Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

kopretinka
veronikasad
štát zisťuje ako sme na tom s peniazmi
https://www.google.com/url?sa=t&rct=...cM8wJHu05H2mDb
Vybrané domácnosti budú vopred písomne upozornené.
A pod týmto ďalší článok,že dávajte si pozor,štatistický úrad nič neposiela a nebude chodiť a nebude zisťovať,je to podvod
No áno,každé je o niečom inom,ale myslíte,že ľudia budú rozmýšľať?
Dobrý chaos.
Inak nviem,čo tí podvodníci majú za lubom....prešmejdiť byt....
Co uz mozu mat za lubom tito podvodnici, prenasledovanie nepohodlnich trebars aj nezaockovanich.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
To určite
..politici z východu idú do parlamentu s cieľom vyhubiť vás...
Čomu si zasa nepochopil ???
Predsa je to dané históriou samotnou.
Na východ sa sralo už za tatíčka Garyka...četník, čo robil neplechu, bol poslaný na východ.
Za socíku sa toho tiež veľa nezmenilo...aj politici z východu srali na svoj rodný kraj. Výnimka je Biľak...a nech si vraví každý, čo len chce...je to proste nezvratiteľný fakt, že svojim pomáhal. Nie zo srandy mu postavili pamätník...ešte mohli Kolcunovi poriadne natrhnúť držku, a bolo by vymaľované.
Po a od nežnej sa snáď niečo zmenilo ? Snáď len to, že sa nedávala do popredia Praha, ale začalo sa všetko drbať do Blavy...a politici sa dali do jedného šíku, či z východu alebo z iných častí, všetci si napchávali len do svojich vrecák.

...a teraz k veci samotnej.
Pokiaľ sa nebudú premávať divé svine, vysoká zver a podobne v Blave, tak kaviarenské zmýšľanie debilných aktivistov a politickej špičky sa proste nezmení.
Kaviarenským povaľačom by som doprial naháňačku s medveďom...po vypratí spodného prádla by určite prehodnotili svoj postoj...a ak by chytili kusanec do riti, tak tým skôr.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

sa sralo.. )
dokedy budete takto uvažovať, dovtedy budete tam kde ste..
nik vás nemá čo dotovať..starajte sa...tak ako všetci...
regionálne rozdiely sú všade vo svete aj aj budú...hlavne pri takomto postoji

a k veci samotnej.
nejakí tvoji imaginárani kaviarenskí povalači sú za rozširovanie amo ?
a kto im dal tú právomoc ?
a prečo chcú zlikvidovať živočíšnu výrobu na slovensku ??
a tiež veríš na chemtrains ??
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
kukučka
korela
Pridala som najmä kvôli hosťovi.
Napr. asi od 1.hod. 9 min.
Párkrát ma síce škublo priložiť, ale som sa ovládla, som frajer. Vlastne frajerka. Buchy, aby si nemusel pátrať, tú druhú - máš odo mňa. A ešte by ste aj s duškim mohli napísať, či chemtrailis sú ešte vždy hoax.
No teba museli poprasiť aspoň 10 x...
To je hned vidieť ))
Každý sa môže vyjadrovať a hodnotiť veci, udalosti, javy iba na úrovni svojho poznania. Je to citát, neviem už koho, ale každý by mohol pripustiť, že je pravdivý, lebo je prinajmenšom logický.
Dalo by sa to prirovnať k viacrozmerným priestorom. Vysvetlenie ako pre malé dieťa - bod nevidí úsečku, úsečka trojrozmerný objekt atď. až do nekonečna. Spätne dolu to platí. Smerom hore nie. Prosté.
Preto aj ľudové príslovie - kto vyššie sedí, ďalej dovidí. Tiež prosté na pochopenie.
Toľko k úrovni poznania.
Preto mi príde vytŕčavá nadradenosť niekoho, kto nemá o veci šajn, iba ako číra nevedomosť.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ty máš tiež dobre nasypané v hlave...
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
ty máš tiež dobre nasypané v hlave...
Čo ty vieš? :-)))))))))))))))))))))))))))) Alebo ozaj vieš?
Sú ľudia, čo vedia, že vedia. Patríš medzi nich aj ty?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nepatrím
ja som sa stihol schovať, ked boli nad sencom....
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
nepatrím
ja som sa stihol schovať, ked boli nad sencom....
Chemtrails, či fialoví, oranžoví, priesvitní alebo kto, čo?
Lepšie sa zašiť sám, ak cítiš potrebu. Vždy lepšie, ak ťa niekto zašije nasilu.
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
1. Peková je hlavne odrbávačka...a sú na to aj dôkazy.
https://www.topky.sk/cl/11/1960305/K...o-KORONAVIRUSE

2. Po prečítaní článku v Trende mi z toho všetkého vyplýva niečo úplne iné....a okrem toho je to len názor jedného novinára.
Prosim ta, vnimam to len ako snahu spinit jej meno. Keby to tak bolo, tak by nesedela vysmiata vo svojom labaku. A stale plati, kym nie je dokazana vina ... tak je nevinna.

S myslienkou ze virus unikol sa pohrava aj WHO https://www.ta3.com/clanok/206995/wh...-navrh-odsudil respektive nieco v ich labaku predsa len strasne velmi hlada.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tentoraz sú buchymu topky dobré, hoc aj rok staré. Máš pravdu, Peková si dovolila dať nízku cenu a ešte k tomu aj mať vlastný názor a nehorázna drzosť, ona ho opakovane hovorí nahlas!!!
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Tentoraz sú buchymu topky dobré, hoc aj rok staré. Máš pravdu, Peková si dovolila dať nízku cenu a ešte k tomu aj mať vlastný názor a nehorázna drzosť, ona ho opakovane hovorí nahlas!!!
Ale no táááák...že som dal Tupky ? No a čo ? Môžem ja za to, že mi vyskočili ako prvé ?
Rok staré ? No a čo ? Poniektorí sedia v kolúznych väzbách už len pre nejaké podozrenie viac ako rok a píše sa o nich neustále. To sa akože aj o Pekovej sa má písať toľko ? Veď ona je češka, jej špinavosti prepiera český bulvár.

Ale aby si nepovedala....stačí len kliknúť a nájdeš aj čerstvejšie informácie.
Hm...takže tam u vás sa podvodnému oyebu vraví nasadenie nízkych cien ?
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci...epravem-ziskal

Vieš, tak poviem.
Každý má právo na svoj názor. No nahlas si ho poniektorí môžu povedať len v krčme a či v kaviarni. Odborníci, a to nevravím o tých, čo ich nahlas vyslovený názor má dopad na široké spektrum obyvateľstva by mali ten svoj predniesť najprv v odborných kruhoch (po náležitom dokazovaní a s pádnymi argumentami) a až potom ísť na verejnosť.

Mi povedz, kľudne aj ostatní...čo sa zmenilo na tom, že Peková zastáva ten svoj názor, že vírus unikol z labáku. Čo tým docielila ?
Osobne si myslím, že trt makový....jednotlivcom, ktorí coroňáka chytili, išlo/ide o to, aby prežili a nemali následky....
Peková by sa skôr mala zamerať na svoju činnosť a nie miešať sa do politiky.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Zajacova pamätná veta, starší človek toľko nezje. Tak nepotrebuje.
Nejde o kvantitu, ale o kvalitu práve vo vyššom veku. Okrem toho, okrem potravín má každý človek aj iné potreby.
Zaujímalo by ma, ako vyzerá dnes spotrebiteľský kôš.
Keď som si to včera prečítal, tak som sa dne tak trochu zameral.
Dôchodkyňa (cca 75-80 rokov) - jej spotrebiteľský kôš:
1L mlieka
1/4 kg liecka (je akcia)
1/2 kg zemiakov
1/2 chleba
125g maslo
1 jogurt
1 JAR
1 papierove vreckovky
1 malá čokoládka (asi pre vnúča)

cca 8€.
A teraz - ak si uvarí - tak jej to musí vydržať aspoň3 dni.
Takže - TOTO je skutočný spotrebiteľský kôš a nie to, čo si "vymyslí" ŠÚ.
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Mi povedz, kľudne aj ostatní...čo sa zmenilo na tom, že Peková zastáva ten svoj názor, že vírus unikol z labáku. Čo tým docielila ?
Osobne si myslím, že trt makový....jednotlivcom, ktorí coroňáka chytili, išlo/ide o to, aby prežili a nemali následky....
Peková by sa skôr mala zamerať na svoju činnosť a nie miešať sa do politiky.
Tak v prvom rade, aspon si stoji za svojim nazorom a nezmenil ho ani tlak politikov a osocovanie. Zvlastne ze v tebou uvedenom mediu, uz ich nazyvaju spickovymi odbornikmi, v inom hoaxerkou,
Pekova si robi svoju cinnost, do medii sa netlaci, ale ak ju oslovia preco by sa nemala vyjadrit? Hovori vecne k virusu, neviem o tom zeby sa miesala do politiky. Ved sloboda slova a prejavu, ci uz to neplati?
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Hovori vecne k virusu, neviem o tom zeby sa miesala do politiky.
Vecne znamená, že oyebuje ?
Že ty nevieš, to je tvoj problém.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako sú na tom Rómovia s intuíciou?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
kukučka
Tentoraz sú buchymu topky dobré, hoc aj rok staré. Máš pravdu, Peková si dovolila dať nízku cenu a ešte k tomu aj mať vlastný názor a nehorázna drzosť, ona ho opakovane hovorí nahlas!!!
Ale no táááák...že som dal Tupky ? No a čo ? Môžem ja za to, že mi vyskočili ako prvé ?
Rok staré ? No a čo ? Poniektorí sedia v kolúznych väzbách už len pre nejaké podozrenie viac ako rok a píše sa o nich neustále. To sa akože aj o Pekovej sa má písať toľko ? Veď ona je češka, jej špinavosti prepiera český bulvár.

Ale aby si nepovedala....stačí len kliknúť a nájdeš aj čerstvejšie informácie.
Hm...takže tam u vás sa podvodnému oyebu vraví nasadenie nízkych cien ?
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci...epravem-ziskal

Vieš, tak poviem.
Každý má právo na svoj názor. No nahlas si ho poniektorí môžu povedať len v krčme a či v kaviarni. Odborníci, a to nevravím o tých, čo ich nahlas vyslovený názor má dopad na široké spektrum obyvateľstva by mali ten svoj predniesť najprv v odborných kruhoch (po náležitom dokazovaní a s pádnymi argumentami) a až potom ísť na verejnosť.

Mi povedz, kľudne aj ostatní...čo sa zmenilo na tom, že Peková zastáva ten svoj názor, že vírus unikol z labáku. Čo tým docielila ?
Osobne si myslím, že trt makový....jednotlivcom, ktorí coroňáka chytili, išlo/ide o to, aby prežili a nemali následky....
Peková by sa skôr mala zamerať na svoju činnosť a nie miešať sa do politiky.
Narodená v Prievidzi, žijúca v Prievidzi do 17,5 roka, potom asi VŠ mimo. Ale mohli byť rodičia Česi.
MUDr. Soňa Peková, Ph.D.
Narození 11. září 1974 (46 let)
Prievidza
Alma mater Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové
1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy
Obor molekulární genetika
Ocenění Čestné uznání Mensy ČR (2020)

https://cs.wikipedia.org/wiki/So%C5%88a_Pekov%C3%A1
https://www.novinky.cz/zena/clanek/g...-genech-203744
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ocenění Čestné uznání Mensy ČR (2020)
https://cs.wikipedia.org/wiki/So%C5%88a_Pekov%C3%A1
Keď cituješ, tak všetko alebo nechaj tak...daj len link.
Takže doplním tvoj príspevok

Kritika
Odborníci jako Václav Hořejší (ÚMG AV ČR), Jan Pačes (ÚMG AV ČR) nebo Jan Konvalinka (ÚOCHB AV ČR a PřF UK) kritizovali její vystupování na veřejnosti, ve kterém podle nich šířila neověřená tvrzení týkající se pandemie covidu-19 a některé její výroky byly manipulativní.[11][12][13] Jan Žabka ze serveru HlídacíPes.org oslovil virologa Ivana Hirsche (PřF UK), evolučního virologa Jiřího Černého (FTZ ČZU) a strukturního virologa Pavla Plevku (CEITEC), aby jako odborníci vyhodnotili některá tvrzení Soni Pekové. Ti její vyjádření ostře kritizovali.[14] Práce norsko-anglického výzkumného týmu, která tvrdila, že virus SARS-CoV-2 má ve své RNA sekvenci charakteristiky genové manipulace a na kterou se Soňa Peková odvolávala, ve skutečnosti tato tvrzení neobsahovala.[15]

K vystoupení Soni Pekové na Svobodném rádiu se vyjádřil kriticky Jan Cemper na serveru Manipulátoři.cz.[16] K prezentování Soni Pekové jako odbornice i v oblastech vzdálených její skutečné odbornosti se na twitterovém účtu kriticky vyjadřoval také Český klub skeptiků Sisyfos.[17][18]

Kauzy
Úhrady od pojišťoven pro Chambon
V srpnu 2020 byla obviněna s dalšími čtyřmi osobami včetně Romana Janouška v případu neoprávněných úhrad od zdravotních pojišťoven pro laboratoř Chambon (v roce 2013 přejmenovanou na Synlab genetics), kde mezi roky 2009–2014 působila jako vedoucí laboratoře molekulární diagnostiky. Obvinění bylo vzneseno pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu, ve kterém státní zástupce vyčíslil škodu na výši 300 miliónů korun, z toho 239 milionů pojišťovny uhradily a 77 milionů podnikatelé plánovali naúčtovat. Škoda měla vzniknout tak, že si laboratoř v letech 2009 a 2010 účtovala dražší vyšetření, než jaká prováděla.[7][19]
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Z článku
Jaká jste byla jako malá?
Zlobivá a hrozně divoká. Byla jsem jako kluk a tatínek mi říkal chlapečku. To sestra si četla, hrála si s panenkami. Já jsem kočárek chtěla jen proto, že ho měla ségra, ale pak jsem v něm vozila dříví.
Všestranná žena.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

prestahujem sa tam, kde dosiahnu kolektivnu imunitu pridem zvysit IQ daneho okresu
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať