Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
aha...takže nič také samozrejme nepovedal
napriek tomu, že ty píšeš len pravdivé fakty )
Ty máš na očiach natreté zrejme nejaké tchorie hovno a asi aj v ušiach, keď ho nepočuješ v tom videu.
Vpravo dole si pusti ten malý reproduktorík.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Som nevedel, že pomáhanie hospodárstvu znamená zhoršenie pozície zamestnancov.
To akože teraz ho ideš obhajovať štýlom, že síce to tam dal, ale iba tak zo srandy, lebo to v skutočnosti ani nechce.....
Sulík by najradšej odstránil zamestnancov, len neviem, či by si podnikatelia žili tak ako doteraz, ak by si to mali odmakať fyzicky sami!
keby si si niekedy na 15 min sadol k programu sas, takéto trtoviny by si nepísal
ale takto môžeš aspon s čistým svedomím pindať na nich
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač
bjuty smis
ty si ako na tom ??
Asi takto...
no nezdá sa z tvojích príspevkov...)
Zdanie klame...

Otázka znie..." čo vidíš na obrázku ?"
Vidíš maníka s ochrannou koženou zásterou, s cigárkom v ústach a na stole pohár s nápojom...
Čo z toho vyplýva ? Keďže makám so železom, ktoré hádže pri opracovaní iskry, to aj jasné. Po robote, spokojný so svojou prácou, si dá ofuk, zapáli a popíja teplý nápoj. Ja si robím tento https://www.porada.sk/archive/index.php/t-229750.html

P.S.:
Ozaj, už som sa ťa pýtal, ale dám otázku znova...nekúpiš kvalitný, mnou ručne robený nôž...samozrejme, že v zdobenom koženom púzdre ?
Zrobím ti cenu...bežne pýtam 120-150€...ale tebe predám za 200€.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
aha...takže nič také samozrejme nepovedal
napriek tomu, že ty píšeš len pravdivé fakty )
Ty máš na očiach natreté zrejme nejaké tchorie hovno a asi aj v ušiach, keď ho nepočuješ v tom videu.
Vpravo dole si pusti ten malý reproduktorík.
no ty ho máš potom v hlave..tam kde ostatní mozog...
ale možno naozaj mám, tak ťa poprosím v ktorej sekunde vraví tvoje tvrdenie :

že to bol Matovičov míľnik, to povedal sám Matovič, na youtube to nájdeš.
Naposledy upravil bjuty smis : 10.12.20 at 20:25
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Neviem, daj to niekomu pozrieť, kto ma na tvári kožu a nie to, čo som písal vyššie, nech ti on povie. Neviem, koho máš teraz doma, možno musíš dlhšie počkať.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
buchač
bjuty smis
ty si ako na tom ??
Asi takto...
no nezdá sa z tvojích príspevkov...)
Zdanie klame...

Otázka znie..." čo vidíš na obrázku ?"
Vidíš maníka s ochrannou koženou zásterou, s cigárkom v ústach a na stole pohár s nápojom...
Čo z toho vyplýva ? Keďže makám so železom, ktoré hádže pri opracovaní iskry, to aj jasné. Po robote, spokojný so svojou prácou, si dá ofuk, zapáli a popíja teplý nápoj. Ja si robím tento https://www.porada.sk/archive/index.php/t-229750.html

P.S.:
Ozaj, už som sa ťa pýtal, ale dám otázku znova...nekúpiš kvalitný, mnou ručne robený nôž...samozrejme, že v zdobenom koženom púzdre ?
Zrobím ti cenu...bežne pýtam 120-150€...ale tebe predám za 200€.
no pozrel som si ten obraz a naozaj veľmi pekný
akurát chcem nejaký kúpiť a možno niečo také...pekné diela má edo

p.s. nechcem, sú náročné na údržbu...ale stále som ešte nekúpil a sem tam šmejdím
Naposledy upravil bjuty smis : 10.12.20 at 20:31
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Neviem, daj to niekomu pozrieť, kto ma na tvári kožu a nie to, čo som písal vyššie, nech ti on povie. Neviem, koho máš teraz doma, možno musíš dlhšie počkať.
v ktorej sekunde hovorí, že je to jeho milník ? ty, čo len pravidé fakty ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak poviem, že sme si kúpilo nové auto, tak pochopiteľne nebudem myslieť teba... Zo slovenčiny si asi nebol jednotkár, čo?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pravdivé fakty ))

hlavne ked hovorí o smerákoch a ich svedomí..
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
Zrušenie súbehu preplácania práce v SO a NE a štátnym sviatkom - ergo - žiadne za SO,NE + sviatok, len so,ne, alebo sviatok... ojebabrať zamestnancov.

Popísal tam toho dosť 11 a štvrť strany - lenže bez ladu a skladu - kedy to aspoň dával podľa kategóriach....
súhlasím, tiež by som uvítala prehladnejšie zoradenie
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
kopretinka
BXLmiami
Tak ale zase Sulík má pravdu.Čo má v hlave ten náš reklamák nevie ani on sám.
Sulík je hnusný slizký podvraťák,viď jeho kilečko.
https://www.facebook.com/61892466155...6560533457682/
a prečo dáš odkaz na odborárov ?

síce to tam bolo v tom príspevku, ale ak má niekto záujem, nech posúdi sám

https://www.mhsr.sk/uploads/files/Co...5K1CRzX70I6bVI
Lebo som ZAMESTNANEC
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
Lebo som ZAMESTNANEC
Zlé konštatovanie!
Správne je: lebo som LEN zamestnanec
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
bjuty smis
nandy dáš nám odkaz, kde matovič vraví, že je to jeho milnik ??
dakujem...
...
Hovoril, "... míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka........". Neviem, koho tým myslel, lebo ja ani moja žena sme tým žiaden míľnik nedosiahli. Preto logicky môžem predpokladať, že myslel seba a ešte niekoho.
Prečítaj si komentáre pod videom.
Pár z nich ti tu prepíšem:
Tiež mi mnohokrát mimovoľne prišlo na um, komu by to prospelo. Ajhľa...!
--------
Veď ten sa priznal k zločinu!!!!!
--------
On povedal: Míľnik/Bod, ktorý sme dosiahli my ako spoločnosť, by mohol spôsobiť už dokonca aj návrat svedomia poslancov Smeru (čo samozrejme nespôsobil).
--------
Kto sú to my? Ktorá spoločnosť? Snáď jedine vy, spoločnosť extrémistov a Liberálnych fašistov!!! Tento nimand práve v týchto časoch pokračuje vo svojich zločinoch aj s jeho fašistickou bandou!!!
--------------

Stačí?
Ja myslím, že by malo. Teda za predpokladu, že to má človek v hlave ako tak usporiadané.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty vieš, kto má skutočnú krv na paprčiach? Lebo ja nie. Ak ty áno, mal by si to ohlásiť.
Rovnako, ako niektorí "odborníci" z toho obviňujú Smer /Kaliňáka a Fica/, tak sa pozrime na to z druhej strany, z protipólu.
Kočnera obvinili ako objednávateľa, Kočner a Sulík boli kamaráti, Matovič vyšiel zo Sulíkovej strany. Sulík bol ten, po ktorého "chrbte" sa Matovič vyškriabal tam, kde je.
A komu to v konečnom dôsledku prospelo?
Smer - odstúpil Kaliňák, Fico a ďalší funkcionári, defakto to spôsobilo "roztrieštenie" Smeru.
OĽANO - vyhralo voľby.

Stačí?
Ja myslím, že by malo. Teda za predpokladu, že to má človek v hlave ako tak usporiadané.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

No faj, padla prvá mínuska.
Poviem ti Nandrolon, že počúvam Slobodny vysielač, Infovojnu, Svobodné rádio, a podobné. Tiež počúvam Kovačiča a Hanzelovú, Závodského, Čikovského a podobných.
----------
Musím sa však priznať, že naozaj nechápem, čo tou propagandou sledujú. V akej spoločnosti to chcú žiť. Veď nikto asi nechce byť bezprávne chúďa a byť odkázaný na milosť, či nemilosť kohosi mocnejšieho.
----------
Tiež sa pýtam, či aj tí, čo sú tu na Porade, túžia po návrate do stavu spoločnosti pred Kuciakom a Matovičom. Akosi cítm, že sa tou propagandou o to veľa ľudí usiluje.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Novidíš, ja nepočúvam ani Slobodný vysielač, ani Infovojnu, Svobodné rádio, nečítam konšpiračné weby /okrem Topiek, Času/ a nepozerám ani správy v TV /zrušil som satelit/. Zrazu mám viac času, väčší kľud a všetko čo sa udeje sa dozviem z netu, z oficiálnych stránok. Názor si tvorím sám, nikto ma neovplyvňuje...
Momentálne mi ide na "tanier" už iba TV LUX.
Dobre že píšeš, akurát som si zabudol včera poznačiť film, kde bola na TV LUX upútavka "Život za život", idem ho sosnúť...
https://www.csfd.cz/film/31779-zivot...kolbe/prehled/
Naposledy upravil Nandrolon : 11.12.20 at 06:43
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ty vieš, kto má skutočnú krv na paprčiach? Lebo ja nie. Ak ty áno, mal by si to ohlásiť.
Rovnako, ako niektorí "odborníci" z toho obviňujú Smer /Kaliňáka a Fica/, tak sa pozrime na to z druhej strany, z protipólu.
Kočnera obvinili ako objednávateľa, Kočner a Sulík boli kamaráti, Matovič vyšiel zo Sulíkovej strany. Sulík bol ten, po ktorého "chrbte" sa Matovič vyškriabal tam, kde je.
A komu to v konečnom dôsledku prospelo?
Smer - odstúpil Kaliňák, Fico a ďalší funkcionári, defakto to spôsobilo "roztrieštenie" Smeru.
OĽANO - vyhralo voľby.

Stačí?
Ja myslím, že by malo. Teda za predpokladu, že to má človek v hlave ako tak usporiadané.
Všetci vieme, kto má skutočnú krv na paprčiach. Je aj odsúdený, ale ty aj tak napíšeš, že to asi nebude naozaj tak. Lebo komu to najviac prospelo? No jasné, Matovičovi, veď vyhral voľby.
Že by bol objednávateľom tej vraždy skôr Matovič, ako niekto z "mocných" tej doby?
Kočner a Sukík neboli kamaráti, je to čistá lož. Rovnako ako tvrdenie, že Matovič vyšiel zo Sulíkovej SaS. Matovič prispel veľkou mierou k volebnému úspechu SaS. Matovičovci boli na posledných miestach Sulíkovej kandidátky. Pamätáš?
----------
Skús si predstaviť, čo by tu asi tak bolo, ak by neprišiel do politiky Matovič. Matovič so svojim prístupom k tým naozaj bezcharakterným a neskutočne mocným.
Predstav si, že by sa Matovič nerozhodol povedľa svojho podnikania začať písať o tých všetkých smeráckych špinavostiach. A to dokonca vo svojom vlastnom reklamnom plátku. Bolo mu predsa dopredu jasné, že po ňom pôjdu a že sa ho budú chcieť zbaviť. Bolo mu nad slnko jasné, že majú dosh na DÚ, na NAKu, na políciu a podobne.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Novidíš, ja nepočúvam ani Slobodný vysielač, ani Infovojnu, Svobodné rádio, nečítam konšpiračné weby /okrem Topiek, Času/ a nepozerám ani správy v TV /zrušil som satelit/. Zrazu mám viac času, väčší kľud a všetko čo sa udeje sa dozviem z netu, z oficiálnych stránok. Názor si tvorím sám, nikto ma neovplyvňuje...
Momentálne mi ide na "tanier" už iba TV LUX.
Dobre že píšeš, akurát som si zabudol včera poznačiť film, kde bola na TV LUX upútavka "Život za život", idem ho sosnúť...
https://www.csfd.cz/film/31779-zivot...kolbe/prehled/
Nespomenul som váš Kulturblog, ale aj ten počúvam.
------------------------------------------
Píšeš, že "Názor si tvorím sám, nikto ma neovplyvňuje..."

Je naozaj zaujímavé, že sa vo všetkom zhoduje práve s ich názorom.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Novidíš, ja nepočúvam ani Slobodný vysielač, ani Infovojnu, Svobodné rádio, nečítam konšpiračné weby /okrem Topiek, Času/ a nepozerám ani správy v TV /zrušil som satelit/. Zrazu mám viac času, väčší kľud a všetko čo sa udeje sa dozviem z netu, z oficiálnych stránok. Názor si tvorím sám, nikto ma neovplyvňuje...
Momentálne mi ide na "tanier" už iba TV LUX.
Dobre že píšeš, akurát som si zabudol včera poznačiť film, kde bola na TV LUX upútavka "Život za život", idem ho sosnúť...
https://www.csfd.cz/film/31779-zivot...kolbe/prehled/
To je teda veľmi zaujímavé
Lebo všetky tie klamstvá a sprostosti, čo tu tvrdíš tvrdia aj tam
Si veľmi inspirujuci...
Citujú ťa všetci konšpirátori...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať