Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

12 rokov ste riešili " účtovníctvo na povale "
bodor, fico, kočner
fico porušoval zákon, protizákonne zverejňoval daňové, bankové tajomstvá..čo mu bodor a mafia dodávali...

a výsledok ?

nadrolon nám tu v diskusii zadrie, že premlčané účtovníctvo )))
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bjuty smis
12 rokov ste riešili " účtovníctvo na povale "
bodor, fico, kočner
fico porušoval zákon, protizákonne zverejňoval daňové, bankové tajomstvá..čo mu bodor a mafia dodávali...

a výsledok ?

nadrolon nám tu v diskusii zadrie, že premlčané účtovníctvo )))
Ste riešili?
To je kto ten STE?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
12 rokov ste riešili " účtovníctvo na povale "
bodor, fico, kočner
fico porušoval zákon, protizákonne zverejňoval daňové, bankové tajomstvá..čo mu bodor a mafia dodávali...

a výsledok ?

nadrolon nám tu v diskusii zadrie, že premlčané účtovníctvo )))
Ako sa dá skontrolovať účtovníctvo, keď doklady sú už legálne skartované???
nemýliš si Fica s Rybaničom a Rajtárom?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

legálne ?
tak čo potom riešiš....
že ficová finančná správa neplnila svoje povinnosti ?

však aj tak vo voľbách dopadol...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty - volil si tupých feťákov, ktorí sa ledva dostali do parlamentu ale reči voči ostatným stranám máš, ako keby SaS vyhrala.

Ja byť Matovičom, tak vás vykopnem z koalície do opozície a mal by pokoj.
Aj tak tých pár hlasov mu môže byť u riti.
Dúfam, že v budúcich voľbách vás nahradí aspoň PS. Feťák ako feťák.
PS: vrah, ktorého nechytia prestáva byť vrahom????????????
Matovič sa ako zlodej narodil a ako zlodej aj zdochne.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Škoda, že nedali aspoň v ktorej automobilke pracuje :-))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

akých feťákov ?
môžeš povedať jedného ?
jedného jediného.....ja viem iba o kovošroťákovi a počiatkovi.... tých tvojích

vážne ma zaujíma, kto je v sas feťák ???
žeby si bral zas a zas ficové klamstvo ako fakt ?

dúfaj si v čo chceš....a zatiaľ počítaj, koľko tvojích svíň pozatvárame a kolko si ich to hodí v lochu....

p.s o čom zas trepeš ?
aký vrah ?
to bola akože paralera na matoviča ??
však si nič nedal, okrem krivých kočnerovsko-ficovských obvinení a tvojích klamstiev
však si to aspoň trochu naštuduj, kým tu kopíruješ ficové klamstvá
Naposledy upravil bjuty smis : 29.01.21 at 10:35
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dal som to ako paralelu na Matoviča.
Ty si hovoril, že legálne. Áno, existuje skartačný plán, kde je presne uvedené aké doklady sa môžu po akom čase skartovať. Takže ak urobím podvod, a nepríde kontrola, následne skartujemj a je to čisté.
Podľa teba som vtedy podvodník, alebo nie? Lebo podľa mňa áno, rovnako ako aj vrah, ktorého nikdy nechytili a neodsúdili. Aj ten je ale pred zákonmi SR čistý, rovnako ako "ZATIAĽ" Matovič.
Teším sa, keď ho budú zatvárať napr. za porušenie ústavných práv občanov. To bude plaču ako malé decko, že nič neurobil a ľudia chodili na testovanie úplne dobrovoľne.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a prečo klameš, že neprišla kontrola ?
preto ti píšem, že najprv si to aspoň trošku naštuduj..........
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://www.google.sk/search?source=...4dUDCAY&uact=5

Toto môže napadnúť iba feťákov, normálnych ľudí nie.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Zjavne politicky motivované vyšetrovanie za rok len potvrdilo starší oficiálny záver daniarov – Igor Matovič štátu nič nedlhuje.

Preštudovali sme všetky dostupné dokumenty a svedectvá o tom, ako daňoví úradníci a neskôr polícia a prokuratúra skúmali podnikanie Igora Matoviča pred takmer 15 rokmi. Cieľom bolo zistiť, či je primerané, aby niekto na základe týchto informácií hovoril o Igorovi Matovičovi ako o daňovom podvodníkovi.

Zistili sme, že je to práve naopak. Daňové úrady túto otázku v minulosti už pomerne podrobne preskúmali a v roku 2011 jednoznačne a definitívne povedali, že živnostník Matovič mal v každom roku podnikania zaplatiť presne toľko daní, koľko zaplatil.



tu to máš podrobne rozobraté

https://dennikn.sk/749230/vsetko-co-...gora-matovica/


ale pre teba žumpa, tak si čítaj svoje
len sa tu potom trošku strapňuješ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
https://www.google.sk/search?source=...4dUDCAY&uact=5

Toto môže napadnúť iba feťákov, normálnych ľudí nie.
aha...tak to je dôkaz o tých feťákoch...a pekne konkrétne, ako to len ty vieš...
prese aj kto, aj dátum....čas...


odsúdili chlapca v košiciach za marišku na 10 rokov
v skalici odsúdili minulý rok kamionistu - 50-nika tuším na 9 rokov, lebo jeho syn mu pestoval vo vinohrade tuším 3 rastliny....

toto je podla teba normálne ?

vieš vôbec, čo je to dekriminalizácia ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Zjavne politicky motivované vyšetrovanie za rok len potvrdilo starší oficiálny záver daniarov – Igor Matovič štátu nič nedlhuje.

Preštudovali sme všetky dostupné dokumenty a svedectvá o tom, ako daňoví úradníci a neskôr polícia a prokuratúra skúmali podnikanie Igora Matoviča pred takmer 15 rokmi. Cieľom bolo zistiť, či je primerané, aby niekto na základe týchto informácií hovoril o Igorovi Matovičovi ako o daňovom podvodníkovi.

Zistili sme, že je to práve naopak. Daňové úrady túto otázku v minulosti už pomerne podrobne preskúmali a v roku 2011 jednoznačne a definitívne povedali, že živnostník Matovič mal v každom roku podnikania zaplatiť presne toľko daní, koľko zaplatil.



tu to máš podrobne rozobraté

https://dennikn.sk/749230/vsetko-co-...gora-matovica/


ale pre teba žumpa, tak si čítaj svoje
len sa tu potom trošku strapňuješ...
Aj to roznášanie novín či letákov a platba keš mimo účtovníctva bolo O.K.?, aha, zabudol som, niet žalobcu, niet vinníka.
Mám dojem, že aj Korela to tu párkrát písala.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
https://www.google.sk/search?source=...4dUDCAY&uact=5

Toto môže napadnúť iba feťákov, normálnych ľudí nie.
aha...tak to je dôkaz o tých feťákoch...a pekne konkrétne, ako to len ty vieš...
prese aj kto, aj dátum....čas...


odsúdili chlapca v košiciach za marišku na 10 rokov
v skalici odsúdili minulý rok kamionistu - 50-nika tuším na 9 rokov, lebo jeho syn mu pestoval vo vinohrade tuším 3 rastliny....

toto je podla teba normálne ?

vieš vôbec, čo je to dekriminalizácia ?
Feťáci ma nezaujímajú, tak som proti akejkoľvek dekriminalizácii. Ak majú absťáky, tak buď nech riskujú basu, alebo nech kľudne vykapú.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hej...preto som ju aj obvinil, že klame
moje decká tiež roznášali, keď boli malé
boli to smiešne peniaze, nejakých 12-15 €/mesačne, ale nikdy to nebolo bez papiera....
však to posielali na účet, čo vtedy decká ani nemali a chodilo to mne.....

si účtovník, tomuto rozumieš
bol - aspoň- to tvrdí - ale to sa dá ľahko dohľadať- najväčší platca daní v kraji, či čo
a toto bude robiť ???? prečo ?
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A prečo klamal na cesťákoch, čo vlastne nepriamo potvrdil aj Sulík, že si tým "privyrobil iba pár tisíc/, keď ani na to nebol odkázaný, ale robil to?
Ja mám skúsenosť takú, že zlodej proste kradne, ak má príležitosť. Je jedno čo a za koľko, ale kradne.
Taktiež načo doviezol stroj a deklaroval ho ako náhradné diely, keď si ho mohol doviezť tak, ako iné firmy, a tiež na to nebol odkázaný, ale urobil to.
Prečo Daňovi nevyplatil ten milión či koľko sľuboval za to, ak niekto dokáže že vulgárne nadáva, pritom to bolo vidno a aj počuť na Daňovej kamere?

Je to proste čistokrvný zlodej a klamár, ktorý "zatiaľ" behá po slobode, nakoľko má momentálne takmer neobmedzenú moc. Ale toto nebude trvať večne, neboj.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
https://www.novinky.cz/zahranicni/ev...lebky-40349177
Dostala, čo jej patrí!
Na kieho ďasa sa tam pchala!
Lebo si to potrebovala natočiť......bola tam vedome.....
Ale bratrancova žena prišla v jeden deň do roboty a hovorí,bola dom pre decká v škôlke a zrazu sme boli všetci mokrí....vodné delá počas sviečkovej manifestácie.....ani nevedela,kedy ako čo....jednoducho sa tam ocitla....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
A prečo klamal na cesťákoch, čo vlastne nepriamo potvrdil aj Sulík, že si tým "privyrobil iba pár tisíc/, keď ani na to nebol odkázaný, ale robil to?
Ja mám skúsenosť takú, že zlodej proste kradne, ak má príležitosť. Je jedno čo a za koľko, ale kradne.
Taktiež načo doviezol stroj a deklaroval ho ako náhradné diely, keď si ho mohol doviezť tak, ako iné firmy, a tiež na to nebol odkázaný, ale urobil to.
Prečo Daňovi nevyplatil ten milión či koľko sľuboval za to, ak niekto dokáže že vulgárne nadáva, pritom to bolo vidno a aj počuť na Daňovej kamere?

Je to proste čistokrvný zlodej a klamár, ktorý "zatiaľ" behá po slobode, nakoľko má momentálne takmer neobmedzenú moc. Ale toto nebude trvať večne, neboj.
no môžem len tipovať
podľa mňa chcel maximalizovať zisk....čo je aj účelom podnikania...
podľa teba prečo ?

daňový úrad jasne rozhodol, že má všetko ok a na tom nič nezmení tvoj plač a ficové klamstvá....
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

ma pobavilo, že akého máme " umelca" ... ľudia by mu mali posielať sumy, ktoré su nižšie ako poplatok za pripísanie - ako to v čechách urobili Zemanovi ?
https://www.topky.sk/cl/100313/20483...-pyta-peniaze-
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať