Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak Slovaci zahltili cesty. Zase sa to vracia do normalu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

RF potešil
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
RF potešil
Info?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ktovie, či si jej blízky teraz povedia, že to pre ňu bolo výhodné, lebo však bola jedna z milióna či ako to dezoláti radi hovoria...
212613861_169597305206569_235389819192904442_n.jpg  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A ešte mangalica.
Naposledy upravil Nandrolon : 06.07.21 at 13:09 Dôvod: A druhá mangalica dala mínus :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mangalica.jpg  
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
lujza.j
RF potešil
Info?
Postupuje...w-tenis
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Nandrolon
lujza.j
RF potešil
Info?
Postupuje...w-tenis
... som myslel RF že je Fico :-))
... hento nesledujem.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Ktovie, či si jej blízky teraz povedia, že to pre ňu bolo výhodné, lebo však bola jedna z milióna či ako to dezoláti radi hovoria...
Ešte sa na 100% nevie, či príčina bola vakcína. A už sa šíria "overené" informácie. Takto vznikajú HOAXy. Ak dostala 1. dávku - už by sa to bolo prejavilo vtedy. Ak po druhej - tak asi to nebude vakcína na príčine. Ale to je môj názor.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Prvotná príčina to samozrejme byť nemusela, ale žeby vôbec nemala vplyv, to asi ťažko.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

https://www.globalresearch.ca/15472-...rm2hGpshkQuMaA

Všetky články Global Research si môžete prečítať v 51 jazykoch aktiváciou rozbaľovacej ponuky „Preložiť web“ na hornom banneri našej domovskej stránky (verzia pre počítač).
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
Ak dostala 1. dávku - už by sa to bolo prejavilo vtedy. Ak po druhej - tak asi to nebude vakcína na príčine. Ale to je môj názor.
Celkom s tebou nesuhlasim ... niekedy po akcii treba isty cas aby nastala reakcia.
Aj lieky nie vzdy zaberaju po prvej davke, niekomu vobec a musi vyskusat napr. aj 3 druhy antb.
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

S tým skúšaním liekov súhlasím. Môj prípad. Ale vymieňala mi p. Dr. po týždni. Po celej dávke by som už asi bola pod lipami.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
To som pre teba dal
Ja sa očkovania nebojím.....
Kedy ste vypli registráciu na Sputnik V, obvykle býva 30.6. až do polnoci, či nie? Neišlo o kamenný obchod s otváracími hodinami, nebolo žiadne upozornenie. Ktovie o koľko ľudí ste prišli vy, a koľkí o Sputnik.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ako si mi to nedávno ? Že nemám frflať ?

Teraz už je len otázkou, či mám frflať na stupidity v článku alebo na teba, že ich tzv. zdieľaš...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Daj si Glogg, už sú tu skoro bezstarostné Vianoce!
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Ako si mi to nedávno ? Že nemám frflať ?

Teraz už je len otázkou, či mám frflať na stupidity v článku alebo na teba, že ich tzv. zdieľaš...
Co ti pride stupidne, europska liekova agentura, ci SUKL? Ved to su relevantne zdroje. Ci mas lepsie? Mne pride uplne normalny zber udajov, ved na to tam su.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Najnormálnejšie príde zber húb, to je náš koníček, môžeme si pri ňom vzájomne nadávať :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
misoft
Ak dostala 1. dávku - už by sa to bolo prejavilo vtedy. Ak po druhej - tak asi to nebude vakcína na príčine. Ale to je môj názor.
Celkom s tebou nesuhlasim ... niekedy po akcii treba isty cas aby nastala reakcia.
Aj lieky nie vzdy zaberaju po prvej davke, niekomu vobec a musi vyskusat napr. aj 3 druhy antb.
Ale tu sa nebavíme o ATB. Tu sa bavíme o mRNA vakcíne - a pokiaľ dostala 1. dávku, musí dostať 2. dávku rovnakej vakcíny. A zisti si, aké sú lehoty medzi 1. a 2. dávkou. Nie sú to hodiny, pár dni, ale týždne. Ak by sa telu nepáčila 1. dávka, prejavilo by sa to do pár dní a nie za mesiac, mesiac a pol.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

https://spravy.pravda.sk/domace/clan...sne-su-zelene/

Hmmmm.... žeby nasadili pokračovanie likvidácie drobných podnikateľov, obmedzovali slobodu pohybu? Už prestávam úplne rozumieť, čo týmto chcú dosiahnuť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať