Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

OVB Allfinanz Slovensko?
Kua, keby som vedel, že tu zabíjam čas s OVB-ákom, tak si normálne vlastnoručne nafackám.
Tie školenia mi už dávajú význam aj s Tvojou ženou. Nás po škole tiež lanárili....
Alebo ste niečo obdobné, menej "pretiahnuté internetom".... Stále a stále nové názvy, ale skutočnosť je tá istá OVB :-))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
presne..nie je to možné

ja svoje tvrdenia viem podložiť...
bjuty smis
presne..nie je to možné

ja svoje tvrdenia viem podložiť...
Ako vieš podložiť, že tam nemá priamu účasť. :-)))))))))))
Počuj, ty pre tých "vymetencov" ideš INÉ BOMBY.
:-))))))))))))))))))))))))
Ty si rekvalifikovaný finančník ako vyšitý, možno aj straník....
ja viem podložiť svoje tvrdenia...nie tvoje, čo si vymýšlaš
kde ja tvrdím, že tam nemá účasť ? neklameš zase ako vždy ??

nedá sa dokázať, čo nie je
dá sa iba dokázať, čo je....tak nám to teda dokáž, čo ty tvrdíš.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
OVB Allfinanz Slovensko?
Kua, keby som vedel, že tu zabíjam čas s OVB-ákom, tak si normálne vlastnoručne nafackám.
Tie školenia mi už dávajú význam aj s Tvojou ženou. Nás po škole tiež lanárili....
Alebo ste niečo obdobné, menej "pretiahnuté internetom".... Stále a stále nové názvy, ale skutočnosť je tá istá OVB :-))
ked zas začneš brať do huby moju rodinu, dobre vieš, akým slovníkom ´ti odpoviem
tak sa skús ovládať...a nelieč si tu na mne svoje depresie, že si neschopný uživiť sa ako chlap a robíš ženskú robotu...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
OVB Allfinanz Slovensko?
Kua, keby som vedel, že tu zabíjam čas s OVB-ákom, tak si normálne vlastnoručne nafackám.
Tie školenia mi už dávajú význam aj s Tvojou ženou. Nás po škole tiež lanárili....
Alebo ste niečo obdobné, menej "pretiahnuté internetom".... Stále a stále nové názvy, ale skutočnosť je tá istá OVB :-))
ked zas začneš brať do huby moju rodinu, dobre vieš, akým slovníkom ´ti odpoviem
tak sa skús ovládať...a nelieč si tu na mne svoje depresie, že si neschopný uživiť sa ako chlap a robíš ženskú robotu...
Akú ženskú robotu?
Veď práve ak by tam bola ženská, tak skrachujeme. Niekedy treba tvrdú chlapskú ruku /lebo ženy by sa medzi sebou pozabíjali/, preto som tam kde som.

A

"Ako to viem dokázať?" No predsa logicky.
1. Matovič nie je ľudomil /Žigu chcel postaviť pred múr a zastreliť/
2.,Je to zlodej, ktorý klamal, /vypisoval si denne nereálne 600 km cesťáky so svojou mamou + doviezol stroj ako súčiastky - legálne obídenie zákona, teda vlastne to isté, čo robil Bašternák/
3. Priznal sa, že je chorý z peňazí a stále na ne myslí
4. Aj tú modrú knižku si so svojim bratrancom Viskupičom vybavili u rovnakého lekára.
... akurát, že zrejme to na Matovičovu diagnózu dali aj Viskupičovi....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nechcel Pellegríni niečo organizovať?
Išiel by som mu to podpísať,
I keď postaršia Mečiarova fanynka ma tu označí za prďúsa, gágaja a táraja.
Veď ak by mi bol autor týchto výrokov "hnusný", tak to vživote nepoužijem a by sa mi to aj hnusilo, ale jeho skalné voličky - rovesníčky by sa za neho bili aj do hrobu :-))))))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ja nič netvrdím...ty tu dávaš tvrdenia..a tie treba dokázať
ja ti dám môj názor... s tým môžeš súhlasiť, alebo polemizovať.


išiel do politiky ako multimiionár
ide plán obnovy...miliardy éček takmer bez kontroly oproti eurofondom
a on sa ulakomí hned na 1. možnosť...a ešte na zdravotníctve
kritikou krádeží a lúpeží smeru v zdravotníctve vyhral voľby
a prvé čo je pri moci spraví, že bude kradnúť na najváčšej pandemii za 100 rokov..

sme naozaj na inej iq vlne...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pod slnkom nie je najväčšia tma?
Nie je to iba hlupák so základným vzdelaním, ktorý vďaka riťolezectvu a odrbávaniu štátu sa vyšvihol zlodejinami /ktroré sú premlčané/ na milionára?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
buchač
pavol54
Vo východniarskom nárečí ak niečo spojené nejde oddeliť , tak vravia že "tríme to" neviem
Hlúposť....vidno, že nevieš.
Trímať je predsa držať, ale ak si to pochopil, že "oddeľovať" tvoj problém.
nechaj ho on je jediný, ktorý vie niečo o východe On taký východniar ani nevie dokonca kde je Kremenec, určite tam nebol ani na morskom oku, nebol. "Nech še trime kapury" aby sa nestratil
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

možno..
ja ho nechválim

aj keď podla vaších lopúchov - keď povieš :
to nie je biele
je - to je čierne
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Bjuty, ja som reagoval vyššie na tvoj koment, citujem, že "Pavol54 to už napísal".....
Keď si to šikovne zeditoval, už to nemá ani hlavu ani pätu....
Ja tvrdím, že vo firme EUROLAB môže mať Matovič osobnú účasť, a tá firma na tých testoch asi neprerába, ale zarába. Ako mi to chceš vyvrátiť???
aby mohol namietať tak to musí tak pokrútiť že sa v tom ani sám nevyzná to už sa nedá pochopiť , tak napíše že je to napísané 5 cez 9
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Nandrolon
buchač
pavol54
Vo východniarskom nárečí ak niečo spojené nejde oddeliť , tak vravia že "tríme to" neviem
Hlúposť....vidno, že nevieš.
Trímať je predsa držať, ale ak si to pochopil, že "oddeľovať" tvoj problém.
nechaj ho on je jediný, ktorý vie niečo o východe On taký východniar ani nevie dokonca kde je Kremenec, určite tam nebol ani na morskom oku, nebol. "Nech še trime kapury" aby sa nestratil
No kooonečne, že si zareagoval...

Takže :
1. Trime sa píše s krátkym " i " ...bez dĺžňa
2. Ja NEPOZNÁM východoslovenské nárečie, také proste neexistuje ako neexistuje ani západoslovenské alebo stredoslovneské...ja poznám zemplínske, šarisšské, spišské, abovské a prirátajme trebárs aj rusínske nárečie...

Kde som ja bol, to ty láskavo nerieš...nebol som totiž od 15 rokov na vojne, takže som nesedel len v kasárňach...alebo doma pri strúhaní kapusty a nakladaní leča.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Nandrolon
buchač
pavol54
Vo východniarskom nárečí ak niečo spojené nejde oddeliť , tak vravia že "tríme to" neviem
Hlúposť....vidno, že nevieš.
Trímať je predsa držať, ale ak si to pochopil, že "oddeľovať" tvoj problém.
nechaj ho on je jediný, ktorý vie niečo o východe On taký východniar ani nevie dokonca kde je Kremenec, určite tam nebol ani na morskom oku, nebol. "Nech še trime kapury" aby sa nestratil
No kooonečne, že si zareagoval...

Takže :
1. Trime sa píše s krátkym " i " ...bez dĺžňa
2. Ja NEPOZNÁM východoslovenské nárečie, také proste neexistuje ako neexistuje ani západoslovenské alebo stredoslovneské...ja poznám zemplínske, šarisšské, spišské, abovské a prirátajme trebárs aj rusínske nárečie...

Kde som ja bol, to ty láskavo nerieš...nebol som totiž od 15 rokov na vojne, takže som nesedel len v kasárňach...alebo doma pri strúhaní kapusty a nakladaní leča.
v akom slovníku je napísané že je to krátke i?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
Nandrolon
Bjuty, ja som reagoval vyššie na tvoj koment, citujem, že "Pavol54 to už napísal".....
Keď si to šikovne zeditoval, už to nemá ani hlavu ani pätu....
Ja tvrdím, že vo firme EUROLAB môže mať Matovič osobnú účasť, a tá firma na tých testoch asi neprerába, ale zarába. Ako mi to chceš vyvrátiť???
aby mohol namietať tak to musí tak pokrútiť že sa v tom ani sám nevyzná to už sa nedá pochopiť , tak napíše že je to napísané 5 cez 9
ja som to zmenil, a aj vysvetlil prečo

čo som prekrútil ???
zase trepeš z cesty ...

aj som vysvetlil prečo....alebo nás chceš naozaj presvedčiť, že za vytunelované zdravotníctvo je zodpovedný gašparovič ? ))

HALOO !!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
Nandrolon
Bjuty, ja som reagoval vyššie na tvoj koment, citujem, že "Pavol54 to už napísal".....
Keď si to šikovne zeditoval, už to nemá ani hlavu ani pätu....
Ja tvrdím, že vo firme EUROLAB môže mať Matovič osobnú účasť, a tá firma na tých testoch asi neprerába, ale zarába. Ako mi to chceš vyvrátiť???
aby mohol namietať tak to musí tak pokrútiť že sa v tom ani sám nevyzná to už sa nedá pochopiť , tak napíše že je to napísané 5 cez 9
ja som to zmenil, a aj vysvetlil prečo

čo som prekrútil ???
zase trepeš z cesty ...

aj som vysvetlil prečo....alebo nás chceš naozaj presvedčiť, že za vytunelované zdravotníctvo je zodpovedný gašparovič ? ))

HALOO !!
zase to máš pomotané v hlavičke nie gasparovič ale ZAJAC, vidieť že nevieš čítať súvisle a s porozumením alebo tu to na nás hráš ako tvoj šéf?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

zajac vykradol slovenské zdravotníctvo ))
a 12 rokov ho v tom ministri smeru brzdili....ale nedokázali ho zadržať )))

preto ukradli 410 000 000 Smeráci .....

pavol,,,teraz vážne....ovládaš malú násobilku ??
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
v akom slovníku je napísané že je to krátke i?
...v záááápadnnnnáááárskom...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Akurát sme skončili zasadnutie komisie k prípadu generála Lučanského vo väzenskej nemocnici v Trenčíne.
Dozvedeli sme sa dosť zaujímavých informácií, ktoré však nemôžem konkretizovať. Môžem však povedať, že na základe dnešných objektivizovaných informácií vylučujem možnosť, že zranenie generála Lučanského, zistené 9.12. vo väznici v Prešove, bolo spôsobené pokusom o samovraždu.
Presný mechanizmus zranenia sa stále hľadá, ale pokus o samovraždu bol v tomto prípade JEDNODUCHO VYLÚČENÝ.
Som zvedavý, čo sa dozvieme vo väznici v Prešove. Avšak z dôvodu pozitívneho testu jedného člena komisie - poslanca NR SR - sa zajtrajšia plánovaná návšteva v Prešove odložila na neurčito.

https://www.facebook.com/Kotlebaoffi...11734900610818
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
zajac vykradol slovenské zdravotníctvo ))
a 12 rokov ho v tom ministri smeru brzdili....ale nedokázali ho zadržať )))

preto ukradli 410 000 000 Smeráci .....

pavol,,,teraz vážne....ovládaš malú násobilku ??
no určite nie som plagiátor ako tvoj vodca. takže je predpoklad že áno. A vieš o existencii veľkej násobilky? A trestné oznámenie bolo podané? ak nie tak sú to drísty ako je to s majetkom Slovenskej republiky ktorý nejaký pán Michele má tvrdiť že je jeho? Asi tak ako plagiátorova diplomovka?
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Sleduješ náckovský profil ?
Tvoje bodové konto tomu zodpovedá
1488
Naposledy upravil bodliak : 14.01.21 at 21:49
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
v akom slovníku je napísané že je to krátke i?
V nárečovom https://narecie.sk/trima%C5%A5
Ale je to tak, trime - drží, trim še - drž sa trime jak šľak
A to ja nárečia neovládam. Naivne som si myslela, že ako rodená košičanka viem košicky (alebo, že teda aspoň rozumiem) ... ale za mojich čias sa asi inak rozprávalo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať