Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Lymfocyty spomínaš, lymfu ? ...a vieš, že to aj bolí, prípadne je nepríjemný pocit ?
Vieš, kedy vznikajú problémy ? Nuž zvyčajne po narušení lymfsystému operatívnym zásahom.
Uz z tohto som vedela, ze nevies.

buchač
Ono v podstate si nebolo čo vyhľadávať, základ viem. Ako som spomenul, zásah do lymfosystému urobí svoje, a to v negatívnom slova zmysle.
Desať rokov vravíš. Nuž, ja oslavujem tento rok 20te znovunarodenie po prekonaní rakoviny.

...kuwa, a aká bola otázka ?
Si protirecis, mRNA nie je zasah zo svojou genetickou informaciou do lymfatickeho systemu?
Vies ako sa hovori, lymfocyty - dobry sluha, no zly pan.

Bud rad, ze to bolo nieco co sa dalo vyrezat a uzivas si zivota. (v ziadnom pripade to nezlahcujem)
Mojmu otcovi nemali co vyrezat, ked mi lekarka otocila monitor a zbadala som hodnotu 94,7% B-lymfocytov v kybli, skoro som odpadla. Robili mu aj genetiku, kde bohuzial nemal markery, ktore by poukazovali na mozne zlepsenie.

buchač
...kuwa, a aká bola otázka ?
Otazok by bolo, len na ne nepoznaju odpoved ani odbornici ... vraj nemaju data, tie sa ukazu o 5-10 rokov.
Dnes zatial vedia o zapale srdcoveho svalu (ti ludia asi z toho nie su nadseni). Tu uz nik neciti spolocnu zodpovednost? Ak zomrie niekto po ockovani o mesiac, dva ... pripustia moznu suvislost.
Mas pocit, ze ak v dlhsom casovom horizonte (tedy tych 5-10 rokov) sa vyskytne viac pripadov napr. autoimunitnych ochoreni, ze to este niekto bude spajat s mRNA vakcinou?

Ja nie som antivaxer, ale tvrdenia ze vakcina je ucinna takmer na kazdu mutaciu mi pride aj v laickom ponimani scestne.
... vlastne nebolo, ze toto uz nie je povodny virus, ale ze je to novy virus ... epidemia v pandemii? Tak sa zamotavaju do lzi.
A ze prachy su viazane na poslusnost ... v tom som sa utvrdila, ked SK dostane a HU prachy stopli.
A nakoniec, nikdy nikoho nespochybnujem ako ty. Vyhlasit, ze nebudes pocuvat Pekovej zvasty ... hmmm to chce odvahu, kedze je lekarka a mikrobiologia je jej kazdodennym chlebom. V kazdom pripade da sa to povedat aj inak, ... ved kazdy ma pravo si vyberat tie svoje autority. Aj nazory lekarov sa mnohokrat lisia, ak nie si spokojny vies ist konzultovat s inym.
4 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mňa najviac pobavilo, ze ľudia si už môžu SVOJVOĽNE vyberať kombináciu vakcín ako sa im zapáči, bez akéhokoľvek lekárskeho odporúčania. Tak toto už je moc.
Tu už jednoznačne nejde o zdravie.
O očkovaní na staniciach a v nákupných centrách ani nepíšem, ale však snívať nie je zakázané. 45-50% je aj tak strop. :-)))))))))
Naposledy upravil Nandrolon : 14.07.21 at 06:54
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A čo iné by išlo ako o zdravie este min.rok...vakcošky sa nesmú miešať ...dnes si môžeš namixovat svoj vakci.gumidžús...
IMG_20210714_100718.jpg  
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ale čo sa čudujeme, ono sa to častom aj tak premieša.
Pochybujem, že také ôsme očkovanie bude u ľudí rovnakými vakcínami ako to prvé.
:-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Uz z tohto som vedela, ze nevies.
Vieš, že nič nevieš...ale hlavne si vedela, že vieš.

Len neviem, prečo si sa upriamila na vakcínu, keď ja vravím o operácii a jej súvislosti.
0 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

Ahoj Bjuty smis: Ako vám ide tá kontrola čo sme sa po voľbách bavili?
0 0
skuš skuš

skuš je offline (nepripojený) skuš

kopretinka
misoft
https://www.dailymail.co.uk/femail/a...an-Jewett.html
Ale pochybujem, že by to posielal. Klasický podvodný e-mail. Veď i adresa odosielateľa je podozrivá.
Originál https://givingpledge.org/

Máš smolu - milióny NEBUDÚ
Hádam si nemyslíš,že by som tomu uverila!?
nevadí, pošli mu číslo účtu na štátnu kasu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bisťu - to je NÁPAD!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
A čo iné by išlo ako o zdravie este min.rok...vakcošky sa nesmú miešať ...dnes si môžeš namixovat svoj vakci.gumidžús...
Neverím,že to povedal.
U nás to nie je povolené,len ak mal niekto alergickú reakciu na prvú vakcínu,povolia mu inú.
A alergickou reakciou je anafylaktický šok,nie začervenanie alebo bolesť,teplota...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Mňa najviac pobavilo, ze ľudia si už môžu SVOJVOĽNE vyberať kombináciu vakcín ako sa im zapáči, bez akéhokoľvek lekárskeho odporúčania. Tak toto už je moc.
Tu už jednoznačne nejde o zdravie.
O očkovaní na staniciach a v nákupných centrách ani nepíšem, ale však snívať nie je zakázané. 45-50% je aj tak strop. :-)))))))))
To kto kedy povolil? Nie je to povolené,len ak bola alergická reakcia pri prvej dávke.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Trochu vyjdem z témy, ale neodpustím si to tu neuverejniť.
Kam sú ľudia až schopní zájsť.

Podotázka: Hranica pozemku medzi susedmi (Občianske právo)
Je možné, aby sme odpredali po obvode celého pozemku napríklad 30 cm široký pas tretej osobe (napr. bratovi), aby sa k prípadnému územnému a stavebnému konaniu nevyjadroval žiaden zo súčasných susedov ale nový majiteľ pozemku susediaceho s našim. T.j. medzi našim pozemkom, na ktorom sa bude stavať a súčasným susedom, ktorý ma postavený RD by bol samostatný pozemok. Mal by právo vyjadrovať sa aj "obsused", ktorý je v súčasnosti priamy sused a nedá sa s ním dohodnúť?

Odpoveď: Hranica pozemku medzi susedmi
Odpovedá: JUDr. Milan Ficek, advokát (odpoveď odoslaná: 17.03.2020)

Dobrý deň. V zmysle stavebného zákona pre tieto potreby treba susediace pozemky a stavby vnímať v materiálnom zmysle slova, nie formálne. Inak povedané, susedom nie je len ten, kto má bezprostrednú hranicu so stavebníkom, ale aj ten, kto môže byť "susediacou" stavbou dotknutý. Navyše takéto konanie by bolo možné kvalifikovať aj ako obchádzanie zákona. Obávam sa preto, že Vami uvedeným spôsobom sa nevyhnete pripomienkam a námietkam v rámci územného, resp. stavebného konania.


JUDr. Milan Ficek, advokát
https://ficek.sk/hranica-pozemku-medzi-susedmi-21728
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
Mňa najviac pobavilo, ze ľudia si už môžu SVOJVOĽNE vyberať kombináciu vakcín ako sa im zapáči, bez akéhokoľvek lekárskeho odporúčania. Tak toto už je moc.
Tu už jednoznačne nejde o zdravie.
O očkovaní na staniciach a v nákupných centrách ani nepíšem, ale však snívať nie je zakázané. 45-50% je aj tak strop. :-)))))))))
To kto kedy povolil? Nie je to povolené,len ak bola alergická reakcia pri prvej dávke.
Ty žiješ na Marse? V najbližších dňoch je to už realita, veď to bolo vo všetkých TV správach a rozprával o tom sám zelený lekvár.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
kopretinka
Nandrolon
Mňa najviac pobavilo, ze ľudia si už môžu SVOJVOĽNE vyberať kombináciu vakcín ako sa im zapáči, bez akéhokoľvek lekárskeho odporúčania. Tak toto už je moc.
Tu už jednoznačne nejde o zdravie.
O očkovaní na staniciach a v nákupných centrách ani nepíšem, ale však snívať nie je zakázané. 45-50% je aj tak strop. :-)))))))))
To kto kedy povolil? Nie je to povolené,len ak bola alergická reakcia pri prvej dávke.
Ty žiješ na Marse? V najbližších dňoch je to už realita, veď to bolo vo všetkých TV správach a rozprával o tom sám zelený lekvár.
Ešte včera som počula v TV,že absolútne nepripadá do úvahy,aby bola druhá dávka iná vakcína,ako prvá len preto,že to niekto chce.Len keď doporučí lekár.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som počul, že pacient si bude môcť ľubovoľne vybrať bez doporučenia akéhokoľvek lekára.
edit: tuto to je, i keď zase možno dostanem vynadané, že informácie si každý dokáže dohľadať sám, ale mám to u prdele...
https://www.tyzden.sk/politika/75016...najucinnejsia/
Citácia z uvedeného: "rezort zdravotníctva umožní kombináciu vakcín. Ministerstvo zdravotníctva SR podľa jeho šéfa Vladimíra Lengvarského nastavuje systém tak, aby bola táto možnosť dostupná v rámci objednávania. „Aby človek, ktorý má prvú vakcínu Astra Zeneca a druhú chce Pfizer-BioNTech, to mohol vykonať,“ povedal minister zdravotníctva na brífingu po stretnutí so zástupcami samosprávnych krajov. Nebude tak potrebné lekárske odporúčanie."

- posledné dve vety stačí...
Naposledy upravil Nandrolon : 14.07.21 at 18:43
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

No mám dosť! Pravá ruka nevie,čo robí ľavá!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Česko sa morduje s novým Stavebným zákonom

To, co prošlo v návrhu, to znamená, že je možnost sklepní prostory bez přímého slunečního světla, bez přímého větrání, předělávat na byty, považujeme za absolutně skandální a návrat do středověku. Odmítáme, aby lidé, kteří nemají peníze na to, aby si pořídili vlastní bydlení, byli takhle dehonestováni, aby byli takhle tlačeni do úzkých,“
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/s...211_domaci_kop
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Česko sa morduje s novým Stavebným zákonom
...a zasa tie TVOJE Čechy a ich problémy. Koho to zaujíma ?????
Ale zaujímavé je, že ku novému stavebnému zákonu na Slovensku si sa nevyjadrila (aspoň som si nevšimol)...
https://www.google.com/search?client...1kon+hol%C3%BD
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Česko sa morduje s novým Stavebným zákonom
...a zasa tie TVOJE Čechy a ich problémy. Koho to zaujíma ?????
Ale zaujímavé je, že ku novému stavebnému zákonu na Slovensku si sa nevyjadrila (aspoň som si nevšimol)...
https://www.google.com/search?client...1kon+hol%C3%BD
S čím máš zasa problém? Každý sa vyjadruje k čomu chce.
V tomto prípade môže potešiť, že takýto návrh u nás nikto nepresadzuje. Vyjadrím sa k Nemecku, tiež je zle. Ak ku Slovensku, tak ma zvozíš, aj keď o téme nemáš ani šajnu a zabrzdíš celú debatu. Niekedy sa k tomu vrátim, som zvedavá na tvoju výhovorku.
O slovenskom stav. zákone sa diskutuje dosť.
Stačí sa pozrieť na typológiu Holého, a nie je k čomu sa už ani vyjadrovať.
O čo im ide? ...
Odvaha predložiť poslednú verziu, komplikujú ľuďom život, kompetentným aj laikom.
Sami rok zápasíme iba pre medzery v zákone. Po takýchto úpravách si viem celkom dobre predstaviť, ako bude vyzerať Slovensko. Dobrý zákon - poriadok v štáte bez straty času a zdravia. Ale tu to ide samospádom už asi vo všetkých oblastiach, čím horšie, tým lepšie.
Ozývaš sa na každú vec, veď sa vyjadri k slovenskému, čo si si na ňom všimol?
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať