Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
https://www.ta3.com/clanok/1199088/j...-bezpecna.html
Krcmery teda jasne povedal, na detoch a tehotnych zenach sa studie robit nesmu.
Také info musí dať Krčméry ? Veď naposledy sa na deťoch a tehotných realizoval Mengele..
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

https://www.startitup.sk/omylom-unik...i-su-obrovske/
Vraj omylom unikli ceny vakcín.
Cena za takzvanú oxfordsku vakcínu spoločnosti AstraZeneca má byť 1,78 eura. Vakcína Johnson & Johnson stojí 8,50 USD, Sanofi/GSK 7,56 eur . Prípravok vyvinutý spoločnosťou BioNTech/Pfizer má stáť 12 eur, CureVac 10 eur a cena vakcíny spoločnosti Moderna je 18 dolárov.
------------------------------
Frank Vandenbroucke, belgický minister zdravotníctva, okamžite vyzval De Bleekerovú, aby svoj post rýchlo odstránila. V deň zverejnenia utajovaných informácii záležitosť okomentovala aj komisárka Európskej únie pre zdravie, Stella Kyriakides.

„Na základe zmlúv medzi Komisiou a výrobcami vakcín sú ceny dôverné,“ uviedla. Podľa odborníkov je únik týchto informácii na sociálne siete závažnou politickou chybou, ktorá môže mať ešte vážne následky.
------------------------------------------
Nerozumiem, prečo by to malo byť "dôverné". Dokonca utajované.
Jednoducho, socani sa nezaprú.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
anet
https://www.ta3.com/clanok/1199088/j...-bezpecna.html
Krcmery teda jasne povedal, na detoch a tehotnych zenach sa studie robit nesmu.
Také info musí dať Krčméry ? Veď naposledy sa na deťoch a tehotných realizoval Mengele..
To čo nám tu zas naznačuješ.??
-----------------------------------------
Vraj naposledy Mengele, ....a teraz akože sa do toho pustil Krčméry?
Ešte že si nenapísal miesto testoval na ženách a deťoch, vykonáva pokusy na deťoch a ženách.
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Také info musí dať Krčméry ? Veď naposledy sa na deťoch a tehotných realizoval Mengele..
Mne nie, nepovedal nic, co by som uz nevedela a nedocitala sa vopred inde. Ja skor tak pozorujem, ze kedy vidu oni s farbou von.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ked sa pozabudne aj pravdu povie.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...
kolar.jpg  
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Chlapi, založte si tu nejakú svoju tému, alebo vám ju založím a nesexujte tu v tejto téme....


Nepotešilo

- Starobrno - 1,5l kúpené u nás v SR = nie je tam tabuľka /údaj/ o obsahu sacharidov a ostatných látok /údaj o alkohole tam je/...
- Braník 0,5l plechovka kúpené u nás v SR = detto

Birell nealko - kúpené u nás v SR = obsahuje všetky údaje o zložení...

Nebol v tomto prípade porušený nejaký zákon? Alebo to riešime tak, ako povedal Matovič, že na zákony nebudú pozerať a budú robiť čo treba?????


Kde je SOI-ka? Kde mám podať podnet?
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Chlapi, založte si tu nejakú svoju tému, alebo vám ju založím a nesexujte tu v tejto téme....


Nepotešilo

- Starobrno - 1,5l kúpené u nás v SR = nie je tam tabuľka /údaj/ o obsahu sacharidov a ostatných látok /údaj o alkohole tam je/...
- Braník 0,5l plechovka kúpené u nás v SR = detto

Birell nealko - kúpené u nás v SR = obsahuje všetky údaje o zložení...

Nebol v tomto prípade porušený nejaký zákon? Alebo to riešime tak, ako povedal Matovič, že na zákony nebudú pozerať a budú robiť čo treba?????


Kde je SOI-ka? Kde mám podať podnet?
Na SOI? Si nevieš vygugliť?Či kde chceš dať?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
Chlapi, založte si tu nejakú svoju tému, alebo vám ju založím a nesexujte tu v tejto téme....


Nepotešilo

- Starobrno - 1,5l kúpené u nás v SR = nie je tam tabuľka /údaj/ o obsahu sacharidov a ostatných látok /údaj o alkohole tam je/...
- Braník 0,5l plechovka kúpené u nás v SR = detto

Birell nealko - kúpené u nás v SR = obsahuje všetky údaje o zložení...

Nebol v tomto prípade porušený nejaký zákon? Alebo to riešime tak, ako povedal Matovič, že na zákony nebudú pozerať a budú robiť čo treba?????


Kde je SOI-ka? Kde mám podať podnet?
Na SOI? Si nevieš vygugliť?Či kde chceš dať?
A kto sa zaoberá chýbajúcimi údajmi, nie SOI???
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Myslel som, že to už horšie byť nemôže. Asi som sa mýlil.

https://www.topky.sk/cl/10/2025735/P...redcasne-volby
3 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
a v novej bezpečnostnej stratégii majú jasne určené miesto
Toto si pozorne prečítaj o tzv. " bezpečnostnej stratégii USA a NATO "...
Reportér BBC chcel byť silno múdry...Putin ho dal veľmi rýchlo dole, do patričných medzí.

Mojko, ale na rozdiel od teba, obaja vedia, Putin a aj ten novinár, že klame v každom jednom slovíčku.
---------------
Obaja vedia, že sa školáci v Rusku učia nový dejepis s obsahom od roku 1945-2005. Obaja vedia, akú úlohu v štáte, ktorý v USA nazývajú Soviet-Union, zohrávala technická pomoc USA od roku 1923 do roku 1945. Obaja vedia, že USA nikdy nevyvolávali žiadny spor proti ich politickému zriadeniu a že sa vždy vedeli dohodnúť. USA si budujú len potrebnú obranu a aj to SÚ (ZSSR) vždy vadilo.
---------------------
Putin totiž vie, že im američania vybudovali poľnohospodárstvo v rokoch 1923 až 1926, rovnako im vybudovali strojárske a metalurgické podniky a dokonca aj ťažobný priemyseľ. Všetko im vybudovali a dokonca na úver, ale s krátkou splatnosťou.
Tak isto im pomáhali v druhej svetovej vojne. Aj putin vie, že by nikdy na frontu nedopravili toľko potrebnej techniky a materiálu, ak by im chýbalo napríklad 1800 lokomotív a 10 000 vagónov a trebarz 375 000 aut. A to ešte neuvažuje nad stravou a oblečením, strelivom a podobnými potrebami armády.
---------------------------
Chlape veď sa už zamysli nad tým čo ťa v škole učili o VOSR a o industrializácii Sovietskeho zväzu. Pouvažuj čo je možné a čo nie.
Naposledy upravil jar88 : 20.12.20 at 18:47
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

No ako, už si sa zamyslel, na akom poznaní staviaš "svoj" názor.??

Napíš si do vyhľadávača napríklad:
Amtorg Trading Corporation, stačí aj "amtorg" a wiki

Alebo skús "lend-lease".
Dodané do ruska 4 500 000 000 zaplatené 722 000 000 zbytok až na 100 000 000 s predĺženou splarnosťou do roku 2030 odpustené.
Naposledy upravil jar88 : 20.12.20 at 19:29
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Vedci z Martina odhalili značnú nepresnosť antigénových testov.
https://www.ta3.com/clanok/1199190/a...v-martine.html
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ja sa neviem zbavit pocitu, ze sme dostali proste nejake kvoty na pandemiu.
Tolko musi byt nakazenych, tolko musi byt spotrebovanych testov, tolko vakcin ... ako ked su kvoty na emisie, migrantov...
Inak v GB vraj virus zmutoval ... tak ktovie, ci ta vakcina co nakupili bude aj na tu "novu mutaciu" https://www.ta3.com/clanok/1199182/m...-opatreni.html
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Chlapi, založte si tu nejakú svoju tému, alebo vám ju založím a nesexujte tu v tejto téme....


Nepotešilo

- Starobrno - 1,5l kúpené u nás v SR = nie je tam tabuľka /údaj/ o obsahu sacharidov a ostatných látok /údaj o alkohole tam je/...
- Braník 0,5l plechovka kúpené u nás v SR = detto

Birell nealko - kúpené u nás v SR = obsahuje všetky údaje o zložení...

Nebol v tomto prípade porušený nejaký zákon? Alebo to riešime tak, ako povedal Matovič, že na zákony nebudú pozerať a budú robiť čo treba?????


Kde je SOI-ka? Kde mám podať podnet?
nariaďuje to zákon o potravinách? Ak áno tak sa obráť s podnetom a príslušnú veterinárnu a potravinovú správu alebo priamo na ústredie. S týmto soika nemá nič
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To vieš, už ma to prešlo, už som tú sračku dopil, takže v pohode :-)))))))))
Len som to chcel porovnať, lebo mi jedna tvrdila, že nealko pivo má menej cukru, resp. je menej diabetologicky závadné ako alko, tak som porovnával Birrel nealko neochutený /alkohol 0,5%/ a chcel som porovnať tento Braník 10-ku. Birell mal tabuľku, Braník nie....
Tak neviem, kto mal pravdu :-)
Ale díky za info.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Inak v GB vraj virus zmutoval ... tak ktovie, ci ta vakcina co nakupili bude aj na tu "novu mutaciu"
Jarčuška sa v správach (fujtajbl, vraj správy) na Tv Narkóza vyjadril, že vakcína vraj zaberá aj na mutáciu.

Teraz čítam na nete, že od polnoci niektoré krajiny prerušujú verejnú dopravu z Anglicka a iné o tomto kroku zvažujú (čiže zatvoria aj tak).
Tak to som ale včul veľmi zvedavý, či cigáni ostanú na sviatky na Ostrovoch alebo donesú pľuhavstvo sem...
...a vôbec, dajú si karantenisti nejaký telemost ohľadom situácie alebo rozhodne niekto iný, trebárs Mikas ? Lebo Plačko si také niečo na zodpovednosť veru nevezme.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
No ako, už si sa zamyslel, na akom poznaní staviaš "svoj" názor.??

Napíš si do vyhľadávača napríklad:
Amtorg Trading Corporation, stačí aj "amtorg" a wiki

Alebo skús "lend-lease".
Dodané do ruska 4 500 000 000 zalatené 722 000 000 zbytok až na 100 000 000 s predĺženou splarnosťou do roku 2030 odpustené.
Ale ty nechceš vedieť že ten istý kapitál to najprv investične a pomocou roztočil v Nemecku (Opel, Ford, Ig Farben letecká výroba) a potom zase v ZSSR s pomocou bojujúcicm stranám. a tie predvojnové úvery na investičné celky chceli len splácať obilím (v dobe hladu a neúrody), napriek tomu že že im ZSSR ponúkalo zlato. Lenže toto ti tvoji školitelia nenapísali do nôt. Rotschild a Rokckefeler nikdy neprehávajú. To platilo už v dobách keď viedol vojny Napoleon a keď sa bili angláni s frantíkmi
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
To vieš, už ma to prešlo, už som tú sračku dopil, takže v pohode :-)))))))))
Len som to chcel porovnať, lebo mi jedna tvrdila, že nealko pivo má menej cukru, resp. je menej diabetologicky závadné ako alko, tak som porovnával Birrel nealko neochutený /alkohol 0,5%/ a chcel som porovnať tento Braník 10-ku. Birell mal tabuľku, Braník nie....
Tak neviem, kto mal pravdu :-)
Ale díky za info.
to by si nikto nedovolil tak brutálne porušiť zákon, radšej sa toho napíše viac minule som dostal dobrú radu od kontroly aby som na etiketu s uhorkami písal " môže obsahovať stopy zeleru a horčice" lebo ak by sa našlo pri rozbore vzorky čo nie je na etikete , tak likvidácia celej šarže a pokuta 1000 a potom 10 000
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
To vieš, už ma to prešlo, už som tú sračku dopil, takže v pohode :-)))))))))
Len som to chcel porovnať, lebo mi jedna tvrdila, že nealko pivo má menej cukru, resp. je menej diabetologicky závadné ako alko, tak som porovnával Birrel nealko neochutený /alkohol 0,5%/ a chcel som porovnať tento Braník 10-ku. Birell mal tabuľku, Braník nie....
Tak neviem, kto mal pravdu :-)
Ale díky za info.
Kupuj si Prazdroj 12 a nie kadejaký samoser.
Alebo ti tých ušetrených 40 centov stojí za to?
Ckastať štanku za 40 centov, namiesto piva za cca 85 centov?
Kde to žiješ?
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať