Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Neviem, čo znamená z 20 cm. To akože bezdotykovo? Lebo policajný dräger musí mať priamy a silný prietok vzduchu z pľúc a ten prietok upravuje náustok, ktorý má aj spätnú klapku.
Bezdotykové som videl iba na aliexpresse.
žiadny náustok cez okno som jej ukázal doklady, potom ma vyzvala aby som stiahol okno, natiahla ruku s dregrom aby bola mimo povedala aby som dýchol na otvor , pýtam sa fúknuť že nie len silnejšie dýchnuť
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zaujímavé.
Ešte som sa s tým nestretol.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54
Veľmi sa čudujem tejto zvláštnej "lekárskej vakcinovacej praxi" To už môžu rovno zriadiť veľkokapacitné očkovacie centrá pre panny (proti rakovine krčku maternice) Otázka očkovača pred matkou "mali ste už styk" dcéra odpovie "nie" a šup je zaočkovaná. Podobne prídem k očkovačovi ste nemocní? "nie" a šup vakcínu. Pritom by to obvoďák videl z dokumentácie čo mi je ten by ma mal objednať, (ak budem chcieť) a doporučiť ktorú mám dostať. A riadi to generál liečenia. Amatéri
Ved by sa už zbláznili chudáci.Plesli by ambulancie a šli do dôchodku.Na obvodákov pozor.:-))
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prešla som si dennú tlač a poviem Vám som celkom rada že v minulom storočí neexistovala ,, nezávislá"tlač.Mať vtedy našich novinárov tak dodnes tu máme pravé kiahne záškrt atd.
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Len tak mimochodom. Včera som bola u pani Dr. na kontrole. Pýtala som sa pri mojej diagnóze na očkovanie, nakoľko je národ rozdelený. Jedni sú za iní proti. (aj moji chalani). Po vlastnej skúsenosti s covidom mi jednoznačne očkovanie doporučila. Bola som na poliklinike a bolo veľa ľudí, takže som tam strávila tri hodiny. Na tom istom poschodí na chodbe prebiehalo počas mojej prítomnosti očkovanie, tak asi bolo dosť veľa záujemcov.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Prešla som si dennú tlač a poviem Vám som celkom rada že v minulom storočí neexistovala ,, nezávislá"tlač.Mať vtedy našich novinárov tak dodnes tu máme pravé kiahne záškrt atd.
a ešte aj vši lonové = homonymum novinári
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

BXLmiami
Prešla som si dennú tlač a poviem Vám som celkom rada že v minulom storočí neexistovala ,, nezávislá"tlač.Mať vtedy našich novinárov tak dodnes tu máme pravé kiahne záškrt atd.
kto vie, čo ty považuješ za nezávislú tlač..
to miestne antivaxerské hviezdy inde čerpajú svoje múdra....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

babka - ježibabka
Len tak mimochodom. Včera som bola u pani Dr. na kontrole. Pýtala som sa pri mojej diagnóze na očkovanie, nakoľko je národ rozdelený. Jedni sú za iní proti. (aj moji chalani). Po vlastnej skúsenosti s covidom mi jednoznačne očkovanie doporučila. Bola som na poliklinike a bolo veľa ľudí, takže som tam strávila tri hodiny. Na tom istom poschodí na chodbe prebiehalo počas mojej prítomnosti očkovanie, tak asi bolo dosť veľa záujemcov.
K tomu očkovaniu starších som si prečítala. Veľa ľudí hovorí, že nikam nechodia, že sú len doma. Rodina dáva pozor. Áno, to všetko je pravda. Lenže práce seniorom sa častejšie prihodí, že sa dostanú do nemocnice. A tam sa kľudne dostane na izbu s niekým, kto v testoch vychádza negatívne. Lebo je v inkubačnej dobe, ani o tom nevie. A covid sa rozvinie po 3 dnoch. A čo potom? Nemocnice fakt nie su na to, aby mal každý samostatnú izbu so sociálnym zariadením
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

To človeka nepoteší, ak tu padajú "hlavy" len preto, že Igor si dupne. Včera večer som čítala o tom očkovaní mladých, aj vysvetlenie, čo a prečo, ako sa vyjadril Suja. Hneď mi napadlo, že to bude mať dohru. Aj malo. Dnes sa stotožňujem s príspevkom v debate k článku https://www.aktuality.sk/clanok/8878...suju-odvolali/
Citujem príspevok
"Igor Visarionovič napísal jeden zo svojich legendárnych statusov. Tentoraz o tom, že na ministerstve zdravotníctva bude tiecť krv ,lebo testovať 16 ročných TAK TO NÉÉ!! Že starší nemajú záujem ho nezaujíma. Lendvarský sa preľakol tak silno, že je pochybnosť či bol generálom oprávnene .Vyhovoril sa na informatikov, lebo tí znesú všetko. Ich generálny riaditeľ urobil včera tlačovku a a s východniarskou nonšalantnosťou oznámil, že žiadnu chybu neurobili, ale presne postupovali podľa vyhlášky, ktorú podpísal ten vydesený bývalý generál. V momente, keď mi došlo, že mladý odkazuje Matovičovi a Lendvarskému, že sú blbci mi došlo, že toto "nem dopadne dobre". Generálny riaditeľ urobil dobre,ukázal,že sa nebojí a nechce mať s tou bandou nič spoločné.".
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kvakuš...ja som o tom cele zamyslenie citala ako sa tu cely rok "robili"nariadenia,zakony.....po napade-šteku na fb...aj toto tam bolo spomenute...ako spustili registraciu a hned aj stopli
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Testovanie vakciny na 6mes. detoch... jupiii
https://newspunch.com/children-as-yo...accine-trials/
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Však sa tieto "pandemické" predpisy robia stále pod tlakom, v strese, či sa MU to bude páčiť, či to takto myslel, potom sa robia chyby. Napríklad výnimky z testovania sa pri obmedzení pohybu síce dajú pre 65+, ale text predpisu je tak napísaný, že v podstate je táto výnimka takmer všade popretá. Môžeš ísť bez testu tak ako vždy, iba do prírody a do potravín a lekární a ešte asi k doktorom, ako ku ktorým.
To alibisti tak píšu, že uvedú viacej možností, potom podľa reakcie okolia vysvetlia, ako to bolo myslené.
Pýtam sa seba, každý deň, čo si zase zajtra matelko vymyslí, čo mu napadne. Kiež by to bola taká "pecka", čo by ho už nadobro odstavila, aj by som pristala. Každý nech robí to, čo vie.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na kiahne a zaškrt sa kolko krat ockovalo...nestacila nahodou jedna včela?!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Takze seniorov ockovat..keby sa nahodou dostali do spitalu..fuha....takze neg.test co sa tu pol roka testuje...je v spitaly uz na figu..lebo co ak covid za 3 dni...co tak teda pre istotu dat tych novohospital. niekde do "karantennej"izby.....
A potom... ludia chytia aj prenasaju covid aj po zaockovani a aj tazky priebeh MÔŽE...byt...vsetko je indivindi....lebo kazdy jedinec je indivindi....
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

bjuty smis
BXLmiami
Prešla som si dennú tlač a poviem Vám som celkom rada že v minulom storočí neexistovala ,, nezávislá"tlač.Mať vtedy našich novinárov tak dodnes tu máme pravé kiahne záškrt atd.
kto vie, čo ty považuješ za nezávislú tlač..
to miestne antivaxerské hviezdy inde čerpajú svoje múdra....
Ty to tak vidíš, ja nie. Málokto je skutočný antivaxer, akurát dosť ľudí vyčkáva, kým bude viac informácií, lebo.....človek sa bojí. Je tu veľa nejasností.
Prečo sa napríklad očkujú aj tí, čo ochorenie prekonali??? Ba dokonca sa budú očkovať skôr ako po 3 mesiacoch od ochorenia. Veď majú imunitu z prekonaného ochorenia, nie? Ak očkovacia látka na covid bola vyvinutá vlani, vtedy bola iná mutácia vírusu, ako je teraz, takže pri ich očkovaní to nie je zatiaľ nijaká aktualizácia účinku. Protilátky klesajú, ale imunita by mala ostať.
Aj proti chrípke sa očkuje "aktuálnou vakcínou".
Na národnom portáli zdravia pred tromi mesiacmi písali k tým novým vakcínam typu mRNA, citujem: "Dôležitá informácia však je, že doposiaľ nebol takýto typ vakcíny schválený pre ľudské použitie, a preto je dôležité, aby sa dôsledne sledovali všetky aspekty, ktoré potom budú vyplývať z klinického skúšania.". Takže sa stále skúša, s podpisom dobrovoľne.
Klasické vakcíny dnes k dispozícii v podstate ani nemáme.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Rusi majú svoje štyri a tými očkujú, vraj, aké - neviem,
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kedy ich už niekto zaočkuje vakcínou 7,62x39?
:-))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Rusi majú svoje štyri a tými očkujú, vraj, aké - neviem,
Ale akosi sa im to nedarí - samotní Rusi im neveria (asi vedia prečo).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
s podpisom dobrovoľne
Si predstav, že dobrovoľne a to dokonca s podpisom súhlasíš aj s liečbou obyčajným Acylpirínom...či ?
---------------------------------------
kukučka
Rusi majú svoje štyri a tými očkujú, vraj, aké - neviem,
Hm...a Sloboďáči na grcáči čo vravia ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať