Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Buchač Ale inak ? Dlabem na nejakého Navaľného.
Ak je to tak, prečo sa potom angažuješ, rýpeš vždy, všade a do všetkého? Každý ti je ukradnutý ale asi nie je to celkom tak, vysvetlíš? Mne ale nemusíš, dávno viem. A môžeš mínuskovať, to je také prízemné buchačovské.
Pane Bože, daj mi silu........

Samozrejme, že dlabem na neho. To sa mám tu akože rozčuľovať, pindať na nejakého dilina z cudzej krajiny....prípadne chváliť ?Ty to snáď robíš.
Že sa zúčastním (dám názor) nejakej diskusie, to považuješ za rýpanie ? To mám akože súhlasiť so všetkým, lebo s daným názorom súhlasia všetci ? Svatá ty sprostosto...to v ktorom šarišskom kuríne si nabrala ?

Kladiem si otázku...to mne ide niekto tak pokrytecký vravieť niečo o prízemnosti ?
Choď si radšej preštudovať kydy na bulvárnych plátkoch...[/QUOTE]

Inú reakciu, ako urážky som ani nečakala, nie je to prvykrát, boli už aj horšie, stačí len zaloviť v pamäti. Ľudia tvojho razenia vedia len takto zmysluplne reagovať.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Inú reakciu, ako urážky som ani nečakala, nie je to prvykrát, boli už aj horšie, stačí len zaloviť v pamäti. Ľudia tvojho razenia vedia len takto zmysluplne reagovať.
Aleže aká urážka ? Kde tam vidíš urážku ? Ale budiš...keď myslíš.
Urážky boli, sú...a v tvojom prípade kľudne budú aj naďalej. Jedinci takého pokryteckého razenia (ako si ty a aj iní) si ani nič iné nezaslúžia.

Veď čo iné tu je, čo tu riešiš ? Bavím sa s Katy a bjutym o Navaľnom, a ty zrazu prifrčíš a začneš mudrovať, že vraj urážam ? Koho som, cituj, daj presne...
Chcela si vysvetlenie ? Nuž si ho dostala...a to adekvátnym spôsobom. Brnkať si po nose nenechám...to môžeš vieš komu a vieš kde a vieš čo...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... dovolím si ja zacitovať "...to v ktorom šarišskom kuríne si nabrala ?"
To nie je urážka? Však sa skús baviť tak doma so svojou manželkou, čo ti na to povie....
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

korela
Katy a R
Juraj - keď tu už o tom špiritizujete - tak podľa môjho názoru mohla byť inšpirácia vo Versailles (aj tie iné na Kryme sa mohli tam inšpirovať) ... len tam ešte chýbajú vodné plochy - ale čo som dala link z gúgľumaps - tak tam vidno, že sa tam ešte robí, stavia (určite to nie je aktuálny stav) , takže možno aj v budúcnosti budú . A možno v tej dači za dedinou bude aj úžitková záhradka - farma, ako mala Mária Antoaneta vo Versailles??
A tiež - že ktovie koľko by stálo ubytovanie v tom krásnom "hotelovom komplexe" ? Dúfam, že si pochopil, že to mala byť irónia o tej mojej dovolenke .
A čo sa týka Navaľného - ver si čomu chceš, my vieme čítať
Vodné plochy chýbajú? Veď ich je v tesnom okolí nadmieru. Krytá plaváreň nemusí byť na očiach. :-)
keď už chceš silou mocou reagovať (aj keď neviem prečo) na môj príspevok - kde sa spomínam Versailles - tak by bolo dobré pozrieť si, ako to tam vyzerá - záhradu a všetko okolo. Že aké vodné plochy mám na mysli.
Pochybujem, žeby tam bola krytá plaváreň - aj keď teda som celé záhrady a okolie neprešla.
Naposledy upravil Katy a R : 21.01.21 at 12:21 Dôvod: zle som pozrela nick
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

marjankaj
veronikasad
Brat mal v sobotu uraz, bol na urgente, skor ako mu ratovali ruku ho otestovali... Testy uz asi nosia so sebou aj záchranári ... S testovanim v ambulanciach plne súhlasím
A keď je negatívny, tak ho ošetria a ak je pozitívny, tak nie? Budú ho testovať kým nevyzdravie a až potom ho ošetria?
Aj lekári a sestričky majú právo chrániť sa.
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

kukučka
Pri objednávaní setričky trvajú na testoch. Mám 65+, potrebujem ísť k zubárovi aj na odborné vyšetrenie. Čo mi poradíte?
Testy.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Aj lekár so sestričkou ukážu pacientovi testy? Lebo aj on sa má právo chrániť. Lebo čo viem, tak niektoré sestričky úradovali po plošnom testovaní bez zúčastnenia sa na testoch...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
Aj lekár so sestričkou ukážu pacientovi testy? Lebo aj on sa má právo chrániť. Lebo čo viem, tak niektoré sestričky úradovali po plošnom testovaní bez zúčastnenia sa na testoch...
Nemusí prísť ak sa bojí:-)).Vieš,ak na urgente testy nespravia a dajú pacienta medzi ostatných,môže to hlavne pre tých ostatných ktorí sú či už po úrazoch alebo infarktoch dopadnúť fatálne.A pokiaľ pacientka vie že je objednaná s neakutnym stavom,nech sa otestuje alebo preloží vyšetrenie.Ak sa chce pacient v súčasnej dobe chrániť,nech obíde širokým oblúkom všetky zdravotnícke zariadenia.
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Lenže má na to právo /na lek. starostlivosť/, nakoľko odvádzame zdravotné poistenie všetci. Ak bude lekár NEZMLUVNÝ tak si môže robiť čo chce.
To by bolo dobré si dirigovať ale "žrať" zo spoločného...
Ináč je to veľmi zaujímavé s tou nákazou. Bratovi vyšlo "prekonanie" Covidu, hodnota 24, jeho manželka ho neprekonala.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No on má právo aj lekár so sestričkou má právo,aj majiteľ polikliniky má právo,aj spolupacient a spolučakajúci má právo.Toľko práv a žiadna ohľadupnosť....:-))
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
marjankaj
veronikasad
Brat mal v sobotu uraz, bol na urgente, skor ako mu ratovali ruku ho otestovali... Testy uz asi nosia so sebou aj záchranári ... S testovanim v ambulanciach plne súhlasím
A keď je negatívny, tak ho ošetria a ak je pozitívny, tak nie? Budú ho testovať kým nevyzdravie a až potom ho ošetria?
Aj lekári a sestričky majú právo chrániť sa.
Toto ich právo im neberiem.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
BXLmiami
kukučka
Pri objednávaní setričky trvajú na testoch. Mám 65+, potrebujem ísť k zubárovi aj na odborné vyšetrenie. Čo mi poradíte?
Testy.
Veď to som radil aj ja. A nebolo to ironicky.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Aj lekár so sestričkou ukážu pacientovi testy? Lebo aj on sa má právo chrániť. Lebo čo viem, tak niektoré sestričky úradovali po plošnom testovaní bez zúčastnenia sa na testoch...
Veď si od nich pýtaj testy. A ak nemajú, tak choď k inému lekárovi.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja by som sa tam normálne dostavil a uvidím, či by ma lekár len tak poslal domov, keď by som mal viac ako 65r., samozrejme bez testov.
Možno by si to dovolil, možno nie, každopádne aspoň by lekár odhalil svoj skutočný charakter aj pre ostatných pacientov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marjankaj
Nandrolon
Aj lekár so sestričkou ukážu pacientovi testy? Lebo aj on sa má právo chrániť. Lebo čo viem, tak niektoré sestričky úradovali po plošnom testovaní bez zúčastnenia sa na testoch...
Veď si od nich pýtaj testy. A ak nemajú, tak choď k inému lekárovi.
Nepíšem o sebe. Ale poznám osobne osobu, ktorá chodila po celoplošnom testovaní bez účasti na ňom do práce ako zdravotná sestra, na naliehanie zamestnávateľa - súkromnej lekárky.....
To len aby sa to tu trochu vyvážilo, že nezodpovední nie sú iba pacienti, ale aj lekári samotní, hlavne keď ide o ich prachy.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Ja by som sa tam normálne dostavil a uvidím, či by ma lekár len tak poslal domov, keď by som mal viac ako 65r., samozrejme bez testov.
Možno by si to dovolil, možno nie, každopádne aspoň by lekár odhalil svoj skutočný charakter aj pre ostatných pacientov.
Na kramároch majú na dverách ceduľku: Bez testov nevstupujte do ordinácie.
To má lekár riskovať, že pôjde do karantény?

Ak má niekto na bránke ceduľku: Pozor zlý pes. Tak si rozmyslíš či tam vlezieš.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nakoniec to ešte bude tak, že britský variant bol u nás skôr ako v Británii.
:-)))))))))))
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
To len aby sa to tu trochu vyvážilo, že nezodpovední nie sú iba pacienti, ale aj lekári samotní, hlavne keď ide o ich prachy.
No poslanci tiež boli v práci. Síce s testami, ale pozitívnymi.
No boli príkladom pre celé Slovensko.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
Na kramároch majú na dverách ceduľku: Bez testov nevstupujte do ordinácie.
To má lekár riskovať, že pôjde do karantény?
Tak si rozmyslíš či tam vlezieš.
Nevysvetlíš...takí sa chytia hlavy (rozumu nie, lebo rozum pálenka) až potom, keď ich sanitka odnesie. Takých hrdinov sú plné cintoríny.

Jáááj, teraz som si uvedomil, že rýpem...
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať