Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tie spravy su inak tak rozporuplne ... ockujte sa, inak umriete, ockujete sa, aj tak asi umriete, vakciny nie su, vakcin je dostatok ... vo Francuzsku lezia vakciny na sklade, odmietaju ich ... super ... Francuzsko darovalo vakciny Slovensku ... dnes co som zachytila, zaujem o ockovanie na SK Astrou uz nie je ... ci sialenstvo opadlo
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Po Veľkej noci údajne dostaneme do schránok vytlačené papieriky, ako sme to parádne všetko zvládli.
Som fakt zvedavý, čo je na tomto pravdy...
To som zvedava aj ja. Mam teoriu, ze sa robi celosvetova studia, aby vedeli akym smerom sa maju v buducnosti uberat farma firmy. Tak nejako som s tym aj ratala, ze to bude do konca aprila.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Matovič telefonuje:
Vy blbci, hovoril som šéfa SAS a nie SIS.
4 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
.
IMG-20210311-WA0004.jpg  
5 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Hmm, kto bude nakoniec ten idiot? Žeby pre nich ten posledný? Národ?
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Neverim, Krajci podal prezidentke demisiu. https://www.facebook.com/85722590448...46740522572589 A Matelko zas nic ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Neverim, Krajci podal prezidentke demisiu. https://www.facebook.com/85722590448...46740522572589 A Matelko zas nic ...
Ten Matovič tam stojí úplne bezprizorne ako mentálne retardovaný človek.
Nech mi nikto nehovorí, že nemá v sebe nejaké farmaká na predpis na ukľudnenie...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

potešila ma Peťa V. - vyhrala dnešný slalom ...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peťa Vlhová - slalom Aare - 1. kolo aj 2. kolo prvá - celkovo PRVÁ. A to už šla po riadne rozbitej trati.
Dobre sa držala!
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Ten Matovič tam stojí úplne bezprizorne ako mentálne retardovaný človek.
Nech mi nikto nehovorí, že nemá v sebe nejaké farmaká na predpis na ukľudnenie...
No ale prevzal to Heger, to este len uvidime, kam to dospeje ... od motivacie pracovat a nevlastnit ...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dobre ti ide...solídne.

Si polož otázku, že čo všetko sa vyrojilo po očkovaní na chrípku. Od začervenanej bodke od pichnutia až po autizmus. Proskám pekne, a to existujú roky celé fóra antiočkovačov, kde si vymieňajú svoje múdrosti.
Tak čo chceš od vakcíny, ktorá je vonku z labáku pár mesiacov ?
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dobre ti ide...solídne.

Si polož otázku, že čo všetko sa vyrojilo po očkovaní na chrípku. Od začervenanej bodke od pichnutia až po autizmus. Proskám pekne, a to existujú roky celé fóra antiočkovačov, kde si vymieňajú svoje múdrosti.
Tak čo chceš od vakcíny, ktorá je vonku z labáku pár mesiacov ?
Ako to už tu bolo spomínané - možno by bola zaujímavá štatistika antikoncepcia, fajčenie a embólie.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Dobre ti ide...solídne.

Si polož otázku, že čo všetko sa vyrojilo po očkovaní na chrípku. Od začervenanej bodke od pichnutia až po autizmus. Proskám pekne, a to existujú roky celé fóra antiočkovačov, kde si vymieňajú svoje múdrosti.
Tak čo chceš od vakcíny, ktorá je vonku z labáku pár mesiacov ?
Čo mne? veď ja tie články ani reportáže nerobím
Ja na fora antivaxerov nechodim.
A nepamatam sa, ze by bolo tolko reportazi okolo vakcin na chripku ... fakt si nepamatam.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dáša_
Ako to už tu bolo spomínané - možno by bola zaujímavá štatistika antikoncepcia, fajčenie a embólie.
Tu je ale podstatny fakt, ze tu antikoncepciu ti nik nenuti. Ak si rizikova, napr. mas v rodine trombofiliu, tak si zvolis iny druh antikoncepcie.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
A nepamatam sa, ze by bolo tolko reportazi okolo vakcin na chripku ... fakt si nepamatam.
Mladé si nemôže veľa pamätať...

anet
No ale prevzal to Heger, to este len uvidime, kam to dospeje ... od motivacie pracovat a nevlastnit ...
Mali tam dať Pročka alebo Tabačku. Naďalej budeme zomierať ako doteraz, ale aspoň by bola sranda.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nerobíš, len to tu nimi v kuse zasieraš,,,,
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Este,ze je SK....tu sa za astru aj "pozabijaju"..krajina highlanderov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať