Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Tweety
buchač
Hoax....
Ak si reagoval na môj príspevok o uložení pokút, tak sa mi nezdá, že by to bol hoax. https://www.cas.sk/clanok/1101797/be...ipad-ma-dohru/
Keď som videl inteligenciu polície v pondelok, ako sa peši po meste premávali a kontrolovali chodcom zdrapy papiera, tak toto určite hoax nie je. U nás chodia aj s vojakmi. Zrejme pre zbytočných ľudí nemajú iné využitie.
"mal ostať doma" bezdomovec jeden
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nie je vojak ako vojak. Minulý pondelok som mala kontrolu v jednej z bratislavských nemocníc, službu mali dvaja vojaci, ani jedného pacienta nepustili do areálu bez dezinfekcie ruk a zmerania teploty.
V stredu som tam bola opäť, vojačik sa bavil s informátorom a prichádzajúcich pacientov mal na háku...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Psychopatovi odporučiť zlepšiť komunikáciu je ako odporučiť nemému rozprávať a hluchého zamestnať v opere.
6 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Psychopatovi odporučiť zlepšiť komunikáciu je ako odporučiť nemému rozprávať a hluchého zamestnať v opere.
Páči sa mi, že momentálne behá ako pojašený. Presne vizitka mentálne postihnutého hlupáka.
Tik Tak, už sa to debilovi kráti.
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
To by napísal vtedy, keby agenti Krčméry a Jarčuška otrčili kopytá.
Minule som čítal o Krčmérym, čo je to v skutočnosti zač. Dokonca má zákaz pôsobnosti v niektorých krajinách pre experimenty na ľuďoch... Už mi tie jeho misie v afrike /"vysunuté laboratóriá s ľudskými myšiami/ dávajú zmysel...
Predsa len iná legislatíva a možnosti, a určitá "nedotknuteľnosť".
A ja som o tebe čítala,že si notorik,zlodej,a mlátiš ženu a deti tak,že susedia volali policiu.

Jedna pani povedala???
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
Žabinka
keď som v správach začula že máme vo vláde zase dáky nový problémik, ako prvé mi napadlo:
Toto bude iná rozprávka-Ako kozorožec ,býk a lev spolu s blíženkyňou zložili vládu :-)))))
To majú dané prirodzene od prírody. V jednom podniku (GR) úplne hore lev a pod ním výlučne kozorožce a levy.
Vo štvrtom prípade išlo o veľmi dôsledný výber.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
To by napísal vtedy, keby agenti Krčméry a Jarčuška otrčili kopytá.
Minule som čítal o Krčmérym, čo je to v skutočnosti zač. Dokonca má zákaz pôsobnosti v niektorých krajinách pre experimenty na ľuďoch... Už mi tie jeho misie v afrike /"vysunuté laboratóriá s ľudskými myšiami/ dávajú zmysel...
Predsa len iná legislatíva a možnosti, a určitá "nedotknuteľnosť".
A ja som o tebe čítala,že si notorik,zlodej,a mlátiš ženu a deti tak,že susedia volali policiu.

Jedna pani povedala???
Daj link kde si to čítala, potom dám aj ja.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Haagsky tribunál prijal žalobu proti izraelskej vláde, ktorá zavedením vakcinačných pasov a z nich vyplývajúceho obmedzovania slobody porušuje Norimberský kódex a dopúšťa sa zločinov proti ľudskosti https://www.hlavnespravy.sk/izraelsk...-haagu/2467518
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
kopretinka
Nandrolon
To by napísal vtedy, keby agenti Krčméry a Jarčuška otrčili kopytá.
Minule som čítal o Krčmérym, čo je to v skutočnosti zač. Dokonca má zákaz pôsobnosti v niektorých krajinách pre experimenty na ľuďoch... Už mi tie jeho misie v afrike /"vysunuté laboratóriá s ľudskými myšiami/ dávajú zmysel...
Predsa len iná legislatíva a možnosti, a určitá "nedotknuteľnosť".
A ja som o tebe čítala,že si notorik,zlodej,a mlátiš ženu a deti tak,že susedia volali policiu.

Jedna pani povedala???
Daj link kde si to čítala, potom dám aj ja.
Tam,kde aj ty.
Inak Krčméry podal TO
Tá ženská prečo je len anonymná?
Infovojna je už len hodnoverný zdroj,fakt.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
kopretinka
Nandrolon
To by napísal vtedy, keby agenti Krčméry a Jarčuška otrčili kopytá.
Minule som čítal o Krčmérym, čo je to v skutočnosti zač. Dokonca má zákaz pôsobnosti v niektorých krajinách pre experimenty na ľuďoch... Už mi tie jeho misie v afrike /"vysunuté laboratóriá s ľudskými myšiami/ dávajú zmysel...
Predsa len iná legislatíva a možnosti, a určitá "nedotknuteľnosť".
A ja som o tebe čítala,že si notorik,zlodej,a mlátiš ženu a deti tak,že susedia volali policiu.

Jedna pani povedala???
Daj link kde si to čítala, potom dám aj ja.
Tam,kde aj ty.
Inak Krčméry podal TO
Tá ženská prečo je len anonymná?
Infovojna je už len hodnoverný zdroj,fakt.
Tá žena má určite aj meno a priezvisko, a bez vetra sa ani lístok nepohne. A to TO, som sa nasmial. Čo iné mu ostáva? Urazil som zrejme tvoj idol chlapa, je mi to jedno. Teba už dobil sám život, nejdem ti pridávať.
Okrem toho, čo sa týka konzumácie alkoholu a prežierania sa jedlom sa písalo na viacero fórach ľuďmi, ktorí ho nepoznajú iba z Matovičových tlačoviek ako ty alebo ja. Jeho telesná schránka dané vyjadrenia len plne podporuje.
PS: čakám na ten link, kde o mne píšu. Jáj, žiadny nie je a zase iba klameš a provokuješ. Ak ti vulgárne vynadám, ešte sa urazíš.
Keby nie Krčméryho, ani tvoj otec možno nemusel mať taký priebeh ako mal. Ale štokholmský syndróm, kedy ešte začneme chváliť tých, ktorí nám vlastne ubližujú v tomto prípade blokovaním liečby je blbý...
Naposledy upravil Nandrolon : 16.03.21 at 20:39
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Si blb.
Mne je krcmery u prdele.
Ockovat sa nemienim a ani otec nie je.
Co ty vies o priebehu u mojho otca? Keby mu neurobili test,ani nikto nevie,ze ma koronu.
Sak hovorim,blb.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Si blb.
Mne je krcmery u prdele.
Ockovat sa nemienim a ani otec nie je.
Co ty vies o priebehu u mojho otca? Keby mu neurobili test,ani nikto nevie,ze ma koronu.
Sak hovorim,blb.
Do blbov si nadávaj niekomu doma a nie mne.
Čo viem o tvojom otcovi?
Všetko to, čo si tu kedy písala, je toho viac ako dosť.
PS: na konci tvojho príspevku to vypadá, že nadávaš do blbov svojmu otcovi a nie mne :-)))
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
jar88
pavol54
bjuty smis
Fííha, tajné privatizačné plány....
No ešteže si ich odhalil....
Ja sa nevolám sulík ani nevystupujem s nimi v televízii ako dobrovoľný minister zdravotníctva
Sulík by naozaj mohol objasniť, čo ho v skutočnosti priviedlo k nápadu nahradiť ministra zdravotníctva. Dokonca sa ponúkol, že sám osobne.
Sulík akože nevedel, že tu máme aj zdravotnícku mafiu? On naoyaj nevedel, že Krajči bol a zrejme stále ešte je proti tej mafii?

Čoskoro sa určite dozvieme, čo je skutočným dôvodom na odstavenie Matoviča.
ty si naozaj nevidel dôvod na odvolanie krajčího ??

je tu ešte niekto taký, čo nevidel dôvod na jeho odvolanie ?
Ty by si vedel nejako konkrétne popísať čo len jeden dôvod na odvolanie Krajčiho?
---------------------
Ja to vidím, ako mediálnu bublinu, ktorú za výdatnej Sulíkovej asistencie nafúkli naši pisálkovia.

Spomínaš si ešte?


A čo povieš na toto, na to si už tiež zabudol?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
bjuty smis
jar88
pavol54
bjuty smis
Fííha, tajné privatizačné plány....
No ešteže si ich odhalil....
Ja sa nevolám sulík ani nevystupujem s nimi v televízii ako dobrovoľný minister zdravotníctva
Sulík by naozaj mohol objasniť, čo ho v skutočnosti priviedlo k nápadu nahradiť ministra zdravotníctva. Dokonca sa ponúkol, že sám osobne.
Sulík akože nevedel, že tu máme aj zdravotnícku mafiu? On naoyaj nevedel, že Krajči bol a zrejme stále ešte je proti tej mafii?

Čoskoro sa určite dozvieme, čo je skutočným dôvodom na odstavenie Matoviča.
ty si naozaj nevidel dôvod na odvolanie krajčího ??

je tu ešte niekto taký, čo nevidel dôvod na jeho odvolanie ?
Ty by si vedel nejako konkrétne popísať čo len jeden dôvod na odvolanie Krajčiho?
---------------------
Ja to vidím, ako mediálnu bublinu, ktorú za výdatnej Sulíkovej asistencie nafúkli naši pisálkovia.

Spomínaš si ešte?


A čo povieš na toto, na to si už tiež zabudol?
8000 dôvodov
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Krajčiho nikto neodvolal. Sám podal demisiu. Na rozdiel od Matoviča, toho "odvolávajú" skoro všetci.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ďalšia dobrá správa!
https://www.topky.sk/cl/10/2079487/M...-podat-demisiu

Bjuty, trebalo sa ti smiať, ako sa rozpadá Smer a ĽSNS???
Karma Vás dobehla!
Za chvíľu bude OĽANO v prdeli, SaS v prdeli a nastúpi PS. Normálne som rád! Horšie to už nebude, a ako píšem, kto si ako ustlal pred krízou, tak sa teraz má!
Dúfam, že lockdown ešte aspoň rôčik potrvá, nech aj tunajších nervákov trošku preriedi!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
bjuty smis
jar88
pavol54
bjuty smis
Fííha, tajné privatizačné plány....
No ešteže si ich odhalil....
Ja sa nevolám sulík ani nevystupujem s nimi v televízii ako dobrovoľný minister zdravotníctva
Sulík by naozaj mohol objasniť, čo ho v skutočnosti priviedlo k nápadu nahradiť ministra zdravotníctva. Dokonca sa ponúkol, že sám osobne.
Sulík akože nevedel, že tu máme aj zdravotnícku mafiu? On naoyaj nevedel, že Krajči bol a zrejme stále ešte je proti tej mafii?

Čoskoro sa určite dozvieme, čo je skutočným dôvodom na odstavenie Matoviča.
ty si naozaj nevidel dôvod na odvolanie krajčího ??

je tu ešte niekto taký, čo nevidel dôvod na jeho odvolanie ?
Ty by si vedel nejako konkrétne popísať čo len jeden dôvod na odvolanie Krajčiho?
---------------------
Ja to vidím, ako mediálnu bublinu, ktorú za výdatnej Sulíkovej asistencie nafúkli naši pisálkovia.

Spomínaš si ešte?


A čo povieš na toto, na to si už tiež zabudol?
načo to chceš riešiť, keď krajčí odstúpil ?málo hanby si už chudák narobil ?
je to slušný aj dobrý človek, ale to evidentne nestačí na post ministra
pozerajme dopredu, je to dobrá správa

na čo si mám spomínať ? ani jeden člen vládnej koalície nechce na programovom vyhlásení nič meniť...všetci svorne vyhlasujú, že chcú pokračovať ďalej, len bez matoviča
nik nespochybňuje, že post premiéra patrí olano
a aj kollár a sme rodina si už snáď po tom pčolinskom uvedomia, že toto je naozaj vláda zmeny
matelko si za to môže len sám a sám....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Akosi rýchlo ubieha tých 8 r. vládnutia, s ktorými tu jedent pacient stále operoval.
:-))))))))))))
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Ďalšia dobrá správa!
https://www.topky.sk/cl/10/2079487/M...-podat-demisiu

Bjuty, trebalo sa ti smiať, ako sa rozpadá Smer a ĽSNS???
Karma Vás dobehla!
Za chvíľu bude OĽANO v prdeli, SaS v prdeli a nastúpi PS. Normálne som rád! Horšie to už nebude, a ako píšem, kto si ako ustlal pred krízou, tak sa teraz má!
Dúfam, že lockdown ešte aspoň rôčik potrvá, nech aj tunajších nervákov trošku preriedi!
Ale veď ich bude škoda, tak dobre si plánovali, rozumeli ... na začiatku.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Uvidíme, či Šulín nestiahne svoj kaviarensko-povaľačský chvost, lebo núdzový stav+priame zadania svojim firmám, to je silné lepidlo pre terajšiu koalíciu.
Je ale pravda, že Matovič so Sulíkom "prerástli" už určitým silným skupinám cez hlavu, takže dúfam, že ich konečne niekto odstaví od válova.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať