predsa inteligent s vysokým IQ nemôže trepať cocovitiny, či?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

až na výnimky sa to nedá čítať
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
a to už u nás zrušili maximálne doplatky za lieky ?
Na čo sa púšťaš do debaty, ktorá nemá význam ?
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Veronika ..preto som suhlasila....lebo aj ked netreba ..treba byt kazdy den vrazeny v obchode...ja zas ...ked ich to bavi?!
Ja roky 1x v tyzdni....lebo ma to nebavi
Ved kazdy po svojom
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
marjankaj
Uvidíme o pár rokov, keď ti vymerajú dôchodok. Potom sa možno zbadáš.
O moj dochodok sa nestaraj. Pojdem na par hodin nejaku brigadičku do cyklo servisu a mam to iste čo teraz netto z platu. O svoj dochodok sa staraj.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
marjankaj
Uvidíme o pár rokov, keď ti vymerajú dôchodok. Potom sa možno zbadáš.
O moj dochodok sa nestaraj. Pojdem na par hodin nejaku brigadičku do cyklo servisu a mam to iste čo teraz netto z platu. O svoj dochodok sa staraj.
pôjdem "ak mi zdravie dovolí"
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
duves
marjankaj
Uvidíme o pár rokov, keď ti vymerajú dôchodok. Potom sa možno zbadáš.
O moj dochodok sa nestaraj. Pojdem na par hodin nejaku brigadičku do cyklo servisu a mam to iste čo teraz netto z platu. O svoj dochodok sa staraj.
Ja už mám vystaráno. Nezaujíma ma ani koho si zvolíte. Čo si zvolíte to budete mať. Aj keby tie tvoje IQ testy dali do ústavy, tak vy sa potom budete diviť, nie ja. Mne to už môže byť u prdele.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
duves
marjankaj
Uvidíme o pár rokov, keď ti vymerajú dôchodok. Potom sa možno zbadáš.
O moj dochodok sa nestaraj. Pojdem na par hodin nejaku brigadičku do cyklo servisu a mam to iste čo teraz netto z platu. O svoj dochodok sa staraj.
pôjdem "ak mi zdravie dovolí"
A ak nie tak ho privezú na vozíku.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
až na výnimky sa to nedá čítať
No šak daj niečo, čo sa bude dať čítať.
Ale požiadam...nemám/e záujem o linky na SV, na Bukiho, na Dušeka....a podobne.

POSKYTNI niečo zo svojej klávesnice.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
a to už u nás zrušili maximálne doplatky za lieky ?
Na čo sa púšťaš do debaty, ktorá nemá význam ?
čiže nezrušili....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ty si fakt puk...
Samozrejme, že nezrušili. ALE kedy si bol naposledy v lekárni ? Si bol niekedy svedkom situácie, keď niekto vyfasoval igelitku " lentiliek " a zacvakal maximálne doplatky za lieky ?
Akú najvyššiu sumu si doteraz jednorázovo nechal za tie doplatky ?...takých 20-30€ ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tak zrušili, alebo nezrušili ?
alebo niekto má výnimku a platí viac, ako maximálny doplatok ?

koľko maximálne môže doplatiť dôchodca mesačne( kvartálne ) na lieky ?
teda aspoň podľa zákona, na čo má nárok ...

p.s. športové potreby zatiaľ vynechajme
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1605879514359.jpg  
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
tak zrušili, alebo nezrušili ?
alebo niekto má výnimku a platí viac, ako maximálny doplatok ?

koľko maximálne môže doplatiť dôchodca mesačne( kvartálne ) na lieky ?
teda aspoň podľa zákona, na čo má nárok ...

p.s. športové potreby zatiaľ vynechajme
Toto vlákno je úplne od veci. Štát by sa mal v prvom rade postarať, aby sa v obchodoch nevyskytovali potraviny ikstej kategórie, rovnako GMO potraviny, aby mal každý človek vrátane dôchodcov možnosť si kúpiť dostatok ovocia a kvalitnej zeleniny a mäsa. Na sladké žbrndy vyššiu DPH, detto zbytočné pochutiny, ako to urobil Orbán. Detto na alkohol z dovozu ako u žbŕnd.
Aspoň raz ročne pobyt mimo domu. Znížiť obyvateľstvu stres.
Zdvihni obyvateľstvu kvalitu života, vráti sa to štátu cez zdravotné poisťovne. Bolo by aj na slušnejšie platy zdravotníkov.
.
V CZ rozhovor, že o ... rokov, bude mať každý druhý Čech CA. Toto kedysi fakt nebolo. Na Slovensku už dávno niet jednej zdravej rodiny.
.
Ak nevieš ako je to s doplatkami na lieky, tak si zisti u vašich.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
bez zbytočných emocii

priemerná mladá rodina má násobné vyššia výdavky ako priemerna dôchodcovská

tu štát úplne zlýhava a kupuje si voličské hlasy dôchodcov
Skús si položiť aj otázku, že prečo. Mňa si nikto nikdy nekupoval, a mng nebol od 89 na jediných voľbách.

Už úplne dorazte školstvo, zdravotníctvo, poľnohospodárstvo, kultúru, rozmrvte etiku, potom tak aj budúcnosti voľby budú dopadať. Podľa hesla, všetko zlé je na niečo zlé.
Dôchodcom polovičné hlasy, dobre som to pochopila? Toto môže vysloviť iba, ani pre neho neviem nájsť vhodný výraz.
Neviete sa dočkať, kedy dôchodcovia odídu na druhú stranu? Dôchodcovia sú poslednou encyklopédiou alebo živou kronikou. Národ má pamäť. A aj to v národe ostane.
Keby mali starší ľudia viac energie a neboli v dave zraniteľní, tak by vás hnali od válova.
ty otázku si polož najmä ty , kto vie napočítať do 5 má v tom jasno
ludia vo volbách rozhodli, že sa nič dorážať nebude, vzali sme vám moc, dosr..dosmiali ste, na čo ste siahli

skús aspoň trochu sledovať, čo kto povie v diskusii a podľa toho aj reagovať, ..
Si groteskný. Komu ste vzali moc? Komu tu vykáš? Najprv sa ma aspoň spýtaj, s ktorou doterajšou vládou som bola spokojná.
Už si ho podávajú aj v Sedmičke, aj protokolisti, lekári, nevie reprezentovať. Hanbu robí krajine.
Čo sa dalo čakať, veď doteraz nevedel ani po slovensky.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
tak zrušili, alebo nezrušili ?
alebo niekto má výnimku a platí viac, ako maximálny doplatok ?

koľko maximálne môže doplatiť dôchodca mesačne( kvartálne ) na lieky ?
teda aspoň podľa zákona, na čo má nárok ...
No poď, objasni mi to...som zvedavý.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
kukučka
až na výnimky sa to nedá čítať
No šak daj niečo, čo sa bude dať čítať.
Ale požiadam...nemám/e záujem o linky na SV, na Bukiho, na Dušeka....a podobne.

POSKYTNI niečo zo svojej klávesnice.
Si už taký vtipný, jak keď sa malé decko hádže o zem.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať