Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
S čím máš zasa problém? Každý sa vyjadruje k čomu chce.
V tomto prípade môže potešiť, že takýto návrh u nás nikto nepresadzuje. Vyjadrím sa k Nemecku, tiež je zle. Ak ku Slovensku, tak ma zvozíš, aj keď o téme nemáš ani šajnu a zabrzdíš celú debatu. Niekedy sa k tomu vrátim, som zvedavá na tvoju výhovorku.
Zopakujem z predchádzajúceho príspevku ?
Komu je potrebný Stavebný zákon z Čiech ? Kto sa ide budovať v Čechách, nech sa stará, nech si vyhľadá patričné info.
Koho zaujíma dokonca Stavebný zákon z Nemecka ?
--------------------------
Šak dobre...ale prečo je pomaly tvoj každý druhý príspevok ohľadom Čiech ?
Raz som ti spomenul, že si na Čechy naviazaná...že ako, to je už jedno.
Čechy....sami o sebe vravia, že "zlatý český ručičky"...naviazal by som ďalším " dejte mi lidi, ja to udělám".
---------------------------
Zabrzdím debatu ? ...a to akú ? Ohľadom Čiech ? Neprisudzuj mi viac zásluh, ako je nutné...
Nechcem byť nejak osobný, ale ty si vystačíš aj sama...ako automatická brzda.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Institut Václava Klause naléhavě vyzývá vládu a další instituce, aby přestaly strašit veřejnost údajným zhoršením epidemické situace a vyhrožovat opětovným přitvrzením restrikcí vůči nám všem.

V situaci, kdy nemocnice u nás registrují pouhých třicet nemocných Covidem-19 a jen dva s vážným průběhem nemoci, slyšíme namísto uklidňujících a konstruktivních slov jen hrozby. Žádná nová vlna epidemie neprobíhá.

Vládo, nechte už lidi na pokoji, nechte lidi žít.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
Institut Václava Klause naléhavě vyzývá vládu a další instituce, aby přestaly strašit veřejnost údajným zhoršením epidemické situace a vyhrožovat opětovným přitvrzením restrikcí vůči nám všem.

V situaci, kdy nemocnice u nás registrují pouhých třicet nemocných Covidem-19 a jen dva s vážným průběhem nemoci, slyšíme namísto uklidňujících a konstruktivních slov jen hrozby. Žádná nová vlna epidemie neprobíhá.

Vládo, nechte už lidi na pokoji, nechte lidi žít.
Nechodím na českú tlač každý deň, včera som si ju poriadne prebehla. Riadna zmes informácií ohľadom tejto témy.
Dnes som si po dlhej dobe v kuchyni pustila rozhlas. Práve nejaká Američanka, neviem z ktorého štátu informovala, ako sú na farmách vykrádaní, rovnako ako u nás. Šopy, garáže a pod. Údajne kvôli covidu.
Načo to u nás má poslucháč vedieť? Tejto inštitúcii sa veľmi čudujem.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
kukučka
Institut Václava Klause naléhavě vyzývá vládu a další instituce, aby přestaly strašit veřejnost údajným zhoršením epidemické situace a vyhrožovat opětovným přitvrzením restrikcí vůči nám všem.

V situaci, kdy nemocnice u nás registrují pouhých třicet nemocných Covidem-19 a jen dva s vážným průběhem nemoci, slyšíme namísto uklidňujících a konstruktivních slov jen hrozby. Žádná nová vlna epidemie neprobíhá.

Vládo, nechte už lidi na pokoji, nechte lidi žít.
Nechodím na českú tlač každý deň, včera som si ju poriadne prebehla. Riadna zmes informácií ohľadom tejto témy.
Dnes som si po dlhej dobe v kuchyni pustila rozhlas. Práve nejaká Američanka, neviem z ktorého štátu informovala, ako sú na farmách vykrádaní, rovnako ako u nás. Šopy, garáže a pod. Údajne kvôli covidu.
Načo to u nás má poslucháč vedieť? Tejto inštitúcii sa veľmi čudujem.
A načo máme vedieť o stavebných zákonoch v česku a nemecku?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Dnes som si po dlhej dobe v kuchyni pustila rozhlas. Práve nejaká Američanka, neviem z ktorého štátu informovala, ako sú na farmách vykrádaní, rovnako ako u nás. Šopy, garáže a pod. Údajne kvôli covidu.
Načo to u nás má poslucháč vedieť? Tejto inštitúcii sa veľmi čudujem.
" NEJAKÁ američanka...NEVIEM, z akého štátu....NA FARMÁCH....ÚDAJNE..."

Pane Bože, daj mi silu...
Takže ty chceš povedať, že toto je overené info ?
Dokonca zo štátu, kde farmársky zákon (tým pádom ochrana vlastníctva) postavený na najvyššie priečky ?
Kde sa najprv strieľa a až potom pýta, že kto je za dverami ...
-----------------------------
To o akú inštitúciu sa jedná ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
S čím máš zasa problém? Každý sa vyjadruje k čomu chce.
V tomto prípade môže potešiť, že takýto návrh u nás nikto nepresadzuje. Vyjadrím sa k Nemecku, tiež je zle. Ak ku Slovensku, tak ma zvozíš, aj keď o téme nemáš ani šajnu a zabrzdíš celú debatu. Niekedy sa k tomu vrátim, som zvedavá na tvoju výhovorku.
Zopakujem z predchádzajúceho príspevku ?
Komu je potrebný Stavebný zákon z Čiech ? Kto sa ide budovať v Čechách, nech sa stará, nech si vyhľadá patričné info.
Koho zaujíma dokonca Stavebný zákon z Nemecka ?
--------------------------
Šak dobre...ale prečo je pomaly tvoj každý druhý príspevok ohľadom Čiech ?
Raz som ti spomenul, že si na Čechy naviazaná...že ako, to je už jedno.
Čechy....sami o sebe vravia, že "zlatý český ručičky"...naviazal by som ďalším " dejte mi lidi, ja to udělám".
---------------------------
Zabrzdím debatu ? ...a to akú ? Ohľadom Čiech ? Neprisudzuj mi viac zásluh, ako je nutné...
Nechcem byť nejak osobný, ale ty si vystačíš aj sama...ako automatická brzda.
Určité veci ešte nechápeš, zdá sa. Odkiaľ k nám prišla v minulosti kolektivizácia a mnoho iných vecí? Tak to máš podobné, iba teraz z druhej svet. strany.
Nemusíš si ho celý v súkromí študovať, ale tá myšlienka musí každého normálneho človeka zaraziť. Aj tak sme svojím spôsobom s nimi prepojení, a aj budeme.
Prosím ťa, čo ti urobili, keď ti tak prekážajú informácie z ich sveta? Ja ich mentalitu poznám dosť dobre. Nedávno v šuťáku, že si sami nevieme vládnuť... Toto u nás môžu najlepšie posúdiť starí ľudia, ktorí zažili štyri až päť režimov na stredoeurópskom území.
(Aj stavebný zákon sme mali spoločný, nie je na škodu ho vnímať ešte aj dnes.)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela
kukučka
Institut Václava Klause naléhavě vyzývá vládu a další instituce, aby přestaly strašit veřejnost údajným zhoršením epidemické situace a vyhrožovat opětovným přitvrzením restrikcí vůči nám všem.

V situaci, kdy nemocnice u nás registrují pouhých třicet nemocných Covidem-19 a jen dva s vážným průběhem nemoci, slyšíme namísto uklidňujících a konstruktivních slov jen hrozby. Žádná nová vlna epidemie neprobíhá.

Vládo, nechte už lidi na pokoji, nechte lidi žít.
Nechodím na českú tlač každý deň, včera som si ju poriadne prebehla. Riadna zmes informácií ohľadom tejto témy.
Dnes som si po dlhej dobe v kuchyni pustila rozhlas. Práve nejaká Američanka, neviem z ktorého štátu informovala, ako sú na farmách vykrádaní, rovnako ako u nás. Šopy, garáže a pod. Údajne kvôli covidu.
Načo to u nás má poslucháč vedieť? Tejto inštitúcii sa veľmi čudujem.
A načo máme vedieť o stavebných zákonoch v česku a nemecku?
Možno raz na to prídeš.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Určité veci ešte nechápeš, zdá sa.
Ja ich mentalitu poznám dosť dobre.
Samozrejme, že nechápem...nemôže byť každý múdry jak české rádio - čiže ty. Ale ty nám to predsa vždy vysvetlíš...svojim a svojským štýlom, ktorému občas ani svatý nerozumie.

Mentalita ?
No ja neviem...bol som síce mladý, no ale aj tak mi dva roky stačili, aby som pochopil české povýšenectvo, šovinizmus, kurewstvo, vychcanosť (.samozrejme, že česť výnimkám)....doplň, čo len chceš...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

.
19095343_1943414259229446_1922301733441987050_o.jpg  
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
kopretinka
korela
kukučka
Institut Václava Klause naléhavě vyzývá vládu a další instituce, aby přestaly strašit veřejnost údajným zhoršením epidemické situace a vyhrožovat opětovným přitvrzením restrikcí vůči nám všem.

V situaci, kdy nemocnice u nás registrují pouhých třicet nemocných Covidem-19 a jen dva s vážným průběhem nemoci, slyšíme namísto uklidňujících a konstruktivních slov jen hrozby. Žádná nová vlna epidemie neprobíhá.

Vládo, nechte už lidi na pokoji, nechte lidi žít.
Nechodím na českú tlač každý deň, včera som si ju poriadne prebehla. Riadna zmes informácií ohľadom tejto témy.
Dnes som si po dlhej dobe v kuchyni pustila rozhlas. Práve nejaká Američanka, neviem z ktorého štátu informovala, ako sú na farmách vykrádaní, rovnako ako u nás. Šopy, garáže a pod. Údajne kvôli covidu.
Načo to u nás má poslucháč vedieť? Tejto inštitúcii sa veľmi čudujem.
A načo máme vedieť o stavebných zákonoch v česku a nemecku?
Možno raz na to prídeš.
Na jednej strane sem pcháš informácie z česka a nemecka,na druhej strane ti vadia informácie z ameriky,ani nevieš z ktorého štátu.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukučka
.
Čo znamená úspech/neúspech?
Podľa toho by som mala byť úspešná.
Ale jaksi kde nič,tu nič.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Institut Václava Klause naléhavě vyzývá vládu a další instituce, aby přestaly strašit veřejnost údajným zhoršením epidemické situace a vyhrožovat opětovným přitvrzením restrikcí vůči nám všem.

V situaci, kdy nemocnice u nás registrují pouhých třicet nemocných Covidem-19 a jen dva s vážným průběhem nemoci, slyšíme namísto uklidňujících a konstruktivních slov jen hrozby. Žádná nová vlna epidemie neprobíhá.

Vládo, nechte už lidi na pokoji, nechte lidi žít.
Hmmm... a čo má ten Institut spoločné so Slovenskom? Asi som vedľa, ale nejako sa tu rozmáha "čechizmus" - ukazovať všetko na Česko....
Ale tu sme na SLOVENSKU!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
.........................
Dnes som si po dlhej dobe v kuchyni pustila rozhlas. Práve nejaká Američanka, neviem z ktorého štátu informovala, ako sú na farmách vykrádaní, rovnako ako u nás. Šopy, garáže a pod. Údajne kvôli covidu.
Načo to u nás má poslucháč vedieť? Tejto inštitúcii sa veľmi čudujem.
Netreba nám amerických farmárov a nejakých the thiefs.... aj tu máme takých veľa a to nielen hore, ale aj na dedinách, hospodárstvach - keď spoza Dunajca prilezie psia krew (teda zlodeji) a kradnú jalovice, kone, ovce, traktory.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Určité veci ešte nechápeš, zdá sa. Odkiaľ k nám prišla v minulosti kolektivizácia a mnoho iných vecí? Tak to máš podobné, iba teraz z druhej svet. strany. Nemusíš si ho celý v súkromí študovať, ale tá myšlienka musí každého normálneho človeka zaraziť. Aj tak sme svojím spôsobom s nimi prepojení, a aj budeme. Prosím ťa, čo ti urobili, keď ti tak prekážajú informácie z ich sveta? Ja ich mentalitu poznám dosť dobre. Nedávno v šuťáku, že si sami nevieme vládnuť... Toto u nás môžu najlepšie posúdiť starí ľudia, ktorí zažili štyri až päť režimov na stredoeurópskom území. (Aj stavebný zákon sme mali spoločný, nie je na škodu ho vnímať ešte aj dnes.)
Pane Bože, kde ty na to chodíš?

Veď ty asi ani nevieš, odkiaľ kolektivizácia "prišla". V Amerike ŽIADNA kolektivizácia NEEXISTUJE! Tam jeden boháč/ bohatá firma/spoločnosť skúpi pôdu (a teda ju VLASTNÍ) , najme si robošov a maká sa! Za plat. Ale tí roboši z toho (okrem platu) nemajú nič! Tam je preferované súkromné vlastníctvo!



Nič v zlom, ale prestaň už potiť takéto voloviny.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Nič v zlom, ale prestaň už potiť takéto voloviny.
Ukľudni hormón...a poriadne si prečítaj, o čom a v akej súvislosti píše korela.
Potom pochopíš...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft
Nič v zlom, ale prestaň už potiť takéto voloviny.
Veru, veru, je načase aby si ty prestal.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
korela
Dnes som si po dlhej dobe v kuchyni pustila rozhlas. Práve nejaká Američanka, neviem z ktorého štátu informovala, ako sú na farmách vykrádaní, rovnako ako u nás. Šopy, garáže a pod. Údajne kvôli covidu.
Načo to u nás má poslucháč vedieť? Tejto inštitúcii sa veľmi čudujem.
" NEJAKÁ američanka...NEVIEM, z akého štátu....NA FARMÁCH....ÚDAJNE..."

Pane Bože, daj mi silu...
Takže ty chceš povedať, že toto je overené info ?
Dokonca zo štátu, kde farmársky zákon (tým pádom ochrana vlastníctva) postavený na najvyššie priečky ?
Kde sa najprv strieľa a až potom pýta, že kto je za dverami ...
-----------------------------
To o akú inštitúciu sa jedná ?
Neviem, možno nešlo práve o USA...viď uvedené dôvody.

...ALE práve teraz išiel šot na RTVS ohľadom danej informácie = vykrádanie fariem.
V tomto prípade sa jednalo o Veľkú Britániu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Doteraz som sa zdržiaval, ale čítať od nej tie píchoviny - no nereaguj....
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Neviem, možno nešlo práve o USA...viď uvedené dôvody.

...ALE práve teraz išiel šot na RTVS ohľadom danej informácie = vykrádanie fariem.
V tomto prípade sa jednalo o Veľkú Britániu.
A dokonca ani tam nie je kolektivizácia.
0 0
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

Uz aj v biblii sa pisalo ze si ludia poplietli jazyky, nerozumeli si , cim su ludia vzdelanejsi je to horsie , kazdy si melie svoje a nechape o com ten druhy rozprava. Niekedy sa mi vidi ze tu na porade staviate Babilonsku vezu, ako to skonci to uz kazdy pozna ,dufam.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať