Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Bjuty, ty plníš akurát svoj septik a nie basy.
Pasuješ sa tu za niekoho, ako keby si sa na tom aktívne /voľby nepočítam/ tých "zatykávačiek" účastnil....
Fakt sa mi podobáš na nejakého hráča "need for speed", ktorý sa potom rozrúbe o strom, lebo je tak zosobnený s tou hrou, že zabúda na realitu.....
ktohovie či mu prokurátor nedáva pravidelne svodku o uväznených
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
načo to je dobré ?
viem, že si nacistické hovado a nesúhlasíš s mojími názormi, a to je dobre
ale naozaj si myslíš, ked napíšeš , že v kuse klamem tak máš pravdu ?

však je žijem reálny život tu na slovensku, reálne vidím, kto má politickú moc....kto vyhral volby, kým plníme basy

a ked tu somár, alebo ty napíšete, že to je naopak ))
ten máš na krku
to si napísal mne že som nacistické hovädo? ako si to dovoľuješ. Akým právom? Kto ťa k tomu splnomocnil? zase si sa nafetoval
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
somár
pozri sa na zloženie parlamentu
pozri, kým plníme basy

a potom, somár, napíš, kto tu má politické halucinácie )
ara, ara, " pozri sa na zloženie parlamentu " No spanombohom, niektorí si tlčú hlavu o stenu, trhajú vlasy, atď. aké si zvolili ... , vybrali časy, komu to dali svoje hlasy? A basy? Vraj sú len pre ľudí, masy. Veď som písal, že politika je stará špinavosť. Príde čas a ľudia majú toho dosť. A tak sa stane z politikov v base hosť. A ara, vraj aj v klietke sa naučí hovoriť a potom si z politiky robí riť. ara, ara.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nikolko
sulík matovičové blúznenie ignoroval a teraz je preň idiot a má odstúpiť do vianoc.....

od plošného testovania sa nenakupovalo
a pri povinnom testovaní ti strkali do nosa čo?
ako si pochopil vetu :

od plošného testovania sa nenakupovalo ??
a kde som ja písal v akej dobe sa mali nakupovať to si si len ty v reakcii upresnil odvádzaš na nepodstatné ja som písal že miesto kupovania klamlivých testov (mohla matovičom ovládaná trnavská firma) nakúpiť pre štát alebo zdravotné poisťovne vitamín D vyšlo by to lacnejšie a určite efektívnejšie. ale ty to nepochopíš.
neklam
napísal si toto
zas ťa musím citovať, ako naposledy :

16 mil kusov štát zaplatil tieto nanič ag testy no fasa

akých 16 mil ?
kto ?
kedy ?
komu zaplatili ?????
prečo klameš ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nikolko
sulík matovičové blúznenie ignoroval a teraz je preň idiot a má odstúpiť do vianoc.....

od plošného testovania sa nenakupovalo
a pri povinnom testovaní ti strkali do nosa čo?
ako si pochopil vetu :

od plošného testovania sa nenakupovalo ??
a kde som ja písal v akej dobe sa mali nakupovať to si si len ty v reakcii upresnil odvádzaš na nepodstatné ja som písal že miesto kupovania klamlivých testov (mohla matovičom ovládaná trnavská firma) nakúpiť pre štát alebo zdravotné poisťovne vitamín D vyšlo by to lacnejšie a určite efektívnejšie. ale ty to nepochopíš.
neklam
napísal si toto
zas ťa musím citovať, ako naposledy :

16 mil kusov štát zaplatil tieto nanič ag testy no fasa

akých 16 mil ?
kto ?
kedy ?
komu zaplatili ?????
prečo klameš ?
trnavskej firme
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
načo to je dobré ?
viem, že si nacistické hovado a nesúhlasíš s mojími názormi, a to je dobre
ale naozaj si myslíš, ked napíšeš , že v kuse klamem tak máš pravdu ?

však je žijem reálny život tu na slovensku, reálne vidím, kto má politickú moc....kto vyhral volby, kým plníme basy

a ked tu somár, alebo ty napíšete, že to je naopak ))
ten máš na krku
to si napísal mne že som nacistické hovädo? ako si to dovoľuješ. Akým právom? Kto ťa k tomu splnomocnil? zase si sa nafetoval
nie, to som písal nadrolonovi
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
nikolko
sulík matovičové blúznenie ignoroval a teraz je preň idiot a má odstúpiť do vianoc.....

od plošného testovania sa nenakupovalo
a pri povinnom testovaní ti strkali do nosa čo?
ako si pochopil vetu :

od plošného testovania sa nenakupovalo ??
a kde som ja písal v akej dobe sa mali nakupovať to si si len ty v reakcii upresnil odvádzaš na nepodstatné ja som písal že miesto kupovania klamlivých testov (mohla matovičom ovládaná trnavská firma) nakúpiť pre štát alebo zdravotné poisťovne vitamín D vyšlo by to lacnejšie a určite efektívnejšie. ale ty to nepochopíš.
neklam
napísal si toto
zas ťa musím citovať, ako naposledy :

16 mil kusov štát zaplatil tieto nanič ag testy no fasa

akých 16 mil ?
kto ?
kedy ?
komu zaplatili ?????
prečo klameš ?
trnavskej firme
16 mil tt firme )
100 x opakovaná lož je pravda ? kto to povedal ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
bjuty smis
načo to je dobré ?
viem, že si nacistické hovado a nesúhlasíš s mojími názormi, a to je dobre
ale naozaj si myslíš, ked napíšeš , že v kuse klamem tak máš pravdu ?

však je žijem reálny život tu na slovensku, reálne vidím, kto má politickú moc....kto vyhral volby, kým plníme basy

a ked tu somár, alebo ty napíšete, že to je naopak ))
ten máš na krku
to si napísal mne že som nacistické hovädo? ako si to dovoľuješ. Akým právom? Kto ťa k tomu splnomocnil? zase si sa nafetoval
Nie, ten fašistický pupkáč to písal mne.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

sito
bjuty smis
somár
pozri sa na zloženie parlamentu
pozri, kým plníme basy

a potom, somár, napíš, kto tu má politické halucinácie )
ara, ara, " pozri sa na zloženie parlamentu " No spanombohom, niektorí si tlčú hlavu o stenu, trhajú vlasy, atď. aké si zvolili ... , vybrali časy, komu to dali svoje hlasy? A basy? Vraj sú len pre ľudí, masy. Veď som písal, že politika je stará špinavosť. Príde čas a ľudia majú toho dosť. A tak sa stane z politikov v base hosť. A ara, vraj aj v klietke sa naučí hovoriť a potom si z politiky robí riť. ara, ara.
somár, somár...

tvoje mokré sny nemajú nič spoločné s realitou..
a mne tu budeš halucinácie prisudzovať ))

kto podla teba vyhral volby, somár ?
kto vládne a kto kvíči a iááka ako ty z opozície , kto tu má haluze, somár ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
bjuty smis
načo to je dobré ?
viem, že si nacistické hovado a nesúhlasíš s mojími názormi, a to je dobre
ale naozaj si myslíš, ked napíšeš , že v kuse klamem tak máš pravdu ?

však je žijem reálny život tu na slovensku, reálne vidím, kto má politickú moc....kto vyhral volby, kým plníme basy

a ked tu somár, alebo ty napíšete, že to je naopak ))
ten máš na krku
to si napísal mne že som nacistické hovädo? ako si to dovoľuješ. Akým právom? Kto ťa k tomu splnomocnil? zase si sa nafetoval
Nie, ten fašistický pupkáč to písal mne.
bolo to pod mojim príspevkom, tak oprávnene predpokladám, že ten inteligent čo nedokáže súvisle prečítať príspevok reaguje na mňa.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Miľujem "ľudí" ktorým je jedno či ľavý, alebo pravý politik a následne nadávajú, kotkodákajú a papagájujú podľa návodov z Kremľa.
A stále dúfajú, že sa zas bude Slovákom vládnuť tak, ako si to vysvetľoval Fico. Predpokladajú, že rovnako si to vysvetľuje aj Matovič s Hegerom, ale oni to podľa naších opíc, zjavne nevedia. Preto tu zákonite bude bezvládie.
Nie nebojte sa nebude tu bezvládie, bude tu vláda práva a zákona. To znamená poriadok a nie Ficobordel, Pelebordel a tak podobne.
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

jar88
Miľujem "ľudí" ktorým je jedno či ľavý, alebo pravý politik a následne nadávajú, kotkodákajú a papagájujú podľa návodov z Kremľa.
A stále dúfajú, že sa zas bude Slovákom vládnuť tak, ako si to vysvetľoval Fico. Predpokladajú, že rovnako si to vysvetľuje aj Matovič s Hegerom, ale oni to podľa naších opíc, zjavne nevedia. Preto tu zákonite bude bezvládie.
Nie nebojte sa nebude tu bezvládie, bude tu vláda práva a zákona. To znamená poriadok a nie Ficobordel, Pelebordel a tak podobne.
Jedinečný, politici a aj ich časy sa menia. Tak ako počasie, ako ročné obdobia. A miluj si blížnych, blížneho svojho. Však oni Slováci si zasa vyberú podľa svojho práva a svedomia. Ak budú mať z čoho vyberať? Kto vie aké svine sa budú hrnúť, budú chcieť žrať zo spoločnému koryta, vyžrať ho?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
jar88
Miľujem "ľudí" ktorým je jedno či ľavý, alebo pravý politik a následne nadávajú, kotkodákajú a papagájujú podľa návodov z Kremľa.
A stále dúfajú, že sa zas bude Slovákom vládnuť tak, ako si to vysvetľoval Fico. Predpokladajú, že rovnako si to vysvetľuje aj Matovič s Hegerom, ale oni to podľa naších opíc, zjavne nevedia. Preto tu zákonite bude bezvládie.
Nie nebojte sa nebude tu bezvládie, bude tu vláda práva a zákona. To znamená poriadok a nie Ficobordel, Pelebordel a tak podobne.
Jedinečný, politici a aj ich časy sa menia. Tak ako počasie, ako ročné obdobia. A miluj si blížnych, blížneho svojho. Však oni Slováci si zasa vyberú podľa svojho práva a svedomia. Ak budú mať z čoho vyberať? Kto vie aké svine sa budú hrnúť, budú chcieť žrať zo spoločnému koryta, vyžrať ho?
Ty si zjavne nedokázal pochopiť, aký plán obnovy spomína Heger.
Nebudú sa vyberať žiadne projekty alá Smer malá domov. Ani malá Pelé veď ešte niečo prihraj. Tie časy sú už ta tam. A samozrejme, že sa v žiadnej podobe už nevrátia.
Darmo čakáte.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
somár, somár sitosomár
obedy saadarmo iba fico vie dať ) tak si zobni...šak sadarmo
raz tolko rodičia dostanú ...to somár nepovie

a ked už somár tolko klame povedz nám jedno dieťa, čo mu obed vzali....jedno jediné
nemusíš tu klamať o 47 000

somár ? ešte budeš klamať ?
Nebudem! ara, ara, toto ti pohne žlčou. A je to pravda a netreba ju ani sto krát opakovať.

19.12.1906 sa narodil Leonid Iľjič Brežnev.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

sito
bjuty smis
somár, somár sitosomár
obedy saadarmo iba fico vie dať ) tak si zobni...šak sadarmo
raz tolko rodičia dostanú ...to somár nepovie

a ked už somár tolko klame povedz nám jedno dieťa, čo mu obed vzali....jedno jediné
nemusíš tu klamať o 47 000

somár ? ešte budeš klamať ?
Nebudem! ara, ara, toto ti pohne žlčou. A je to pravda a netreba ju ani sto krát opakovať.

19.12.1906 sa narodil Leonid Iľjič Brežnev.
Začal si papagájovať Blahove "ARGUMENTY".??? No bravóó.
Som zvedavý, kedy začneš papagájovať, aj Husákove perly.
A nakoniec spustíš, ako Jakeš, či?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

a ešte si myslí, že je vtipný..
dá 3 smajlíkov a doma reve, ked si číta súkromné odkazy..

F A K T. je....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Majsakrásne a už nepíš básne.
Idem spať.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

https://www.ta3.com/clanok/1199088/j...-bezpecna.html
Krcmery teda jasne povedal, na detoch a tehotnych zenach sa studie robit nesmu.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tí mínuskovači sa môžu ísť postaviť už do rady a dať si to aj 3x.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No bisťu..... nakuknem a zisťujem, že niekto si dával poriadny matroš do nosa, gágora, huby.....
Šak sa mi skoro kolečko na hlodavcovi zavarilo od toľkého krútenia
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať