Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Masívne a intenzívne spochybňovanie postavenia spolupracujúceho obvineného si všimol aj súd a s výkričníkom pripomína, že nejde o výpoveď jedného kajúcnika, ale viacerých.

Súd odmieta argumenty, že ide o nedôveryhodné osoby, ktorých výpovede by mali byť automaticky považované za nepravdivé len preto, že kajúcnik môže získať zákonom upravené benefity. „Škodlivosť, ktorú vyvolávajú obvinení apriórnym spochybňovaním takzvaných kajúcnikov, môže byť rozsiahla,“ varuje súd. Trestnoprávne kódexy podľa súdu jednoznačne upravujú aj následky a postup, ak by došlo ku krivému obvineniu. Súd pripomína, že kajúcnik by v takom prípade stratil akékoľvek výhody.

„Súd odmieta, že by malo ísť o premyslenú pomstu vo vzťahu k jednotlivým obvineným zo strany osôb, ktoré poskytujú polícii súčinnosť, pretože zo spisu a ani z iných skutočností motív pomsty nevyplýva a súdu nebol predložený hodnoverný dôkaz o kohokoľvek snahe privodiť obvineným trestné stíhanie,“ vyhlásil súd.

Ani jeden obvinený nevedel súdu vysvetliť, pre čo iné by bol pred súdom, ak nie pre podozrenia z trestnej činnosti. „Aj na základe tejto ich neschopnosti presvedčiť súd o tom, že ide len o účelové konanie zo strany kajúcnikov, a zároveň na základe nezistenia iných skutočností, odlišných od tých, ktoré obsahuje návrh prokurátora, mohol súd konštatovať, že dôvodnosť trestného stíhania a podozrenie, že sa mali vyšetrovaných skutkov dopustiť obvinení, sú v tejto úvodnej fáze trestného konania dané.“
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Podľa súdu v tomto prípade z hľadiska závažnosti a rozsahu trestnej činnosti a z nateraz zabezpečených dôkazov rozhodne nejde o prípady, v ktorých by bolo možné uvažovať o neopodstatnenom či o bezdôvodnom stíhaní.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

„Podľa názoru súdu v preskúmavanom prípade a na základe už zadovážených dôkazov ide o dôkladne vystavanú štruktúru subjektov, ktoré mali sofistikovane, poznajúc prostredie, procedúry a metódy, ťažiť zo svojich pozícií a mali konať v systéme, ktorý mal byť medzi nimi uzavretý a najmä ktorý bol štátom vybudovaný na úplne iné účely,“ konštatuje tiež súd.
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Prezumpcia neviny...je iba pre tvojich ludi?!
Oni tú prezumpciu nepotrebujú. Niektorým stačí použiť §23 alebo urobia účinnú ľútosť.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

https://www.tvnoviny.sk/domace/20169...PPcxUa-ZbpHrEQ
Osobe, ktorá poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, garantuje anonymitu, odmenu a beztrestnosť.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lékařská zpráva zachycuje devastující poškození pravého oka tupým předmětem a rovněž zranění zadní části hlavy po pádu na zem, údajně z vozíčku

V dokumentu je spousta lékařských termínů a výrazů, takže jsme dokument poslali našemu kolegovi, lékaři, aby nám zhodnotil, co vlastně se v dokumentu nachází. A popis zranění nám doslova vyrazil dech. Milan Lučanský utrpěl podle této zprávy devastující zranění pravého oka, při kterém došlo k uvolnění oční bulvy v oční jamce a oko bylo vraženo do nosní dutiny. Došlo k poškození nervových vláken oka, přičemž z lékařské zprávy vyplývá, že ošetřující lékař si není jistý, jestli dvojité vidění, které pacient popisuje v následku zranění, je způsobeno poškozením oční bulvy a její optiky, anebo se jedná o poškození nervových drah z oční bulvy do mozku.

Lékař proto ve zprávě navrhuje lékařské neurochirurgické konzilium, aby určilo samotnou povahu zranění, sám lékař si tak na určení diagnózy netroufl, uvádí náš kolega. Návrh na konzilium lékaři provádí podle Hippokratovy přísahy v situaci, kdy si nejsou jistí povahou zranění a způsobem léčby, takže nemohou rozhodnout samostatně a sami, musí přizvat další odborníky pro určení povahy zranění a usnést se společně v konziliu.

V lékařské zprávě se uvádí kromě jiného i částečná paréza očního nervu, tedy ochrnutí očního nervu, dále diplopie, tedy dvojité vidění v horizontálním směru, tedy poškození stereoskopického obrazu ve směru do stran, dále otok očních víček nahoře i dole, krev v očním bělmu a rovněž edém oka. Lékařská zpráva ovšem uvádí i další šokující informaci, že pacientovi se ráno 10. prosince před cestou na toto prvotní vyšetření podvrtl invalidní vozíček natolik bizarním způsobem, že nad tím zůstává rozum stát. Při převozu na vyšetření se prý vozíček převrátil vzad a generál Lučanský se uhodil do temene hlavy a způsobil si hematom.

Policejní ex-prezident podle reálnější verze dostal pěstí s navlečeným boxerem přímo do oka a úder ho odhodil na zem, kde si navíc zranil temeno hlavy

To není tak, že můžete zatknout bývalého policejního prezidenta a myslet si, že na vás nic nemá, že neví, jaké kostlivce máte ve skříni. Takže asi víme, k čemu došlo. Generál Milan Lučanský prostě věděl na mnoho lidí příliš mnoho informací a neměl proto vůbec strach a obavy. Proto se úplně bez obav vrátil z Chorvatska na Slovensko, i když dopředu věděl, že ho slovenská policie chce zatknout, byl si absolutně jistý, že se mu nic nestane. Tu jistotu mu muselo něco dávat a sami teď se zamyslete, jestli to bylo naivní čisté svědomí, anebo informace a kompromitační olovo, kterým disponoval proti lidem okolo Igora Matoviče a současné vlády.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

,šereša si zabudol zamontovať
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
anet
https://www.tvnoviny.sk/domace/20169...PPcxUa-ZbpHrEQ
Osobe, ktorá poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, garantuje anonymitu, odmenu a beztrestnosť.
A toto chcelo byť premiérom v prípade matovičovej demisie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
https://www.tvnoviny.sk/domace/20169...PPcxUa-ZbpHrEQ
Osobe, ktorá poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, garantuje anonymitu, odmenu a beztrestnosť.
Naď je jeden arogantný ONÝ...ďalej radšej nepokračujem.

ALE možno by bolo vhodné vypísať odmenu za zverejnenie fotiek Lučanského...na ktoré by sa pozreli odborníci...nevravím už ani o iných, dôveryhodných postupoch.
OKAMŽITE by bolo utrum všeliakým dohadám a špekuláciám...
ČOHO a KTO sa takéhoto niekto bojí ?

Nech sa Lučanský dopustil toho alebo onoho, ale taký koniec si nezaslúži nik...
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Cítim, že malému prasiatku Naďovi začína konečne prihárať.
To bude kviku a hovienok.

Fico, Pelegrini, Danko, to je jedno kto, hoci aj neznámy pracháč. Presne ako vraví Buchač. Vypísať odmenu, napr. 20 000 eur za fotky zraneného Lučanského. A vláda je v prdeli...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

komu tu prihára

https://scontent.fbts4-1.fna.fbcdn.n...84&oe=601559B7
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Furt a neustále točíš to svoje....ale čo urobil dobré pre Slovensko Lipshit, to nedáš.

Kto vraví, že si hentí nezaslúžia svoj trest ?
ALE až po preukázaní viny a po riadnom súde...šak už to chopok.
Ja len pevne dúfam, že že nová vláda pôjde po terajšej garnitúre jak cigán po údenom...
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
Furt a neustále točíš to svoje....ale čo urobil dobré pre Slovensko Lipshit, to nedáš.

Kto vraví, že si hentí nezaslúžia svoj trest ?
ALE až po preukázaní viny a po riadnom súde...šak už to chopok.
Ja len pevne dúfam, že že nová vláda pôjde po terajšej garnitúre jak cigán po údenom...
ked naozaj chceš, tak dám
ale ja som lipšica ani smradlavé farizejské kdh v živote nevolil ani nebudem
aj ked tu traktorista vypisuje sprostosti, že ho tu roky vychvalujem
ja som liberál a 10 rokov volím sas
predtým sdku
tak mi teda povedz, prečo tu mám vychvalovať politika, ktorého som nikdy nevolil, ani nebudem ???

ty nám tu vychvál nada

čo sa tu rušia snád súdy??

nová vláda ))
si počkáte 8 rokov ))
Naposledy upravil bjuty smis : 01.01.21 at 21:13
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prečo 8? Nie je u nás 4 ročné obdobie?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

je
však budú volby
0 1
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

vidím, že tu sa rôzne "sníva" ... želám všetko dobré v novom roku ... a hlavne to osočovanie nám myslím netreba vôbec . iné nám treba riešiť .
https://sarm.pluska.sk/celebrity/pri...itm_position=4
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
Hm...ale predsa si vravela, že telku (správy) nepozeráš....či ?
U mňa ja to skôr inak...pozerám síce telku, ale správy teda veru nie.
...ozaj...kto je ten Tribula ?
Inak na FB je určite dosť veľa videí, kde je plno oslavujúcich jedincov, samozrejme, bez rúška.


Veď v tých " akože správach " sa venujú od začiatku len korone...to nič iné neexistuje ?
Čo naša zahraničná politika? Do tej nás nič? Čo znamenáme pre EÚ ? Len máme plniť čo nám prikážu? Čo s migráciou? Čo robíme v NATO? Prečo vystúpila z EÚ V.Británia ??? Určite nie preto,že sa v EÚ cítila dobre! Prečo útočíme na Rusko ? Prečo sa zdražuje ? Prečo nie je dostatok liekov ? Prečo...prečo...prečo ?
Majú toľko tém, no venujú sa len jednej ... a jednému bláznivému nevyzretému egocentrickému narcisovi...
0 1
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Ďuri - keď už - ja som nevidela tribulu - ja som čítala toho primára - a jeho názor ma zaujíma - aj ako to bude ďalej hlavne u nás - tak preto som to sem dala. Kto chce, môže/nemusí si prečítať . A aby som ti pravdu povedala, až tak veľmi ma nezaujíma, prečo vystúpila Británia z EU.... ale ak to teba zaujíma - tak rieš , môžeš do novín adresovať tie otázky, ..a píš aj naďalej o tom tvojom obľúbencovi (v každom príspevku) .
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vieš, ono je to aj tak. Občas je potrebné pozrieť oba uhly pohľadu. N v tomto prípade tak nečiním, Tribuľa a jeho stupídne reportáže rozhodne nemusím.
Lenže čo sa zmení na tom, že doktor napíše do bulvárneho časopisu ?...s dôrazom na bulvár. No nič...veď čo by sa aj malo ? Vypustil doktor paru asi tak, ako nie jeden iný, aby ho netrafil šľak...a zajtra po jeho vyjadrení ani pes neštekne.

Ale šak jasné, že našinca nejak nezaujíma Británia...použil som len ako príklad.

Obľúbenec mi môže (šak vieš čo)...Slovensko ešte nemalo poriadneho ministra obrany, a je to čím ďalej horšie.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
to by ma buchač zaujímalo, kde s v teba vzalá tá averzia na lipšica
čo on spravil ako zlé pre slovensko ?
alebo kradol, podvádzal?
lučanský kradol a podvádzal?
áno
bola by sranda keby rodinní príslušníci po nepotvrdení obvinenia začali prehrabávať všetky stránky a žalovať za krivé obvinenia takých ako ty s náležitým odškodným. Netvrdím že kradol a podvádzala ani netvrdím opak kým nevidím právoplatný rozsudok.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať