Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
misoft
Takže by jedným skrátili, ale sebe by (možno) predĺžili. Je to v poriadku?
Pleties dve rozne veci - pripadne skratenie by bolo podla vseludoveho hlasovania a pripadne predlzenie podla finty poslancov s vacsinou v parlamente.
Bude ma zaujimat, ktory clanok Ustavy zakazuje referendum o predcasnych volbach.
Zato hulakanie na namestiach o predcasnych volbach asi bolo v sulade s Ustavou, proti tomu nik nenamietal.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sa budem smiať, keď dovládne OĽANO s SaS ako budú potom bľačať so Stankem na námestiach o predčasných voľbách.
Lebo verím, že tieto 2 strany už vládnuť nebudú, nahradí ich PS a ja im to aj prajem.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

však aj ja som sa tu pol roka smial na ich aktivitách
a nadšení tunajších opozičníkoch

jasne som viackrát písal, že je to protiústavná otázka......
a bud si istý, že docent vrátnikov a sbs to dobre vie
ale ked naka je už tak blízko....
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pani cenzorka,
maž, maž maž..ty si jednička...

ani náznak neslušnosti nedal...

.
Naposledy upravil bjuty smis : 08.07.21 at 18:39
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm... takže šíriteľ HOAXov..... a čo takto šírenie nepravdivej a poplašnej správy? Jeho "ospravedlnenie" to už nezachráni! Jeho "reputácia" takto padla na samé dno - a dúfam, že aj ako "výživový poradca" už nebude mať taký úspech - telky si ho asi volať nebudú....
Naposledy upravil misoft : 09.07.21 at 22:16
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Uz som z toho jelen ... takze ak prileti neockovana z krajin uvedenych v prilohe, nepotrebuje karantenu ani test? https://www.mzv.sk/documents/10182/4...HFhtL1SAHdXFxs
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie si sama! A to kedysi bolo Portugalsko čierne a Taliansko červené.... a odrazu odtiaľ nepotrebujú žiadne potvrdenia, ale z Čiech ťa dobre nezožerú, ak nemáš.
Už len čakám, kedy naši dezoláti tam hore povolia aj prílety z Anglicka a tiež bez dokladovania.... A potom budú zavádzať obmedzenia ako na bežiacom páse, lebo "občania si to zavinili sami"....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nic nebude, nemaju na to peniaze a EU tlaci aby ludia mohli cestovat min. po EU a vlastne aj z inych krajin, obchod je obchod.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Medzi nami už chodia ľudia plne zaočkovaní 2. dávkou, ktorí sa boja, že sa nakazia od nezaočkovaného.

Pustí Vám mozog takúto myšlienku, resp. nevzbúri sa pri jej prijatí??? Lebo "toto" /tieto indivíduá/ sa už ani fackať neoplatí.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Medzi nami už chodia ľudia plne zaočkovaní 2. dávkou, ktorí sa boja, že sa nakazia od nezaočkovaného.

Pustí Vám mozog takúto myšlienku, resp. nevzbúri sa pri jej prijatí??? Lebo toto sa už ani fackať neoplatí.
Nandy a čo je na tom nepochopiteľné? Veď aj zaočkovaný sa môže nakaziť. Len to, že covid nenarobí takú šarapatu, aká by mohla byť u nezaočkovaného, je už jasné.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Medzi nami už chodia ľudia plne zaočkovaní 2. dávkou, ktorí sa boja, že sa nakazia od nezaočkovaného.

Pustí Vám mozog do obehu takúto myšlienku, resp. nevzbúri sa pri nej??? Lebo toto sa už ani fackať neoplatí.
Neriesim, nech sa obali igelitom. Vela ludi trpi fobiou a neotravuje tym okolie.
Vcera ma pobavilo vyjadrenia ustavneho pravnika na otazku ohladne Matelka v relacii tak takto ... odporucam 12 minutu https://www.ta3.com/relacia/21140/ot...kolo-referenda
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

už vymysleli vakcínu, čo má 100% účinnosť ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Medzi nami už chodia ľudia plne zaočkovaní 2. dávkou, ktorí sa boja, že sa nakazia od nezaočkovaného.

Pustí Vám mozog takúto myšlienku, resp. nevzbúri sa pri jej prijatí??? Lebo toto sa už ani fackať neoplatí.
Nandy a čo je na tom nepochopiteľné? Veď aj zaočkovaný sa môže nakaziť. Len to, že covid nenarobí takú šarapatu, aká by mohla byť u nezaočkovaného, je už jasné.
Ja ti netvrdím, že je to technicky nemožné sa nakaziť, ale do riti keď som zaočkovaný proti konkrétnej chorobe, tak asi nebudem rozmýšľať a hundrať že sa zrovna tou chorobou nakazím, keď je milión iných chorôb.
Ja by som takému človeku poradil 2 veci:
1. Nech si zakúpi domov inkubátor, dá výstup z práce, alebo
2. nech sa zabije a má po probléme.
Svet sa netočí A NEBUDE TOČIŤ iba okolo zaočkovaných a ich pohodlia.
Jednoducho môj mozog to neprijme a považuje túto informáciu za retardovanú, asi ho mám zaostalý a moc konzervatívny.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Nandrolon
Medzi nami už chodia ľudia plne zaočkovaní 2. dávkou, ktorí sa boja, že sa nakazia od nezaočkovaného.

Pustí Vám mozog do obehu takúto myšlienku, resp. nevzbúri sa pri nej??? Lebo toto sa už ani fackať neoplatí.
Neriesim, nech sa obali igelitom. Vela ludi trpi fobiou a neotravuje tym okolie.
Vcera ma pobavilo vyjadrenia ustavneho pravnika na otazku ohladne Matelka v relacii tak takto ... odporucam 12 minutu https://www.ta3.com/relacia/21140/ot...kolo-referenda
Vieš, ale keď sa ti dostávajú do uší stále takéto informácie a potom slová ako ... uvedomelí sú očkovaní atď, tak ti to ide na nervy.
Danej osobe sa to pri najbližšom sedení chystám trochu ozrejmiť takým štýlom, či si myslí, že všetci očkovaní sú uvedomelí.
Lebo ak sa budem ja očkovať /myslím si o sebe že som uvedomelý/, tak prvé, čo urobím je, že si nechám vyšetriť protilátky. Ak by boli viac ako 1, nedám sa očkovať a každé 3 mesiace by som test opakoval. Po očkovaní by som si taktiež po 3 mesiacoch zaplatil protilátky, aby som vedel, ako na tom som, pre prípadné 3. preočkovanie.

Toto považujem za uvedomelé jednanie a mám aj kolegyňu, ktorá presne takto postupuje. A teraz sa opýtam, koľkí ste sa nechali očkovať ako dobytok bez akéhokoľvek vyšetrenia zo svojej iniciatívy?

Som zvedavý, čo mi odpovie...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Medzi nami už chodia ľudia plne zaočkovaní 2. dávkou, ktorí sa boja, že sa nakazia od nezaočkovaného.

Pustí Vám mozog takúto myšlienku, resp. nevzbúri sa pri jej prijatí??? Lebo toto sa už ani fackať neoplatí.
Nandy a čo je na tom nepochopiteľné? Veď aj zaočkovaný sa môže nakaziť. Len to, že covid nenarobí takú šarapatu, aká by mohla byť u nezaočkovaného, je už jasné.
Ja ti netvrdím, že je to technicky nemožné sa nakaziť, ale do riti keď som zaočkovaný proti konkrétnej chorobe, tak asi nebudem rozmýšľať a hundrať že sa zrovna tou chorobou nakazím, keď je milión iných chorôb.
Ja by som takému človeku poradil 2 veci:
1. Nech si zakúpi domov inkubátor, dá výstup z práce, alebo
2. nech sa zabije a má po probléme.
Svet sa netočí A NEBUDE TOČIŤ iba okolo zaočkovaných a ich pohodlia.
Jednoducho môj mozog to neprijme a považuje túto informáciu za retardovanú, asi ho mám zaostalý a moc konzervatívny.
Jáj, ľudia sme rôzni. Jeden na svoje zdravie kašle, druhý sa vzorne stará, tretí je až prehnane úzkostlivý. Nevyberieš si, na ktorého natrafíš. Každý má svoj rozum, niekto taký, niekto makový s tým asi nič nenarobíš. A terazky je každý zvlášť citlivý z nepoznaného. Správajme sa rozumne. Platí aj známe: ži a nechaj žiť.
4 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Vieš, ale keď sa ti dostávajú do uší stále takéto informácie a potom slová ako ... uvedomelí sú očkovaní atď, tak ti to ide na nervy.
moja naj... kamoska, pozname sa fakt od puberty, vzdelana, titul pred menom aj za menom ... vyzivova poradkyna, hygienicka, vaxerka ... juuuj nechcel by si ju pocuvat
Natahujeme sa jak psy, odbornicka na vyzivu, ale dcera je okruhla ... a napriek tomu sa mame radi, v dobrom aj zlom.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Nandrolon
Tweety
Nandrolon
Medzi nami už chodia ľudia plne zaočkovaní 2. dávkou, ktorí sa boja, že sa nakazia od nezaočkovaného.

Pustí Vám mozog takúto myšlienku, resp. nevzbúri sa pri jej prijatí??? Lebo toto sa už ani fackať neoplatí.
Nandy a čo je na tom nepochopiteľné? Veď aj zaočkovaný sa môže nakaziť. Len to, že covid nenarobí takú šarapatu, aká by mohla byť u nezaočkovaného, je už jasné.
Ja ti netvrdím, že je to technicky nemožné sa nakaziť, ale do riti keď som zaočkovaný proti konkrétnej chorobe, tak asi nebudem rozmýšľať a hundrať že sa zrovna tou chorobou nakazím, keď je milión iných chorôb.
Ja by som takému človeku poradil 2 veci:
1. Nech si zakúpi domov inkubátor, dá výstup z práce, alebo
2. nech sa zabije a má po probléme.
Svet sa netočí A NEBUDE TOČIŤ iba okolo zaočkovaných a ich pohodlia.
Jednoducho môj mozog to neprijme a považuje túto informáciu za retardovanú, asi ho mám zaostalý a moc konzervatívny.
Jáj, ľudia sme rôzni. Jeden na svoje zdravie kašle, druhý sa vzorne stará, tretí je až prehnane úzkostlivý. Nevyberieš si, na ktorého natrafíš. Každý má svoj rozum, niekto taký, niekto makový s tým asi nič nenarobíš. A terazky je každý zvlášť citlivý z nepoznaného. Správajme sa rozumne. Platí aj známe: ži a nechaj žiť.
Dal som ti plus, dobre si to napísala, akurát mám jednu výhradu, resp. upresnenie.
Ale vieš ktorá skupina teraz nenechá druhých "žiť"?
Sú to práve niekedy až agresívni očkovanci, ktorí útočia zo všetkých síl na neočkovaných. Chápem Slovenskú mentalitu, kedy niekto niečo urobí, ale nie je si istý, či to nebude mať následky tak chce, aby aj druhý bol na tom rovnako.
Ja mám očkovaných v péčku, je to ich voľba a nič proti očkovaniu nemám, nech sa správajú aj oni tak a bude kľud medzi ľuďmi.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Nandrolon
Vieš, ale keď sa ti dostávajú do uší stále takéto informácie a potom slová ako ... uvedomelí sú očkovaní atď, tak ti to ide na nervy.
moja naj... kamoska, pozname sa fakt od puberty, vzdelana, titul pred menom aj za menom ... vyzivova poradkyna, hygienicka, vaxerka ... juuuj nechcel by si ju pocuvat
Natahujeme sa jak psy, odbornicka na vyzivu, ale dcera je okruhla ... a napriek tomu sa mame radi, v dobrom aj zlom.
V niektorých firmách stačí, že neočkovaný človek ide spokojne po chodbe, usmeje sa na očkovaného, pozdraví a už je za chvíľu oheň na streche. :-)))))))))))) Ak si niekto myslí, že väčšina /neočkovaných/ bude pred menšinou chodiť kanálmi so sklonenou hlavou, tak je sakra mimo...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo.
http://www.inenoviny.sk/romsky-vedec...kovanie-romov/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať