Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
nerobíš, len to tu nimi v kuse zasieraš,,,,
No vidis, a nebudes mat problem si tu "mnamku" pichnut.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Načo sa očkovať proti chripôčke, ktorú porieši konská masť na odčervenie za 3 dni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

anet
bjuty smis
nerobíš, len to tu nimi v kuse zasieraš,,,,
No vidis, a nebudes mat problem si tu "mnamku" pichnut.
ked ste mi už sputnik rozchytali...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač
Tak čo chceš od vakcíny, ktorá je vonku z labáku pár mesiacov ?
Naozaj? Si si istý?
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
anet
Nandrolon
Ten Matovič tam stojí úplne bezprizorne ako mentálne retardovaný človek.
Nech mi nikto nehovorí, že nemá v sebe nejaké farmaká na predpis na ukľudnenie...
No ale prevzal to Heger, to este len uvidime, kam to dospeje ... od motivacie pracovat a nevlastnit ...
Vraj sa za ministra hlási Záborská.
Naposledy upravil marjankaj : 12.03.21 at 19:34
vtipy-Krajci-politika.jpg  
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Načo sa očkovať proti chripôčke, ktorú porieši konská masť na odčervenie za 3 dni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))
Konska pasta
A videl si to video? https://www.facebook.com/michal.shar...57671054243330
morgellony su v kurze

bjuty smis
ked ste mi už sputnik rozchytali...
Nie, nie ... sputniku mas dost, este nedostal zelenu.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

marjankaj
Vraj sa za ministra hlási Záborská.
Tak amen, ta bude zas riesit interupcie.
A to som tajne dufala, ze by SK mohlo postupit o level vyssie a schvalit napr. asistovanu eutanaziu.
Zaregistrovala som, ze ju ma uz aj Rakusko (12/2020), dokonca tento rok schvalilo aj Portugalsko https://www.ta3.com/clanok/1201881/p...prezident.html
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Nandrolon
Načo sa očkovať proti chripôčke, ktorú porieši konská masť na odčervenie za 3 dni?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))
Konska pasta
A videl si to video? https://www.facebook.com/michal.shar...57671054243330
morgellony su v kurze

bjuty smis
ked ste mi už sputnik rozchytali...
Nie, nie ... sputniku mas dost, este nedostal zelenu.
To ja už ich mám v nose dosť, zajtra objednávam pastu pre kone a vyplním si všetky dutiny okrem konečníka a močovej trubice, alebo iba tej močovej trubice. :-))))))))))))))))))))))))
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
marjankaj
Vraj sa za ministra hlási Záborská.
Tak amen, ta bude zas riesit interupcie.
A to som tajne dufala, ze by SK mohlo postupit o level vyssie a schvalit napr. asistovanu eutanaziu.
Zaregistrovala som, ze ju ma uz aj Rakusko (12/2020), dokonca tento rok schvalilo aj Portugalsko https://www.ta3.com/clanok/1201881/p...prezident.html
Čo chceš, aby 16-ročné pubertiačky kvôli tomu, že frajer pretrtkal jej spolužiačku chodili na eutanázie? A zostávali tu živé iba staré korčule???
:-))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
buchač
Tak čo chceš od vakcíny, ktorá je vonku z labáku pár mesiacov ?
Naozaj? Si si istý?
Máš nejaké lepšie info ? Teda okrem zdroja Infovojna.
Ale inak...nie, nie som si istý. Ty si si asi istá, že tie vakcíny sú už pár rokov staré ? A že covid 19 sa tu preháňa zo desaťročie ?

Prisámfakt...mali by tie Fejsbuky, Tviťery, a ostatné bloknúť a zahodiť kľúč. Hneď by sa lepšie dýchalo.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Čo chceš, aby 16-ročné pubertiačky kvôli tomu, že frajer pretrtkal jej spolužiačku chodili na eutanázie? A zostávali tu živé iba staré korčule???
:-))
Nie :-))))
Pre stare korcule ako ja ... mna uz tento tyzden dcera pochovala :-)))) na hodine prvouky v ramci uciva ziva a neziva priroda. Aj obrazok mam
WP_20210310_12_58_02_Pro.jpg  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
kukučka
buchač
Tak čo chceš od vakcíny, ktorá je vonku z labáku pár mesiacov ?
Naozaj? Si si istý?
Máš nejaké lepšie info ? Teda okrem zdroja Infovojna.
Ale inak...nie, nie som si istý. Ty si si asi istá, že tie vakcíny sú už pár rokov staré ? A že covid 19 sa tu preháňa zo desaťročie ?

Prisámfakt...mali by tie Fejsbuky, Tviťery, a ostatné bloknúť a zahodiť kľúč. Hneď by sa lepšie dýchalo.
A kde by si uverejňoval tie hubárske príspevky??? Však zase by si stratil heslo ako pred 3-mi či koľkými rokmi a musel zakladať ďalší profil.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Čo už, máme takých nadaných "praktikov".
:-)))) akurat ze ja mam v poradi 4,5,11,10 000 rokov (ta s palickou) ... a to som jej dala notes na carbanie, lebo ked sa na hodinach nudi, tak carbe po peracniku, alebo po obleceni a robi si do tricka dierky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1614249553537.jpg  
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kto netestuje s nami - Coviduje proti nám ! ! !
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Je známe, že neurológ/neurochirurg na základe MRI mozgu a zadnej jamy dokáže čiastočne zhodnotiť "úroveň" pacienta.
Matovič podľa mňa má iba pár plytkých závitov.....
PS: to nie je sranda, ale naozaj.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet


https://kosicednes.sk/spravy/pandemi...rwQmgDKqWkUDuE
- Do novembra 2020 pribudlo navyše 6 – 7 miliónov detí do 5-tich rokov, ktoré hladujú alebo trpia podvýživou ... atd.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Kto netestuje s nami - Coviduje proti nám ! ! !
A na toto si zas kedy prišiel?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
kukučka
Pamätáte si na posmešky z kňaza, ktorý medzi prvými zomrel na Covid? Pred chvíľou som čítala poľské komentáre istého poľského lekára - už sú zmazané - kto chce porozumie, kto nie, preložím mu.
https://www.bitchute.com/video/ghPakeZdRkcA/
Časť z tých 8 000 by som vymenil kľudne za všetkých 30 tis. čo cestovali do ultra rizikových oblastí v danom čase.
Máme tu aj my takých dementov, ktorí sa nachádzali v Zanzibare, však čo, ja som milionár, ja môžem..... Ale nech potom s pokorou príjme aj to, že "môže otrčiť kopytá " bez toho, aby to na kohokoľvek zvaľoval výhovorkami typu, kde je Ivermektín pre mňa? Vy za to môžete.....
Ešte raz sa budem opakovať. Ak človek ide s plným vedomím do vysokorizikovej "činnosti", nech je ochotný niesť zodpovednosť sám na sebe, svojom tele, svojej rodine. Síce tento, ktorého myslím tak "žije oddelene", lebo zrejme jeho bývalá ho má dobre prečítaného, čo je to za ******.
Asi si už zabudol na jedného "dementa" behajúceho do Čiech, ktorý sa neustále vysmieval odporúčaniam dodržiavať isté rozumné pravidlá. Tiež sa vysmieval z aplikcie "na sledovanie ľudí" a že stačí nechať mobil doma a môžu sa s aplikáciou vypchať.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - práve včera som na teba myslel, úplne vážne.
Že som zvedavý, ak by išli predčasné voľby, v akom predstihu sa tu vykotíš, a už si tu!
:-))))))))))))
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať