Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Bude zas slnečno na budúci týždeň, čo myslíte? Je to ako s vašim Covidom. pekný deň Vám prajem
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

"Dezolati" jedny, ako si vobec dovoluju mat iny nazor.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No! RTVS sa zase vyznamenáva!
"Priamy prenos z TdF - 8..etapa" a čo dávajú? Nejakú anketu, rozhovory, súťaže, ale ŽIADNY priamy prenos!!!
Na Eurosporte1 však ide LIVE prenos.
A aké sľuby RTVS dávala, že ako bude vysielať a ich kecy. A za TOTO povinne platíme (podľa zástrčkového zákona) koncesionárske poplatky. A navyše reklamy!
Mám totiž možnosť sledovať paralelne RTVS i Eurosport - a

z RTVS!
P.S. Po 20 minútach reklám, kvízov, súťaží a rozhovorov, analýz pustili LIVE.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
... ale ŽIADNY priamy prenos!!!
No nehovor...ty nemáš Tv program ???

Práve vysielame
14:15 - 19:33
Cyklistika - Tour de France 2021
8. etapa: Oyonnax – Le Grand-Bornand
https://www.rtvs.sk/program

Pozri si aj program na ďalšie dni...tiež pôjdu prenosy.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zase si nepochopil - AKO VŽDY!!!
Písal som, že miesto toho, aby vysielali LIVE , tak tam kecali, analyzovali, súťažili... pričom peletón nečakal a šiel ďalej. A po dlhej dobe ..." a pozrieme sa, čo je nového...." .
Nepochopil si, že RTVS musí na odvisielanie LIVE prenosu zaplatiť poriadne prachy a ONI miesto toho besedujú... a NEUKAZUJÚ ten LIVE prenos, ktorý zaplatili a na ktorý sme sa VŠETCI (čo majú doma elektromer) poskladali cez konces. poplatky.
To isté robili aj pri hokeji - pozeráš a uprostred akcie - drb reklama! U Hnojky a Narkózy by som sa nedivil, ale u VEREJNOPRÁVNEJ televízie? Tá je financovaná zo štátneho rozpočtu (teda daní občanov) + koncesionárskych poplatkov (teda "výpalné" na základe zákona) a ONI ešte ryžujú na reklamách.
P.S. Ale im tam dobre prší....
P.S.2 - Niekedy si celkom mimo reality....
Naposledy upravil misoft : 03.07.21 at 16:18
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Doslova rozosmialo Pusa a sex, za negativny test
https://www.ta3.com/clanok/205329/ra...negativny-test
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Písal som, že miesto toho, aby vysielali LIVE , tak tam kecali, analyzovali, súťažili...
-------------------------------
Nepochopil si, že RTVS musí na odvisielanie LIVE prenosu zaplatiť poriadne prachy a ONI miesto toho besedujú... a NEUKAZUJÚ ten LIVE prenos, ktorý zaplatili a na ktorý sme sa VŠETCI (čo majú doma elektromer) poskladali cez konces. poplatky.
Ty si toho už popísal teda fest, ale ani za svatého si nepriznáš omyl a či chybu v tom uvažovaní. Občas aj uvažujem, či vôbec uvažuješ...

Takže rozpitvem, objasním ti politiku vysielania ? Najprv pár údajov.
Dĺžka etapy: 151 km
Nastúpané metre: 3 438 metrov
Štart etapy: 13:15 hod
Očakávaný príjazd do cieľa: cca. 17:06 - 17:32 hod
Koľko hodín sledovania to teda cca vychádza ???

Prvé (minimálne) dve hodiny sa v peletóne zvyčajne nič nedeje...ani totálne skalní by to nepozerali....a preto tie kecy zo štúdia, analýzy a či súťaže.

Šak jasné, že sa za prenos platí a preto tie reklamy...takže by sa kľudne dalo uvažovať, že prenosy z TdF zaplatili práve firmy, ktoré si zaplatili reklamu.
Snáď nechceš tvrdiť, že RTVS žije len z tých koncesionárskych poplatkov...to by si ma totálne dojal.

P.S.: Už si pochopil ? Už si v realite ? Tebe fakt treba dať všetko na podnose s vysvetlením, prípadne dovetkom..." inými slovami povedané " ... ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Doslova rozosmialo Pusa a sex, za negativny test
https://www.ta3.com/clanok/205329/ra...negativny-test
To autor by sa mal pozrieť do svojich treniek, či pri písaní textu nemal mimovoľnú ejakuláciu, ktorú ani necítil!
:-))))))))))))))))))))))))))))))))
To by bola sranda, keby prostitútky odmietli očkovaných, z recesie.
Pána beka, kde by všetci muži vo vyššom veku - manažéri, riaditelia, lekári chodili :-)))))))))))))))))))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
To autor by sa mal pozrieť do svojich treniek, či pri písaní textu nemal mimovoľnú ejakuláciu, ktorú ani necítil!
:-))))))))))))))))))))))))))))))))
To by bola sranda, keby prostitútky odmietli očkovaných, z recesie.
Pána beka, kde by všetci muži vo vyššom veku - manažéri, riaditelia, lekári chodili :-)))))))))))))))))))
Ziadnych 50 odtinov sedej ci 365 dni ... tam pekne spat k sexmisii (ja neviem preco, ale hned ma napadol tento polsky film)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Ty si toho už popísal teda fest, ale ani za svatého si nepriznáš omyl a či chybu v tom uvažovaní. Občas aj uvažujem, či vôbec uvažuješ...

Takže rozpitvem, objasním ti politiku vysielania ? Najprv pár údajov.
Dĺžka etapy: 151 km
Nastúpané metre: 3 438 metrov
Štart etapy: 13:15 hod
Očakávaný príjazd do cieľa: cca. 17:06 - 17:32 hod
Koľko hodín sledovania to teda cca vychádza ???

Prvé (minimálne) dve hodiny sa v peletóne zvyčajne nič nedeje...ani totálne skalní by to nepozerali....a preto tie kecy zo štúdia, analýzy a či súťaže.

Šak jasné, že sa za prenos platí a preto tie reklamy...takže by sa kľudne dalo uvažovať, že prenosy z TdF zaplatili práve firmy, ktoré si zaplatili reklamu.
Snáď nechceš tvrdiť, že RTVS žije len z tých koncesionárskych poplatkov...to by si ma totálne dojal.

P.S.: Už si pochopil ? Už si v realite ? Tebe fakt treba dať všetko na podnose s vysvetlením, prípadne dovetkom..." inými slovami povedané " ... ?
Je jasné, že nesleduješ TdF, keď si schopný napísať takéto "vysvetlenie" - vraj minimálne sa dve hodiny nič nedeje... a čo prémie, horské prémie, prípadne rôzne pády, kolízie? To sa fakt NIČ nedeje? Zmeny počasia. Ty si fakt myslíš, že ten "plánovaný" dojazd bude PRESNE medzi 17:06 až 17:32?
Už si v realite? Pri týchto etapách je priveľa premenných, ktoré to všetko zamiešajú, zmenia.
Frfleš na všetko - tak potom frfli aj na to, že TdF - etapa sa neskončila presne podľa plánovania RTVS.
Okrem toho - RTVS zaplatila za CELÝ živý prenos!!!! Nie za polhodinové ukážky. Takže ak platíš, platia konces. poplatky a z toho zaplatili CELÝ prenos - tak nech ho UKAZUJÚ celý.
Súhlasil by si, keby si si zaplatil 7€ za 120 min. film (v kine) a počas premietania by tam hodili nejakú reklamu, ale film by bežal ďalej, ale ty by si ho nevidel? Asi ťažko!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
"Dezolati" jedny, ako si vobec dovoluju mat iny nazor.
Robíš si prdel, robíš ? Ale aby ťa to neprešlo...

Vieš, čo je fest zaujímavé ?
Tí dezoláti, čo broja proti tomu alebo hentomu sú zvyčajne laboratórni pracovníci, ktorí bojujú za rôzne opatrenia. Pritom ale nemuseli nikdy a za nič niesť žiadnu zodpovednosť, nemuseli sa rozhodovať v mžiku sekundy pri lôžku pacienta...a nikdy nestratili žiadneho pacienta, nakoľko žiadneho proste nemali.
Ich hlavným dôvodom bolo, je a aj bude naháňanie grantov na " výskum "...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Frfleš na všetko - tak potom frfli aj na to, že TdF - etapa sa neskončila presne podľa plánovania RTVS.
Kde ti ja frflem ? Kde frflem na TdF ? Ja ti na všetko viacmenej serondím...a na TdF seriem teda riadne zvysoka !!!
Pozerať na pár desiatok bláznov, ktorí drú celú dobu na pár jedincov, aby sa títo posledných niekoľko metrov pred cieľom realizovali v špurte ? To mi príde ako v nejakej firme, kde roboši makajú a manager zoberie odmeny...
Šport o hovne, akurát sa tam točia ťažké love...ostatne ako už pomaly v každom športe.
Poznámka :
To o aké love musí ísť, ak si jeden dilino dovolí živiť okolo seba 11 jedenásť !!! ) darmožráčov...???
https://sport.pravda.sk/cyklistika/c...-na-spadnutie/

P.S.:
Posplietal si tu všetko možné krista krážom...
Ale ako vždy...ani nie za svatého, ale rovno ani nie za Boha nie si ochotný, ba ani schopný uznať svoj omyl.
Kuwa...snáď by si nechcel, aby sa RTVS prispôsobila tebe...či ? Nevyhovuje ti, nie si spokojný ? Sťažuj sa, vypisuj...aj tak hovno docieliš.
Naposledy upravil buchač : 04.07.21 at 12:57
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Robíš si prdel, robíš ? Ale aby ťa to neprešlo...
Uz sme sa davnejsie zhodli, ze mame ine zivotne priority.
Z tvojich komentov mi je jasne, ze si potrpis skor na dlzku zivota.
Ja zas skor na kvalitu (asi to nie je celkom vystizne slovo, ale narychlo ma lepsie nenapada) zivota. Nebudem sa tu pretrcat navzdy a posledne co moja dcera potrebuje, je mat ustrachanu, depresivnu matku. Tym nechcem povedat ze zo svojim zivotom zbytocne hazardujem, nie nemusim vyliezt na Mount Everest aby som zistila ze je tam riedky vzduch, ani plavat zo zralokmi atd.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Robíš si prdel, robíš ? Ale aby ťa to neprešlo...
Uz sme sa davnejsie zhodli, ze mame ine zivotne priority.
Z tvojich komentov mi je jasne, ze si potrpis skor na dlzku zivota.
Ja zas skor na kvalitu (asi to nie je celkom vystizne slovo, ale narychlo ma lepsie nenapada) zivota.
Každý máme to svoje...dokonca aj v jednej rodine sa vyskytujú rôzne....či ?

Komenty mám primerané k patričnej téme a či diskusii.
...a už vonkoncom ti nie je jasné, čo sa mňa týka.
Dĺžka života ? Hm...keď budeš ležať na márach, s ktorých sa postavíš, tak potom dôjdi...pokecáme o živote, o jeho dĺžke a kľudne aj o kvalitke.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Každý máme to svoje...dokonca aj v jednej rodine sa vyskytujú rôzne....či ?

Komenty mám primerané k patričnej téme a či diskusii.
...a už vonkoncom ti nie je jasné, čo sa mňa týka.
Dĺžka života ? Hm...keď budeš ležať na márach, s ktorých sa postavíš, tak potom dôjdi...pokecáme o živote, o jeho dĺžke a kľudne aj o kvalitke.
No super, tak si ho uzivaj, ked uz si vstal a nefrfli furt.
Trochu srandy ti nezaskodi.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Decko mojo...ja som za každú srandu. Dosvedčí každý, kto ma pozná osobne... V realite by som ťa dal do múky jedna radosť...
Holt, ale ja za to nemôžem, že sa to tu berie tak všetko vážne ...ešte aj na cintoríne je veselšie.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Máš vyskúšané?!ak....pomohlo?
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

To som pre teba dal
Ja sa očkovania nebojím.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Grcám.
https://www.dedoles.sk/duhova-kolekcia-dedoles
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať