Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Asi ťažko "padajú na huby", keď sa tam strieda možno o polovicu viac personálu, lebo zdravotné sestry od súkromných lekárov /ktorí trčia doma/ sa tam striedajú. Predsa ten personál sa "nevyparil".
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Asi ťažko "padajú na huby", keď sa tam strieda možno o polovicu viac personálu, lebo zdravotné sestry od súkromných lekárov /ktorí trčia doma/ sa tam striedajú. Predsa ten personál sa "nevyparil".
ach jaaj, stále máš svoju pravdu. Možno by si si mal vyskúšať pohybovať sa chvíľu v ochranných oblekoch. Ako sanitár, upratovačka.....
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Núdzový stav si dali kvôli svojej ochrane, boja sa ľudí. Doktori pracujú, keď nebudú chcieť, pôjdu na maródku.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na stv...maly zaujem zdravotnikov o ockovanie...to je šok...?!
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
Naď sa zasa prejavil...kuwa, to je ale jedno neskutočne hnusné hovado.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...mi-ako-hitler/
No majú spolu v parlamente viac ako 90 kresiel. Môžu si s ústavou a zákonmi robiť, čo sa im zapáči. Podobne ako Hitler v Nemecku v 1933.
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pavol54
misoft
Žeby sa to k lepšiemu obracalo? Inokedy ani v marci ešte neboli....
za rok 2019 som podal 15.02.2020 takže aspoň DPPO muselo byť
termín na podanie DP PO 15.2. - to si kde zobral ? Do 15.2. dávajú len zamestnanci žiadosť o vykonanie RZD za predch. kal.rok
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
pavol54
misoft
Žeby sa to k lepšiemu obracalo? Inokedy ani v marci ešte neboli....
za rok 2019 som podal 15.02.2020 takže aspoň DPPO muselo byť
termín na podanie DP PO 15.2. - to si kde zobral ? Do 15.2. dávajú len zamestnanci žiadosť o vykonanie RZD za predch. kal.rok
Veronika Pali to myslel tak, že do 15.2. už muselo byť tlačivo na DPPO, keďže ho podal 15.2. Nie každý si to necháva na poslednú chvíľu.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

veronikasad
pavol54
misoft
Žeby sa to k lepšiemu obracalo? Inokedy ani v marci ešte neboli....
za rok 2019 som podal 15.02.2020 takže aspoň DPPO muselo byť
termín na podanie DP PO 15.2. - to si kde zobral ? Do 15.2. dávajú len zamestnanci žiadosť o vykonanie RZD za predch. kal.rok
Ak si banka pri požadovaní úveru povie že chce mať závierku za posledné obdobie ku dňu podania žiadosti o úver , tak jej je to jedno či to bude 31. 01 alebo 31.03. ale mne nie. Takže kde som ja tvrdil o termíne podania priznania ? čím skôr podám dp tým skôr sa bude banka so mnou baviť o podmienkach úveru.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
Nandrolon
Asi ťažko "padajú na huby", keď sa tam strieda možno o polovicu viac personálu, lebo zdravotné sestry od súkromných lekárov /ktorí trčia doma/ sa tam striedajú. Predsa ten personál sa "nevyparil".
ach jaaj, stále máš svoju pravdu. Možno by si si mal vyskúšať pohybovať sa chvíľu v ochranných oblekoch. Ako sanitár, upratovačka.....
Ach jaj, tak už nie je problém v zdravotných sestrách, lekároch, ale v sanitárkach, upratovačkách? Zaujímavé.

PS: Nemám svoju pravdu, každý máme tú svoju.
Mimochodom, v rodine máme zdravotnú sestru, ktorá pracuje v nemocnici s poliklinikou. Ináč by vedela odpovedať na henten status. Zrejme preto, že vidí realitu svojimi očami a nie je matoovca ako pisateľ toho statusu na FB.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Dáša_
Nandrolon
Asi ťažko "padajú na huby", keď sa tam strieda možno o polovicu viac personálu, lebo zdravotné sestry od súkromných lekárov /ktorí trčia doma/ sa tam striedajú. Predsa ten personál sa "nevyparil".
ach jaaj, stále máš svoju pravdu. Možno by si si mal vyskúšať pohybovať sa chvíľu v ochranných oblekoch. Ako sanitár, upratovačka.....
Nemám svoju pravdu, každý máme tú svoju.
Mimochodom, v rodine máme zdravotnú sestru, ktorá pracuje v nemocnici s poliklinikou. Ináč by vedela odpovedať na henten status. Zrejme preto, že vidí realitu svojimi očami a nie je matoovca...
no vidíš a ja sa zase osobne poznám s vrchnou či hlavnou, či aké majú tituly, sestrou z nášho momentálne covidového oddelenia. Myslíš, že by ti fakt povedala, že nemajú počas služieb čo robiť? Že netŕpne každý deň, koľko sestričiek bude OK? Ako naplánuje smeny? Kto tentokrát odchádza do karantény?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Naď sa zasa prejavil...kuwa, to je ale jedno neskutočne hnusné hovado.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...mi-ako-hitler/
Toto si zas na základe čoho zlátal.
Že Naď je hovado.
Toto ti akože vadí???
---------------------------------------------
ZATIAĽ ČO SA ZÚFALÁ A TRÁPNA OPOZÍCIA CHCE SILOU MOCOU FALOŠNE VTIERAŤ, KOALÍCIA POMÁHA ZDRAVOTNÍKOM, ABY ONI MOHLI ZACHRAŇOVAŤ ĽUDSKÉ ŽIVOTY...

Zatiaľ čo SMER zvoláva protesty ľudí bez rúška a šíri tým vo veľkom nákazu medzi ľudmi, kým Hlas trápne cez dobre známeho “odborníka” Rašiho tragikomicky prekrýva trestnoprávne problémy svojho člena predsedníctva Žigu a Kotleba a další extrémisti blúznia o svetovom sprisahaní pri vakcinácii, táto vládna koalícia robí opatrenia, aby chránila životy ludi!

Len včera, neviem či ste si to páni Fico, Pellegrini a Kotleba svojimi krvavými očami všimli, zomrelo na COVID až 106 Slovákov. Od vypuknutia pandémie do dnešného dňa zomrelo priamo na koronavírus 1 879 ľudí a počet úmrtí COVID pozitívnych z iných príčin je 498 osôb. Žiaľ, zrejme Vám to nestačí, vy na ľudí a zdravotníkov kašlete, rovnako ako ste na nich kašľali vždy. Nakoniec, ukázalo sa to za vlád Smeru, keď bolo zdravotníctvo rozkradnuté na padrť.

Ďakujem koaličným poslancom, vďaka ktorým bola dnes schválená novela ústavného zákona, ktorá umožňuje opakovane predlžovať núdzový stav vždy o 40 dní. Ak by sa dnes nepodarilo schváliť tento zákon, ohrozili by sme fungovanie nemocníc a sociálnych zariadení. A to my nedopustíme! Vždy dáme prednosť účinným opatreniam pred tými ľúbivými.

Dnes som bol v nemocnici a sám som počul zdravotníkov, ako verili, že sa núdzový stav predĺži. Je pre nich potrebný. A oni sú zase potrební pre nás všetkých. Sám teraz najlepšie viem, o čom hovorím.

91 koaličných poslancov, ďakujem Vám! A opozícia nech sa hanbí v kúte, kupčiť s ľudskými životmi, to naposledy robil Hitler.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
Nandrolon
Dáša_
Nandrolon
Asi ťažko "padajú na huby", keď sa tam strieda možno o polovicu viac personálu, lebo zdravotné sestry od súkromných lekárov /ktorí trčia doma/ sa tam striedajú. Predsa ten personál sa "nevyparil".
ach jaaj, stále máš svoju pravdu. Možno by si si mal vyskúšať pohybovať sa chvíľu v ochranných oblekoch. Ako sanitár, upratovačka.....
Nemám svoju pravdu, každý máme tú svoju.
Mimochodom, v rodine máme zdravotnú sestru, ktorá pracuje v nemocnici s poliklinikou. Ináč by vedela odpovedať na henten status. Zrejme preto, že vidí realitu svojimi očami a nie je matoovca...
no vidíš a ja sa zase osobne poznám s vrchnou či hlavnou, či aké majú tituly, sestrou z nášho momentálne covidového oddelenia. Myslíš, že by ti fakt povedala, že nemajú počas služieb čo robiť? Že netŕpne každý deň, koľko sestričiek bude OK? Ako naplánuje smeny? Kto tentokrát odchádza do karantény?
Ja som niekde tvrdil, že nemajú čo robiť?? Kto nemá v práci /hocijakej/ čo robiť, tak by mu mal zamestnávateľ proste zrušiť miesto z dôvodu nadbytočnosti.
Len píšem, že vyše polovica lekárov trčí celé sviatky doma, lebo si to môžu dovoliť /ale nariekajú a plačú do aleluja ako najväčší chudáci/ a ich sestry častokrát majú u nich dovolenku, pričom na druhý pracovný pomer ťahajú služby.
Neviem ako v PB, ale je pravda, že v niektorých regiónoch Slovenska proste ľudia "nechcú robiť", napr. čo viem tak v ZA, Martine.....
Ale však zdravotné sestry pokiaľ viem, sú v prvej línii, tak už mali mať podané žiadosti o očkovanie, ako nap. niektorí lekári u nás.
Alebo sa síce bojí, ale očkovanie nie? Lebo to je potom dobrý paradox.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dáša_
Nandrolon
Dáša_
Nandrolon
Asi ťažko "padajú na huby", keď sa tam strieda možno o polovicu viac personálu, lebo zdravotné sestry od súkromných lekárov /ktorí trčia doma/ sa tam striedajú. Predsa ten personál sa "nevyparil".
ach jaaj, stále máš svoju pravdu. Možno by si si mal vyskúšať pohybovať sa chvíľu v ochranných oblekoch. Ako sanitár, upratovačka.....
Nemám svoju pravdu, každý máme tú svoju.
Mimochodom, v rodine máme zdravotnú sestru, ktorá pracuje v nemocnici s poliklinikou. Ináč by vedela odpovedať na henten status. Zrejme preto, že vidí realitu svojimi očami a nie je matoovca...
no vidíš a ja sa zase osobne poznám s vrchnou či hlavnou, či aké majú tituly, sestrou z nášho momentálne covidového oddelenia. Myslíš, že by ti fakt povedala, že nemajú počas služieb čo robiť? Že netŕpne každý deň, koľko sestričiek bude OK? Ako naplánuje smeny? Kto tentokrát odchádza do karantény?
Naozaj smutné, čo tu píše Nandrolon.
Ja mám susedu (dom oproti mne) tiež je zdravotná sestra. Pracuje na chirurgii. Pred touto kovidovou dobou jej auto parkovalo oproti mojej brány úplne pravidelne. Teraz to auto príde najviac dva krát za týždeň a aj to najviac na noc. Večer zaparkuje a ráno tu už nestojí. Je na nej vidieť, že pracuje denne do úplného vyčerpania.
Pritom socanskí darmožráči a zlodeji stále tárajú čosi o odkladaní neodkladných zákrokov. To akože nejakých operácií. Akosi mi to hlava neberie, lebo teraz vidím na vlastné oči, že suseda, ktorá predtým chodila úplne pravidelne, teraz sa doma skoro ani nenachádza.
1 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

čaute banda. pozerám, že sa "tvrdo pracuje" na odbúravaní byrokracie. Podávať si žiadosti o očkovanie...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Firo vyhlasil upadok https://www.facebook.com/FiroTour.sk...81173171919902
Predpokladam, ze je to iba zaciatok upadku cestoviek.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Tak mi konečne docvaklo (po zhliadnutí Ficovho príhovoru) kde chodia na myšlienky niektorí debatníci. Napríklad som sa pozastavil nad tým, prečo si mám mať možnosť vybrať, ktorou vakcínou sa nechať zaočkovať.
Nakoniec nám Ficko chcel akosi naznačiť, že by si smeráci mali mať možnosť vyberať, či chcú mať test negatívny, alebo pozitívny. A nebodaj aj od koho.
---------------------------------------------------
Ale nakoniec na odľahčenie malú hádanku,
Viete prečo RUSI nevyrábajú vlastný mobil?
Vieš prečo mali sovieti bistrodátčik(pracovalo to ako SMS na našich mobiloch obsluhoval som ho v roku v roku 1985 v BVP 1 K? Lebo by im ho nikto zo západných vyspelých štátov nedodal. Načo by vyrábali to čo je bežne dostupné tak ako pre pre amíkov je dostupný motor RD180. Tá jedna bunka v mozgovej nádobe sa prehrieva daj si obklad
Ešte že si ten sovietsky bistrodatčik používal na bohumilú činnosť. Na "obranu" nášho pracujúceho ľudu pred škaredým, západným imperializmom. No a ak to bolo naozaj v roku 1985, tak asi si nás veľmi poctivo nebránil, lebo tí americkí zachvatčiky sem dorazili už v roku 1989 a dokonca bez boja s tvojim slávnym BVP 1K.
Za ďalšie, vieš že už lietajú na "sovietsku" vesmírnu základňu aj súkromné rakety a dokonca bez motorov RD180?
------------------------------
A ešte jedna maličkosť o procesoroch na ktorých zrejme pracoval ten tvoj bistrodatčik. Ak používali ruské polovodičové súčiastky, tak asi boli vyrobené na technológiách s jednou desatinou až niekoľko stotín milimetra. Éto baľšája ťéchnika. Dnes sa pracuje už na iných jednotkách. Už sa nejedná o stotinky mm a ani o miktometre, ale o nanometre.
Aby si si vedel predstaviť ten rozdiel,
vieš si predstaviť mm
tak si predstav ten mm rozdelený na 1000 dielikov a dostaneš sa k mikrometru
a teraz si ten mikrometer rozdel ešte na ďaľších 1000 dielikov a dostaneš nanometer.
------------------------------
No a dnešné technológie pracujú už na 5 nm.

To znamená, že ak by rusi chceli vyrobiť svoj originálny býstrodatčik na úrovni smartfonu, naozaj by si ho musel voziť na tragači a k tomu aj potrebný dieselagregát.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
To akože nejakých operácií. Akosi mi to hlava neberie, lebo teraz vidím na vlastné oči,
...a vieš prečo, ty blbý táraj ???
Lebo si jeden neskutočný ONÝ...väčší ako stĺp, čo dal Danko postaviť.
Ty si až taký ONÝ, že si schopný odtajiť nezvratiteľný fakt (ktorý bol uverejnený aj médiach, tiež o ňom vraveli aj lekári), že operácie sa najprv presúvali, potom odkladali a od určitej doby sa zrušili úplne. Robia sa len výkony, ktoré sú urgentné - čiže záchrana života po havárii a podobne.

Fakt si len a len skuwené hovado a ONÝ...a samozrejme, že aj hajzel ako je podliak Naď.
Už by si sa naozaj mohol nejako spamätať a nepísať tak sprosto.
Za druhé by si si mohol v hlave niektoré veci sapoň trošku usporiadať.
-------------------------------------
Teraz sa odvolávaš na média a inokedy tvrdíš, že sú to tupky, narkóza a podobne.
Tak ako to s tebou je? Ty dankostĺp.
2 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Tak môj syn už zaočkovaný, aj po prekonaní corony,kedže robí na covidovom. A nieje to sranda, ako si to podaktorí myslia.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evaj63
A nieje to sranda, ako si to podaktorí myslia.
To znamená čo ? Pýtam sa len zo zaujímavosti.
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
evaj63
A nieje to sranda, ako si to podaktorí myslia.
To znamená čo ? Pýtam sa len zo zaujímavosti.
Aj mňa by to zaujímalo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať