Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čomu nerozumieš na úvodzovkách ?
Kukni, sleduj, pozeraj, všimni si...

Austrálska(toho času)premiérka sa dala očkovať(s krytom na ihle)
https://www.mojevideo.sk/video/33c24..._na_ihle).html

Ministerka zdravotníctva sa dala očkovať (bez ihly)
https://www.mojevideo.sk/video/33c16...bez_ihly).html
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tu už je škoda reči
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tááák,
sprostosti ste si pomazali a zas ste za pekných .....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

jaj, tak ti ma napadlo, pri mojej kreposti, (vravel mi známy - stredoslovák) , že nech žijú antivaxeri, nech sa nedávajú očkovať, mne ako celkom obyčajnému človeku, (človek milión som) ostane a dostanem sa skôr na vakcináciu....... je to taká irónia, sarkazmus......ale .....
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
jaj, tak ti ma napadlo, pri mojej kreposti, (vravel mi známy - stredoslovák) , že nech žijú antivaxeri, nech sa nedávajú očkovať, mne ako celkom obyčajnému človeku, (človek milión som) ostane a dostanem sa skôr na vakcináciu....... je to taká irónia, sarkazmus......ale .....
nie som proti očkovaniu, len mi vrtajú v hlave konšpiračné informácie o tom že Rusko a V. Británia rokovali o kooperácií pri výrobe a vývoji vakcín, podobne aj Rusko a Nemecko. Ukrajina zaháji licenčnú výrobu sputnik V. Však by s Rusmi nemuseli vôbec rokovať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
tu už je škoda reči
Veru škoda.......až tak na priamo robiť oyeby, to len tak ľahko nevidí.

Ale keď sa na to tak pozriem ?
Pelle sa nedá očkovať a ani rodičom nedoporučí....lebo je to JEHO názor - JEHO telo.

Ale taký Bláznovič sa radšej nechá nakaziť, aby sa nemusel očkovať...prípadne svoje očkovanie posunie na Kobyllu a Fabiu, podložené lajkovaním.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-na-ockovanie/
Kuwa, tak kto je tu normálny ?
0 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Neprekonal nedavno covid aj Pelle?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

veronikasad
Neprekonal nedavno covid aj Pelle?
áno, i sluha
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Mila123
jaj, tak ti ma napadlo, pri mojej kreposti, (vravel mi známy - stredoslovák) , že nech žijú antivaxeri, nech sa nedávajú očkovať, mne ako celkom obyčajnému človeku, (človek milión som) ostane a dostanem sa skôr na vakcináciu....... je to taká irónia, sarkazmus......ale .....
nie som proti očkovaniu, len mi vrtajú v hlave konšpiračné informácie o tom že Rusko a V. Británia rokovali o kooperácií pri výrobe a vývoji vakcín, podobne aj Rusko a Nemecko. Ukrajina zaháji licenčnú výrobu sputnik V. Však by s Rusmi nemuseli vôbec rokovať
moje mladšie dieťa ide na vakcínu 12.1. a jej frajer (kandidát na zaťa) ide 14.1., i ja by som išla, ale je to ďaleko, počkám na PP kedy sa tu začne očkovať.....dnes som sa rozprávala s internistkou (lekárkou) tá ide už 11 01 2021 na vakcináciu do KE, je to do nás cca 120 km, berie aj svoju sestričku .....staršia dcéra v ČR je už očkovaná, tam to ide dosť rýchlo......
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
tu už je škoda reči
Veru škoda.......až tak na priamo robiť oyeby, to len tak ľahko nevidí.

Ale keď sa na to tak pozriem ?
Pelle sa nedá očkovať a ani rodičom nedoporučí....lebo je to JEHO názor - JEHO telo.

Ale taký Bláznovič sa radšej nechá nakaziť, aby sa nemusel očkovať...prípadne svoje očkovanie posunie na Kobyllu a Fabiu, podložené lajkovaním.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-na-ockovanie/
Kuwa, tak kto je tu normálny ?
1. video....tá žena nikdy nebola premierka australie

odporúčam prečítať dikusiu pod tým videom...a to vždy, ked sem chceš niečo skopírovať )))
len to najslušnejšie, nech sa neurazíš :

Bohuzial polovica slovenska je duta nevie anglicky a tak veria len tvojmu idiotskemu popisu videa. Len pre info ludu, toto ockovanie ktore tu prebiehalo bolo proti chripke a nie proti covidu -_-. A este tam na konci dodal ze aspon toto ochorenie ma vakcinu


2 . video -hned na začiatku máš, že natočené v oktobri 2019...
od kedy máme vakcíny ??
od kedy je korona ? 02/2020 ??


ešte raz...škoda reči
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ešte raz...škoda reči
Len tak slušne...

Ty vieš po anglicky ?
Lebo na moje linky v angličtine si nereagoval.

...a k tým videjkám ? Ono je to úplne (pre mňa) jedno, že o aké očkovanie ide a či išlo.
Tu ide o tú faloš politikov (úplne jedno, akej príslušnosti a aj akého štátu), ktorý sa neštítia ničoho.
Arogancia, pretvárka, hnusoba, podliactvo...
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

velmi slabo, som lenivec
ale aj info v slovenčine vždy overujem z viacerých zdrojov...

ešte si to trochu pokukaj a zistíš, že tam nie je ani žiadna faloš politikov
obe očkovanie podporujú, aj sa očkujú proti chrípke...

ale celkovo to na politikov sedí.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Niečo pre Bjutyho: chlape, ako sa chceš očkovať?
https://m.topky.sk/cl/10/2033193/PRE...ov-sampanskeho

... a to zabudli spomenúť, že rovnako je to aj u bachrošov s vysokým BMI...
V prvom prípade telo /pečeň/ nasadí voči alkoholu detox, v druhom prípade nasadzuje častokrát neúspešne detox voči tuku. A ak sa to nebodaj skĺbi, tak s Pánom Bohom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bola som s deckom mojim dochodcom odniest momentalne anticovid minerale...inak selen,zinok bezne uzivaju...mama plus nabalila kahance...ze nech aj za nu zapalim gen....tak sme s deckom zapalili...ostal sacik...ze pozbieram vypalene...dojde vietor a fuc...pripadne ak niekto... nech je.miesto na dalsie.....aj ked ...ze zoberiem a doma vyhodim...obzeram ci niekde smetiak ...a veru bol na lampe....ALEÉ obaleny ciernym igelitom...aby sa do neho nic hodit nedalo-vyhorene kahance......ale to som iba ja ako konšpirator vydedukovala.....natvrdly jedinec...to pochopi,ze momentalne zruseny,pokazeny a pod.
Decko islo do auta pre mega tasku....co sme dociahli sme zahodili....vsetko co sa dalo zapalit sme zapalili...a mame sme.urobili foto...a jasne,ze sme tam neboli same....
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?
A kde dávajú na výber?
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nandrolon
Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?
Zvoliť si môžeš a kde chceš zobrať to, čo si vyberieš?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

na aeronete si objedná
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
Nandrolon
Rozmýšľam, či zvoliť očkováciu látku od firmy USA Upjohn alebo od holanďanov z organonu, prípadne od poľských bratov z Jelfy?
Je tu nejaký odborník?
A kde dávajú na výber?
no veď práve. Moja mama používala na srdce nejaký drahý liek, nejaký lekár jej navrhol generikum, po dvoch dávkach ho musela vysadiť a okamžite ísť k svojmu srdciarovi, ten krútil hlavou a dal pôvodný drahý. Ak by neboli rozdiely vo vakcínach, tak sa vyrába len jeden typ, načo trápiť vedcov inými typmi.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zase ste nepochopili, nevadí :-)))))))))))))))))))))))
USA Upjohn - testosterone cypionate
Organon - Sustanon 250 /je aj v SK lekárňach/ je to mix
Jelfa - Omnadren - taktiež mix
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

To sú najlepšie očkovacie látky doteraz vyvinuté
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať