Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Predpokladám, že určite vieš, že nestačí dieťa iba posadiť pred obrazovku a pustiť mu Bol raz jeden život. Ten seriál je len pomôcka, ktorá potrebuje, alebo skôr predpokladá, aj akú takú spoluprácu dospelého.
Naposledy upravil jar88 : 23.12.20 at 09:47
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
korela
Výzva lekárov obyvateľstvu aj vláde, proste všetkým. Viceprezident Slov. lekár. spoločnosti, prezident Slov. lekár. komory ... dobrovoľne sa izolovať a nestretávať sa celoplošne, pretože na to doplatíme všetci.
S takýmto príhovorom mohol prísť už deň po tom, ako sa dozvedel o celoplošnom testovaní obyvateľstva na kovid. Mohol si odpustiť spochybňovanie AG testov a nemusel by teraz zachraäovať zdravotníkov. Predseda vlády hovoril o vážnosti tohoto ochorenia už dlho pred testovaním, ale to bolo v jeho očiach strašenie, stresovanie a vydieranie spoločnosti. ------------------------------------- Naviac som zvedavý s akým novoročným príhovorom príde naša prezidentka.
čo si sľuboval igi od testovania? testovanie neznamená liečenie Ak mu vtedy jasne povedal že je to na h..o, tak vybľakoval že treba vymeniť predsedu lekárskej komory. Povedz mi ty chytrák s čím ten igi prišiel v rámci boja proti covidu s ničím respektíve len s tým že ponižoval a zhadzoval tých čo mu povedali že jeho kroky sú na hovno. Bukovský stále donekonečna opakuje čo máme robiť aby sme sa chránili lenže on mu odporučí aby vrátil diplom lenže igi na rozdiel od neho nemá čo vrátiť veď on diplom žiadny nezískal. Veď to už dnes aj vrany na poli krákajú, aj tí najblbší vedia, že základ prevencie je imunita organizmu a koľko že dávok vitamínu D nám zabezpečil? koľko propagačných vídeí ako sa chrániť zabezpečil? keby miesto 7 mil na nejaké noviny ktoré nikto čítať nebude investoval do propagácie prevencie miesto toho bude plakať ako samu bráni v testovaní testovaní testovaní a ako je nepochopený. NKU potvrdil že v prvej vlne to nebolo dostatočne zvládnuté, však aj vybľakoval že "prázdne sklady", ale druhú vlnu, o ktorej sa vedelo že príde vôbec nezvládol ako ako organizačne tak ani materiálne To konštatuje NKU, nie ja
čo si sľuboval igi od testovania?

Nuž iba to, že pozitívne testovaní ľudia budú s istotou vedieť, že nemajú zbytočne chodiť medzi ľudí a ak to nevyhnutne potrebujú, tak určite s rúškom, dostatočným odstupom a usilovať sa brať ohľad na ostatných.

Je jasné, že pri druhom testovaní sa nevyhnutne prejavia pozitívne aj tí, ktorí boli nakazení už pri prvom testovaní, ale pre test ešte neboli pozitívni, lebo inkubačná doba. Dúfam, že až potiaľto to chápeš.

Myslím, že všetci vieme, ako sa šíria infekčné choroby a že na to nikto nepotrebuje absolvovať nejakú lekársku fakultu. To k tej, akože potrebnej odbornosti. Tak isto všetci vieme, ako sa stravovať a dokonca aj o potrebe vitamínov.

Naša spoločnosť má imunitu v takom stave v akom ju má a určite ju v podstatnej miere nezmeníš jednorázovým podávaním vitamínu C a D a ostatných. Toľko k Bukovskému.

koľko že dávok vitamínu D nám zabezpečil? To akože ti mal Matovič ísť do lekárne? Alebo ti mal poslať desať balení Celaskonu, nejaký ten vitamín D a prípadne nejakú zmesku?

-------------------------------

Keby tu nebrojili za "slobodu" a proti vládnej "totalite", prebehlo by ďalšie testovanie a do vianoc by sme všetci vedeli na čom sme. Teraz ten "prezident" lekárskej komory narieka nad ochranou lekárskeho personálu. Tak sa pýtam, ako tých lekárov chránil zosmiešňovaním celoplošného testovania. Ako ich chránil, keď presviedčal ľudí, že Matovičova vláda to nevie, že nepočúvajú kapacitu, akou je Kolár.

Dokonca aj teraz je schopný vyhlásiť, že "bez účasti lekárskej komory to v žiadnom prípade nepôjde". To je naozaj taký zaslepený.??
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
BXLmiami
To natočili Francuzi nie?
len tá 9. časť je pre niekoho zbytočná - však bezmozgovci.
To povedal ten pravý.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

jar88
Predpokladám, že určite vieš, že nestačí dieťa iba posadiť pred obrazovku a pustiť mu Bol raz jeden život. Ten seriál je len pomôcka, ktorá potrebuje, alebo skôr predpokladá, aj akú takú spoluprácu dospelého.
Takých komentarov by som sa radsej zdrzala, kedze nas nepoznas. Myslím, ze ju toho na jej vek ucim dost. Mikroskop ma od 6 rokov. Skor jej toho vela zakazujem, pretoze sa v skole strasne nudiiii.
Naposledy upravil anet : 23.12.20 at 10:30
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Najväčší podiel na tejto a hlavne budúcej situácii, majú "naši novinári", teda skôr zamestnanci (pisálkovia) našich denníkov. Predpokladám, že majú dostatočný prístup ku všetkým informáciám a mali by mať, aspoň akú takú schopnosť ich správne zhodnotiť. Posúdiť a dať do súvislosti. Ale akosi sa im to stále nedarí.
Tak ma logicky napadá otázka, čím to asi tak je.?? Že by naozaj ich neschopnosť, alebo niečo iné?
------------------------------
Matovičove dobré nápady sme proti zdravej logike zhovadili, lebo nikde na svete to predsa nerobia a tak to nemôže byť nič iné, ako sprostosť. Sprostosť napriek dobrým výsledkom plošného testovania.
Tá dehonestácia krokov Matovičovej vlády už naozaj hraničí so škodoradosťou. Presne podľa hesla "čím horšie, tým lepšie". No a to v terajšej situácii už hraničí aj s zradou svojich a celého národa.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

anet
jar88
Predpokladám, že určite vieš, že nestačí dieťa iba posadiť pred obrazovku a pustiť mu Bol raz jeden život. Ten seriál je len pomôcka, ktorá potrebuje, alebo skôr predpokladá, aj akú takú spoluprácu dospelého.
Takých komentarov by som sa radsej zdrzala, kedze nas nepoznas. Myslím, ze ju toho na jej ved ucim dost. Mikroskop ma od 6 rokov. Skor jej toho vela zakazujem, pretoze sa v skole strasne nudiiii.
Prečo by si sa radšej zdržala?
Nikde som ti nenapísal, že ju učíš málo.
-----------------------------------------------------
Napísala si však, že to má za následok, že sa v škole nudí a tak jej veľa zakazuješ.
S týmto problémom som sa stretol aj ja, ale v živote by ma nenapadlo brzniť malé dieťa v rozvoji, len preto, lebo ostatné deti zákonite zaostávajú.
Ten zákaz nieje dobré riešenie.
A dovolím si povedať, že problém je skôr naše zaostávajúce školstvo a neschopnosť našich (akože) pedagógov.
---------------------------------------
Ale určite bude lepšie, lebo máme dobrého ministra školstva. Bol tu u nás na škole (na dedinskej škole) a jednoznačne je za podporu vo vzdelávaní. Problém bol hlavne v tom, že väčšina učiteľov, vrátane samotnej riaditeľky, akosi nechápala koľká vlastne bije.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ešte by som rád doplnil,
hlavne pre anet, že deti sú ako špongia.
Netreba im v niečom brániť, lebo tak to povedali "priatelia" na internete, ďeťom treba nejako podstrčiť ďalší záujem a ak majú na čom stavať, jednoducho idú ďalej.
------------------------------------
Je neskutočne veľa možností a dovolím si tvrdiť, že žiadna dieťaťu neuškodí.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

jar88
že sa v škole nudí a tak jej veľa zakazuješ.
S týmto problémom som sa stretol aj ja, ale v živote by ma nenapadlo brzniť malé dieťa v rozvoji, len preto, lebo ostatné deti zákonite zaostávajú.
Ten zákaz nieje dobré riešenie.
A dovolím si povedať, že problém je skôr naše zaostávajúce školstvo a neschopnosť našich (akože) pedagógov.
Ci sa nam to paci alebo nie, musi sa prisposobit osnovam a ucitelku ma fakt dobru, trpezlivu.
Vcera som sa s nou o tom hadala.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
anet
jar88
Predpokladám, že určite vieš, že nestačí dieťa iba posadiť pred obrazovku a pustiť mu Bol raz jeden život. Ten seriál je len pomôcka, ktorá potrebuje, alebo skôr predpokladá, aj akú takú spoluprácu dospelého.
Takých komentarov by som sa radsej zdrzala, kedze nas nepoznas. Myslím, ze ju toho na jej ved ucim dost. Mikroskop ma od 6 rokov. Skor jej toho vela zakazujem, pretoze sa v skole strasne nudiiii.
Prečo by si sa radšej zdržala?
Nikde som ti nenapísal, že ju učíš málo.
-----------------------------------------------------
Napísala si však, že to má za následok, že sa v škole nudí a tak jej veľa zakazuješ.
S týmto problémom som sa stretol aj ja, ale v živote by ma nenapadlo brzniť malé dieťa v rozvoji, len preto, lebo ostatné deti zákonite zaostávajú.
Ten zákaz nieje dobré riešenie.
A dovolím si povedať, že problém je skôr naše zaostávajúce školstvo a neschopnosť našich (akože) pedagógov.
---------------------------------------
Ale určite bude lepšie, lebo máme dobrého ministra školstva. Bol tu u nás na škole (na dedinskej škole) a jednoznačne je za podporu vo vzdelávaní. Problém bol hlavne v tom, že väčšina učiteľov, vrátane samotnej riaditeľky, akosi nechápala koľká vlastne bije.
HLAVNE že ty chápeš koľká bije a čím to robíš? zase sú všetci okolo sprostí, len ty si tu lietadlo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
HLAVNE že ty chápeš koľká bije a čím to robíš? zase sú všetci okolo sprostí, len ty si tu lietadlo
Amen.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

anet
jar88
že sa v škole nudí a tak jej veľa zakazuješ.
S týmto problémom som sa stretol aj ja, ale v živote by ma nenapadlo brzniť malé dieťa v rozvoji, len preto, lebo ostatné deti zákonite zaostávajú.
Ten zákaz nieje dobré riešenie.
A dovolím si povedať, že problém je skôr naše zaostávajúce školstvo a neschopnosť našich (akože) pedagógov.
Ci sa nam to paci alebo nie, musi sa prisposobit osnovam a ucitelku ma fakt dobru, trpezlivu.
Vcera som sa s nou o tom hadala.
Samozrejme, že osnovám sa treba podriadiť, ale to ešte neznamená, že schopné dieťa vie ísť aj ďalej. Nie však tým spôsobom, že bude predbiehať dané učivo. Že bude študovať a čítať učivo budúcej hodiny, či dokonca budúcich hodín. Jasné, že potom prichádza nezáujem a akože nuda.
Dá sa tomu do značnej miery vyhnúť tým, že im dáme súbežne aj iné možnosti, lebo vieme, že dieťa nieje možné nijako vypnúť. Deti totiž makajú nonstop. Od rána do večera.
---------------------------------
No a čo sa týka toho "hádania sa" s učiteľom.
Neustále treba mať na mysli svoje dieťa. Hádanie sa s učiteľom nieje to isté, ako s niekym tu na Porade. Tu sa môžeš na každého vieš čo, ale v škole to tak nejde, tam to má aj následky a nie vždy tie, ktoré by si si priala. Naviac nijako pred nimi neochrániš dieťa, lebo tam nemáš žiadny reálny dosah. Tam je to dieťa pod absolútnou kontrolou učiteľa a s tým nemáš ako bojovať.
-----------------------------------
Ja som zastanca dištančného vzdelávania. Jasné, že to nieje vhodné pre určité skupiny obyvateľstva SR a že je to náročnejšie pre dospelých, teda hlavne rodičov. Ale má to neskutočné výhody a viac pozitív, ako negatív. Máme v rodine druháčku a neodpustím si povedať, že naňu to nechodenie do školy nemalo žiadny zlý vplyv. Skôr som si všimol, že po opätovnom nástupe do skoly sa dosť mení jej správanie a to k horšiemu. Majú totiž v triede pár agresívnych nespratníkov a to má svoje následky. Jasné, že sa v skutočnosti nič nedeje, ale tak či tak sa tým treba zaoberať.
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
pavol54
Nandrolon
Igi by mal vrátiť rodný list a sám sa dekapitovať. Takto by najviac pomohol SR.
deň po voľbách bolo pozde. Inak Naháňajú tu nejakých za kriminálne činy minulosti (údajné) a tých za dnešné čo spôsobujú stav taký aký je kedy budú vyšetrovať ? až po voľbách? napr.: prečo býva jeden člen vlády v anglicku ako dodržiava pandemické správanie? a tých príkladov porušenia niekedy respektíve spravidla na hranici trestných činov by sa dalo narátať Plebs si povie keď nemusí panstvo ktoré o korone niečo vie prečo by som musel ja? "Však nedodržiavajú tak nás oje...ú". Potom stačí nejaký konšpirátor ktorý to vhodne naformuluje, už od dôb socíku sa viac verilo rôznym ľudovým rozprávaniam ako oficiálnym správam lebo aj vtedy nám to viac vyhovovalo a stačí a taký jar, čo nasplieta, čím väčšou hlúposťou príde o to je väčší geroj.
Najväčšie svinstvo je, keď niektorým nám to brutálne obmedzilo život /ale sme zodpovední, tak to rešpektujeme/ a niektorí si z toho robia úplne srandu. Tí, ktorí si z toho robia srandu, tak musíme rozdeliť na 2 kapitoly:
1. - debili, ktorí nevystrčia nohy z domu počas celého života
2. - manažéri, politici, ktorí DENNE cestujú do zahraničia a späť a ktorých sa vôbec tento stav OSOBNE nedotýka a ešte buzerujú ostatných. Lebo ma dokáže vytočiť názor, že: "ty chrániš rúškom mňa a ja chránim rúškom teba". Áno, bolo by to super, ale vo firme je to tak, že pupkatý k***t chodí bez rúška a ostatných by strieľal /keby mohol/ za nenosenie rúška.
Odjakživa ma učili, že tak isto sa treba správať k nadriadeným ako k podriadeným. A ak je niekto nadriadený "na vrchole" /majiteľ firmy/, tak nie je Pán Boh a treba mu to v oprávnených situáciách dať najavo.
Normálne by som takého úmyselne nakazil....
Na TV LUX bola taká relácia, resp. kázeň, že smrťou sa všetci vyrovnáme, teda budeme v jednotnej línii a to je tá jediná spravodlivosť na tomto svete /smrť/.
Ty si zodpovedný?????? Ty????? Keď potajme napriek zákazu chodíš do zahraničia? Keď nenosíš rúško? Keď ideš za nakazeným,ktorý nemá rúško???
Zabudol si na 3 kategóriu,v ktorej si ty a tebe podobní blbci.
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Hadala som sa s dcerou!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

BXLmiami
kopretinka
Myslím si,že to u nás bolo skôr,ako to v británii objavili....
Vírus mutuje a bude mutovať.Vírusy zabíjajú a budú zabíjať.Vypnite tých blbých novinárov s ich hysteriou lebo panické poruchy letia do nebies.Hlavne u mladých ľudí a dospievajúcich
Radšej keby médiá začali dávať cez Vianoce-Bol raz jeden život.Bolo by to užitočnejšie ako štatistika Covidu v Antarktíde.
A čo ja s tým? Plačeš na nesprávnom hrobe.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kopretinka - zalez do psej rite.
1. dodržiavam opatrenia KTORÉ MAJÚ ZMYSEL
2. SERIEM NA NÁZORY VOLIČOV TERAJŠEJ KOALÍCIE /MATOOPICE/
3. budem si robiť to, čo prospeje mne a nie matoopiciam.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Kopretinka - zalez do psej rite.
1. dodržiavam opatrenia KTORÉ MAJÚ ZMYSEL
2. SERIEM NA NÁZORY VOLIČOV TERAJŠEJ KOALÍCIE /MATOOPICE/
3. budem si robiť to, čo prospeje mne a nie matoopiciam.
taký múdry bol aj luboško blaha.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Kopretinka - zalez do psej rite.
1. dodržiavam opatrenia KTORÉ MAJÚ ZMYSEL
2. SERIEM NA NÁZORY VOLIČOV TERAJŠEJ KOALÍCIE /MATOOPICE/
3. budem si robiť to, čo prospeje mne a nie matoopiciam.
taký múdry bol aj luboško blaha.....
Bol? Čo už umrel?

... Ak to IGI nepredsiera, čo si myslím, že predstiera, tak
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Kopretinka - zalez do psej rite.
1. dodržiavam opatrenia KTORÉ MAJÚ ZMYSEL
2. SERIEM NA NÁZORY VOLIČOV TERAJŠEJ KOALÍCIE /MATOOPICE/
3. budem si robiť to, čo prospeje mne a nie matoopiciam.
taký múdry bol aj luboško blaha.....
Bol? Čo už umrel?

... Ak to IGI nepredsiera, čo si myslím, že predstiera, tak
Blahovi umrel otec......
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Niečo pre mentálne zdravie

Bisťu, neberie mi to prílohu, lebo však to neviem. Ak ste sa zasmiali, tak presne to je to pravé pre mentálne zdravie
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

˚˛*˛°.˛*.˛°˛.*★* VESELÉ *★* 。*˛.
*°_██_*.。*. / \ .˛* .˛。.˛.*.★* VIANOCE *★ 。*
*˛ (• ̮•)*.。*/♫.♫\*˛.* * * * ˛_Π_____..。˛* ˛. * ˛* ˛*
* °( . . )˛° ./• '♫ ' \.˛*. *.*.*/______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。.
* (...'•'.. )*˛╬╬╬╬╬˛°*.*˛*|田田 門|╬╬╬╬╬*˚ .˛ *.*

Naposledy upravil anet : 23.12.20 at 15:14
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať