Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bjuty smis
pavol54
Ficovi stačilo na refundáciu rozkrádačiek len 20% DPH, Matovič so Sulíkom potrebujú na preplatenie svojich zlodejstiev 25% DPH "SOM rád". Voliči tejto bandy by mali nosiť špeciálne odznačky (napríklad "sluis for matovič," a podobne ) aby sa im normálni ľudia oblúkom vyhli. Ale 2% na zbrojenie bude aj keby na chleba nebolo. škoda kšefty a manká v skladoch potravín sa nedajú riešiť výbuchom
zase celé klamstvo
https://e.dennikn.sk/2378607/co-obsa...902.1620229923
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Matovič je proste človek s hostilným správaním. Podľa mňa to robí naschvál a má radosť, keď "nasiera" ľudí bez príčiny. Iba tak, pre potešenie. Aj tu by sa takí našli.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Matovič je proste človek s hostilným správaním. Podľa mňa to robí naschvál a má radosť, keď "nasiera" ľudí bez príčiny. Iba tak, pre potešenie. Aj tu by sa takí našli.
Ale nasrať pani Brinkovú - to sa nenosí a nezabúda
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kukučka
bjuty smis
pavol54
Ficovi stačilo na refundáciu rozkrádačiek len 20% DPH, Matovič so Sulíkom potrebujú na preplatenie svojich zlodejstiev 25% DPH "SOM rád". Voliči tejto bandy by mali nosiť špeciálne odznačky (napríklad "sluis for matovič," a podobne ) aby sa im normálni ľudia oblúkom vyhli. Ale 2% na zbrojenie bude aj keby na chleba nebolo. škoda kšefty a manká v skladoch potravín sa nedajú riešiť výbuchom
zase celé klamstvo
https://e.dennikn.sk/2378607/co-obsa...902.1620229923
a ?
prebrali sme to tam dosť podrobne, na čo to vyťahuješ ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

"-Náčrt reformy obsahoval zvýšenie sadzby DPH z 20 na 25 %, ale aj výpočet odvodov a daní zo superhrubej mzdy a rušenie daňových a odvodových výnimiek.
-Minister financií Igor Matovič poprel, že by DPH mala stúpnuť až na 25 %, potvrdil však, že zvýšiť sa môže. Potvrdil aj zámer zvýšiť podporu rodinám s deťmi na 200 eur na dieťa. Ako to bude financovať, chce zverejniť neskôr.
-Pôvodný neoficiálny plán s DPH 25 % by bol v koalícii v navrhovanej podobe ťažko priechodný. Nové zámery ministra financií nechceli koaličné strany príliš komentovať, odvolávali sa na nedostatok informácií."
- takže výpočet odvodov zo superhrubej mzdy - bude viac....
- mala stúpnuť na 25% - ale zvýšiť sa môže....
- plán s 25% by nepresšiel - a čo takto 30%?.....
U tohto trnafského oného si človek nikdy nie je istý, čo vymyslí, vypotí....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nevedel som o čom píšeš, ale asi o tomto?
https://paje.blog.pravda.sk/2020/03/...yni-brinkovej/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Nevedel som o čom píšeš, ale asi o tomto?
https://paje.blog.pravda.sk/2020/03/...yni-brinkovej/
áno o tejto pani, A taká zmienka o sputniku zdvihne zo stoličky aj jej šéfa, o nákupe už ani nehovorím.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Moraváci hovoria : Pre správny a duševne vyrovnaný život treba Jednou denne stolicu, jednou za týden devčicu, jednou za mesic vopicu. Ale to by bola dobrá daňová motivácia za tieto úkony skoro ako daňová licencia firiem(platila sa aj keď bola strata)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

https://ekonomika.pravda.sk/ludia/cl...lostne-penzie/
"Krajniak ide definitívne ZRUŠIŤ dôchodkový strop. Pozostalostné penzie chce zvýšiť"
Teraz je 64 rokov. Čo môže byť po reforme? Kto to vie? Čo vymyslia politici?
Aby sa nestalo, že do dôchodku sa dostaneš akurát na márach!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V dobe zákazu návštev kaderníctiev si niektoré stále zákazníčky objednali súkromnú službu doma.-za príplatok
V dobe zákazu návštev krčiem si lakomý "slušný slovák" z 5000 platu nemôže objednať súkromný katering do bytu, aby mohol piť ako fico, tak aby ho nikto nevidel. K lopate alebo k motyke tam môžu v jarku po práci piť, ak by mali tú drzosť cez pracovnú dobu, tak po nafúkaní na konci smeny, zistí že robil zadarmo .
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
"-Náčrt reformy obsahoval zvýšenie sadzby DPH z 20 na 25 %, ale aj výpočet odvodov a daní zo superhrubej mzdy a rušenie daňových a odvodových výnimiek.
-Minister financií Igor Matovič poprel, že by DPH mala stúpnuť až na 25 %, potvrdil však, že zvýšiť sa môže. Potvrdil aj zámer zvýšiť podporu rodinám s deťmi na 200 eur na dieťa. Ako to bude financovať, chce zverejniť neskôr.
-Pôvodný neoficiálny plán s DPH 25 % by bol v koalícii v navrhovanej podobe ťažko priechodný. Nové zámery ministra financií nechceli koaličné strany príliš komentovať, odvolávali sa na nedostatok informácií."
- takže výpočet odvodov zo superhrubej mzdy - bude viac....
- mala stúpnuť na 25% - ale zvýšiť sa môže....
- plán s 25% by nepresšiel - a čo takto 30%?.....
U tohto trnafského oného si človek nikdy nie je istý, čo vymyslí, vypotí....
Tak sa zdá, že ekonomické vedomosti pána Katušku tak skoro neprekonáš.
Predpokladám že vieš, že Katuška je ekonomický analfabet.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Podstatné je, že ani Mikloš nechápe Matovičovu genialitu.
Ešte že bol ochotný priznať, že ani on nevedel nájsť spôsob, ako zabrániť zneužívanie jeho "geniálnych" reforiem. Pritom Matovič vie, ako eliminovať šedú zónu, prípadne čiernu prácu v ekonomike.
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ked mam pridruzene dg.a drapnem covid...umrem na covid....ked mam pridružene dg a umrem po ockovani tak som umrela na pridruzene dg.
Obcas asi aj pravda... ked sa nie je naco vyhovorit
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Podstatné je, že ani Mikloš nechápe Matovičovu genialitu.
Ešte že bol ochotný priznať, že ani on nevedel nájsť spôsob, ako zabrániť zneužívanie jeho "geniálnych" reforiem. Pritom Matovič vie, ako eliminovať šedú zónu, prípadne čiernu prácu v ekonomike.
Aká čierna práca ak chcem dotáciu tak musím mať potvrdenie že som nebol stíhaný za čiernu prácu čierna práca teda neexistuje
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

lujza.j
Ked mam pridruzene dg.a drapnem covid...umrem na covid....ked mam pridružene dg a umrem po ockovani tak som umrela na pridruzene dg.
Obcas asi aj pravda... ked sa nie je naco vyhovorit
V principe, uz tak ci tak som kazdym dnom blizsie k smrti.
Mna skor zaujima to prehodnotenie vakcinacnej strategie
Ale inak trombofiliu mame ako rodinnu anamnezu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Počkaj ...predstavujem si zmenu očkovacej strategie........................stale nič
Lezala som kedysi davno na ukvch ba....podozrenie tromboflebitida...nakoniec dopler...vsecko ok...a nie nebrala som antikonc a nefajciarka...lebo hned su vyhovorky preco....babka margit prezila 2x emboliu...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ja som rano tlacovku kukla https://www.ta3.com/clanok/1210205/t...-covid-19.html
to je ako v pribehoch A je to
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kolíková na detektor lži
Fico na testy z matematiky pre 9 ročník
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Naď: Vojaci si zaslúžia nové pekné uniformy
07.05.2021

Minister obrany Jaroslav Naď tvrdí, že vojaci si zaslúžia nové uniformy a chcel by začať s ich výmenou počas tohto volebného obdobia.
https://tv.pravda.sk/relacie/spravod...ravda_rightbox

Ja tvrdím, že je to jeden bláááázon...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať