Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
Dušekova vnučka čítala hore nohami, nechcel tomu veriť. Potom mu to ukázali, chlapci ležiac na zemi čítali knihu a pre ňu ostalo miesto na opačnej strane.
Zase si mi pripomenula nášho malého Jakubka, miluje ho celé Slovensko. Okrem buchyho.
To je tvoja rodina?
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vrchnák od PET fľaše bude neoddeliteľný
https://zaujimavosti.net/pikosky-a-l...neoddelitelny/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No za toto: https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...-v-bratislave/ policajtov nepochvália.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

No teda ...
Vyčistili 20-ročné bocianie hniezdo: Plastové odpadky už bocianom nevadia

„Správa Pieninského národného parku v spolupráci s mestom realizovala preto v stredu (14.3.) úpravu tohto hniezda z dôvodu bezpečnosti. Hniezda bocianov sú po rokoch veľmi ťažké a s preťažením sa spája riziko pádu. Predmetné hniezdo na samostatne stojacej hniezdnej podložke malo pred zásahom rozmery 1,6 metra priemer a viac ako metrovú výšku,“ .....
. „Hniezdna výstelka obsahovala totiž veľmi veľa odpadkov, najmä rôznych plastov, ktoré by bránili odtekaniu zrážkovej vody z hniezda, a tak by dochádzalo k jeho zbytočnému preťažovaniu. Zároveň sa v takýchto prípadoch môžu vajíčka alebo maličké bociany podchladiť,“ dodala Grivalská. Obsah odstránenej hniezdnej výstelky mal váhu až 650 kg.

https://poprad.dnes24.sk/vycistili-2...-nevadi-293979
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
kukučka
Dušekova vnučka čítala hore nohami, nechcel tomu veriť. Potom mu to ukázali, chlapci ležiac na zemi čítali knihu a pre ňu ostalo miesto na opačnej strane.
Zase si mi pripomenula nášho malého Jakubka, miluje ho celé Slovensko. Okrem buchyho.
To je tvoja rodina?
Paneboze toto je myslene vazne?
Takze ked niekto povie napr.: "Nasi hokejisti zase prehrali.", tak sa ho opytas, ci cele muzstvo je jeho rodina?
...toto sa neda naucit. S takym chapanim sa musi clovek narodit.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
...toto sa neda naucit. S takym chapanim sa musi clovek narodit.
Si zabil...
Tesať do kameňa...tesať !
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka


misoft
kukučka
Už som tu raz dávala dôkazy, ako sa na stránke konspiratori.sk niekto snaží zarobiť čo stráca inde klesajúcou kvalitou svojej práce. Myslím, že oveľa horším spôsobom, ako na badateľovi, však Duški.
Kukuč.... keď niekto píše
A takéto bludy (aj z iných oblastí) píšu práve tie weby, na ktoré práve konspiratori.sk poukazujú. Kto na tej stránke zarába? Konšpirátori asi nie. Skôr tie weby, lebo buď sú duchom slabí, ktorí ich čítakú a VERIA tomu, čo tam natliachajú, alebo tí, ktorí si chcú pozrieť, čo za chobotiny tam píšu (samo sebou - zvyšujú tým návštevnosť tých pseudoodborných webow).
To si píš, že zarábajú.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja to decko neznášam,preafektovaná malá opica.
A tisíce ľudí ani o ňom netušia,takže asi žijeme na mesiaci alebo na marse....
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Keď niekto povie náš malý Jakubko,tiež si budem myslieť,že je to dotyčného príbuzný.
O hokejistoch si to myslieť nebudem. Keď niekto povie moja učiteľka,tiež si nemyslím,že je to príbuzná.Blbý príklad s tými hokejistami.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
No za toto: https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...-v-bratislave/ policajtov nepochvália.
bolo by zaujímavé vedieť motiváciu konania toho chlapíka s kameňom a nožom práve proti ministerstvu financií . Duševne chorý si vyberie akýkoľvek objekt. Tí čo parkovali pred ministerstvom pôdohospodárstva tiež mali motiváciu rozhádzať hnoj.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Keď niekto povie náš malý Jakubko,tiež si budem myslieť,že je to dotyčného príbuzný.
O hokejistoch si to myslieť nebudem. Keď niekto povie moja učiteľka,tiež si nemyslím,že je to príbuzná.Blbý príklad s tými hokejistami.
Pre niekoho blby, pre niekoho dobry.
PS: tiez neviem kto je Dusek a Jakubko. Alayi islo iba o poddrb, ale dost hlupy a primitivny...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak to bola fakt iba nevinná otázka, tak fakt radšej so mnou nediskutuj, lebo mám pochybnosti, či si sa sama dokázala vôbec registrovať na tomto webe.
Ja teba mínuskujem? Čo za bludy sa tu snažíš tvrdiť? Dal som ti včera mínusku za príspevok, s ktorým nesúhlasím. Je to regulérne a v súlade s pravidlami, ináč ťa mám na háku.
K poslednej vete len doplním - presne tak. Tebe vždy bolo, je a bude všetko jasné!
Edit: toto je reakcia na osocujuci prispevok od Alaya, ktory je momentalne zmazany.
Edit2: mínus ako obvykle - Alaya1
Naposledy upravil Nandrolon : 03.06.19 at 07:17 Dôvod: mínus - Alaya1
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
No za toto: https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...-v-bratislave/ policajtov nepochvália.
bolo by zaujímavé vedieť motiváciu konania toho chlapíka s kameňom a nožom práve proti ministerstvu financií . Duševne chorý si vyberie akýkoľvek objekt. Tí čo parkovali pred ministerstvom pôdohospodárstva tiež mali motiváciu rozhádzať hnoj.
Nááááá.... šak jednoduchá motivácia..... miesto preplatku na dani mal nedoplatok..... ... a všetci sú zlí, len on bol dobrý......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
No za toto: https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...-v-bratislave/ policajtov nepochvália.
bolo by zaujímavé vedieť motiváciu konania toho chlapíka s kameňom a nožom práve proti ministerstvu financií . Duševne chorý si vyberie akýkoľvek objekt. Tí čo parkovali pred ministerstvom pôdohospodárstva tiež mali motiváciu rozhádzať hnoj.
Nááááá.... šak jednoduchá motivácia..... miesto preplatku na dani mal nedoplatok..... ... a všetci sú zlí, len on bol dobrý......
Možno že úradník sa choval ako byrokrat a s tými nepohneš, vedel by som hovoriť aj písať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Možno že úradník sa choval ako byrokrat a s tými nepohneš, vedel by som hovoriť aj písať
I ja...i ja.... ... úradník, ktorý mal vybaviť niečo do 30 dní, to vykonal za 411 dní. A žiadny postih.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Možno že úradník sa choval ako byrokrat a s tými nepohneš, vedel by som hovoriť aj písať
I ja...i ja.... ... úradník, ktorý mal vybaviť niečo do 30 dní, to vykonal za 411 dní. A žiadny postih.
No ak by ťa niečo vážne poškodilo nemal by si chuť aspoň jebhodiť kameň do dverí inštitúcie?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
No ak by ťa niečo vážne poškodilo nemal by si chuť aspoň jebhodiť kameň do dverí inštitúcie?
Hádzať kameň? A čo keby sa od dverí odrazil a drbol ma do hlavy?
Papiere a sťažnosti vypisovať? Žiaľ, v niektorých prípadoch škoda námahy a straty času....
Tu by snáď pomohol bulvár, súkromné telky, keď to začnú vytrubovať na celé Slovensko, že v meste XYZ si úradníci robia srandu z občanov......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To isté sa deje i v justícii. Veď koľko je známych prípadov, že sa nejaká kauza ťahala 5-6-10 rokov, lebo sudca za ten čas nemal čas vytýčiť pojednávanie. A čo sa stalo? Keby sa neozvali v médiách, tak nič. Takto sudca bol síce podžubkaný, dostal -15% z platu na 6 mesiacov a karavána ide ďalej.
A KDE BOLO vtedy to prasa bradavičnaté, ktoré neustále vykrikovalo o porušovaní zákonov? Staral sa o svoj nenažraný bachor!
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jedno ma mrzi. Dotycny nestihol reagovat.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No keby reagoval - ihneď by si uplatnil právo na odpoveď v médiách
Ale ako neprávnik by som ho sfúkol ako sviečku - ja som totiž NEMENOVAL.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať