Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Inak ti co zlaňovali alebo aj šaškovali tiez platia dane...
Dokonca povinne, okamžite im štát stiahne príslušné čiastky pred odoslaním na účet...hentí chlapci si nemôžu robiť (čítaj = oyebabrávať) daňové priznanie sami z pohodlia bytu (čítaj sídlo firmy)...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tak tak..ziadne halabala dane.....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
alaya1
Mna neirituje nic. Len som sa pousmiala, ze inych poucas o etikete a reklame a sam tu vycapis obrazok ako svet..

Robil som reklamu? Podľa mňa nie - len som humorne naznačil, ako mal "postupovať".
Ak upozorňujem na reklamu, tak vtedy, ak niekto viditeľne propaguje stránku firmu, na ktorú má, mal, bude mať prepojenie - a koľkokrát som tu upozorňoval na reklamu, ak niekto vložil podobný obrázok? Asi som to neurobil. To by som musel mnohokrát i teba na to upozorniť.
že odstreľ si žalúdok ibalginom
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Inak ti co zlaňovali alebo aj šaškovali tiez platia dane...
hehe, štát si aj vlastné dane zdaní na trikrát minimálne
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
lujza.j
Inak ti co zlaňovali alebo aj šaškovali tiez platia dane...
Dokonca povinne, okamžite im štát stiahne príslušné čiastky pred odoslaním na účet...hentí chlapci si nemôžu robiť (čítaj = oyebabrávať) daňové priznanie sami z pohodlia bytu (čítaj sídlo firmy)...
ale ako to poznám tak ich manželky "podnikajú ani nemajú šajnu o čom" a manželia "konajú"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
ale ako to poznám tak ich manželky "podnikajú ani nemajú šajnu o čom" a manželia "konajú"
Vyššie uvedené som napísal vo všeobecnosti...všade sa nájde nejaký "konateľ".
Lenže som názoru, že takýchto policajných "konateľov" je vždy menej, ako tých iných konateľov, majiteľov, podnikateľov....takých, čo ojebabrávajú na každom kroku a každého.

Ono stačí len čítať poniektoré otázky tu na Porade a jeden zdúpnie, čo všetko by chceli určití.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
ale ako to poznám tak ich manželky "podnikajú ani nemajú šajnu o čom" a manželia "konajú"
Vyššie uvedené som napísal vo všeobecnosti...všade sa nájde nejaký "konateľ".
Lenže som názoru, že takýchto policajných "konateľov" je vždy menej, ako tých iných konateľov, majiteľov, podnikateľov....takých, čo ojebabrávajú na každom kroku a každého.

Ono stačí len čítať poniektoré otázky tu na Porade a jeden zdúpnie, čo všetko by chceli určití.
stačí počúvať v telke ten a ten policajt zapletený do špinavosti, koľko je to % z policajtov a koľko % malých podnikateľov ktorí sú riešení (tých tabačiarov nepočítam to je súčasť veľkého klanu s milionovými ziskami ).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mali podnikatelia koho zajimaju...fizel,exfizel a pod....media len tak chňapnú po kauze a pekne si to uziju....a nik uz nevie ako kauza skoncila....ci zapletenie do spinavosti potvrdene....
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
Mali podnikatelia koho zajimaju...fizel,exfizel a pod....media len tak chňapnú po kauze a pekne si to uziju....a nik uz nevie ako kauza skoncila....ci zapletenie do spinavosti potvrdene....
Lui, uvedom si, že policajti pomáhajú a chránia......aspoň to takto propagujú a skutek utek...
mali by byť príkladom ale opak to je a média sa na tom živia, ale keby to neboli média nevedeli by sme o nich....
ale štatisticky vychádza, že 10% je špinavcov.....to je dosť a koľko je takých, na kt. nedôjde????
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila..bola som v tej gruppe 25 rokov....a robila som "všeličo"....nezazijes-nevies....ano su aj taki aj taki....fizli v dnesnej dobe....by som asi...aky stat taki fizli
.kedysi sa robil vyber....dnes ani nabor...nik to robit nechce.....nikdy by som nechcela,aby moje decko bolo fizel....zivot fizla stoji +- 500e...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
lujza.j
Mali podnikatelia koho zajimaju...fizel,exfizel a pod....media len tak chňapnú po kauze a pekne si to uziju....a nik uz nevie ako kauza skoncila....ci zapletenie do spinavosti potvrdene....
Lui, uvedom si, že policajti pomáhajú a chránia......aspoň to takto propagujú a skutek utek...
mali by byť príkladom ale opak to je a média sa na tom živia, ale keby to neboli média nevedeli by sme o nich....
ale štatisticky vychádza, že 10% je špinavcov.....to je dosť a koľko je takých, na kt. nedôjde????
Špinavci ?
Trochu silný výraz na takých, čo si chcú cestou svojej manželky trochu prilepšiť k tomu smiešnemu platu...nerátam vysokých funkcionárov, ktorí sú v plnke a aj tak majú málo...šak podobne ako milionárski podnikatelia.

Ten poliš (špinavec), ktorý vezme úplatok pri nejakej pokutičke, to nie je špinavec...to je debil, ktorý pre pár šupov (20-40€) riskuje svoj flek...ale šak aj medzi profesormi na VŠ sa nájdu debilkovia, ktorí za fľašu domáceho vína dajú skúšku...a potom tak aj vyzerajú tí absolventi (niektorí majú dokonca aj dve-tri VŠ)....viď lekári, čo si zamenia zdravé koleno za to poškodené.

Tí špinavci sú ale dobrí, keď príde nejaká živelná pohroma...to potom ctihodní občania žhavia linky až do het.

Média sa na špinavcoch živia...taký markantnejší príklad je Moldava.
Degeši dostali pelendrekovú príučku, no média bez overenia napísali obžalobu a aj vyriekli súd...no pritom žiaden z nich nebol v tej dobe na mieste činu.


...a ozaj, koľko je špinavcov medzi podnikateľmi ?
Poznám jedného, má butik s handrami, ktoré ťahá zo zahraničia.
Má byt, má vilu, má BMW X5, má...dcére a synovi kúpil byty, syn si vyváža riť na A 8.
Také niečo sa proste poctivo nedá získať...proste nedá.

...a keby som sa mal rozpísať o firme, kde funguje moja 1/2, tak to by bol trochu dlhší príspevok.
Ale vraj už ide po špinavcovi (lebo toto je kuwa špina) NAKA...holt, karma je zdarma.
----------------------------------
...a dalo by sa aj viac na tému podnikanie...napríklad to podnikanie z domu.
Trt by také niečo malo existovať.
Podnikáš ? Prenajmi si priestor. Auto len na podnikanie a nie aj na súkromné účely.
...atď, etc, a tak podobne.
Myslím si, že by sa veľa jedincov na svoju činnosť vyserondiali...lebo by nemohli robiť špinavosti.
Naposledy upravil buchač : 25.05.19 at 10:44
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

buchač
Mila123
lujza.j
Mali podnikatelia koho zajimaju...fizel,exfizel a pod....media len tak chňapnú po kauze a pekne si to uziju....a nik uz nevie ako kauza skoncila....ci zapletenie do spinavosti potvrdene....
Lui, uvedom si, že policajti pomáhajú a chránia......aspoň to takto propagujú a skutek utek...
mali by byť príkladom ale opak to je a média sa na tom živia, ale keby to neboli média nevedeli by sme o nich....
ale štatisticky vychádza, že 10% je špinavcov.....to je dosť a koľko je takých, na kt. nedôjde????
Špinavci ?
Trochu silný výraz na takých, čo si chcú cestou svojej manželky trochu prilepšiť k tomu smiešnemu platu...nerátam vysokých funkcionárov, ktorí sú v plnke a aj tak majú málo...šak podobne ako milionárski podnikatelia.

Ten poliš (špinavec), ktorý vezme úplatok pri nejakej pokutičke, to nie je špinavec...to je debil, ktorý pre pár šupov (20-40€) riskuje svoj flek...ale šak aj medzi profesormi na VŠ sa nájdu debilkovia, ktorí za fľašu domáceho vína dajú skúšku...a potom tak aj vyzerajú tí absolventi (niektorí majú dokonca aj dve-tri VŠ)....viď lekári, čo si zamenia zdravé koleno za to poškodené.

Tí špinavci sú ale dobrí, keď príde nejaká živelná pohroma...to potom ctihodní občania žhavia linky až do het.

Média sa na špinavcoch živia...taký markantnejší príklad je Moldava.
Degeši dostali pelendrekovú príučku, no média bez overenia napísali obžalobu a aj vyriekli súd...no pritom žiaden z nich nebol v tej dobe na mieste činu.


...a ozaj, koľko je špinavcov medzi podnikateľmi ?
Poznám jedného, má butik s handrami, ktoré ťahá zo zahraničia.
Má byt, má vilu, má BMW X5, má...dcére a synovi kúpil byty, syn si vyváža riť na A 8.
Také niečo sa proste poctivo nedá získať...proste nedá.

...a keby som sa mal rozpísať o firme, kde funguje moja 1/2, tak to by bol trochu dlhší príspevok.
Ale vraj už ide po špinavcovi (lebo toto je kuwa špina) NAKA...holt, karma je zdarma.
----------------------------------
...a dalo by sa aj viac na tému podnikanie...napríklad to podnikanie z domu.
Trt by také niečo malo existovať.
Podnikáš ? Prenajmi si priestor. Auto len na podnikanie a nie aj na súkromné účely.
...atď, etc, a tak podobne.
Myslím si, že by sa veľa jedincov na svoju činnosť vyserondiali...lebo by nemohli robiť špinavosti.
Prepáč Juraj, ale hlúposti píšeš o kolene.......nebol si pri ňom, nebol si na sále, iba si z médií počul.....
mám dcéru, lekárku na traumalotolgicko - ortopedickom oddelení v ČR a bola na stretnutí s bývalými spolužiakmi (lekármi) a majú tam aj kolegu
je to pravda, že si pacient želal vymeniť pravé koleno , urobilo sa opačné, ale na sále už dnes vedia , čo zajtra chystajú urobiť, v príjímacích dokladoch lekár napísal, že to bude ľavé.....operačná sála bola nachystaná na ľavé,
večer pred zákrokom sa holilo ľavé koleno, pacient neprotestoval.....pacient po príchode na operačnú sálu sa operatér pýta, overuje si zákrok......je viac mechanizmov, aby sa niečo nepoplietlo....
a inak pri gonartróze kolena , kolenného kĺba , sú stále poškodené obe kolená, pacient môže pociťovať bolesť jedného intenzívnejšie..... teda je pravda, že chcel P aby mal vymenené pravé, ale i to ľavé koleno by si musel dať vymeniť.....
teda trochu objektivity do daného problému....
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Mila123
lujza.j
Mali podnikatelia koho zajimaju...fizel,exfizel a pod....media len tak chňapnú po kauze a pekne si to uziju....a nik uz nevie ako kauza skoncila....ci zapletenie do spinavosti potvrdene....
Lui, uvedom si, že policajti pomáhajú a chránia......aspoň to takto propagujú a skutek utek...
mali by byť príkladom ale opak to je a média sa na tom živia, ale keby to neboli média nevedeli by sme o nich....
ale štatisticky vychádza, že 10% je špinavcov.....to je dosť a koľko je takých, na kt. nedôjde????
Špinavci ?
Trochu silný výraz na takých, čo si chcú cestou svojej manželky trochu prilepšiť k tomu smiešnemu platu...nerátam vysokých funkcionárov, ktorí sú v plnke a aj tak majú málo...šak podobne ako milionárski podnikatelia.

Ten poliš (špinavec), ktorý vezme úplatok pri nejakej pokutičke, to nie je špinavec...to je debil, ktorý pre pár šupov (20-40€) riskuje svoj flek...ale šak aj medzi profesormi na VŠ sa nájdu debilkovia, ktorí za fľašu domáceho vína dajú skúšku...a potom tak aj vyzerajú tí absolventi (niektorí majú dokonca aj dve-tri VŠ)....viď lekári, čo si zamenia zdravé koleno za to poškodené.

Tí špinavci sú ale dobrí, keď príde nejaká živelná pohroma...to potom ctihodní občania žhavia linky až do het.

Média sa na špinavcoch živia...taký markantnejší príklad je Moldava.
Degeši dostali pelendrekovú príučku, no média bez overenia napísali obžalobu a aj vyriekli súd...no pritom žiaden z nich nebol v tej dobe na mieste činu.


...a ozaj, koľko je špinavcov medzi podnikateľmi ?
Poznám jedného, má butik s handrami, ktoré ťahá zo zahraničia.
Má byt, má vilu, má BMW X5, má...dcére a synovi kúpil byty, syn si vyváža riť na A 8.
Také niečo sa proste poctivo nedá získať...proste nedá.

...a keby som sa mal rozpísať o firme, kde funguje moja 1/2, tak to by bol trochu dlhší príspevok.
Ale vraj už ide po špinavcovi (lebo toto je kuwa špina) NAKA...holt, karma je zdarma.
----------------------------------
...a dalo by sa aj viac na tému podnikanie...napríklad to podnikanie z domu.
Trt by také niečo malo existovať.
Podnikáš ? Prenajmi si priestor. Auto len na podnikanie a nie aj na súkromné účely.
...atď, etc, a tak podobne.
Myslím si, že by sa veľa jedincov na svoju činnosť vyserondiali...lebo by nemohli robiť špinavosti.
Každý nech si robí čo chce ale podstatný rozdiel je ten že si ho občania dobre platia možno by bolo viac na nemocnice keby nekryli lumpáreň (janabrachyzmus) v tom lepšom prípade, v tom horšom po dobu poberania platu z našich daní pácha kriminálne delikty a to nasere. Podotýkam nie každý (pokiaľ nebol odhalený). A čo nožíky idú? Ako sa prejavili v daňovom priznaní? Podľa toho čo si sa chválil tak 2- 3 a si v pásme povinného.
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Volit ste uz boli?
IMG_20190525_132916.jpg  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
Volit ste uz boli?
škoda letákov, toľko dreva v Ružomberku sa minulo
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
Prepáč Juraj, ale hlúposti píšeš o kolene.......nebol si pri ňom, nebol si na sále, iba si z médií počul.....
.....
teda trochu objektivity do daného problému....
Hlúposti a či nie...samozrejme, že píšem podľa médií.
Tak isto ako ty píšeš o "špinavcoch" a ich daniach.
...
Takže by tiež nezaškodilo trochu objektivizmu.

P.S.:
Mal by som na teba aj nejaké otázky, ale nemá význam dráždiť sa...ja teba a ty mňa.
Nič tým nezmeníme...a ono úplne stačí, ak nás dráždia politici.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Každý nech si robí čo chce ale podstatný rozdiel je ten že si ho občania dobre platia možno by bolo viac na nemocnice keby nekryli lumpáreň (janabrachyzmus) v tom lepšom prípade, v tom horšom po dobu poberania platu z našich daní pácha kriminálne delikty a to nasere. Podotýkam nie každý (pokiaľ nebol odhalený). A čo nožíky idú? Ako sa prejavili v daňovom priznaní? Podľa toho čo si sa chválil tak 2- 3 a si v pásme povinného.
Nemocnice spomínaš, lekárov ?

No neviem, ako kto má skúsenosti. No v nie jednom prípade ide o solídne odrbávanie systému.
Lekár pracuje v špitáli, na poliklinike...to je jedno. No zároveň má súkromnú prax.
Príde k nemu pacient do tej súkromky. Lekár ho odošle na určité kroky do špitáľa ku sebe samému, lebo pre súkromníka je to proste nevýhodné.

Lekári plačú a štrajkujú za vyššie platy. Pritom majú v čakárňach vyvesené cenníky za úkony. Ak im pacient dá prezent, tak sa (čuduj svete) tomu nejak nebránia....

Poznámka - vyššie uvedené neplatí na výnimky, vravím len všeobecne.
Ale ako potom nazvať lekárov, ktorí toto všetko aplikujú na pacienta, dokonca sa neštítia vziať aj love za lieky. Za lieky, ktorá by pacient aj tak síce zaplatil, lenže lekár má s farma firmou trochu iné podmienky.
----------------------------------
Či idú nožíky ?
Ako sa to vezme. Na rovinu ? Minulý rok sa zadarilo ten počet, čo spomínaš...zo tri.
Daňové nemusím robiť, nakoľko by som musel predať oveľa viac, aby som sa dostal k tej hranici 1.915€.
Na rovinu ? Netajím sa, že by som trt zaplatil a nie nejaké dane.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Každý nech si robí čo chce ale podstatný rozdiel je ten že si ho občania dobre platia možno by bolo viac na nemocnice keby nekryli lumpáreň (janabrachyzmus) v tom lepšom prípade, v tom horšom po dobu poberania platu z našich daní pácha kriminálne delikty a to nasere. Podotýkam nie každý (pokiaľ nebol odhalený). A čo nožíky idú? Ako sa prejavili v daňovom priznaní? Podľa toho čo si sa chválil tak 2- 3 a si v pásme povinného.
Nemocnice spomínaš, lekárov ?

No neviem, ako kto má skúsenosti. No v nie jednom prípade ide o solídne odrbávanie systému.
Lekár pracuje v špitáli, na poliklinike...to je jedno. No zároveň má súkromnú prax.
Príde k nemu pacient do tej súkromky. Lekár ho odošle na určité kroky do špitáľa ku sebe samému, lebo pre súkromníka je to proste nevýhodné.

Lekári plačú a štrajkujú za vyššie platy. Pritom majú v čakárňach vyvesené cenníky za úkony. Ak im pacient dá prezent, tak sa (čuduj svete) tomu nejak nebránia....

Poznámka - vyššie uvedené neplatí na výnimky, vravím len všeobecne.
Ale ako potom nazvať lekárov, ktorí toto všetko aplikujú na pacienta, dokonca sa neštítia vziať aj love za lieky. Za lieky, ktorá by pacient aj tak síce zaplatil, lenže lekár má s farma firmou trochu iné podmienky.
----------------------------------
Či idú nožíky ?
Ako sa to vezme. Na rovinu ? Minulý rok sa zadarilo ten počet, čo spomínaš...zo tri.
Daňové nemusím robiť, nakoľko by som musel predať oveľa viac, aby som sa dostal k tej hranici 1.915€.
Na rovinu ? Netajím sa, že by som trt zaplatil a nie nejaké dane.
daň a odvody do zdravotného poistenia nie je to isté
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Namiesto potravín prázdne regály

http://www.minzp.sk/spravy/2019/maj/...SxiY7uQZOJ8FLo
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Namiesto potravín prázdne regály

http://www.minzp.sk/spravy/2019/maj/...SxiY7uQZOJ8FLo
a že hned neukázali hromady odpadu ktoré vyprodukjeme nie preto že "POTREBUJEM" ALE ŽE TO "CHCEM" Takže včely musia uhnúť
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať