Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

no...vidím, že dezoláti súčasnú situáciu chápu tak, že nastáva nejaká zmena v celkovom rozložení síl a dostanú sa k válovu )))))))))))))
nie nie...to sa pasuje iba koalícia....a ide iba o vykopnutie matoviča
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

"vykopnutých" a "samovykopnutých" bude viacero. Ak skončí Matovič, skončí Oľajno. Ak skončí Sulík, skončí SaS.
A tak to má predsa byť.
PS/SPOLU sa ich už chystá aj s tvojim Miukom nahradiť. Zdá sa, že koalícia je teraz v dezolátnom stave, tak na tvojom mieste by som viac vyberal slová :-)))))
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
"vykopnutých" a "samovykopnutých" bude viacero. Ak skončí Matovič, skončí Oľajno. Ak skončí Sulík, skončí SaS.
A tak to má predsa byť.
PS/SPOLU sa ich už chystá aj s tvojim Miukom nahradiť. Zdá sa, že koalícia je teraz v dezolátnom stave, tak na tvojom mieste by som viac vyberal slová :-)))))
čo je menšie zlo?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...e-sas-a-olano/

"Voľby by začiatkom marca vyhrala strana Hlas-SD s 24,9 percenta. Druhá by bola strana SaS so 14,3 percenta a tretie hnutie OĽANO s 13,1 percenta. V poradí štvrtá by sa podľa prieskumu umiestnila strana Smer-SD (8,7 percenta). Do NR SR by sa dostalo aj Progresívne Slovensko (8 percent). Nasleduje Sme rodina (5,9 percenta) a KDH (5,2 percenta)."

Keby mafiáni spolu, tak 24,9 + 8,7 = 33,6 %. Jedine, že by sa za nich postavila Republika, celá alebo aspoň 50,01 %.

Tak čoho, koho sa tí šméjdi boja, svojho hnoja?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To v tejto chvíli nikto nevie.
Jedine prívrženci tejto nevzdelanej humusárne si myslia, že je to táto vláda. Už je asi načase voliť to "väčšie zlo" a hnať to až do extrému.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
jar88
bjuty smis
jar88
pavol54
bjuty smis
Fííha, tajné privatizačné plány....
No ešteže si ich odhalil....
Ja sa nevolám sulík ani nevystupujem s nimi v televízii ako dobrovoľný minister zdravotníctva
Sulík by naozaj mohol objasniť, čo ho v skutočnosti priviedlo k nápadu nahradiť ministra zdravotníctva. Dokonca sa ponúkol, že sám osobne.
Sulík akože nevedel, že tu máme aj zdravotnícku mafiu? On naoyaj nevedel, že Krajči bol a zrejme stále ešte je proti tej mafii?

Čoskoro sa určite dozvieme, čo je skutočným dôvodom na odstavenie Matoviča.
ty si naozaj nevidel dôvod na odvolanie krajčího ??

je tu ešte niekto taký, čo nevidel dôvod na jeho odvolanie ?
Ty by si vedel nejako konkrétne popísať čo len jeden dôvod na odvolanie Krajčiho?
---------------------
Ja to vidím, ako mediálnu bublinu, ktorú za výdatnej Sulíkovej asistencie nafúkli naši pisálkovia.

Spomínaš si ešte?


A čo povieš na toto, na to si už tiež zabudol?
načo to chceš riešiť, keď krajčí odstúpil ?málo hanby si už chudák narobil ?
je to slušný aj dobrý človek, ale to evidentne nestačí na post ministra
pozerajme dopredu, je to dobrá správa

na čo si mám spomínať ? ani jeden člen vládnej koalície nechce na programovom vyhlásení nič meniť...všetci svorne vyhlasujú, že chcú pokračovať ďalej, len bez matoviča
nik nespochybňuje, že post premiéra patrí olano
a aj kollár a sme rodina si už snáď po tom pčolinskom uvedomia, že toto je naozaj vláda zmeny
matelko si za to môže len sám a sám....
Toto je zo začiatku apríla 2020. Stačí si pozrieť prvých 5 minút.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Prosím, vnímajte, že sme DENNE vystavovaní kvantu informácií, že pri množstve iných povinností a termínov (podávanie oznámení o zrážkovej dani, podávanie výkazov do poisťovní, príprave podkladov pre prolongácie úverov pre klientov, oznamovaní uzavretia dohôd o nezrážaní dane, oznamovanie výšky nepeňažných plnení pre zdravotníckych zamestnancov, UČENÍ detí, ktoré NENAVŠTEVUJÚ zatvorené školy, ZDIEĽANÍ bytu s manželom / manželkou na homeoffice) JE NAD RÁMEC našich psychických a fyzických schopností,
https://www.peticie.com/termin_dp

Som sa aj pobavil....pche, normálne poľutujem chudátenká...

P.S.:
Ale inak sa čudujem, že hentú " petíciu " ešte nik z príslušných nepripojil...takže môžete (síce aj tak na trt) ju teraz podpísať...teda, v prípade, ak sa už nestalo.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Juraj, koho povazujes za príslušného?
Naco petícia, ked stačí par klikov na stránke FS a kto nestiha alebo má iný dovod, oznami predĺženie lehoty do 30.6....
Dokonca, uz ani zamestnanci nebudu musiet ist s oznámením osobne, stačí poslat mailom (vcera som počula v radiu)
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Juraj, koho povazujes za príslušného?
Nuž vás, všeobecne účtovníkov na Porade, som mal na mysli.

...a o tej petícii som započul dnes ráno na Ta3, ako sa sťažoval nejaký predseda cechu účtovníkov. Nuž som si ju vyhľadal a neodpustil som si (ako zvyčajne, keď uznám za vhodné) troch rýpnuť.

Ono aby bolo jasné, situácia je na trt, to ja uznám...a uznám aj to, že AJ účtovníci môžu mať problém takého alebo onakého rázu.
ALE sorry, zakladať petíciu ohľadom tejto problematiky mi príde také...nazvem, že od veci.

Ak by som mal dať otázku..." To iní nemajú problém, napríklad malé obchody, reštiky...atď, ohľadom prežitia ( a to DOSLOVA) a nejak som nezaregistroval nejakú petíciu ?
Že sa vyskytli aj iné problémy, tak to ani nevravím.

-------------------------------------
Už som síce niekde napísal, že prečo som tak negatívne naladený smerom k tejto profesii, ale zopakujem.
Pred X rokmi som zaregistroval, že Porada je fórum pre účtovníkov, čo v pôvodnom zámysle aj bolo a o čom svedčí aj tento článok.
https://tech.sme.sk/c/3874802/porada...o-recepty.html
No zaregistroval som aj iné myšlienky...také (nazvem) povýšeneckého rázu....ba dokonca v zmysle..." Ja som účtovník, kto je viac ?"
A keďže nemám problém pomenovať, tak taký markantný príklad je Mila 123456789...

Preto sa občas tak aj vyjadrujem, preto aj ten (niekedy oprávnený, aspoň podľa mňa) výsmech....a ku tej petícii dupľovaný so solídnym rehotom. Vysmial by som sa do ksichtu autorovi a tomu predsedovi zväzu účtovníkov, že či sú normálni uviesť také dôvody, ako sú problémy s home made, dokonca nad rámec fyzických a psychických možností.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Účtovníci sú v pohode, presne rovnako ako ostatní. Ako si kto ustlal, tak prežíva.
Veď práve ty si tu vždy nadával rovnako ako ja na podnikateľov s miliónovými autami a troma trtkacími dovolenkami do Thajska ročne.
Ty ich dnes ideš ľutovať?
Si obrátil kabát?
Veď takmer každý majiteľ reštiky predsa takto konal. Držal mu niekto pištoľ pri hlave aby všetko, čo mu firma vyprodukovala presral?
Však si písal, že aj tvoj zať to má s tými autami rovnako...
Ja len dúfam, že týmto ľuďom nezačne pomáhať štát zo spoločného.
PS: a aby som nezabudol, tak každý ekonomicky zdatný človek musí vidieť, napr. vo svojom meste, že je OBROVSKÉ percento reštaurácií, ktoré sú iba obyčajné práčky peňazí z iných aktivít daného/daných majiteľov...
Naposledy upravil Nandrolon : 18.03.21 at 10:08
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty.

P.S.:
Môj zať s dcérou má iba jedno auto (na ktoré sme im prispeli jednou 1/4) a nie je podnikateľ...tak neviem, o čom točíš.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty.

P.S.:
Môj zať s dcérou má iba jedno auto (na ktoré sme im prispeli jednou 1/4) a nie je podnikateľ...tak neviem, o čom točíš.
Či zať, či švagor nie je dôležité. Ide o princíp, a pamätám si, že si tu niekoho z rodiny spomínal.
Nevieš o čom točím? To píš iným...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
buchač
Schopnosť porozumenia čítaného textu ja základným predpokladom akejkoľvek debaty.

P.S.:
Môj zať s dcérou má iba jedno auto (na ktoré sme im prispeli jednou 1/4) a nie je podnikateľ...tak neviem, o čom točíš.
Či zať, či švagor nie je dôležité. Ide o princíp, a pamätám si, že si tu niekoho z rodiny spomínal.
Nevieš o čom točím? To píš iným...
Kramár a Eichler (US STEEL) boli švagrovia
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Juraj, nerýp prosím ťa do (skutočných) účtovníkov. Nemáš ani šajnu o tejto práci...

O rýchlokvasených "odborníkoch" s dotáciou UP, ktorí podnikatelovi zaúčtujú aj číslo topánok, sa vyjadrovať nebudem. Pár takýchto účtovníctiev mi už rukami prešlo ...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Juraj, nerýp prosím ťa do (skutočných) účtovníkov. Nemáš ani šajnu o tejto práci...

O rýchlokvasených "odborníkoch" s dotáciou UP, ktorí podnikatelovi zaúčtujú aj číslo topánok, sa vyjadrovať nebudem. Pár takýchto účtovníctiev mi už rukami prešlo ...
...ale šak keby som si nerýpol, tak to by už nebolo ono, to by som už ani nebol ja...

Samozrejme, že nemám...a ani nemienim tvrdiť opak. No príde mi tak trochu smiešne, ak niekto (myslené vo všeobecnej rovine) rýpe do mňa (a či iných) a môjho bývalého zamestnania...ako keby mal šajnu o tejto práci....či ?

Rýchle uhorky neriešim...úplne mi stačia poniektoré zadané otázky, na ktoré ja ako laik viem odpoveď.

Len je zaujímavé, že si vypichla nepodstatnú časť toho, čo som napísal...t.j. účtovníkov z Porady, ale nevyjadrila si sa k petícii a k predsedovi zväzu, k ostatným súvislostiam.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Juraj, nie som v žiadnom zväze účtovníkov, k petícii som sa ako účtovníčka vyjadrila v predch.príspevku (odkaz na petíciu som ani neotvorila, také somariny nečítam).
Inak, nepostrehla som zatial na Porade, žeby niekto zo (skutočných) účtovníkov rýpal na porade do tvojho predch.zamestnania alebo súkromia. Účtovníci na Porade majú iné starosti.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Inak, nepostrehla som zatial na Porade, žeby niekto zo (skutočných) účtovníkov rýpal na porade do tvojho predch.zamestnania alebo súkromia. Účtovníci na Porade majú iné starosti.
No šak si nemusela postrehnúť...ale to je úplne jedno.
---------------------------------
Každý máme svoje starosti...niekto malé, niekto veľké, a niekto ešte väčšie.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Berte metly a vyžeňte tú háveď http://www.hlavnydennik.sk/2021/03/1...U3toU6T1i3yx2w
Inak som sa len tak zamyslela, SK má cca 5,5 mil. obyvateľov, z toho taký 1 mil. žije v zahraničí, odhadom 500 tis. sú deti vo veku do 11 rokov (1. stupeň sa netestuje) tak fakt neviem odkiaľ berie vláda tie čísla. Veď už ten zvyšok obyvateľstva musel byť nakazený aspoň 2x.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nedávno sa zastavila pod oknami známa z nemocnice a situáciu okolo pomoci zo strany štátu zhrnula slovami ... situácia je strašná, nič nerobia, nič nerobia!!! ... V ten deň pri odchode ďakoval náš najvyšší Marekovi so slovami nekonečného uznania ...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať