Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

marjankaj
buchač
marjankaj
To som sa zatiaľ nedočítal. To možno budú ešte doplňovať aj dva týždne.
Veronka dala link

veronikasad
Uznesenie vlády - Návrh opatrení na pokles ochorení COVID-19
https://rokovania.gov.sk/download.da...7A59201298F3F9
Veď to je zatiaľ návrh. Vyšlo to už v zbierke zákonov?
https://www.zakonypreludi.sk/zz/2021-8
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Dušan máš odo mňa jeden dobrý "puntík"......vynikajúci postreh

(https://www.oslik.eu/index.php/iteml...it=10&start=10)[/QUOTE]
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kopretinka
Čitala som tie najnovšie nariadenia.Prečo je to rozdelené do 7.2. a potom od 8.2.?
Veď je to to isté....
Nejdem sa testovať, nad 65 môže na prechádzku bez testu a ja budem sprievod....chodili sme len okolo domu,10min.viac otec neprejde a teraz keď je sneh sa bojí.
K doktorovi možem aj bez testu a viac ma nezaujima.
V novembri na kramároch mali skoro vo všetkých ambulanciách: Bez modrého papierika nevstupovať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Neviem co je relacia pumpa....len viem,ze tam "nieco" prestrelili....dnes titulok-vysvetlenie....ze to je iba politicka satira....koment na nete:nemate nejaku politicku satiru aj na kuciaka a palacha....pripadne na mrvych po ockovani proti covidu...
Ako sa im hodi...
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tu už niekto maže aj normálne príspevky, že aj s pozitívnym výsledkom testu môžem ísť do najbližšej lekárne, potravín....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Neviem co je relacia pumpa....len viem,ze tam "nieco" prestrelili....dnes titulok-vysvetlenie....ze to je iba politicka satira....koment na nete:nemate nejaku politicku satiru aj na kuciaka a palacha....pripadne na mrvych po ockovani proti covidu...
Ako sa im hodi...
... videl som titulok v tlačených novinách....
Vyjadrenie hodné ožratej šľapky a nie ženy vo vysokej verejnej funkcii.
Okrem toho neviem, či sa to iba mne stále zdá, ale ak ju vidím v rúšku tak sa vizážou nehorázne podobá na Zsuzsovú. Obidve hnusné vlasy a zamračený výzor tváre.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Neviem co je relacia pumpa....len viem,ze tam "nieco" prestrelili....dnes titulok-vysvetlenie....ze to je iba politicka satira....koment na nete:nemate nejaku politicku satiru aj na kuciaka a palacha....pripadne na mrvych po ockovani proti covidu...
Ako sa im hodi...
Ono satira nie je vždy satirou...Francúzsko sa o tom presvedčilo a krvavé slzy ronilo.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Terori..._Charlie_Hebdo

...ale myslím si, že hentou celou garnitúrou hajzlov by málokto normálny vyronil slzu.
Na nich platí nasledovné...
13450947_558626577676555_3851169157525882073_n.jpg  
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
pozri si ústavných právnikov, googliť vieš
Som pogoglil...

Bývalý ústavný sudca Doc.Drgonec:
Ak by tu bol právny štát, tak minister Naď by už bol v útekovej väzbe.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak potom aj vás, opozičníkov musí tešiť, že táto vláda vyčístí od mafie súdy, prokuratúru a skorumpovaných fízlov.....
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi... presne som dnes na to francuzsko myslela...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V hlavnej úlohe maličké tlsté prasiatko.
https://www.topky.sk/cl/10/2041747/N...a--reaguje-Nad
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

"Juraj Hipš:

Vážený pán poslanec Pellegrini,
oslovili ste ma, aby som bol súčasťou petičného výboru, ktorého cieľom má byť vypísanie referenda o predčasných voľbách.
Môžeme mať výhrady k tejto vláde, ale dovolím si vám pripomenúť, čoho všetkého ste boli súčasťou vy.
Keď budete tvrdiť, ako vám záleží na spravodlivosti, spomeňte si na svoj postoj k občianskym protestom po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice.
Keď budete rozprávať o modernej krajine, nezabudnite na svoje pôsobenie ako podpredseda vlády pre informatizáciu. Na kauzy, nedotiahnuté projekty a minuté miliardy bez želaného výsledku.
Keď budete rečniť o boji proti korupcii, pripomeňte si ako ste prišli k luxusnému bytu na nábreží Dunaja.
Keď sa nebodaj budete oháňať zeleným Slovenskom, lebo teraz to letí, rozpamätajte sa ako ste presadzovali zákon umožňujúci stavbu ropovodu cez Žitný ostrov so zásobami pitnej vody.
Vždy ste kryli tých, ktorí vám dávali funkcie. Nech sa dialo čokoľvek, boli ste poslušný. Nikdy ste sa za tie roky neozvali, keď sa diali neprávosti, podvody a svinstvá.
Loď, na ktorej ste sa roky plavili a zbierali funkcie, sa začala potápať. A vy ste spravili to, čo je vám blízke. Ušli ste medzi prvými.
S úsmevom sa chcete teraz vydať na novú plavbu, lebo rátate s tým, že všetci máme Alzheimera. Ale možno budete prekvapený, koľko ľudí už nezabúda.
Ja si vás pamätám veľmi dobre. A preto s vami nechcem mať nič spoločné. Aj keď mám výhrady k tejto vláde, odmietam pripravovať jej odvolanie spolu s vami, Róbertom Ficom alebo Andrejom Dankom, ktorých ste tiež pozvali.
Radšej budem venovať svoju energiu na pomoc učiteľom, študentom, spolupracovať s vedcami a lekármi, aby som svojou trochou pomohol zvládnuť pandémiu. Je mi to bližšie, ako pripravovať pád vlády s ľuďmi ako ste vy a vaši kolegovia.
Preto vašu ponuku s čistým svedomím odmietam"
7 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Títo kindermanažéri s modrými knižkami zatiaľ chválabohu riešia iba koronu, takže momentálne kradnú milióny eur "iba na testovaní", lebo však nič iné nerobia.
Ak niekedy pandémia pominie a títo budú ešte vo vláde, tak tu budú zlodejiny také, že aj my -NEVOLIČI Smeru budeme volať "zlatý Smer". Som o tom presvedčený.
Mám dojem, že Matovič a Naď budú v histórii SR "Mečiar II".
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

opozičný zlepenec a jeho schopnosť spolupráce v praxi ))

Smer sa nepripojí k Hlasu, ktorý chce rozbehnúť zber podpisov na referendum o predčasných voľbách. Podľa Roberta Fica totiž malo ísť o nadstranícku a apolitickú akciu. „To sa tak nerobí, do psej matere,“ povedal.



vedia sa spojiť iba pri kradnutí a organizovaní mafiánských skupín
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

čo mu ostáva ?
ten podvod s lučánským mu nevyšiel...iba pár dezolátov sa chytilo, čakal státisíce....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
"Juraj Hipš...
Fujtajbl...progresívny kaviarensky povaľač ...
https://sk.wikipedia.org/wiki/Juraj_Hip%C5%A1
0 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
"Juraj Hipš...
Fujtajbl...progresívny kaviarensky povaľač ...
https://sk.wikipedia.org/wiki/Juraj_Hip%C5%A1
Zo Zaježovských lazov má do kaviarní myslím celkom ďaleko
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
opozičný zlepenec a jeho schopnosť spolupráce v praxi ))

Smer sa nepripojí k Hlasu, ktorý chce rozbehnúť zber podpisov na referendum o predčasných voľbách. Podľa Roberta Fica totiž malo ísť o nadstranícku a apolitickú akciu. „To sa tak nerobí, do psej matere,“ povedal.
„Smer je za čo najrýchlejší zber podpisov, musí však byť zaštítený výborom, ktorý je apolitický,“ vraví Fico, podľa ktorého Pellegrini urobil zlý pokus a dopustil sa hrubého politického amaterizmu.

Kuwa...keď cituješ, tak všetko alebo daj link.
Lebo podľa tvojho príspevku to vyzerá tak, že Smer je proti...lenže opak je pravdou.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a to už prečo ?
je tu snáď niekto príčetný, čo si myslí, že fiča a smer je proti predčasným voľbám ??? čo nevidí, ako sa trasie pred kriminálom ???

ja poukazujem na ich schopnosť spolupracovať....však to jasne píšem....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
Zo Zaježovských lazov má do kaviarní myslím celkom ďaleko
Tak si ma včul zabila...
Bolo mi jasné, že práve toho sa niekto chytí...lenže ono je to o inom.
Kukni na Wiki...daj si kurzor na odkazy v odstavci ohľadom neziskoviek...veľa napovedá.

...a ani nevravím, že Pontis je financovaná Američanmi....aj pre nich je na lazy ďaleko.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať