Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

No lebo mu váš šéf šíri hoaxy )) a Matelkovi vybilo z toho poistky. https://www.omediach.com/strucne/192...-poistky-video
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

čo teraz? postaviť kamióny na most SNP otvoriť bočnice a sypať testy do dunaja. na sklade večne ležať nemôžu. Zlaté časy keď som predával paštéty zo zásob šhr, posledné som nakupoval po 0,1 Sk. ale kto kúpi testy? Nikto. Tak spraviť dobrovoľné plošné testovanie
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a ktoré testy by si zasa sypal ?

tie, ktoré potrebujeme na lokálne testovanie, alebo tie ktoré dostal sulík úlohu zabezpečiť a ešte ich nemáme ?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
Lekári všetci opakovane povedali svoj názor na vec.Ved viete že máme prikázané zvoliť iného na čelo lekárskej komory :-)))
A odkedy ste vy nesvojprávni?
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54
čo teraz? postaviť kamióny na most SNP otvoriť bočnice a sypať testy do dunaja. na sklade večne ležať nemôžu. Zlaté časy keď som predával paštéty zo zásob šhr, posledné som nakupoval po 0,1 Sk. ale kto kúpi testy? Nikto. Tak spraviť dobrovoľné plošné testovanie
Tak ono sa to zíde,pretestovať námatkovo,napriklad DSS -ky pravidelne a tak,len kšeft by už dalej nefungoval alebo fungoval menej ako ked každý týždeň miliony.Ved o čo iné ide.:-))
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

BXLmiami
Lekári všetci opakovane povedali svoj názor na vec.Ved viete že máme prikázané zvoliť iného na čelo lekárskej komory :-)))
A odkedy ste vy nesvojprávni?[/QUOTE]
No predsa odvtedy ako vyjadrujeme vlastný názor predsa.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

BXLmiami
pavol54
čo teraz? postaviť kamióny na most SNP otvoriť bočnice a sypať testy do dunaja. na sklade večne ležať nemôžu. Zlaté časy keď som predával paštéty zo zásob šhr, posledné som nakupoval po 0,1 Sk. ale kto kúpi testy? Nikto. Tak spraviť dobrovoľné plošné testovanie
Tak ono sa to zíde,pretestovať námatkovo,napriklad DSS -ky pravidelne a tak,len kšeft by už dalej nefungoval alebo fungoval menej ako ked každý týždeň miliony.Ved o čo iné ide.:-))
pri tých testoch si vždy spomeniem na pána "gausa a jeho klobúk" Tak sa nazýva krivka ktorá hovorí o tom s akou pravdepodobnosťou bude mať výrobok vyrobený v hromadnej výrobe výrobné odchýlky od stanovenej vypočítanej normy. Za socíku boli na takýto tovar zlacnené predajne a nesmel sa predávať v bežných predajniach. Kam dáva výrobca testovacie súpravy ktoré nevyhovujú norme?
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
Kam dáva výrobca testovacie súpravy ktoré nevyhovujú norme?
Že by Pavlínke?
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Všetci sú proti,ale to vôbec matrtajovi nevadí,už určil dátumy.
Z rokovaní sa nerobia žiadne zápisnice,trtko zasa povie,že ON sa riadi vyslovene názormy odborníkov a doporučeniami pandemickej komisie.
Teraz už len čakať,aké represie si vymyslí pre tých,čo sa nepôjdu testovať.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kopretinka
Všetci sú proti,ale to vôbec matrtajovi nevadí,už určil dátumy.
Z rokovaní sa nerobia žiadne zápisnice,trtko zasa povie,že ON sa riadi vyslovene názormy odborníkov a doporučeniami pandemickej komisie.
Teraz už len čakať,aké represie si vymyslí pre tých,čo sa nepôjdu testovať.
4 dobrovoľné kolo zlyhalo (nepoužilo sa dosť testov zo zásob = malý zisk= prachy treba točiť), takže ďalšie bude povinné
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

skuš
Žabík aj u mňa kočenina buble už druhý deň na piecke dnes dávam do misiek ?)
Do misiek? Ja na plechy. Toľko misiek nemám. Kolagén je kolagén.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Kúpila som novú klávesnicu,lebo na tej starej do niektorých kláves sa muselo trieskať,aby napisala dané pismenko. Nová je tiež nejaká pošahaná,lebo mi všetko napíše 2,3x.
Ja už neviem ...šlak ma tráfa z toho
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Kúpila som novú klávesnicu,lebo na tej starej do niektorých kláves sa muselo trieskať,aby napisala dané pismenko. Nová je tiež nejaká pošahaná,lebo mi všetko napíše 2,3x.
Ja už neviem ...šlak ma tráfa z toho
Dlho držíš, alebo nízky zdvih kláves /svinstvo/. Dĺžku zdvihu nastavíš v nastaveniach klávesnice, zdvih kláves si mala vyberať pri kúpe /neviem, či drtíš rýchlopisom/...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
Kúpila som novú klávesnicu,lebo na tej starej do niektorých kláves sa muselo trieskať,aby napisala dané pismenko. Nová je tiež nejaká pošahaná,lebo mi všetko napíše 2,3x.
Ja už neviem ...šlak ma tráfa z toho
Len to nie, len to nie. Hádam klávesnica nie je silnejšia ako korona, aby Ťa trafilo, čí?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

<p>
Ten vybrat&yacute;, vyvolen&yacute; nie je norm&aacute;lny, či?</p>
<p>
&nbsp;</p>
<p>
&quot;Budeme zahnan&iacute; do k&uacute;ta? Niektor&eacute; krajiny zvažuj&uacute;, že podmienkou vstupu na ich &uacute;zemie bude očkovanie proti koronav&iacute;rusu.</p>
<p>
<strong>Alternat&iacute;vou by mal byť aktu&aacute;lny PCR test, uviedol to premi&eacute;r Igor Matovič (OĽANO) pred zasadnut&iacute;m &uacute;stredn&eacute;ho kr&iacute;zov&eacute;ho &scaron;t&aacute;bu (23. novembra). &bdquo;Buď sa preuk&aacute;žu očkovac&iacute;m preukazom, alebo aktu&aacute;lnym PCR testom.</strong></p>
<p>
Zrejme tak&eacute;to obmedzenia bud&uacute;. Inak povedan&eacute;, ľudia, ktor&iacute; sa rozhodn&uacute; dobrovoľne neočkovať, ostan&uacute; na Slovensku a v pr&iacute;pade cesty do zahraničia si zaplatia PCR test,&ldquo;</p>
<p>
<strong>povedal predseda vl&aacute;dy, pričom uviedol, že si vie predstaviť, že ochrann&yacute;m opatren&iacute;m v r&aacute;mci &scaron;t&aacute;tu by bolo, že by nezaočkovan&eacute; osoby museli nosiť r&uacute;&scaron;ko.&quot;</strong></p>
<p>
R O R.&nbsp; Ruky, poviazan&eacute;, Odstup, nad dva metre? R&uacute;&scaron;ko m&ocirc;že byť akejkoľvek barvy, nie len žltej.</p>
<p>
https://www.dnes24.sk/koniec-cestovatelskej-slobody-niektore-krajiny-uvazuju-o-povinnom-ockovani-proti-covid-19-376206</p>
<p>
&nbsp;</p>
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

No niekedy to tej porade zadrbe, žeby pre, kvôli mínuskam?

https://www.dnes24.sk/koniec-cestova...ovid-19-376206
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

https://www.ta3.com/clanok/1197484/c...omto-roku.html
Vidíš, ako sa pomaly napĺňajú "konšpiračné teórie".
https://cz24.news/obrovske-sprisahan...Rarr0YxT1s9wwE
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

múdrosráči dnes teda idete .......

to kvôli opičke, že začala spievať ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kazde jedno video o vakcine na codid...na nete par hodil....okamzite stiahnute....naposledy rozhovor s hlavnym virologom nemecka...v pondelok som kuk..vcera uz nedostupne.....
Čr a sk testovacie mysi....eu
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Matoviciatka budu utekat prve na vakcinu.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať