Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
bjuty smis
to si krásne zhrnul, čo spravil smer za 12 rokov, čo mal zdravotníctvo.....
Zasa montuješ do problematiky ..." lebo Smer "...?
Takže áno, problém je niekde úplne inde. Predsa je úplne jedno, ktorá vláda (koalícia) vládne. Je bežnou praxou, že jedna partia chce zmeniť zákon, no opozícia to nepodporí. Po voľbách sa strany otočia...bývalá opozícia predloží ten istý návrh, no bývalá koalícia ho nepodporí.
...ľudí - obyvateľov - príslušníkov štátu majú politici u prdele...prípadne v nej.
TU MÁŠ MARKANTNÝ príklad toho, o čom som vravel.
Započúvaj sa pozorne...jedna strana niečo navrhla a druhá/hé to zamietli.
VÝSLEDOK ? Ten je snáď jasný...kurvy vo vláde/parlamente osrali tých, čo makajú...a dajú tým, ktorí hovno robia.

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, keby tá tvoja mafiánska k*rva, ktorú si volil dodržala slovo a podporila návrh na plošných 300,-, tak by to určite prešlo.
Ozaj, a za chvíľu by tu mala byť Matovičova reforma a 200,- na dieťa KAŽDÝ MESIAC.
Bože môj, čo budeme s toľkými prachmi robiť, tapetovať?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Správne chápem, že v potravinách pred pokladňou sa musíš NA MOBILE prihlásiť do IB a zadať nejaký kód? A ten príde SMS?
No, to si potom riadne Tatrabanka chráni, komu poskytne svoje peniaze...Lebo ak by toto robila s peniazmi klienta /platba debetnou kartou/, tak ráno by už neexistovala...
Čosi mi tu nehrá...
Platím viackrát denne debetnou Visa a max zadávam svoj PIN.
No to by bola pekná volovina. Kvôli 5€ platených kartou otvárať IB, ťukať PIN... a to všetko sú dáta! V obchodoch nie sú verejné WiFi (a to sú často nezabezpečené), takže data - a tie zase zaplatíš operátorovi.
Ja som na tej zatracovanej Prima - ponúkali aplikáciu Peňaženka - lenže je to to isté - buď WiFi, alebo dáta (a to vraj je zadarmo - h0vn0 zadarmo!) - takže ja si platím 1€ navyše a mám len SMS. A to mesačne používam kartu MINIMÁLNE 30x (rekord bol 95x za mesiac - tak si spočítajte, koľko by som zaplatil za dáta a koľko za tie SMS zaplatím -1 slovom JEDNO euro). Ak si zoberieš, koľko dát pretečie len pri aktivácii apky, prihlásenie na IB, odoslanie požiadavky, prijatie PINu, odoslanie ďalších dát - a odrazu máš za deň fuč 50-100kB. Ak nemáš od operátora neobmedzené dáta - PREPLATÍŠ len na tých dátach. A v Prime - ak cez internet - máš aj ePIN pri platbe kartou - a ani aplikáciu ti netreba.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vlastne idú "odškodňovať" údenáčov, ktorí nepracovali a presne rovnaké peniaze im pravidelne chodili počas celej korony presne rovnako, ako kedykoľvek pred ňou. To v ktorej mongoloidnej zdegenerovanej hlave sa mohlo toto zrodiť?
Volebná korupcia v priamom prenose.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
buchač
bjuty smis
to si krásne zhrnul, čo spravil smer za 12 rokov, čo mal zdravotníctvo.....
Zasa montuješ do problematiky ..." lebo Smer "...?
Takže áno, problém je niekde úplne inde. Predsa je úplne jedno, ktorá vláda (koalícia) vládne. Je bežnou praxou, že jedna partia chce zmeniť zákon, no opozícia to nepodporí. Po voľbách sa strany otočia...bývalá opozícia predloží ten istý návrh, no bývalá koalícia ho nepodporí.
...ľudí - obyvateľov - príslušníkov štátu majú politici u prdele...prípadne v nej.
TU MÁŠ MARKANTNÝ príklad toho, o čom som vravel.
Započúvaj sa pozorne...jedna strana niečo navrhla a druhá/hé to zamietli.
VÝSLEDOK ? Ten je snáď jasný...kurvy vo vláde/parlamente osrali tých, čo makajú...a dajú tým, ktorí hovno robia.

1 100 000 x 300...........aby som bol za fešáka....

a kto to zaplatí povedal ?.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
1 100 000 x 300...........aby som bol za fešáka....
a kto to zaplatí povedal ?.
Pre mňa, za mňa...buď si aj za čáva....

ALE mňa nezaujíma teraz...že kto, kde a ako vezme love na tie mimoriadne prídavky.
Mne momentálne ide o princíp.
Ako Nandrolon spomenul (výnimočne rozmýšľal ?), tak predsa je to jednoznačné ".. ktorí nepracovali a presne rovnaké peniaze im pravidelne chodili počas celej korony presne rovnako, ako kedykoľvek pred ňou. "...alebo si iného názoru ?
Lebo dlhodobo nezamestnaní (biely a či čierny) neprišiel o nič.
Lenže pracujúci sa dostali na dobrovoľno - povinnú nezamestnanosť a v nie jednom prípade išlo o oboch rodičov. Pri takomto prípade šlo o pokles príjmu do domácnosti až o 50%....každý možno pozná niekoho takého zo svojho okolia.
...a včul by mal podľa prvotných informácií dostať trt ? Aspoň, že sa dilinovia spamätali a poopravili to vyplatenie mimoriadnych prídavkov aj pre ostatných (ak som dobre čítal).
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

neštudoval som to, ale pomáhať najchudobnejším deťom je ok
či majú rodičov osadníkov, alebo bielych ožranov ....
určite 100x lepšie ako vlaky zadarmo pre dôchodcov a 13 dôchodky

dávať len tak mirnix-dirnix stámilony je hodne populistu, vagabunda a smerohlasáka....

presne takto sa to začalo v grécku...

potom sa dostane k moci teploš a dá len tak 660 evri ?
a potom harabín, lebo dá 14,15 a 16dôchodok ???
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mali by urobiť kompromis.
Táto veta "Ako vyčíslil minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina), suma 333 eur bude do leta vyplatená 45.693 deťom, ktoré sa nachádzajú v rodinách v hmotnej núdzi by mala byť inak, možno aj takto: Ako vyčíslil minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina), suma 333 eur bude do leta vyplatená xxxxx deťom, ktoré sa nachádzajú v rodinách v hmotnej núdzi spôsobenej pandémiou. Asi to tak aj mysleli, možno aj chceli, ale rýchlo reagovali na návrh Hlasu. Ja som to počúvala a myslela som, že to takto aj bude.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kvaka
Mali by urobiť kompromis.
deťom, ktoré sa nachádzajú v rodinách v hmotnej núdzi
Aký kompromis ???
Deti/rodiny, ktoré sa nachádzali v hmotnej núdzi pred koronou, boli v nej aj počas korony...a budú v nej aj po korone. Niektoré budú v tej hmotnrj núdzi až do smrti...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvaka
Mali by urobiť kompromis.
Táto veta "Ako vyčíslil minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina), suma 333 eur bude do leta vyplatená 45.693 deťom, ktoré sa nachádzajú v rodinách v hmotnej núdzi by mala byť inak, možno aj takto: Ako vyčíslil minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina), suma 333 eur bude do leta vyplatená xxxxx deťom, ktoré sa nachádzajú v rodinách v hmotnej núdzi spôsobenej pandémiou. Asi to tak aj mysleli, možno aj chceli, ale rýchlo reagovali na návrh Hlasu. Ja som to počúvala a myslela som, že to takto aj bude.
Ja som len zvedavý, ako k tomu počtu došiel....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
A ty veríš tomu, že ONI budú mať nejakú zodpovednosť? Tůdle! Opäť to zaplatí občan - plebs.
To ze budu "zodpovedny" som nikde nepisala ani netvrdila (take este nebolo ani nebude). Len ze ta suma je
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bjuty smis
a koho ho tam mám preboha montovať, ked mali 12 rokov ministra zdravotníctva a pavol to v klude hádže na súčasnú koalíciu ????
to je neuveritelné, čo si schopný zadreť.....

že treba spoplatniť vš tvrdím odjakživa.........
A ktorá vláda dala postaviť nové nemocnice?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zaujalo.
Ľudia by vedeli rozprávať, a verím, že raz budú, a nielen rozprávať, ak prežijú.

0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Kvaka
Mali by urobiť kompromis.
deťom, ktoré sa nachádzajú v rodinách v hmotnej núdzi
Aký kompromis ???
Deti/rodiny, ktoré sa nachádzali v hmotnej núdzi pred koronou, boli v nej aj počas korony...a budú v nej aj po korone. Niektoré budú v tej hmotnrj núdzi až do smrti...
A prečo?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Myslela som si, že nakúpením Sputnika si zachráni zadok pred odvolaním, ešte si vravím, celkom vydarený ťah a ocenia to aj ním nenávidení starší ľudia a zabije jednou ranou dve muchy.
Ale nie, Sputnika je málo, tak akurát, aby chute narobil, a nepustil ho aj tak starším, lebo ho určili pre 50-60 r.
Niekoho rodina musela prežiť poriadnu traumu, keď nie rodina, tak ten postihnutý.
Ako sa dieťa večer teší na rozprávku, tak ja na ráno, akú novú "legrácku" prinesie nový deň. :-))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
buchač
Kvaka
Mali by urobiť kompromis.
deťom, ktoré sa nachádzajú v rodinách v hmotnej núdzi
Aký kompromis ???
Deti/rodiny, ktoré sa nachádzali v hmotnej núdzi pred koronou, boli v nej aj počas korony...a budú v nej aj po korone. Niektoré budú v tej hmotnrj núdzi až do smrti...
A prečo?
Preto, aby mohli poberať všetky sociálne výhody s tým spojené, proste v cigánskych osadách to tak chodí.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ale však Matovič približne pred týždňom hovoril, že ide dať návrh /nejakú reformu/, ktorej výsledkom bude 200 eur/nezaopatrené dieťa každý mesiac, že to bude najvyššia finančná podpora detí v EÚ. Dokonca sa vyhrážal, že ak to neprejde, je pripravený odísť z vlády. Takže ešte týždeň počkať na tú reformu. Hovoril, že do 2-3 týždňov ju predstaví.
PS: bolo to v správach na RTVS cca týždeň späť.
Ale ako vieme, tento chorý človek si robí z ľudí dobrý deň, takže nakoniec z tej reformy mu možno prejde iba zvýšenie daní a tých 200/eur mesačne všetkým nahradí jednorázovými 333 eurami pre cigánov.
Škoda, že Fico a Kaliňák nie sú takí mafiáni ako o nich hovoril, už by dávno čuchal fialky a bolo nám 100x lepšie!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
korela
buchač
Kvaka
Mali by urobiť kompromis.
deťom, ktoré sa nachádzajú v rodinách v hmotnej núdzi
Aký kompromis ???
Deti/rodiny, ktoré sa nachádzali v hmotnej núdzi pred koronou, boli v nej aj počas korony...a budú v nej aj po korone. Niektoré budú v tej hmotnrj núdzi až do smrti...
A prečo?
Preto, aby mohli poberať všetky sociálne výhody s tým spojené, proste v cigánskych osadách to tak chodí.
Buď rád že len toľko, migranti ak sa pustia by mali dostávať okolo 890 mesačne (jednotná podpora v celej eu)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Niekedy reakčná myšlienka predbehne prečítaný text. V USA vypadol ropovod colonial pipeline. Sarkastická myšlienka: "to bola určite ruská gru". Čítam ďalej a vraj je za tým hackerská skupina napojená na Rusov. No aký som "chytrý" bjuty bude koment?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
Kvaka
Mali by urobiť kompromis.
deťom, ktoré sa nachádzajú v rodinách v hmotnej núdzi
Aký kompromis ???
Deti/rodiny, ktoré sa nachádzali v hmotnej núdzi pred koronou, boli v nej aj počas korony...a budú v nej aj po korone. Niektoré budú v tej hmotnrj núdzi až do smrti...
A prečo?
Lebo maco medveď na štyri...
Žeby preto, lebo sa od čias Márie Teréezie nezmenili ? Žeby preto, že ich nezmenilo žiadne spoločenské zriadenia a ani metóda cukru a biča ? Žeby preto, lebo...doplniť vetu-dôvody podľa vlastného uváženia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať