Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tešíím sa jak malé decko
https://www.dailymail.co.uk/tvshowbi...6a8a32df5fbc86

1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nedeľná chvíľka poézie...recituje Mikuláš Huba ml.

https://www.facebook.com/matovicovci...10528090591452
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Katy a R
kopretinka
Katy a R
kukám (a závidím?) - že babička Goldie fakt dobre vyzerá na 75 rokov
Už v 2016 písali,že 14rokov už nenatáča....a vyzerá teda dosť hrozne. To ju museli maskovať 5hodin pred každou scenou asi....
[/url]
Však samozrejme, že má na sebe kopu omietky! ... ale aj tak vyzerá dobre na 75- film je nový . (oveľa mladšie herečky bez vrstvy mejkapu a plastík tiež nefungujú)
To by bola celkom paráda v jej veku takto fungovať (ktovie, kde budeme?)
Jaaaaaaaj,šak keby sme boli vychytené aaaaamerickeeee heeeerečky,tak by sme tiež dobre vypadali
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Ceetika
Na proteste pred domom Matovica opätovne Kotlebovi, primitivni, nasilnicki fasisti. Uz nic ine ich nenapadlo ako "Matovicovi vakcinu" ? Cely svet caka na spasu v podobe vakciny. Ved nikto ju kotlebakom nenuti. Nech si uziju Covid ako ich vocca
Tak prečo sa tej vakcíne vyhýba tvoj vocca psychopatovič aj s celou pošahanou rodinou, vrátane bielej kobyly Pavlínky????
Ja mu tú svoju darujem, aby neukrátil inú rodinu. Aj na FB je taká výzva, takže vakcín pre vládne strany a dobrovoľníkov bude dosť. Nech sa nebojí.
ty sa staraj o voccovú ženu, čo sem pašuje imigrantov v bruchu...

prvý budeš stáť v rade, hrdina....
Nikdy som nestál v rade. Pár týždňov späť som sa doma zaočkoval proti chrípke. A čo sa týka vakcíny na Covid? Neboj, idem sa nakaziť, tak 3 mes. budem imúnny...
Kto bude mať papier pozitivity, tak môže cestovať... to ti na tých vymývačných MLM školeniach nepovedali???
PS: toto si vytlač a zarámuj, až sa môžeš k tomu vrátiť...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kopretinka
Jaaaaaaaj,šak keby sme boli vychytené aaaaamerickeeee heeeerečky,tak by sme tiež dobre vypadali
Mam susedu v Goldie veku, asi nikdy tazko nepracovala, zato si uzila ineho trapenia, ale vyzera uuuzasne, aj bez "cementu" v zahrade. A raz som mala klientku, polodlhe presedivele vlasy, trendy oblecena (dziny, bunda, super triko, šik kabelka) proste wau ... asi je to aj v nasom zmyslani.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď sme pri vizáži, žena, ktorú poznám 40 r., sa mi začala sťažovať na kolmé vrásky okolo pier. Až som jej jedného dňa povedala, aby sa prestala jedovať na celý svet. A bol pokoj.
Ale krásne mimické vrásky sú najkrajšou ozdobou ženy.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Nedeľná chvíľka poézie...recituje Mikuláš Huba ml.

https://www.facebook.com/matovicovci...10528090591452
Reč klasika. :-)))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
buchač
Nedeľná chvíľka poézie...recituje Mikuláš Huba ml.

https://www.facebook.com/matovicovci...10528090591452
Reč klasika. :-)))
Nebolo by ráno krajšie otvoriť Topky, a v nich článok, že neznámy strelec ......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Možno raz....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Cetika
Nandrolon
Ceetika
Na proteste pred domom Matovica opätovne Kotlebovi, primitivni, nasilnicki fasisti. Uz nic ine ich nenapadlo ako "Matovicovi vakcinu" ? Cely svet caka na spasu v podobe vakciny. Ved nikto ju kotlebakom nenuti. Nech si uziju Covid ako ich vocca
Tak prečo sa tej vakcíne vyhýba tvoj vocca psychopatovič aj s celou pošahanou rodinou, vrátane bielej kobyly Pavlínky????
Ja mu tú svoju darujem, aby neukrátil inú rodinu. Aj na FB je taká výzva, takže vakcín pre vládne strany a dobrovoľníkov bude dosť. Nech sa nebojí.
Nandrolon, ty si fakt taky uboziacik, ze neznesies iny nazor ? A ked niekto neospevuje tvojho primitivneho, fasistickeho voccu, jedinou tvojou odozvou na co sa zmozes je zablokovat nick aj s pomocou marjankaj ? Ubohe, velmi slabucke, detinske. Tak teraz do toho mazaci
Ten starý chmulo sa tu hraje na cenzúra....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

... cenzora?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Hmmmm.... ako pozerám.... kotia sa nám, kotia.... nové nicky.... za ktorými sú vlastne starí známi...
Alebo sa niekto drží: Čím viac pásikov - tým viac Adidas, čím viac nickov - tým "viac" Poraďák?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Cetika Pozri príspevok
Nandrolon, ty si fakt taky uboziacik, ze neznesies iny nazor ? A ked niekto neospevuje tvojho primitivneho, fasistickeho voccu, jedinou tvojou odozvou na co sa zmozes je zablokovat nick aj s pomocou marjankaj ? Ubohe, velmi slabucke, detinske. Tak teraz do toho mazaci


1. Nič neblokujem, nemám na to oprávnenie

2. Neviem, čo kto zmazal, bol som so synom vonku, takže tu netrčím 24h.

3. Názor rešpektujem, ale klamstvo ma vytáča. Parádne to povedal Eštók v diskusii ako "slušní protestovali" a vyvalili pritom aj bránu úradu...

- trochu súcitím s fašistami, lebo doteraz sa na všetko odpovedalo LEBO FICO a odteraz všetky protesty budú iba LEBO FAŠISTI. Hoci ich tam bude aj AŽ 1% zo zúčastnených....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Cetika
Nandrolon, ty si fakt taky uboziacik, ze neznesies iny nazor ? A ked niekto neospevuje tvojho primitivneho, fasistickeho voccu, jedinou tvojou odozvou na co sa zmozes je zablokovat nick aj s pomocou marjankaj ? Ubohe, velmi slabucke, detinske. Tak teraz do toho mazaci
Trúba sa ozvala... viacnásobný nick....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon

- trochu súcitím s fašistami, lebo doteraz sa na všetko odpovedalo LEBO FICO a odteraz všetky protesty budú iba LEBO FAŠISTI. Hoci ich tam bude aj AŽ 1% zo zúčastnených....
V kotlebovcoch (podľa mňa) sú asi len 2% členov, ktorí sú zadubení a bezmozgovci. Ostatní sa tam "pridali" len kvôli rečičkám a niektorým "akciám" neúspešného středoškolského kantora a klamajúceho neúspešného predsedu BSK. Možno tí ostatní ani nevedia, o čom tá rádoby stranička "točí".... ale dostali pekné zelené tričká - no neber to!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Myslel som to ináč. Títo múdrosráči /matovičovci/ budú tvrdiť o proteste napr. s 10 000 ľuďmi, že však sa nič nedeje, však sú to iba fašisti /kotlebovci/. Pritom skutočne "kotlebovcov" tam bude možno 100 a ostatní budú normálni nespokojní občania z celého volebného spektra, kľudne aj matovoliči.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Myslel som to ináč. Títo múdrosráči /matovičovci/ budú tvrdiť o proteste napr. s 10 000 ľuďmi, že však sa nič nedeje, však sú to iba fašisti /kotlebovci/. Pritom skutočne "kotlebovcov" tam bude možno 100 a ostatní budú normálni nespokojní občania z celého volebného spektra, kľudne aj matovoliči.
polícia žiada o poskytnutie videí z protestu dôvod zadokumentovanie protiprávnych konaní. otázka polície pre poskytovateľa videa "A vy ste pri nahrávaní videa nekonal protiprávne hneď dvakrát?"
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Polícia nech si robí svoju prácu tak, ako má a neprenášala ju na občanov.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Húhú
https://www.hlavnydennik.sk/2020/11/...-vladne-chaos/
Komu sa nepaci dennik...moze si precitat v origo- v nemcine
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mu vybuchla "atómovka" vo vajcách...
Keď si to dilino prečíta, tak mu ochranka nebude stíhať vreckovky nosiť.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať