Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Doplním - druhá polovica 70. r.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

je to už vyše 30.r
opráš si trochu spomienky

https://autobible.euro.cz/tesne-pred...v-cssr-snadna/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
je to už vyše 30.r
opráš si trochu spomienky

https://autobible.euro.cz/tesne-pred...v-cssr-snadna/
kúpené 13.06.1979 š 105 S cena 53000 + 300Kčs doplatok za pásy farba zlatohnedá, dátum výroby vyrazený na štítku 09.06.1979 všetky popisy na štítku v nemčine. alebo ti mám naskenovať kópiu techničáku ktorú som si spravil pred likvidáciou? Kúpiť som si ho odskočil len tak lebo som bol poblíž domu na stáži zo školy. A to sa nedalo telefonovať ako dnes len idúc po ulici
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ja píšem o konci 80.- ked padol réžim...ktorý nebol schopný ekonomický prežiť...
to si pamätám...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
pred hodinou mi volala zamestnakyňa, že jedna pani čo robila u mňa ako brigádnička na materskej v roku 1999, inak sme boli dobrí kamaráti, robila sestru v DSS v Blave, predvčerom ostala na ubytovni pre Covid, dnes ráno nezdvíhala telefón a už ani nezodvihne. To sú fofry.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
...a ty si kde bola, keď som na hentú problematiku pindal ?
Veď choď trochu do histórie, prejdi si moje príspevky a uvidíš.

...a myslíš, že táto problematika sa nejak preberá v médiách...alebo dokonca na vláde ?
Naposledy sa týmto problémom zaoberal Sulík a keď dal názor, tak ho Blázon nazval idiotom.
Poznámka - dnes som postrehol, že sa Blázon ospravedlnil...no okamžite jedným dychom zaútočil. Kuwa, neskutočné exemplárne hovado...

Cigáni ? Nedaj sa vysmiať... oni sú tak chránení, ako keby boli pred vyhynutím...no opak je pravdou, množia sa až do het.
Ono malá kriminalita nejak nikoho nezaujíma, teda pokiaľ sa ho konkrétne nedotýka.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tak mi napadlo či by nemohli pozostalí žalovať za neposkytnutie medikamentov na liečenie covidu lebo testovaním aj keby sa robilo každú hodinu tak sa nevylieči nikto a nechať to dôjsť až na pľúcnu ventiláciu je už dosť neskoro. A Lipták, Mesík Zelník sú zámerne umlčiavaní aby sa ľudia neliečili, ale to by nezarobil bývalý kandidát na prezidenta. A k klamú tí traja a ďalší odborníci tak prečo ich štát nezažaluje za klamanie, nájde sa formulácia trestného činu
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela..nedavno som citala,ze niekde v petrzalke vykradli vyse 20pivnic...este som si..fiha toto este fici?!alebo zas fici....memusi mat suvis...ale ked vidim na pz fb stranke....tak fizli sa dnes len fotia....tak asi nezuri trestna cinnost?!alebo nova móda...alebo ?
Clanky ako su ludia v financnej sračke-a tym spojena kriminalita?kto by ich pisal-schvalil....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino...ved uz boli clanky,videa lekarov......ze sa nelieci spravne.....ale vies...to nie su igorove vlezdoprdelky...tak to ide hned do stratena.....
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Tak mi napadlo či by nemohli pozostalí žalovať za neposkytnutie medikamentov na liečenie covidu lebo testovaním aj keby sa robilo každú hodinu tak sa nevylieči nikto a nechať to dôjsť až na pľúcnu ventiláciu je už dosť neskoro. A Lipták, Mesík Zelník sú zámerne umlčiavaní aby sa ľudia neliečili, ale to by nezarobil bývalý kandidát na prezidenta. A k klamú tí traja a ďalší odborníci tak prečo ich štát nezažaluje za klamanie, nájde sa formulácia trestného činu
OMG, Pavol, prečo medikamenty??? veď neexistujú žiadne účinné lieky na covid19,
dcéra spomínala, že liečba spočíva v podávaní O2 , antikoagulačná liečba, podávanie liekov na ich chronické ochorenia, meranie vitálnych funkcií, hlavne saturácia krvi kyslíkom, ak je aj napr. zápal pľúc tak sa podávajú ATB, remdesivir podali napr. pacientke s covidom19 po transplantácií pľúc ......teda Pavol čo im nepodali? nepodávajú? aké medikamenty???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
pavol54
Tak mi napadlo či by nemohli pozostalí žalovať za neposkytnutie medikamentov na liečenie covidu lebo testovaním aj keby sa robilo každú hodinu tak sa nevylieči nikto a nechať to dôjsť až na pľúcnu ventiláciu je už dosť neskoro. A Lipták, Mesík Zelník sú zámerne umlčiavaní aby sa ľudia neliečili, ale to by nezarobil bývalý kandidát na prezidenta. A k klamú tí traja a ďalší odborníci tak prečo ich štát nezažaluje za klamanie, nájde sa formulácia trestného činu
.
OMG, Pavol, prečo medikamenty??? veď neexistujú žiadne účinné lieky na covid19,
dcéra spomínala, že liečba spočíva v podávaní O2 , antikoagulačná liečba, podávanie liekov na ich chronické ochorenia, meranie vitálnych funkcií, hlavne saturácia krvi kyslíkom, ak je aj napr. zápal pľúc tak sa podávajú ATB, remdesivir podali napr. pacientke s covidom19 po transplantácií pľúc ......teda Pavol čo im nepodali? nepodávajú? aké medikamenty???
vieš ono ja nie som lekár, len počúvam a vyhodnocujem si informácie.
pochopil som možno nesprávne že:
1. prioritne si je treba zvyšovať imunitu vitamín D vitamín C zinok
2. pri identifikovaní pozitivity treba od počiatku nasadiť zvýšené dávky vitamínov a liekov ako to doporučujú tí traja(Lipták, Zelník, Mesík) a vraj ten drahý remdesivir "hodiť do dunaja" lebo je neúčinný
3. pri ťažkom priebehu už len hospitalizácia a tomu sa treba preventívnymi opatreniami vyhnúť
Čo z testovania ak sa neprijmú opatrenia na elimináciu?
Ak budem merať tlak(testovať)v kolese aj každú hodinu ak neprijmem nápravné opatrenia( zalepiť dieru, opraviť ventil, nahustiť) tak samé nezabráni úniku tlaku.
Ak má MUDR. Lipták také dobré výsledky v 6 DSS všetkých vyliečil, jeden zomrel
Už by sa mohol prebudiť riaditeľ úradu ktorý má kontrolovať kvalitu lekárskych výkonov a nabehnúť tam a preveriť ak sú informácie pravdivé, tak zaviesť poznatky do praxe, ak sú nepravdivé tak prijať opatrenia aby prenikli správne informácie
Naposledy upravil pavol54 : 10.01.21 at 06:43
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Uznali sme GUAIDOA ako víťaza volieb prezidenta Venezuely, ktorému neumožnil Maduro byť vymenovaný
Uznali sme Tichanovskú ako víťaza volieb prezidenta Bieloruska, ktorej Lukašenko nedovolil prevziať moc
Uznáme Trumpa ako víťaza prezidentských volieb USA ktorý bol Bidenom odstavený zmanipulovanými voľbami
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

udelené ministerské výnimky z testovania = stredoveké kúpené odpustky za hriechy? (nakazený aj s výnimkou je nakazený, hriešnik aj s kúpeným odpustkom bol hriešnik)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
Tí, ktorí žijú finančne zodpovedne, nežijú na dlh a skáču iba do výšky svojho platu sú nateraz v pohode.
Ten "druhý pól" je nervózny, nevedia, ako dostať od ľudí prachy do svojej peňaženky, častokrát začnú robiť niečo iné /napr. poisťovákov/ a "otrvujú do aleluja". A hlavne kvičia o rôzne podpory, dotácie.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/k...513_domaci_knn
Tých článkov je oveľa viac. V ČR tým úspešne vyliečili /na vlastné triko/ celú nakazenú DSS.
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...usu-bezbranni/
aj tu sa píše o liečbe či prevencii
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...usu-bezbranni/
aj tu sa píše o liečbe či prevencii
Myslím si že každý vážnejší pacient by túto liečbu na skúšku prijal. Buď pomôže alebo nie. Ak nie, tak je to jedno či s liekmi alebo bez liekov. Strach z nemoci a nevyliečenia je väčší ako z ktorejkoľvek inej hrozby
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
korela
Ja by som sa chcela spýtať, okolo mňa nie sú problémy, tak neviem, zatiaľ kto pracoval, aj pracuje, ale ako sú na tom ľudia v tejto dobe finančne, ktorí prišli o prácu? Ešte som na takú tému nenatrafila, ani na tému možnej zvýšenej kriminality.
Ide o to, že sa mi zdá, že určitá oblasť začína po jari znovu ožívať.
Tí, ktorí žijú finančne zodpovedne, nežijú na dlh a skáču iba do výšky svojho platu sú nateraz v pohode.
Ten "druhý pól" je nervózny, nevedia, ako dostať od ľudí prachy do svojej peňaženky, častokrát začnú robiť niečo iné /napr. poisťovákov/ a "otrvujú do aleluja". A hlavne kvičia o rôzne podpory, dotácie.
Pred pár týždňami som tu dal vyjadrenie vo význame..." prajem všetkým aby aspoň 1-2 roky nemali žiaden príjem "... až potom sa bude dať s nimi baviť na túto tému.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...usu-bezbranni/
aj tu sa píše o liečbe či prevencii
Podľa mňa ide jednoznačne o prevenciu. Liečba je predsa niečo úplne iné.
Opýtam sa...koľko vitamínov denne užívaš a ako dlho ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať