Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

jar88
BXLmiami
Zabudol si odškodnenie že deti nemajú prístup k vzdelaniu čo je ich ústavné právo .
Presne tak,
a ešte by si mohla dať aj niečo o tých čipoch.
Vraj zdravotníci už vedia, kedy nás dá Matovič (popri testovaní) čipovať.
To je čo za bl bú reakciu?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takže vlastne teba nezaujíma vrchol pyramídy, z koho hlavy vyšla objednávka a prečo, ale krv na paprčiach ma strelec - babrák a ovce majú byť spokojné, a hlavne nič ďalej neriešiť.

Keby nebolo Sulíka, Matoviča by vôbec nikto nepoznal a chodil by dodnes 600km denne na Fábii so svojou matkou.

A Sulík s Kočnerom, že neboli kamaráti? :-))))))))))))) Nakoniec zistíme, že sa ani nepoznali, ale riešili medzi sebou utajené skutočnosti a chodil k nemu na raňajky. Oni sa rovnako "nepoznali" ako sa taký Počiatek "náhodou" pred prechodom na eurá ocitol na jachte J a T.

Ty si riadny demagóg. Na tie tvoje táraniny môže naletieť niekto kto má v hlave fakt niečo zapáchajúce.
Ad kulturblog - viem, že to je nejaká baba, ktorú taktiež nepozerám. Mne je jedno, kde koho napadajú rovnaké názory ako mňa, aspoň vidím, že to nie sú blbosti, ktoré napadnú iba mňa samého...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://www.tvnoviny.sk/domace/20152...-zamestnankyne
Tak nakoniec aj moja znama Majka...no bravó...poznam ju 30rokov....bola zdr.setra mojho obvodaka...jedna skvela baba a super zdr.sestra....a to co hlasi ako to bolo..tak tomu verim...obycajny zmrd...a ja som tohto zmrda volila....no konecna
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
https://www.tvnoviny.sk/domace/20152...-zamestnankyne
Tak nakoniec aj moja znama Majka...no bravó...poznam ju 30rokov....bola zdr.setra mojho obvodaka...jedna skvela baba a super zdr.sestra....a to co hlasi ako to bolo..tak tomu verim...obycajny zmrd...a ja som tohto zmrda volila....no konecna
Človek by čakal, že keď mu postavia lešenie okolo hlavy, že trochu prehodnotí svoj doterajší život a zmení sa k lepšiemu.
Lenže SVIŇA ostane vždy iba SVIŇOU.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Zrušenie určenia splatnosti mzdy
Možnosť výberu medzi výpovednou dobou alebo odstupným[/QUOTE]
Toto prijali aj Belgičania.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
...a to co hlasi ako to bolo..tak tomu verim...
Ani sa veľmi nad tým nie je potrebné veľmi dumať. Predsa logika nepustí.
ČO by mali z toho sestričky, aký osoh alebo výhody, aby si vymýšľali ? No predsa nič.
Rozhodne sa teda prikláňam k názoru, že vymýšľali prostitjutky a dzigoš len zavádza a klame.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Zrušenie určenia splatnosti mzdy
Možnosť výberu medzi výpovednou dobou alebo odstupným
Toto prijali aj Belgičania.[/QUOTE]
Potom by v rámci kolegiality mali zrušiť aj určenia splatnosti faktúr a platieb od zdravotných poisťovní.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
BXLmiami
Zrušenie určenia splatnosti mzdy
Možnosť výberu medzi výpovednou dobou alebo odstupným
Toto prijali aj Belgičania.
Potom by v rámci kolegiality mali zrušiť aj určenia splatnosti faktúr a platieb od zdravotných poisťovní.[/QUOTE]
neondi lebo v prospech veľkých sa to môže stať vieš ako mi pomohlo že Danko zaviedol maximálnu 21 dňovú splatnosť, lebo dovtedy bola aj 30 a viac(v závislosti od sily odberateľa) ak si nesúhlasil, tak dovi dopo a našli si iného
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
lujza.j
https://www.tvnoviny.sk/domace/20152...-zamestnankyne
Tak nakoniec aj moja znama Majka...no bravó...poznam ju 30rokov....bola zdr.setra mojho obvodaka...jedna skvela baba a super zdr.sestra....a to co hlasi ako to bolo..tak tomu verim...obycajny zmrd...a ja som tohto zmrda volila....no konecna
Človek by čakal, že keď mu postavia lešenie okolo hlavy, že trochu prehodnotí svoj doterajší život a zmení sa k lepšiemu.
Lenže SVIŇA ostane vždy iba SVIŇOU.
Pozri od dôb veksláctva až doteraz vždy sa snažil vykrútiť a hodiť vinu na iných aj s tými mafiánmi sa na floride stretol čírou náhodou. Ale za to môžeme my aj s ficom
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja len že ak niekto schvaľuje "samozrejme pre druhých" toto svinstvo, tak aby niečo podobné sa nestalo aj jemu samému....
Kollár, keď vlastnil Veľkú Raču, tak tam sem-tam prišiel na kontrolu, nikdy nie sám ale s ochrankármi. Bežní podnikatelia s ochrankármi nechodia... Alebo aj ty chodíš s ochrankármi?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Aké svinstvo ?
Ako zamestnanca poškodí, keď si môže vybrať medzi výpovednou dobou, alebo
odstupným ??
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Ja len že ak niekto schvaľuje "samozrejme pre druhých" toto svinstvo, tak aby niečo podobné sa nestalo aj jemu samému....
Kollár, keď vlastnil Veľkú Raču, tak tam sem-tam prišiel na kontrolu, nikdy nie sám ale s ochrankármi. Bežní podnikatelia s ochrankármi nechodia... Alebo aj ty chodíš s ochrankármi?
Keď som bol mladší tak som chodil vždy s ochranou, tak nám hovorili na vojne Vojak musí mať vždy ochranu a ihlu(tú ihlu nie na defloráciu ochrany, ale keby sa partnerka príliš zľakla, ak by nás niekto vyrušil) On zle počúval hovorili mu choď vždy len s ochranou, potom môžeš všetko a on chodí s ochrankou a myslí si že môže všetko a aha 12 detí
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Takže vlastne teba nezaujíma vrchol pyramídy, z koho hlavy vyšla objednávka a prečo, ale krv na paprčiach ma strelec - babrák a ovce majú byť spokojné, a hlavne nič ďalej neriešiť.

Keby nebolo Sulíka, Matoviča by vôbec nikto nepoznal a chodil by dodnes 600km denne na Fábii so svojou matkou.

A Sulík s Kočnerom, že neboli kamaráti? :-))))))))))))) Nakoniec zistíme, že sa ani nepoznali, ale riešili medzi sebou utajené skutočnosti a chodil k nemu na raňajky. Oni sa rovnako "nepoznali" ako sa taký Počiatek "náhodou" pred prechodom na eurá ocitol na jachte J a T.

Ty si riadny demagóg. Na tie tvoje táraniny môže naletieť niekto kto má v hlave fakt niečo zapáchajúce.
Ad kulturblog - viem, že to je nejaká baba, ktorú taktiež nepozerám. Mne je jedno, kde koho napadajú rovnaké názory ako mňa, aspoň vidím, že to nie sú blbosti, ktoré napadnú iba mňa samého...
Píšeš o ovciach, že majú byť spokojné. To akože tí, ako napríklad ja?
Vidím, že podliehaš tej všadeprítomnej propagande. Tvrdíš, že to všetko nečítaš, nepozeráš a tak ďalej, ale stále poukazuješ na "pravdy", ktoré ti propaganda naservírovala.
A že je tá propaganda naozaj všade v každom jednom článku v každom jednom vyjadrení našich pisálkov (akože novinárov) to snáď nikto z vás nepopiera.
Tým že to tu po nich stále dokola opakujete, len dokazujete, že zjavne tej propagande podliehate.
------------------
Ukáž mi jeden jediný článok z akéhokoľvek denníka, kde nieje demagogia a propaganda, ktorej si akosi nepodlahol.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Aké svinstvo ?
Ako zamestnanca poškodí, keď si môže vybrať medzi výpovednou dobou, alebo
odstupným ??
Ty sa pýtaš aké svinstvo?
No predsa rovnaké, ako zobrať zamestnancom gastráče a žiakom obedy zadarmo.
Čomu na tom nerozumieš?
Čistá propaganda, či?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tu máš tých tvojích, nandrolon ...

https://www.cas.sk/clanok/1062285/pe...3000-eur-tivi/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Aké svinstvo ?
Ako zamestnanca poškodí, keď si môže vybrať medzi výpovednou dobou, alebo
odstupným ??
Hento ma nezaujíma, myslel som to posúvanie termínu výplat...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Takže vlastne teba nezaujíma vrchol pyramídy, z koho hlavy vyšla objednávka a prečo, ale krv na paprčiach ma strelec - babrák a ovce majú byť spokojné, a hlavne nič ďalej neriešiť.

Keby nebolo Sulíka, Matoviča by vôbec nikto nepoznal a chodil by dodnes 600km denne na Fábii so svojou matkou.

A Sulík s Kočnerom, že neboli kamaráti? :-))))))))))))) Nakoniec zistíme, že sa ani nepoznali, ale riešili medzi sebou utajené skutočnosti a chodil k nemu na raňajky. Oni sa rovnako "nepoznali" ako sa taký Počiatek "náhodou" pred prechodom na eurá ocitol na jachte J a T.

Ty si riadny demagóg. Na tie tvoje táraniny môže naletieť niekto kto má v hlave fakt niečo zapáchajúce.
Ad kulturblog - viem, že to je nejaká baba, ktorú taktiež nepozerám. Mne je jedno, kde koho napadajú rovnaké názory ako mňa, aspoň vidím, že to nie sú blbosti, ktoré napadnú iba mňa samého...
Píšeš o ovciach, že majú byť spokojné. To akože tí, ako napríklad ja?
Vidím, že podliehaš tej všadeprítomnej propagande. Tvrdíš, že to všetko nečítaš, nepozeráš a tak ďalej, ale stále poukazuješ na "pravdy", ktoré ti propaganda naservírovala.
A že je tá propaganda naozaj všade v každom jednom článku v každom jednom vyjadrení našich pisálkov (akože novinárov) to snáď nikto z vás nepopiera.
Tým že to tu po nich stále dokola opakujete, len dokazujete, že zjavne tej propagande podliehate.
------------------
Ukáž mi jeden jediný článok z akéhokoľvek denníka, kde nieje demagogia a propaganda, ktorej si akosi nepodlahol.
Denník asi žiaden, ale čo sa týka webu, tak www.ta3.com
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

web ta3 som ešte nekukol....za to sem tam sa vytrestám a pustím si na chvíľu tv ta3
takže predpokladám, že to bude podobné

takže tam nie je propaganda a demagogia, dobre som pochopil ? )))))))))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
web ta3 som ešte nekukol....za to sem tam sa vytrestám a pustím si na chvíľu tv ta3
takže predpokladám, že to bude podobné

takže tam nie je propaganda a demagogia, dobre som pochopil ? )))))))))
STV1 a TA3 boli vždy najobjektívnejšie večerné spravodajstvo v SR. Predpokladám, že sa za ten rok nič nezmenilo...
Tak daj mi teraz ty typ, kde chodiť pre objektívne info? Hádam nie denníkN, veď to je opak hlavnychsprav a podobných demagogín.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ty už si ako matovič
ten na nich tiež v kuse nadáva

tak ako to potom je ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať