Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
jaaj, zas vidíš niečo, čo tam nie je. Vojaci tam boli na usmerňovanie. Aby ľudia stáli tak, ako treba, aby vedeli, kam majú ísť. Ako istá autorita.

A snáď si všetci podpisujúci prinesú aj vlastné pero .
Ale nééééé...veď je jasné, že na čo tam BOLI (čas minulý ).
Lenže vieš ty, čo vzíde hajzlovi v hlave a vydá rozkaz na určité činnosti ohľadom DNEŠKA (čas prítomný)...???
...a čo ak nejaký iniciatívny mladý rozkaz vezme úplne vážne a splní ho ? Zároveň jeho proťajšok bude nejaký prudší člen, ktorý sa mu postaví na odpor ? Zaujímavá situácia...
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Malý tlstý plešatý brav si ide zase to svoje :-)
https://www.extraplus.sk/clanok/nad-...dRHxd_mPp-oc5o
Ak by som šiel na ten "skríning" - a bola tam tá petícia (SMER ani HLAS nemusím, ale!) -tak podpíšem, aj keby sa ten tlstý debil vyhrážal, alebo ma aj zavrel. Nemal by právo a ak? A j ostatní - hneď by sa vzniesla na toho blbca žaloba pre porušovanie ľudských práv.

Matelko a celá jeho sprostá vláda už nevedia, ako si zabezpečiť moc, padá im to pod rukami, všetko (a najmä ten blázon z Trnavy) hádže na ľudí, nemocnice, samosprávy - oni sami však skoro NIČ nerobia, len sa vyhrážajú, zakazujú, obmedzujú.
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Dáša_
Veronika, koľko testov na coronu si absolvovala? Lebo čo si ja spomínam, tak po každom jednom používal odberový tím dezinfekciu.
A naviac, je rozdiel 5 sekúnd špátrania v nose a pol hodiny výkon v ústach. S vrtaním, brúsením a odskakovaním materialu kade tade.
Veronika rovnako ako aj ja sa môžeme na celé to testovanie vykašlať.
Deti do 15 rokov a seniori nad 65 a ŤZP nepotrebujú modrý papierik a tí ostatní nebudú mať nárok na nič? To budeme mať rôzne kategórie ako za Hitlera?
Naposledy upravil marjankaj : 19.01.21 at 09:17
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak to tam bude, zájdem to iba podpísať a valím späť.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

čo všetko spustí odpoveď , že by mala POLICIA zasiahnuť, ak bude porušené platné uznesenie...
už tam niektorí vidia aj útok armády )
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
Deti do 15 rokov a seniori nad 65 a ŤZP nepotrebujú modrý papierik a tí ostatní nebudú mať nárok na nič? To budeme mať rôzne kategórie ako za Hitlera?
Jančikám, ale čo sa týka ZŤP, tak ide len o vozíčkarov...
0 1
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
marjankaj
Deti do 15 rokov a seniori nad 65 a ŤZP nepotrebujú modrý papierik a tí ostatní nebudú mať nárok na nič? To budeme mať rôzne kategórie ako za Hitlera?
Jančikám, ale čo sa týka ZŤP, tak ide len o vozíčkarov...
To som sa zatiaľ nedočítal. To možno budú ešte doplňovať aj dva týždne.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
čo všetko spustí odpoveď , že by mala POLICIA zasiahnuť, ak bude porušené platné uznesenie...
už tam niektorí vidia aj útok armády )
Ale trt makový...že nejaký útok armády.
Si nepochopil, že hajzel Naď by rád rozkazoval aj polícii ? To už kde sme ?
Sa ide posrať z Pelleho, lebo ten chce urobiť referendum ? Ono je to aj tak jedno, skôr a či neskôr bude mať Pelle 350k hlasov a referendum proste bude !!!
Naď pôjde do teplej diery, len tak hučať bude...a bude môcť ísť lízať americkým sponzorom tojáše a aj riť......už aby to bolo, a to čím skôr.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
To som sa zatiaľ nedočítal. To možno budú ešte doplňovať aj dva týždne.
Veronka dala link

veronikasad
Uznesenie vlády - Návrh opatrení na pokles ochorení COVID-19
https://rokovania.gov.sk/download.da...7A59201298F3F9
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nie, z jeho odpovede - polícia by mala zasiahnuť som to naozaj nepochopil, že by rád rozkazoval polícii

a tie tvoje mokré sny ďalej
referendom nemôže vyvolať predčasné voľby, pozri si ústavných právnikov, googliť vieš
je to len teplošova špinavá kampaň pre jednobunkovcov,,,,
strašne sa boja hlasosmeráci tej basy...
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
marjankaj
To som sa zatiaľ nedočítal. To možno budú ešte doplňovať aj dva týždne.
Veronka dala link

veronikasad
Uznesenie vlády - Návrh opatrení na pokles ochorení COVID-19
https://rokovania.gov.sk/download.da...7A59201298F3F9
Veď to je zatiaľ návrh. Vyšlo to už v zbierke zákonov?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
nie, z jeho odpovede - polícia by mala zasiahnuť som to naozaj nepochopil, že by rád rozkazoval polícii

a tie tvoje mokré sny ďalej
referendom nemôže vyvolať predčasné voľby, pozri si ústavných právnikov, googliť vieš
je to len teplošova špinavá kampaň pre jednobunkovcov,,,,
strašne sa boja hlasosmeráci tej basy...
Potom si slabý psychológ...trénuj, trénuj.

Ty ma čítaš, alebo si zasa zaslepený až do het ? Alebo ti mokrota vystrelila do ksichtu ?
Kto vraví o predčasných voľbách ? Ja vravím totiž o referende...a teda o návrhu ústavného zákona na skrátenie volebného obdobia vypísanie predčasných parlamentných volieb.
Či by zákon prešiel, to je už iná vec...

Hajzli hovniarski sa boja o svoje korytá...
0 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marjankaj
Dáša_
Veronika, koľko testov na coronu si absolvovala? Lebo čo si ja spomínam, tak po každom jednom používal odberový tím dezinfekciu.
A naviac, je rozdiel 5 sekúnd špátrania v nose a pol hodiny výkon v ústach. S vrtaním, brúsením a odskakovaním materialu kade tade.
Veronika rovnako ako aj ja sa môžeme na celé to testovanie vykašlať.
Deti do 15 rokov a seniori nad 65 a ŤZP nepotrebujú modrý papierik a tí ostatní nebudú mať nárok na nič? To budeme mať rôzne kategórie ako za Hitlera?
Na plosnom testovani som nebola, ani nepôjdem. Spravam sa zodpovedne aj bez modreho papierika, mám uz 65+... Ak budem potrebovať test kvôli lekárskemu vyšetreniu, budem ziadat PCR a výsledok z certifikovaného laboratória
3 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
veronikasad
Na plosnom testovani som nebola, ani nepôjdem. Spravam sa zodpovedne aj bez modreho papierika, mám uz 65+... Ak budem potrebovať test kvôli lekárskemu vyšetreniu, budem ziadat PCR a výsledok z certifikovaného laboratória
Som zvedavý ak by som mal infarkt, či by ma tiež najprv testovali a až potom zachraňovali.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marjankaj
veronikasad
Na plosnom testovani som nebola, ani nepôjdem. Spravam sa zodpovedne aj bez modreho papierika, mám uz 65+... Ak budem potrebovať test kvôli lekárskemu vyšetreniu, budem ziadat PCR a výsledok z certifikovaného laboratória
Som zvedavý ak by som mal infarkt, či by ma tiež najprv testovali a až potom zachraňovali.
Brat mal v sobotu uraz, bol na urgente, skor ako mu ratovali ruku ho otestovali... Testy uz asi nosia so sebou aj záchranári ... S testovanim v ambulanciach plne súhlasím
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
bjuty smis
nie, z jeho odpovede - polícia by mala zasiahnuť som to naozaj nepochopil, že by rád rozkazoval polícii

a tie tvoje mokré sny ďalej
referendom nemôže vyvolať predčasné voľby, pozri si ústavných právnikov, googliť vieš
je to len teplošova špinavá kampaň pre jednobunkovcov,,,,
strašne sa boja hlasosmeráci tej basy...
Potom si slabý psychológ...trénuj, trénuj.

Ty ma čítaš, alebo si zasa zaslepený až do het ? Alebo ti mokrota vystrelila do ksichtu ?
Kto vraví o predčasných voľbách ? Ja vravím totiž o referende...a teda o návrhu ústavného zákona na skrátenie volebného obdobia vypísanie predčasných parlamentných volieb.
Či by zákon prešiel, to je už iná vec...

Hajzli hovniarski sa boja o svoje korytá...
jéééj , nik nevraví o predčasných volbách )
a čo to tam potom chcete podpisovať ?
petíciu, aby psi neboli držané na reťazi ?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

veronikasad
marjankaj
veronikasad
Na plosnom testovani som nebola, ani nepôjdem. Spravam sa zodpovedne aj bez modreho papierika, mám uz 65+... Ak budem potrebovať test kvôli lekárskemu vyšetreniu, budem ziadat PCR a výsledok z certifikovaného laboratória
Som zvedavý ak by som mal infarkt, či by ma tiež najprv testovali a až potom zachraňovali.
Brat mal v sobotu uraz, bol na urgente, skor ako mu ratovali ruku ho otestovali... Testy uz asi nosia so sebou aj záchranári ...
myslíš, že by bolo lepšie, keby bol náhodou nakazený a vyblokoval by pol pohotovosti? Ak nešlo o život. Alebo má personál ku všetkým pristupovať ako k nakazeným? Alebo máš lepší nápad?

A čo sa týka infarktu, tam sú tiež rôzne stupne. Viem z vlastnej skúsenosti, niektorí aj pár minút počkajú. Ale keď ide o život, tak by skôr poslali sanitku k infarktu ako ku covid pacientovi
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veronikasad
marjankaj
veronikasad
Na plosnom testovani som nebola, ani nepôjdem. Spravam sa zodpovedne aj bez modreho papierika, mám uz 65+... Ak budem potrebovať test kvôli lekárskemu vyšetreniu, budem ziadat PCR a výsledok z certifikovaného laboratória
Som zvedavý ak by som mal infarkt, či by ma tiež najprv testovali a až potom zachraňovali.
Brat mal v sobotu uraz, bol na urgente, skor ako mu ratovali ruku ho otestovali... Testy uz asi nosia so sebou aj záchranári ... S testovanim v ambulanciach plne súhlasím
Ano,záchranári nosia......predvčerom u nás boli a prvé,čo ich zaujímalo,či sme mali covida....otca otestovali antig.,mňa nie.Kde je logika? On bol neg. ja som mohla byť pozit. ale to ich netankovalo. S otcom bol v kontakte len jeden,so mnou obaja,a 2metre to neboli.
Rúška sme mali všetci.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Čitala som tie najnovšie nariadenia.Prečo je to rozdelené do 7.2. a potom od 8.2.?
Veď je to to isté....
Nejdem sa testovať, nad 65 môže na prechádzku bez testu a ja budem sprievod....chodili sme len okolo domu,10min.viac otec neprejde a teraz keď je sneh sa bojí.
K doktorovi možem aj bez testu a viac ma nezaujima.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Konečne kráčame správnym smerom …. Zemiaky sú drahšie ako banány. Z údajne zdravého rybacieho mäsa, vytečie polovica vody. Mäsové výrobky neobsahujú mäso. V akciovom letáku hypermarketu je 30 inzerátov na požičanie peňazí. Jogurt obsahuje 45% mlieka. Bravčové rebrá sú drahšie ako bravčové stehno. Aj behom reči s kamarátom telefonujeme. Čím viac vecí máme, tým viac túžime po ďalších. Mobil má toľko funkcii, že sa nimi chválime priateľom, ale pre život sú nevyužiteľné. Slivky dovážame z Argentíny, maliny zo Španielska, cesnak a cibuľu z Peru …. Štátny sviatok je dôvodom opiť sa, ale prečo je ten deň sviatkom, to 90% ľudí nevie. Plačeme pri pohľade na opustené psy, ale opustení ľudia nás nezaujímajú. Slovo ďakujem nahradilo „čo za to“. Maslová buchta má záruku 12 mesiacov. Kilo sušeného slepačieho hovna je drahšie, než kilo kuracích stehien. V meste máme 200 pizzerii, ale „vepřo-knedlo“ si nedáme nikde. Návšteva kultúrnych pamiatok vyjde rodinu na 100 Eur. Polovica rodičov nemá peniaze na to,aby svoje deti poslali na lyžiarsky kurz. Doma denne gruntujeme, ale odpadky hádžeme mimo popolnice. Na televízii večer prepíname aj 25 programov, ale nájdeme len varenie celebrít, reality show, alebo reklamy. Svojim blízkym pošleme aj tridsať stupídnych esemesiek, ale ani raz sa neopýtame ako sa majú. Pod pojmom „kultúra“ sa nám vybaví návšteva multi kina. Zaobstarávame si na splátky nadupané autá, aj keď len raz do týždňa ideme do hypermarketu a raz mesačne navštíviť svojich rodičov v dome dôchodcov. Najpredávanejšie knihy sú kuchárky každého, kto sa objavil v smotánke, životopisy pseudo hviezd a horoskopy. Existuje 30 časopisov pre ženy, ale ani jeden pre normálne ženy. Najčítanejší článok na nete v rubrike kultúra, bol ten, ako si Hanychová žehlila nohavice na tele naparovacou žehličkou a opálila si frndu.Štát daruje cirkví miliardy, ale do kostola sa cez deň nedostaneme a keď áno, tak len za vstupné. Kam teda kráčame?? Ja už to viem: „Do prdele!!“

(https://www.oslik.eu/index.php/iteml...it=10&start=10)
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať