Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88
- daj meno, ktoré vemeno z SaS to napísalo.

Po klamstve, v 3. odseku, že to "nedokázali urobiť ani Ficovi alebo Mečiarovi" som prestal čítať.

Mastný vlas - pozemkový mafián Kiska po vražde /sakrálnej obeti/ Kuciaka, vyzval Fica na odstúpenie.
Takže dotyčný šňupač koksu nech najprv rozmýšľa a potom píše bájky.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Nuž je X krajín do ktorých ak chceš cestovať tak len s povinným očkovaním.To že sa to doteraz netýkalo Europy bolo šťastie,ktoré vlani skončilo.Doba pred Covidom minula,nasleduje doba s Covidom.
aj psy musia byť pri ceste do cudziny vybavené očkovacími pasmi a začipovaní, ich páni ešte nie
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neboj sa - cestovné pasy už existujú, COVID pass sa pripravuje, možno i to čipovanie raz bude. Potom odpadnú cestovné pasy, covid pasy - bude stačiť len rukou mávnuť pre nejakou krabičkou a ideš.....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No vidíš, donedávna si sa tu posmieval z konšpirácii, a nielen ty. Ktorá sa ešte nesplnila?
V Česku už majú v čítaní zákon o nových občianskych preukazoch nielen s covid pasom, ale aj s odtlačkami prstov. Myslíš, že ku nám nedôjde?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

písali to v olano či sas ? to je jedno....len beľmo na očiach a pena nenávisti na tlame..
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kukučka
No vidíš, donedávna si sa tu posmieval z konšpirácii, a nielen ty. Ktorá sa ešte nesplnila?
V Česku už majú v čítaní zákon o nových občianskych preukazoch nielen s covid pasom, ale aj s odtlačkami prstov. Myslíš, že ku nám nedôjde?
ktorá sa naplnila ?
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Napr. Covid pass.

Pokiaľ viem, tak Oľajno vzniklo na základe SaS, lebo nebyť SaS, tak o psychopatovi nikto ani len netuší. Možno len nejakí trnavský baroví bitkári, ktorí by ho vykázali na chodník.
Podľa mňa to písal nejaký iniciatívny esesák. Dúfam, že neotvorí plynové komory.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Napr. Covid pass.

Pokiaľ viem, tak Oľajno vzniklo na základe SaS, lebo nebyť SaS, tak o psychopatovi nikto ani len netuší. Možno len nejakí trnavský baroví bitkári, ktorí by ho vykázali na chodník.
Podľa mňa to písal nejaký iniciatívny esesák. Dúfam, že neotvorí plynové komory.
Vieš prečo nemá Sulík vlasy? Lebo keď si spomenie na časy ako ho zobral na kandidátku svojej strany, tak si trhá vlasy
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááááá... a je to tu. Bláznovič neodstúpi.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

BXLmiami
Nuž je X krajín do ktorých ak chceš cestovať tak len s povinným očkovaním.To že sa to doteraz netýkalo Europy bolo šťastie,ktoré vlani skončilo.Doba pred Covidom minula,nasleduje doba s Covidom.
X krajin? to asi nie. Skôr pár krajín.
Okrem toho, uz som sem davala odkaz Belgicko je proti diskriminacii pri cestovani neockovanych ludi, a som presvedcena, ze za to sa postavia aj ine krajiny. Nie vsetky musia liezt EU do zad.u lebo su zadlzeny az po usi.
Neviem si ani predstavit ako by zabranili ludom cestovat po EU, obnovia hranice? kontroly? to by bolo v rozpore s volnym pohybom po EU. Vid. nemcuri a oblubena Malorka.
A lety? neodletis z BA, odletis z Viedne, ak nie z Viedne tak z Prahy, Berlina ... atd.

pavol54
aj psy musia byť pri ceste do cudziny vybavené očkovacími pasmi a začipovaní,
Ani toto nie je tak celkom pravda, USA, CA nejake pasy neriesia. Segra lieta s coklom a ma kus papiera od CA vetky a to je vsetko.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
No vidíš, ...
Orwell ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Willby?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

fúú, žužu ste čítali?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nejako asi nechápem ten "systém" COVID - ako som písal, v škôlke mali jednu POZ. - poslali ich domov s tým, že budú vyzvaní na PCR testy. OK. Lenže dnes moja 3/4 šla podľa výzvy na PCR test a - "nemáme vás v systéme" - teda žiadny test sa nekonal. Hlavne, že zamestnávateľ požaduje každý týždeň AG testy - moja podľa požiadavky zamestnávateľa bola vo štvrtok (pretože vtedy jej to vychádza). Pri PCR testoch jej odkázali, aby šla na ÚVZ, nech jej vystavia nový COVID pas (pritom v mobile ich už má aspoň desiatky uložené). Hlavná vec, že sa tam zodpovedne teperila.
Tak ako je to vlastne? Nikto im nepovedal, že ak už má AG test, nemôže na PCR test.
Direchtorka škôlky - dievčatá, oznámte, ako ste na tom.... - moja na to: Prídem až po sviatkoch, pretože je to veľký bordel, jedni sa vyhovárajú na druhých, nejasné pravidlá. A bude na 80%.
Možno som slabo hľadal, ale nikde som nenašiel, že po AG teste sa nesmie na PCR test.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Realita dnešných dní...
https://www.facebook.com/matovicovci...84852518796251
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
Nejako asi nechápem ten "systém" COVID - ako som písal, v škôlke mali jednu POZ. - poslali ich domov s tým, že budú vyzvaní na PCR testy. OK. Lenže dnes moja 3/4 šla podľa výzvy na PCR test a - "nemáme vás v systéme" - teda žiadny test sa nekonal. Hlavne, že zamestnávateľ požaduje každý týždeň AG testy - moja podľa požiadavky zamestnávateľa bola vo štvrtok (pretože vtedy jej to vychádza). Pri PCR testoch jej odkázali, aby šla na ÚVZ, nech jej vystavia nový COVID pas (pritom v mobile ich už má aspoň desiatky uložené). Hlavná vec, že sa tam zodpovedne teperila.
Tak ako je to vlastne? Nikto im nepovedal, že ak už má AG test, nemôže na PCR test.
Direchtorka škôlky - dievčatá, oznámte, ako ste na tom.... - moja na to: Prídem až po sviatkoch, pretože je to veľký bordel, jedni sa vyhovárajú na druhých, nejasné pravidlá. A bude na 80%.
Možno som slabo hľadal, ale nikde som nenašiel, že po AG teste sa nesmie na PCR test.
pred dvomi tyzdnami(piatok) som bola na PCR teste, lebo som mala vysetrenia v Bratislave. Objednavala som sa naň sama cez korona.gov, vyskocilo mi tam ze sa pri testovaní mám preukázať vymennym lístkom - nic odomna nechceli. V tom istom tyzdni (pondelok) som bola prvy raz na antigen.teste, potrebovala som ist na matriku a bez testu ma tam nepustili... Nebol žiadny problém s PCR testom (možno preto že na antigen som išla bez obj. a vysledok mi dali na lajstri, nie sms)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
proti diskriminacii pri cestovani neockovanych ludi
Byrokrati, diktátori, despoti z Bruselu sa zahrávajú, celkom vážne s veľmi nebezpečnou vecou. Tou nebezpečnou vecou je zavedenie akýchsi Covid pasov. Totiž zavedenie Covid pasu, akéhokoľvek, jednoznačne zruší Schengenský dohovor o voľnom pohybe osôb v rámci štátov EÚ tohto dohovoru.
https://ferro.blog.pravda.sk/2021/03...itivny-koniec/
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pred pár dňami sa stretli pri stole Heger a Fico.
Podľa niektorých médií VRAJ Heger ZOTREL Fica...
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domo...-byt-premierom
Síce ja si to nemyslím, ale to je (nie iba) môj názor. Heger okolo seba plno papierov, tablet (na ktorý mu jeho štáb posielal rozumy), plno podkladov...tie mu boli ale na dve veci.
Na konci chlapec stratil nervy úplne a zotrel sa sám...

Dnes sa stretli znova na STV1. Situácia sa mierne opakuje....už len to zotretie na záver.
Holt, na starého politika ešte nedorástol.
...a ako zvyčajne, moderátor STV skáče do reči.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vytrel s ficom dlážku...
dnes je trochu vyrovnanejší...asi si drbol.....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať