Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík,
šašovič " no ja som chcel, že im zavarím, ale to by som bol za tie noky zodpovedný. No potrebujem to já, žiť iný život, iných živiť, chrániť?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

sito
Mila123
pavol54
Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík,
nie som sulíkov človek, ale dostala som jeho kuchársku knihu, zaujímavé recepty má....
Kilečko, 2ve?
kilečká sú v nejakých bodoch ozaj dobré, zbytočná sankcionovaná byrokracia má u nás živnú pôdu.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Tweety
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.
No schválne koľko ho vo voľnom čase narúbal a ešte aj predal. U nás partia dvaja pilčíci, jeden traktorista a dvaja nahadzovači spravia za deň traktorovú vlečku a majú dosť. Hustá robota. Aj to jen v zimných mesiacoch
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Mila123
sito
Mila123
pavol54
Zdá sa že budú varené rozlúčkové noky na vláde bola výzva aby ich varil sulík,
nie som sulíkov človek, ale dostala som jeho kuchársku knihu, zaujímavé recepty má....
Kilečko, 2ve?
kilečká sú v nejakých bodoch ozaj dobré, zbytočná sankcionovaná byrokracia má u nás živnú pôdu.....
Ale veď ako všetko, aj minca ...

Čo sa to pýtal ten Šejk spír? Byť, či nebyť? Áno, či nie? Ľavá, či prává, líc, či rúb?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Korela ja ked...zavolal,ze uz dolazil...
Ja detto, ale teraz je u nás iná situácia, mýlia si adresu, plus Vianoce, a keby sa vrátil po neho až zajtra, už ho nemusia doručiť. Dnešný deň je ešte v pohode.
Natrafila som aj na takú kuriér. firmu, predvečerom mi to ešte chcela vziať, včera už nie. Tak títo boli spása.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
buchač
Tweety
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.
No schválne koľko ho vo voľnom čase narúbal a ešte aj predal. U nás partia dvaja pilčíci, jeden traktorista a dvaja nahadzovači spravia za deň traktorovú vlečku a majú dosť. Hustá robota. Aj to jen v zimných mesiacoch
Za prvé som vetu o Žigovi dal ako iróniu...
Za druhe...čoho by sa našlo viac ? Ono by mal niekto viac špecifikovať ohľadom toho dreva..
...a za tretie ? Chceš mi povedať, že 5ti maníci urobia len jednu traktorovú vlečku, dokonca na rovine ? Tak vedz, že sú amatéééri..by si mal vidieť, čo dokážu pilčíci z kopcovitého terénu u nás (kde mám chalupu).
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
Tweety
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.

Žiga? Ale veď hajzel je Naď, či ho šaško, šaškovič už degradoval, preto že nie je plochý, ako nohy?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
buchač
Tweety
Ono keby sa chcelo, našlo by sa aj viac, vyrúbané lesy, popredané drevo.......
Hajzel Žiga, vo voľnom čase si dovolil rúbať lesy a potom drevo predávať.
No schválne koľko ho vo voľnom čase narúbal a ešte aj predal. U nás partia dvaja pilčíci, jeden traktorista a dvaja nahadzovači spravia za deň traktorovú vlečku a majú dosť. Hustá robota. Aj to jen v zimných mesiacoch
Za prvé som vetu o Žigovi dal ako iróniu...
Za druhe...čoho by sa našlo viac ? Ono by mal niekto viac špecifikovať ohľadom toho dreva..
...a za tretie ? Chceš mi povedať, že 5ti maníci urobia len jednu traktorovú vlečku, dokonca na rovine ? Tak vedz, že sú amatéééri..by si mal vidieť, čo dokážu pilčíci z kopcovitého terénu u nás (kde mám chalupu).
Ved o amatéroch píšem, myslím že žiga nepatril medzi profíkov (nechoval sa ako ten slovák z vtipu čo si nechal premeniť more na slivovicu , ešte na pol litra a ešte aj poldeci) nepíšem o tých čo ich len položia a ostatné robí technika včetne aut s rukou. Ale že niekoho nekryl by som ruku do ohňa nedal
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
pavol54
v base budú prerábať postele na bezúrazovú variantu, jeden sa z toho lieči týždeň, dalšieho berú. Aspoň bude v parlamente viac poslancov smeru
Ten bezúrazový variant, vždy sa musí niečo stať, aby prišlo k náprave. To sa doteraz nepredvídalo? Žiadne normy neboli?
Žeby z gumy, a čepičku?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
Ved o amatéroch píšem, myslím že žiga nepatril medzi profíkov (nechoval sa ako ten slovák z vtipu čo si nechal premeniť more na slivovicu , ešte na pol litra a ešte aj poldeci)
Pali aj tebe vysmädlo ako nandymu?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Podobnosť čisto náhodná.


1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
pavol54
Ved o amatéroch píšem, myslím že žiga nepatril medzi profíkov (nechoval sa ako ten slovák z vtipu čo si nechal premeniť more na slivovicu , ešte na pol litra a ešte aj poldeci)
Pali aj tebe vysmädlo ako nandymu?
nepijem, len ak sa niekom hovorí že by všetko chcel pre seba, tak je ako ten rybár
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito
Podobnosť čisto náhodná.


Tá posledná veta je ako vyšitá pre našu trojicu: Vy to neovládate. Ale ja som sa to učil dialkove.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Onehdá som bol presne takto v obchode...povedzme, že o 9:15 - 9:30 som bol v šore pri pokladni. Zrazu zčista jasna sa zjavil dôchodca a hajde dopredu, lebo oni majú prednosť...vypočul si, čo nechcel od ostatných...a šiel na koniec.
V obchode som bola uz o 8 hod. (7:40 sa otvara skolska brana). V pohode som si nakupovala, vyberala jablcka a tak. uz som mala fakt polku nakupu ... asi o 8:30 sa zacali hrnut ludia, vzala som baterky, ze teda idem ... a kosik nikde 10 minut som pobehovala, hladala, pytala sa ... ked sa zaplnili ulicky, schmatla som skatulu a nahadzala do nej nakup od znovu, znama mi vzala "maso", blocek z rychlopokladne mam 8:53 hod.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

The President of Ukraine made a presentation at the world leaders conference and this was his opening... As a speechwriter myself, I think it was an impressive opening. What do you think?
https://www.facebook.com/UpcloseWith...07838606446470
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť ))))))))))))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
žiga je najvačší obchodník s drevom na slovensku
takisto najvačší podvodník
dph-áčkar, falošné ciachy na nákladoch,..je toho veľa
ty si mu robil účtovníka alebo ciachovača? A ty si to vedel?
okrem zaslepených smerákov to vedelo celé slovensko, čo sleduje trochu politiku

p.s. nezabudni napísať, že som povinný to ohlásiť ))))))))))))
neviem prečo ma radíš k smerákom no a prečo si to nehlásil keď si to vedel Tiež ma to rozčuľuje že jeden rozhlasuje že pravdepodobne pestujem na poli drogy a nikto to nehlási. Ako mám spokojne spávať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať