Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

čo nám naší najsociálnejší dávajú na rozlúčku....

https://auto.hnonline.sk/servis/1945...vsetko-sa-meni
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..hľadala som tému "muzika, ktorú milujeme"..obidve uzavreté..ktovie, prečo..nevadí, aspoň sa tam pohrabem..na čom sme fičali tu v dávnoveku..
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bývalý kancelár Gerhard Schröder, prezývaný tiež audi kancelár podľa počtu jeho obrúčok, je v súčasnosti už ženatý po piatykrát s Kórejčankou.
Bez nejakých veľkých páuz Eva Schubach (married 1968, divorced 1972)
Anne Taschenmacher (married 1972, divorced 1984)
Hiltrud Hampel (married 1984, divorced 1997)
Doris Köpf (married 1997, divorced 2018)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

https://www.porada.sk/t282212-neocho...mbulancia.html v téme sa spomenuli aj Milosrdní bratia, pred časom ma prekvapilo pri ich interných ambulanciách....https://www.milosrdni.eu/site/bratis...lancie/interna ...."Ambulancia poskytuje interné preventívne vyšetrenia do 65 rokov, ...".
Vie niekto prečo majú určenú túto hranicu? Starší zo zákona už prechádzajú na geriatriu alebo ako to je?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
...."Ambulancia poskytuje interné preventívne vyšetrenia do 65 rokov, ...".
Vie niekto prečo majú určenú túto hranicu? Starší zo zákona už prechádzajú na geriatriu alebo ako to je?
V prvom rade ide o byzňis..o čo iné.
Starší prejdú k inému lekárovi...alebo si preventívku proste cvaknú v hotovosti.
Ale ono sa skôr počíta aj s tým, že postaršejší už nechodia na preventívku, tí sú už v evidencii pacientov v tej nejakej ordinácii, ktorá má základ u internistu.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Včera na mobile kdesi /ako reklama/ na mňa vyskočil zaujímavý článok.Tak som ho dnes vygooglil.
Ako laika by ma celkom zaujímalo, na koľko je pravdivý. Verím, že pri odoberaní orgánov tam nejaké fyziologické reakcie musia byť, ale že by si to fakt dotyčný uvedomoval ako pri bdelom stave, to sa mi nechce veriť. Reakcie, pohyby, sú predsa aj v spánku, ale človek ich nevníma.
https://www.badatel.net/keby-ste-tus...li-byt-darcom/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Ako laika by ma celkom zaujímalo, na koľko je pravdivý. Verím, že pri odoberaní orgánov tam nejaké fyziologické reakcie musia byť, ale že by si to fakt dotyčný uvedomoval ako pri bdelom stave, to sa mi nechce veriť. Reakcie, pohyby, sú predsa aj v spánku, ale človek ich nevníma.
Aj ja som laik, ale hentú stránku nejak neberiem v úvahu....a to už len preto, že sa v nej vyskytuje málokedy nejaký lekár. Keď už aj hej, tak je to nejaký zmyslov zbavený šarlatán.

Keď si vezmeš tie články a zdroje, tak sú to odkazy na zvyčajne zahraničné stránky...a preklad cez google je o ničom, odborné výrazy ani nevravím.

Kukni na diskusiu k tomu článku.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mal som vsugerované z tohto fóra, že "badateľ" nie je košer, ale ako hovorím, zaujímali by ma niektoré veci, či sú pravdivé alebo nie.
-----------------------------------------------------------------
PS: pôvodne som chcel napísať, že ma nepotešilo https://www.idnes.cz/sport/ostatni/l...413_sporty_rou
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Včera na mobile kdesi /ako reklama/ na mňa vyskočil zaujímavý článok.Tak som ho dnes vygooglil.
Ako laika by ma celkom zaujímalo, na koľko je pravdivý. Verím, že pri odoberaní orgánov tam nejaké fyziologické reakcie musia byť, ale že by si to fakt dotyčný uvedomoval ako pri bdelom stave, to sa mi nechce veriť. Reakcie, pohyby, sú predsa aj v spánku, ale človek ich nevníma.
https://www.badatel.net/keby-ste-tus...li-byt-darcom/
badatel.net je konšpiračný web! Patrí medzi prvých osem - https://www.konspiratori.sk/zoznam-stranok.php

Takže sa im nedá veriť ani to, že existuje ten web
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="Nandrolon"]Mal som vsugerované z tohto fóra, že "badateľ" nie je košer, ale ako hovorím, zaujímali by ma niektoré veci, či sú pravdivé alebo nie.
-----------------------------------------------------------------
Z toho článku by ma skôr zaujímalo, ktoré 3 reflexy majú muži a ženy nie .
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
...."Ambulancia poskytuje interné preventívne vyšetrenia do 65 rokov, ...".
Vie niekto prečo majú určenú túto hranicu? Starší zo zákona už prechádzajú na geriatriu alebo ako to je?
V prvom rade ide o byzňis..o čo iné.
Starší prejdú k inému lekárovi...alebo si preventívku proste cvaknú v hotovosti.
Ale ono sa skôr počíta aj s tým, že postaršejší už nechodia na preventívku, tí sú už v evidencii pacientov v tej nejakej ordinácii, ktorá má základ u internistu.
Ja chodím k internistovi, zatiaľ k žiadnemu inému odbornému lekárovi nie. Na vyšetrenia, ak sa niečo vyskytne, tak áno, ale nie som vedená tým spôsobom, že by som chodievala na opakované kontroly, liečbu a pre lieky.
Internista posiela pacienta na ďalšie vyšetrenia, ak sú potrebné pre odhalenie správnej dg.

Na preventívnu prehliadku má pacient nárok zo zákona, prečo by si ju musel platiť? Môže si ju zaplatiť, podľa toho, v ktorom zariadení si ju nechá urobiť. Tam ju však zaplatí dobrovoľne.
Mne išlo o tú stanovenú hornú vekovú hranicu pre vyšetrenie, chýba mi tam nejaké zdôvodnenie.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Včera na mobile kdesi /ako reklama/ na mňa vyskočil zaujímavý článok.Tak som ho dnes vygooglil.
Ako laika by ma celkom zaujímalo, na koľko je pravdivý. Verím, že pri odoberaní orgánov tam nejaké fyziologické reakcie musia byť, ale že by si to fakt dotyčný uvedomoval ako pri bdelom stave, to sa mi nechce veriť. Reakcie, pohyby, sú predsa aj v spánku, ale človek ich nevníma.
https://www.badatel.net/keby-ste-tus...li-byt-darcom/
Ako sa vraví, skúsenosť je neprenosná a tak uvidíš a povieš nám, ešte tým živým, čo sa tu budú vyskytovať, aké to bolo pri rozporcovaní.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Mal som vsugerované z tohto fóra, že "badateľ" nie je košer, ale ako hovorím, zaujímali by ma niektoré veci, či sú pravdivé alebo nie.
-----------------------------------------------------------------
PS: pôvodne som chcel napísať, že ma nepotešilo https://www.idnes.cz/sport/ostatni/l...413_sporty_rou
Ani možno sám nevieš, ako si to dobre zadefinoval, ...že si mal o ňom mienku vsugerovanú z tohto fóra.
.
Treba si to rozobrať na drobné https://www.konspiratori.sk/komisia.php a dobre si tú suitu prehliadnuť, kto je z nich spôsobilý sa konkrétne odborne vyjadriť práve k takémuto webu?
Je tam až jeden lekár, nevieme o jeho praxi nič. Ostatní ..., sedí tam aj mng synovec, ten má síce stredoškolské vzdelanie tak trochu zdravotníckeho zamerania, ale lekárom nie je.
Takže čo je to za samozvanú zostavu ľudí, ktorí si dovolia označiť tento web za konšpiračný? Nečudujem sa, ak má niekto zároveň i lekáreň, hľadí na možný ušlý zisk.

https://www.konspiratori.sk/kto-stoji-za-projektom.php
Občianske združenie Konšpirátori.sk

"Klamstvo, nezmysly a nepodložené informácie sú každodennou súčasťou života. Ale prečo by ho mali firmy podporovať?", Ján Urbančík, Predseda a konateľ

"Svet, v ktorom by neexistoval rozdiel medzi pravdou a výmyslom, by bol prehrou pre všetkých. Firmy majú zodpovednosť za to, aký svet pomáhajú vytvárať.", Peter Jančárik, Podpredseda

"Náš projekt slúži nielen na ochranu firemných značiek - poskytuje tiež základnú orientáciu v dôveryhodnosti zdrojov pre novinárov, študentov aj širokú verejnosť.", Juraj Smatana, Podpredseda
.
Kto ho označil za konšpiračný web? Nejaký súd SR?
Je označený tak iba preto, že nevyhovuje určitým skupinám? Rovnako ako iné weby, ktoré si dovolia uverejňovať informácie z našej spoločnosti, ktoré by sa inak medzi obyvateľstvo nedostali?
Pred 89 sa niektoré informácie šírili cez samizdaty, ľudia nasadzovali svoj krk a ohrozovali svoje zamestnanie a rodinu.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
.
Kto ho označil za konšpiračný web? Nejaký súd SR?
Je označený tak iba preto, že nevyhovuje určitým skupinám? Rovnako ako iné weby, ktoré si dovolia uverejňovať informácie z našej spoločnosti, ktoré by sa inak medzi obyvateľstvo nedostali?
Pred 89 sa niektoré informácie šírili cez samizdaty, ľudia nasadzovali svoj krk a ohrozovali svoje zamestnanie a rodinu.
Tí, ktorí dali badatela na čiernu listinu vedia, prečo tak konali.

Add. 1.
Dôkazné bremeno argumentačným spôsobom dáva táto stránka
http://www.lovcisarlatanov.sk/tag/badatel/

Add. 2.
Toto tu je ten slávny badatel...

Poznajú ho mnohí, hoci jeho skutočná identita je utajená. Vyštudovaní lekári a medicínski odborníci si pri čítaní jeho článkov trhajú vlasy, obdivovatelia „alternatívnej medicíny“ zdieľajú a šíria jeho bludy na sociálnych sieťach. A ten, ktorý si hovorí Damián Bádateľ, alebo Damián Kuzmovič, si spokojne mädlí dlane a zarába na šírení nezmyslov a predaji, v lepšom prípade neškodných, placebo produktov, ktoré sa tvária ako zázračný liek.

Nemá nielen medicínske, ale ani žiadne vysokoškolské vzdelanie a podľa informácií, ktoré mám k dispozícii, pracuje ako zdravotník či ošetrovateľ na psychiatrickej klinike. To mu však nebráni tváriť sa ako naslovovzatý medicínsky odborník. Metóda, ktorú používa je jednoduchá. Môžeme si ju ozrejmiť napríklad pomocou tohoto prípadu, ktorý riešili „Slovenskí skeptici“ ešte v roku 2015. Martin si všimol, že Bádateľ Vojčík kopíruje vysoko virálne zahraničné články a publikuje ich na svojej stránke.

https://dennikn.sk/blog/941178/znamy...ndi-kotlebovi/

Add. 3.
Samizdaty do toho by som nejak neplietol...v tých išlo o politiku, prípadne o vieru. Tu ide ale o prachy.
Ale na druhej strane ? Šak politika, viera = prachy.
Naposledy upravil buchač : 30.05.19 at 17:57
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
šak vystrašiť,vytrhnúť z kontextu, osočiť, tváriť sa seriózne, zdôrazniť, čo chcem predať až následne ponúknuť absolútne jednoduché riešenie, ktoré treba zaplatiť a ktoré v konečnom dôsledku ža také jednoduché nie je, lebo..x ďalších faktorov, odchýlok a príčin a predtým netušených kombinácií treba dodržať, ale to sa odhalí až potom a.... voilá je tu ďalšie úžasné riešenie na váš problém ... dokolečka dokola... novodobý marketing, teda posledných 30 000 rokov min.

A ešte pár článkov vnucujúcich nejakú blbosť.. Robte x dní toto, jedzte-pite toto... (kým nakúpiš niekto predá..) No čo som ja pokusný králik
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čo ti uznám, že ide o peniaze. V samizdatoch, predstav si, išlo aj o zdravotné informácie, nielen politické. Rovnako ako sa získavali informácie z iných zahraničných zdrojov, ktoré sú na scéne údajne podnes.
.
Články si občas prečítam, nie každý. Kde zlyhala oficiálna medicína, naše rodinné alternatívne spôsoby liečby zabrali, veľmi pomohli a pomohli až tak, že v otcovom prípade sledovali jeho bunky na onkológii viac ako desať rokov ešte po jeho smrti, ak nie podnes. Takže nemáme s nimi zlé skúsenosti. Alternatíva v medicíne je stará, má široký záber, bola tu vždy, kedysi sa pokladala za súčasť každodenného života, nakoľko iný prístup k liečbe ani nebol k dispozícii.
Treba rozlišovať.
Zatiaľ mi nikdy nenapadlo kupovať zo stránky Bádateľa žiadne lieky. A či si niekto kúpi jeho spirulinu alebo zájde do lekárne, je jeho súkromná vec. Rovnako ako má každý právo mať svoj názor na politické dianie. Nech hodnotia jeho prácu, a nie voľnočasové aktivity. Ešte je tu vždy možnosť riešiť stránku inou cestou a snáď aj objektívnejšou.
.
Keď otvorím Bádateľa, aspoň mi zakaždým nevyskočí reklama a môžem si text článku prečítať, na rozdiel od smečka a denníkax. Nevidím dôvod im zvyšovať klikanosť, žili aj z mojich daní. Tak nech ešte ďalej nežobrú. Nie sú na tom tak zle, aby boli na to odkázaní. Však Emilko to patrične objasnil
P.S. Ešte by bolo zahodno vidieť a počuť tie vytrhané vlasy aj s ich nositeľmi. S riadnymi dôkazmi a podpismi.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bludný balvan je poctou pre ocenených.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dnes som po takom kultúrno-etickom šoku z nášho zdravotníctva, že neviem ani ruky zdvihnúť, tak ma stiahli z energie. A nemám sa ako brániť. Hlavne, že som platila odvody do poisťovne ako takmer všetci obyvatelia tejto krajiny, až na výnimky, ktoré žijú v prenájmoch za niekoľko tisíc eur mesačne, a vyškierajú sa zbytku ľudí do tváre. A nič sa im nestane.
.
A vytešujte sa z nových nemocníc zdravia, uvidíte, dokedy budú fungovať v dnešnom režime, a kedy sa z pacientov nestanú platcovia. Potom sa zobudíte.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Nandrolon
Včera na mobile kdesi /ako reklama/ na mňa vyskočil zaujímavý článok.Tak som ho dnes vygooglil.
Ako laika by ma celkom zaujímalo, na koľko je pravdivý. Verím, že pri odoberaní orgánov tam nejaké fyziologické reakcie musia byť, ale že by si to fakt dotyčný uvedomoval ako pri bdelom stave, to sa mi nechce veriť. Reakcie, pohyby, sú predsa aj v spánku, ale človek ich nevníma.
https://www.badatel.net/keby-ste-tus...li-byt-darcom/
Ako sa vraví, skúsenosť je neprenosná a tak uvidíš a povieš nám, ešte tým živým, čo sa tu budú vyskytovať, aké to bolo pri rozporcovaní.
Tento prispevok som nepochopil, nevadi, nemusim chapat vsetko.
Ak by to napisal neznamy nick, tipoval by som to na pervitin, alebo alkohol.
:-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
korela
Ako sa vraví, skúsenosť je neprenosná a tak uvidíš a povieš nám, ešte tým živým, čo sa tu budú vyskytovať, aké to bolo pri rozporcovaní.
Tento prispevok som nepochopil, nevadi, nemusim chapat vsetko.
Ak by to napisal neznamy nick, tipoval by som to na pervitin, alebo alkohol.
:-)
Žeby irónia, sarkazmus...?

Ale ty si ešte mladý, nemusíš chápať (pochopiť) všetko...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať