Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Naozaj nechápem, čo vás asi tak vedie k takýmto a podobným príspevkom.
Máte pocit, že tým niečo riešite?

misoft
Zákaz pohybu, lockdown... a hľa:
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...iby-odklanaju/

A potom sa kuknete do prehľadu a v BA najviac pozitívnych. Kde asi udělali "soudruzi" chybu? Asi v tom, že toto platí skoro pre všetkých, ale pre BA nie (nič proti Blavákom, ktorí sú zodpovední).
buchač
Do budovy Kongresu vtrhli Trumpovi stúpenci. Washington vyhlásil zákaz vychádzania
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...ych-stupencov/

Tak za toto môže jednoznačne Rusko, Putin a ruskí hackeri...
Vyjadrujete sa tu k testovaniu (myslím tomu celoplošnému), k tomu že Matovič nerobí nič dobré, že vás pripravujú o slobodu a podobné hlúposti. Pritom máte toho najlepšieho premiera a je viac ako jasné, že inde nikoho podobného nemajú.
Vám naozaj nestačí, že tu máme takýto stav(zamorenie kovidom)? Stav ktorý by nenastal ak by sa realizovali riešenia s ktorými prišiel práve Igor Matovič?
----------------------------------------------------------
Mám pocit, že už naozaj stačilo. Že už prišiel čas k ukončeniu rozdelovania spoločnosti.
Pomôžem si citáciou z textu zo skladby od Marty Kubišovej.

Ať mír dál zůstává s touto krajinou.
Zloba, závist, zášť, strach a svár,
ty ať pominou, ať už pominou.
Teď když tvá ztracená vláda věcí tvých
zpět se k tobě navrátí, lide, navrátí.

Z oblohy mrak zvolna odplouvá
a každý sklízí setbu svou.
Modlitba má ta ať promlouvá k srdcím,
která zloby čas nespálil
jak květy mráz, jak mráz.
------------------------------------------------------
Stále tu od vás cítiť tú "zlobu, závisť, zášť a strach". Vyvoláve to "svár" a ruší každú debatu.
1 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Naozaj nechápem, čo vás asi tak vedie k takýmto a podobným príspevkom.
Stále tu od vás cítiť tú "zlobu, závisť, zášť a strach". Vyvoláve to "svár" a ruší každú debatu.
Ty toho veľa nechápeš.
Zlobu tu vyvolávaš jedine ty svojimi stupídnymi drístami...rušíš tu.

A keďže nechápeš a rušíš dobrú pohodu, tak len poznámku.
Chuju, bež do prekedvešnej skuw.. čiernej onej svojej matere a vezmi so sebou aj toho bláznivého debila premiéra.
Prečo na to reaguješ, keď nemáš žiadne argumenty?
Dokonca si stále akosi nedokážeš odpustiť tie svoje vulgárnosti.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
lenže lui stiahla článok z "hlavného denníka" a ty si písal o"hlavných správach" ako konšpiračnom webe a to sú dva rôzne zdroje, takže ak má niekto niekde niečo popletené si to ty. Nabudúce sa nestrápňuj nedokonalým čítaním informácií a snahou zakaždým dať vždy a všade koment aj tomu čomu nerozumieš.
Hlavne správy, hlavný denník - spadá pod rovnaký scenár - konšpirácie, hoaxy. TY však spomínaš PRAVDU, spomínaš TASR, SITA - čo majú tieto spoločné s hlavnými správami, s hlavným denníkom? Spomínaš, že aj ony toto šíria. Kde u nich si túto správu (zdroj od Lui) čítal? NIKDE. TY SA STRAPŇUJEŠ! Miešaš jablká s hruškami (a to niekedy dosť často).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
dilino88
Prečo na to reaguješ, keď nemáš žiadne argumenty?
Dokonca si stále akosi nedokážeš odpustiť tie svoje vulgárnosti.
Som ti už povedal, že na moje príspevky nereaguj !!!!
Takže zároveň platí pre tvoje príspevky nasledovné...
1625585_720351234664525_331639686_n.jpg  
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
dilino88
Prečo na to reaguješ, keď nemáš žiadne argumenty?
Dokonca si stále akosi nedokážeš odpustiť tie svoje vulgárnosti.
Som ti už povedal, že na moje príspevky nereaguj !!!!
Takže zároveň platí pre tvoje príspevky nasledovné...
Nuž mojko,
som si vedomý, že ťa moje reakcie hnevajú, či dokonca privádzajú do stavu nepríčetnosti, ale za to ti ja určite nemôžem.
Spôsobuješ si to sám.
Dám ti radu:
nepodsúvaj nám tu tie svoje dvojzmyselné polonázory a nebudem mať prečo reagovať.
---------------------
PS
Ten ruský mobil mal byť iba vtip.

A ešte maličkosť, pred pár dňami vyšla správa, že spomínaná korporácia Qualcomm uzavrela nový kontrakt so spoločnosťou Honor (na sto miliónov smartfónov). Honor sa vyčlenil zo spoločnosti Huavej. Inak by sa nijako nedostal k potrebným procesorom.
----------------------------------
No a teraz daj tú o Putinových najmodernejších smartfónoch.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Na odreagovanie od korony????

- Zháňam stacionárny bicykel na cestu do práce.
- Ľahko je tomu, kto vlastnú manželku miluje.
- Šťastie, že sa to nestalo pred 15 rokmi. Boli by sme doma zavretí s Nokiou 3310.
- Práve som chcel začať denne behať a zrazu karanténa.
- Odo dneška kostolné zvony oznamujú, že už môžeme do obchodu.
- Viete, že za deväť mesiacov sa narodí obrovské množstvo detí? To budú karantínedžri.
- Odložil som z pred dverí rohožku s nápisom „Welcome“. Prečo mám klamať?
- Už mi prepína. Umývam si ruky aj keď vyjdem zo sprchy.
- Dnes idem vyniesť smeti. Taký som vzrušený! Ani neviem čo si obliecť.
- Teraz, keď je taký kľud na uliciach, malo by sa asfaltovať.
- Odkedy ráno pijem pomarančový džús namiesto kávy sa cítim omnoho lepšie. Lekár vraví, že vitamín C, ja viem, že vodka.
- Každý večer by sa mal v TV programe zaradiť horror na ukľudnenie.
- Podľa posledného nariadenia, každá domácnosť, ktorá vlastní viac ako 20 kotúčov toaletného papiera sa pokladá za verejné WC.
- Milí vodiči čo sedíte sami v aute s rúškom, proti prdom nepomáha. Odskúšal som.
- Kľud! Nezbláznite sa keď budete 2-3 týždne doma – dnes som sa o tom rozprával s pračkou a chladničkou.
- Dnes som doma do každej miestnosti umiestnil pohár chľastu. Večer si urobím ťah po baroch.
- Rád cestujem. Práve som bol v kuchyni - hlavnom meste bytu.
- Ženy majú nový problém. Majú čo na seba ale niet kam ísť.
- Dnes som sa rozprával s konárom stromu pod oknom. Je veľmi zlomený.
- Moja dobrá rada v týchto ťažkých časoch. Nikdy nevynechávajte raňajky! Sú najdôležitejšie z tých 17 denných jedál
- Svet sa zbláznil! Frajerka ráno nehľadala nohavičky ale rúško!"
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Dám ti radu:
Chuju yebnutý...svoje rady si vopchaj starej kuwe a aj vnučke do onej....
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Na odreagovanie od korony????

- Zháňam stacionárny bicykel na cestu do práce.
- Ľahko je tomu, kto vlastnú manželku miluje.
- Šťastie, že sa to nestalo pred 15 rokmi. Boli by sme doma zavretí s Nokiou 3310.
- Práve som chcel začať denne behať a zrazu karanténa.
- Odo dneška kostolné zvony oznamujú, že už môžeme do obchodu.
- Viete, že za deväť mesiacov sa narodí obrovské množstvo detí? To budú karantínedžri.
- Odložil som z pred dverí rohožku s nápisom „Welcome“. Prečo mám klamať?
- Už mi prepína. Umývam si ruky aj keď vyjdem zo sprchy.
- Dnes idem vyniesť smeti. Taký som vzrušený! Ani neviem čo si obliecť.
- Teraz, keď je taký kľud na uliciach, malo by sa asfaltovať.
- Odkedy ráno pijem pomarančový džús namiesto kávy sa cítim omnoho lepšie. Lekár vraví, že vitamín C, ja viem, že vodka.
- Každý večer by sa mal v TV programe zaradiť horror na ukľudnenie.
- Podľa posledného nariadenia, každá domácnosť, ktorá vlastní viac ako 20 kotúčov toaletného papiera sa pokladá za verejné WC.
- Milí vodiči čo sedíte sami v aute s rúškom, proti prdom nepomáha. Odskúšal som.
- Kľud! Nezbláznite sa keď budete 2-3 týždne doma – dnes som sa o tom rozprával s pračkou a chladničkou.
- Dnes som doma do každej miestnosti umiestnil pohár chľastu. Večer si urobím ťah po baroch.
- Rád cestujem. Práve som bol v kuchyni - hlavnom meste bytu.
- Ženy majú nový problém. Majú čo na seba ale niet kam ísť.
- Dnes som sa rozprával s konárom stromu pod oknom. Je veľmi zlomený.
- Moja dobrá rada v týchto ťažkých časoch. Nikdy nevynechávajte raňajky! Sú najdôležitejšie z tých 17 denných jedál
- Svet sa zbláznil! Frajerka ráno nehľadala nohavičky ale rúško!"
ty si určite čítal "konšpiračné" weby, to ti tu nedarujú
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

buchač
Som ti už povedal, že na moje príspevky nereaguj !!!!
Chuju yebnutý...svoje rady si vopchaj starej kuwe a aj vnučke do onej....
Tliachač si chce vyberať, kto môže a kto nemôže reagovať na jeho príspevky ? Hohohó, aký pánko ...
Tak to si choď pohoňkať ego niekde inde, alebo sem nepíš.
Áno, idem ti dať ďalších 20 "nevhodných", bo tým vyjadrím svoj názor na tvoje vulgárnosti a nikoho iného tým neobťažujem.
1 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
Byt pri bratislavskom Horskom parku, rodinný dom v Rovinke, dve honosné chaty na severe Slovenska. Syn smeráka Branislava Bačíka z kauzy Bžán vlastní niekoľko lukratívnych nehnuteľností
https://www.aktuality.sk/clanok/8467...iahly-majetok/
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bodliak
buchač
Som ti už povedal, že na moje príspevky nereaguj !!!!
Chuju yebnutý...svoje rady si vopchaj starej kuwe a aj vnučke do onej....
Tliachač si chce vyberať, kto môže a kto nemôže reagovať na jeho príspevky ? Hohohó, aký pánko ...
Tak to si choď pohoňkať ego niekde inde, alebo sem nepíš.
Áno, idem ti dať ďalších 20 "nevhodných", bo tým vyjadrím svoj názor na tvoje vulgárnosti a nikoho iného tým neobťažujem.
Pridziganý nepotrebný blavácky chuj - manager, ktorý len a len " hodnotí a hodnotí "...no neprispieva, neradí, lebo je sprostý jak tágo... fakt obťažuješ.
Si len chudák a nič viac...nezmôžeš sa na nič iné, len byť pokrytcom....choď sa radšej obesiť.

P.S.:
K tvojmu "hodnoteniu" snáď len poznámka.
Jedno plusové hodnotenie od normálneho člena vyváži 100 tvojich hajzlovských negatívnych...
Naposledy upravil buchač : 07.01.21 at 10:12
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
Byt pri bratislavskom Horskom parku, rodinný dom v Rovinke, dve honosné chaty na severe Slovenska. Syn smeráka Branislava Bačíka z kauzy Bžán vlastní niekoľko lukratívnych nehnuteľností
https://www.aktuality.sk/clanok/8467...iahly-majetok/
a čo len igiho manželka môže mať majetok?
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Do budovy Kongresu vtrhli Trumpovi stúpenci. Washington vyhlásil zákaz vychádzania
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...ych-stupencov/

Tak za toto môže jednoznačne Rusko, Putin a ruskí hackeri...
Ty super poradca, "odborník" Porady,
toto si sem včera v noci zavesil a napísal sebe vlastnou "iróniou", že zas (ako vždy) to bude na Putina.

Mojko, pozeral som to včera poobede na internete najmenej na piatich amerických TV staniciach a čuduj sa, nikto tam žiadneho Putina nespomínal. Dokonca ho v tej súvislosti nikto ani u nás nespomínal. Jediný, kto ho v tej súvislosti spomenul, si práve ty.
---------------------------------------------------
Práve toto je to akože nevinné podsúvanie "myšlienok" o niečom, čo sa okotilo iba v tvojej chorej palici.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
lenže lui stiahla článok z "hlavného denníka" a ty si písal o"hlavných správach" ako konšpiračnom webe a to sú dva rôzne zdroje, takže ak má niekto niekde niečo popletené si to ty. Nabudúce sa nestrápňuj nedokonalým čítaním informácií a snahou zakaždým dať vždy a všade koment aj tomu čomu nerozumieš.
Hlavne správy, hlavný denník - spadá pod rovnaký scenár - konšpirácie, hoaxy. TY však spomínaš PRAVDU, spomínaš TASR, SITA - čo majú tieto spoločné s hlavnými správami, s hlavným denníkom? Spomínaš, že aj ony toto šíria. Kde u nich si túto správu (zdroj od Lui) čítal? NIKDE. TY SA STRAPŇUJEŠ! Miešaš jablká s hruškami (a to niekedy dosť často).
tebe zakázali otvoriť hlavné správy? za nadpisom článku je zdroj (TASR SITA) Ak by tento "konšpiračný" denník v článku zavádzal o zdroji, to by už mal niekto vysúdený nový byt.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
14.05.2019 06:00
Návrh nového zákona o preukazovaní pôvodu príjmu a majetku predložilo hnutie OĽaNO na májovú parlamentnú schôdzu. „Princípom navrhovaného riešenia je cesta dodatočného zdaňovania a uloženia prísnych daňových sankcií tak, aby vo vážnych prípadoch pripadla štátu 100-percentná hodnota nepreukázaného majetku,“ uviedla predsedníčka poslaneckého klubu Obyčajných ľudí Veronika Remišová s tým, že ak nenájdu podporu u koalície, spustia petíciu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ici-o-majetok/

Tak ako to je teraz ? Pokiaľ viem, tak zákon sa nezmenil....či ?
Onanisti a spol majú jedinečnú príležitosť na predloženie a hlavne na schválenie nového zákona, ktorý urobil poriadok s takýmito praktikami.

Lenže oni také niečo neschvália, radšej budú chodiť sviečky páliť ....
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
bjuty smis
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
Byt pri bratislavskom Horskom parku, rodinný dom v Rovinke, dve honosné chaty na severe Slovenska. Syn smeráka Branislava Bačíka z kauzy Bžán vlastní niekoľko lukratívnych nehnuteľností
https://www.aktuality.sk/clanok/8467...iahly-majetok/
a čo len igiho manželka môže mať majetok?
Ale ona predsa nesedí.
Vôbec som ju nenašiel v tomto zozname "obvinených nevinných".
Necelé dva týždne po voľbách (29. februára 2020) policajti 11. marca zadržali bývalú štátnu tajomníčku ministerstva spravodlivosti za Smer-SD Moniku Jankovskú, jej sestru Andreu Haitovú a viacerých sudcov.

Presne mesiac po vymenovaní vlády Igora Matoviča (21. marca 2020) v utorok 21. apríla skončil za mrežami bývalý šéf Štátnych hmotných rezerv Kajetán Kičura (nominant Smeru-SD).

Deň po Kičurovi (22. apríla) smeroval do väzby finančník spájaný so SNS Martin Kvietik a aj bývalý šéf Poľnohospodárskej platobnej agentúry (PPA) Juraj Kožuch.

V úvode letných prázdnin 3. júla v rukách polície skončil oligarcha spájaný s Robertom Ficom Norbert Bödör. Na jeseň — 22. októbra — zadržali bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika. O niečo neskôr — 5. novembra — putoval do cely aj bývalý policajný prezident Tibor Gašpar a 3. decembra aj jeho nasledovník Milan Lučanský.

Medzičasom zadržali aj oligarchov Zoroslava Kollára (28. októbra), Jaroslava Haščáká (1. decembra) a ďalších sudcov či bývalých predstaviteľov štátnej správy.

Dva dni pred Silvestrom si Lučanský podľa dostupných informácií v cele siahol na život.

Nemáš to akosi pomýlené?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
bjuty smis
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
14.05.2019 06:00
Návrh nového zákona o preukazovaní pôvodu príjmu a majetku predložilo hnutie OĽaNO na májovú parlamentnú schôdzu. „Princípom navrhovaného riešenia je cesta dodatočného zdaňovania a uloženia prísnych daňových sankcií tak, aby vo vážnych prípadoch pripadla štátu 100-percentná hodnota nepreukázaného majetku,“ uviedla predsedníčka poslaneckého klubu Obyčajných ľudí Veronika Remišová s tým, že ak nenájdu podporu u koalície, spustia petíciu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ici-o-majetok/

Tak ako to je teraz ? Pokiaľ viem, tak zákon sa nezmenil....či ?
Onanisti a spol majú jedinečnú príležitosť na predloženie a hlavne na schválenie nového zákona, ktorý urobil poriadok s takýmito praktikami.

Lenže oni také niečo neschvália, radšej budú chodiť sviečky páliť ....
Zbytočne sa obávaš, určite to schvália, ale potrebujú to riadne vymyslieť a dobre napísať.
---------------
PS
A ty zas len podsúvaš, že to nechcú a že to vlastne iba sľubovali.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
Byt pri bratislavskom Horskom parku, rodinný dom v Rovinke, dve honosné chaty na severe Slovenska. Syn smeráka Branislava Bačíka z kauzy Bžán vlastní niekoľko lukratívnych nehnuteľností
https://www.aktuality.sk/clanok/8467...iahly-majetok/
a čo len igiho manželka môže mať majetok?
oni ho získali legálnou cestou, pred vstupom do politiky a vedia ho dokladovať

uvidíme, či ho bude vedieť doložiť aj tento kajetánko
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
Ďalší mladý " kajetanko,
Keď si to za chvíľu hodí, nezabudnite chodiť sviečky páliť....
14.05.2019 06:00
Návrh nového zákona o preukazovaní pôvodu príjmu a majetku predložilo hnutie OĽaNO na májovú parlamentnú schôdzu. „Princípom navrhovaného riešenia je cesta dodatočného zdaňovania a uloženia prísnych daňových sankcií tak, aby vo vážnych prípadoch pripadla štátu 100-percentná hodnota nepreukázaného majetku,“ uviedla predsedníčka poslaneckého klubu Obyčajných ľudí Veronika Remišová s tým, že ak nenájdu podporu u koalície, spustia petíciu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ici-o-majetok/

Tak ako to je teraz ? Pokiaľ viem, tak zákon sa nezmenil....či ?
Onanisti a spol majú jedinečnú príležitosť na predloženie a hlavne na schválenie nového zákona, ktorý urobil poriadok s takýmito praktikami.

Lenže oni také niečo neschvália, radšej budú chodiť sviečky páliť ....
fico to 12 rokov blokoval a ty tu šupneš, že oni to neschvália ))
schvália, neboj sa...prečo sú smeráci tak doondení a organizujú chaos ?
nevidíš zmeny v súdnictve, čo už stihli ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať