Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Pánabeka
Prezidentka môže meniť rozhodnutia vlády..

A okrem toho, prečo by to robila?
Že sa pár kotlieb boji ocipovania )
Prezidentka nemohla zastaviť armádu SR? Kto by testoval?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

- je hlavnou veliteľkou ozbrojených síl,

Ak niekto tvrdí, že to v podstate nemohla ovplyvniť, tak klame.
Bjuty, ale nech si stojí potom za svojim "ničnerobením" a nech zbytočne teda "nepucuje" tvojho Matoviča, keď všetci vieme, že je to len divadlo na jednoduchých.
Ak by skutočne mala "niečo proti nemu" mohla to ovplyvniť, neurobila to...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

to berieš ako že je výkonná hlava armády ?
ona má presne definované právomoci

a hlavne výkonnú moc má u nás vláda...nie sme v rusku, alebo usa, nemáme prezidentský systém
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Keďže nie som právnik ani odborník na právo v tejto oblasti /zrejme rovnako ako ty s Ukrajincom/, tak len tvrdím, že AK BY CHCELA, mohlo byť prvé kolo dobrovoľné a nie dobrovoľné-nasilu. Veď tomu malému, krivému štekajúcemu psovi bolo len treba patrične naznačiť, že buď dobrovoľné, alebo žiadne.
Čo už, nikto z terajšej vlády nemal na to gule, vrátane prezidentky. V budúcich voľbách budú ľudia na to myslieť.

PS: Chceš mi to teda vyvrátiť, že je to fakt iba bábka, ktorá nemá na nič vplyv a nedokázala by to zo svojej pozície zariadiť???
PS: akosi si vo svojej demagógii schválne zabudol, že všetko sa dialo v núdzovom stave.
V konečnom dôsledku už to neovplyvním, ale ak by bolo ďalšie kolo, dobrovoľne nikdy nepôjdem a ak budem musieť, zariadim sa presne rovnako ako v prvých 2 kolách, takže so mnou nech vo svojich plánoch nepočítajú. Ten test budem mať tak či tak negatívny.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Ľudkovia ukľudnite sa. Vraj ak začnú o politikovi kolovať vtipi, je to začiatok jeho konca. Podľa počtu a obsahu vtipov, ktoré kolujú v najrôznejšej podobe tipujem finále.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Toto je nad pochop. Plné Hviezdoslavovo nám.

https://noizz.aktuality.sk/news/plne...dventu/vwb3ecn
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Holt, antigénový test nepomohol...
Keby pľuli, dopadli by lepšie...lenže pľuť by mali/museli na pôvodcu toho fasa nápadu.
Ja so ZA! Aj keby som mal dušu vypľuť, tak na neho by som s chuťou....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
Pánabeka
Prezidentka môže meniť rozhodnutia vlády..
Teoreticky.... teoreticky.... pretože ak ona nesúhlasí (veto), oni sa zase "poradia" a prehlasujú (prelomia veto)... a debilný zákon sa narodil...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No zbohom.......
https://vat.pravda.sk/clovek/clanok/...kej-rozviedky/
Istotne to majú od Putina....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

misoft
bjuty smis
Pánabeka
Prezidentka môže meniť rozhodnutia vlády..
Teoreticky.... teoreticky.... pretože ak ona nesúhlasí (veto), oni sa zase "poradia" a prehlasujú (prelomia veto)... a debilný zákon sa narodil...
to bola irónia na nandrolonov príspevok, nie môj názor

samozrejme, že nemôže
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som písal o celoplošnom testovaní ako o ucelenej organizovanej akcii a nie o prijímaní zákonov. Kto nepochopil, tak mu treba.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
anet
kopretinka
Video sa nedá prehrať.
Som ti pisala, ze zdiela len s priatelmi.
Ale dala si tam nejaký link,že tam je to video
...a to je problém pochopiť text ? Lebo ja tam žiaden link nevidím.

anet
https://www.europereloaded.com/switz...d-19-vaccines/
Jedna znama zije v Lundamo v Norsku a normalne live pridala video z vianocnych trhov, ako si v pohode sedia (bez rusok) ...
a holandsko https://www.facebook.com/auroraborea...95995968376983
Je tam len konštatovanie ohľadom známej a pridaní videa...ale kde, to je už iná otázka.
anet
kopretinka
Ale dala si tam nejaký link,že tam je to video
Video tam je, ale ak nepatris k priatelom Ellen tak ti ho neprehra.
Buchač,text asi nechápeš ty? toto je čo? To nie je link?
A v prvom príspevku ohladne svojej znamej dávala dva linky,ani na jednom nebolo to,o čom písala.Dala zlé linky.
Screenshot_20201208-122531.png  
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

anet
kopretinka
Video sa nedá prehrať.
Som ti pisala, ze zdiela len s priatelmi.
Tak načo tam dávaš link,ktorý si môžeš pozrieť len ty??
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
Buchač,text asi nechápeš ty? toto je čo? To nie je link?
Pche....
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1607427903499.jpg  
3 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kopretinka
Tak načo tam dávaš link,ktorý si môžeš pozrieť len ty??
Celý ten príspevok si si zliala do jednej kopy.
Prvy bol o tom, ze svajciari ziadaju viac studii ... lenze to si necitala, lebo privela textu.
Potom som len podotkla, ze znama zije v Norsku ... cim som chcela len poukazat na to, ze ludia v okolitych krajinach ziju normalne, link tam nebol, pretoze som vedela ze ti to neprehra. Na tvoju ziadost som ti ho neskor pridala ...

Ono najjednoduchsie je povedat ze klamem a sirim hoaxy.
Co je hoax definuje wiki, a co sa tyka nazvat niekoho klamarom, v tom som dost opatrna.
Moj zivot nie je binarny, iba 0 a 1.

Ked som chcela v lete letiet, kukla som na radar ci sa lieta, a na cielovom letisku bolo tolko naroda, ze clovek ledva popri stene presiel ... Sk media a ludia na nete pisali o uzatvorenych letiskach ... boli to klamstva ci hoaxy?
Ak na nete ludia pisu, ze pozri sa do okolitych krajin, ved tie opatrenia nie su len u nas ... siria klamstva ci hoaxy? ... lebo ja sa pozeram, aj si zavolam a napisem z ludmi co tam ziju.

Vzdy si spomeniem, co ma naucila jedna kamaratka, pravnicka ... PRAVDA je relativna a nikdy iba jedna. Kazdy si mysli ze ma pravdu a je o nej presvedceny.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kto sa ešte neospravedlnil Matovičovi, nech sa u neho povinne prihlási .
Mali by sme urobiť nejaké hromadné ospravedlnenie až nemusíme chodiť po jednom.
https://www.topky.sk/cl/10/2018609/K...s-2-moznostami

"„Buď prezidentský palác povie áno, mýlili sme sa a povinné plošné testovanie je dobrý nástroj, alebo bude palác trvať na tom, že to nesmie byť, v tom prípade to znamená, že bude lockdown,“ skonštatoval Matovič, keď sa ho novinári pýtali na vianočné opatrenia"

Každopádne hlasujem za logdoun :-)
Naposledy upravil Nandrolon : 08.12.20 at 12:50
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Každopádne hlasujem za logdoun :-)
Aj ja...ALE :

V prvom rade by sa mala zavrieť Orava...lebo tam sa to skuwilo v prvom rade a najviac.
Po druhé...všetkých pendlerov testovať jak oči.
Za ďalšie...zatvoriť hranice a tí, čo porušia pravidlá, pokutovať bez pardonu a bez výnimky. Proste žiadne výletíky, žiadne nákupiky v zahraničí.

Tiež by som nedal nikomu podporu, žiadnemu živnostníkovi, žiadnemu účtovníkovi...žiadna pomoc, žiadne vyrovnanie ušlého zisku, žiadne refundovanie mzdy a ani nákladov na nájomné.
PROSTE HOVNO - NIČ !!!
Samozrejme, že platenie odvodov, hypoték, daní a podobne by sa neopúšťalo...pokiaľ nesplnenie termínu, tak okamžite úradný postup až po exekútora.
1 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
Nandrolon
Každopádne hlasujem za logdoun :-)
Aj ja...ALE :

V prvom rade by sa mala zavrieť Orava...lebo tam sa to skuwilo v prvom rade a najviac.
Po druhé...všetkých pendlerov testovať jak oči.
Za ďalšie...zatvoriť hranice a tí, čo porušia pravidlá, pokutovať bez pardonu a bez výnimky. Proste žiadne výletíky, žiadne nákupiky v zahraničí.

Tiež by som nedal nikomu podporu, žiadnemu živnostníkovi, žiadnemu účtovníkovi...žiadna pomoc, žiadne vyrovnanie ušlého zisku, žiadne refundovanie mzdy a ani nákladov na nájomné.
PROSTE HOVNO - NIČ !!!
Samozrejme, že platenie odvodov, hypoték, daní a podobne by sa neopúšťalo...pokiaľ nesplnenie termínu, tak okamžite úradný postup až po exekútora.
juraj, ze ty este nie si ministrom financií...
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

K tvojej zlátanine nemám ani jednu výtku, súhlasím s každým bodom od Oravy, až po platenie hypoték a daní.
Len či by si nakoniec nebol viac nasratý jak ja:-))))))))))))), lebo síce sa ma ani jeden bod netýka, však ale aj tak dobre :-)))))))))
Dokonca ani s tými hraniciami nemám problém, už nechodím ani do PL, ani do ČR /tam som naposledy bol na pohrebe, samozrejme bez testu, na čierno, ale však som tam išiel zodpovedne s tým, že ak nebudem schopný prekĺznuť, budem znášať akékoľvek dôsledky/... Cez hranice som ani nebežal cez les, normálne som prekračoval legálne hraničný priechod, to, že zelené gumy si nerobia svoju prácu a nikto ma nezastavil, hoci sme išli autom, pričom nikto pred nami ani za nami, to je ich vec. Udávať sa sám nebudem /nebudem suplovať lajdácku robotu nezodpovedných osôb/.
Mali možnosť ma stopnúť, ich problém.
Mal som to vytelefonované s našou hygienou a aj s veľvyslanectvom ČR, tak som presne vedel, do čoho idem, dokonca som mal už aj prácu všetku doma, keby som musel 10 dní byť v karanténe.
Podpory a všetky dotácie /s výnimkou poľnohospodárskej výroby/ by som zrušil, aj som to tu písal už 100x.
Taktiež dlhodobo nezamestnaným, nepracuješ, nejedz.
PS: dal som ti aj plusku za dobrý príspevok! :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať