Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A takto si tam gazdovali na spoločnom zo spoločného.?! https://index.sme.sk/c/22716592/kauz...e-miliony.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
A takto si tam gazdovali na spoločnom zo spoločného.?! https://index.sme.sk/c/22716592/kauz...e-miliony.html
...a teraz daj niečo z Tupiek...a daj aj niečo ohľadom terajšej garnitúry.
Kľudne môžeš začať Mihálom...
Uvidíme, čo vyjde na povrch, keď skončia s vládnutím hentí hajzlíci...

P.S.:
Tým nechcem povedať, že smeráci sú čistí jak ľalia.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Tweety
A takto si tam gazdovali na spoločnom zo spoločného.?! https://index.sme.sk/c/22716592/kauz...e-miliony.html
...a teraz daj niečo z Tupiek...a daj aj niečo ohľadom terajšej garnitúry.
Kľudne môžeš začať Mihálom...
Uvidíme, čo vyjde na povrch, keď skončia s vládnutím hentí hajzlíci...

P.S.:
Tým nechcem povedať, že smeráci sú čistí jak ľalia.
však daj ty
okrem teba zatiaľ nik nevie
daj teda
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja viem, ty Sprostý a Sprostá!
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
buchač
Tweety
A takto si tam gazdovali na spoločnom zo spoločného.?! https://index.sme.sk/c/22716592/kauz...e-miliony.html
...a teraz daj niečo z Tupiek...a daj aj niečo ohľadom terajšej garnitúry.
Kľudne môžeš začať Mihálom...
Uvidíme, čo vyjde na povrch, keď skončia s vládnutím hentí hajzlíci...

P.S.:
Tým nechcem povedať, že smeráci sú čistí jak ľalia.
však daj ty
okrem teba zatiaľ nik nevie
daj teda
A nie je to jedno? Vsetci kradli, kradnu a kradnut budu.
Vo vyspelej krajine sa obcan nemusi zaujimat o politiku, lebo je jedno kto bude prdiet do parlamentnej stolicky, stale bezny obcan bude mat zakladne socialne a pravne istoty.
Na SK za 30 rokov nedokazali NIC, istoty ziadne ... jedine stale vacsi dlh (kolko je to teraz? 55 miliard?).
O 2,5 roka tato vlada pojde do prdele, dobre nabalena ...
Ty kokso, uz len ked vezmem ze taka Zaborska sa drzi pri koryte dobrych 25 rokov aj s tym jej interupcnym zakonom.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
A nie je to jedno? Vsetci kradli, kradnu a kradnut budu.
Presne...a to tvrdím celý čas (možno si si aj všimla).
Len niekto nie a nie za toho Boha to pochopiť.
Proste lebo Smer a fertig.
Ja si zapindám aj na jedných a aj na druhých...lebo všetci bez rozdielu kradnú až do het, podľa svojich možností a schopností.
Ono sa s tým využitím situácie aj počíta, ale ja tú nenažranosť proste nechápem. Veď si omočím zobák a život ide ďalej. No tí naši ctihodní by sa najradšej vyváľali.

Tak dumem.
Makó je kajúcnik. Bral ťažké úplatky, kradol, zneužíval, využíval...a teraz je na slobode, lebo spolupracuje.
S určitou dávkou nadsádzky by sa dalo uvažovať aj nad otázkou..." prečo nie na slobode aj Černák ?" Veď ten tiež spolupracuje/val...či ?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Pamätáte si ten výsmech ministra kultúry ktorý ušiel pred hercami? A čo teraz Budaj vo Svite? To je aké verejné neverejné rokovanie?
https://fb.watch/7eBoIrh3r7/
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Presne...a to tvrdím celý čas (možno si si aj všimla).
Len niekto nie a nie za toho Boha to pochopiť.
S tebou tazko, lebo jeden by si myslel, ze v istom veku clovek zahodi pokrytectvo a zacne sa vyjadrovat jasne, strucne a vecne. Ked clovek zacne veci nazyvat pravym menom, hned to poniektori lahsie pochopia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niečo ohľadom olympiády/iád.
Ironicky napísané...ale žiaľ, až príliš pravdivé. Doporučujem prečítať celé.

Ale správny funkcionár je predsa top manažér, síce nikdy neurobil ani jeden drep, ale jeho úloha je predsa čisto riadiaca. Našiel sa aj v šírení tradície, podporovaní kultu úsilia, opovrhovaní nebezpečenstva, láske k vlasti, ušľachtilosti a rytierskom duchu a kontakte s umením a filozofiou... A ostatné kecy... Tiež ma dojali myšlienky o filozofickom základe, honosnosti cieľov, úžasnej patriotistickej a duchovnej atmosfére, v ktorej sa sviatky mladosti konajú... A sme doma... Funkcionári naposledy vypotili, že hry treba modernizovať, propagovať inovácie, treba ísť s dobou a zapojiť mládež... A bum... Skejt, surfovanie, BMX, basket traja na troch, vraj bude aj tancovačka breakdance a možno príde aj kúzelník... Ak toto má byť svetlá budúcnosť, tak antickí atléti sa musia v hrobe obracať... Už tam chýba iba kolobežka, fresbee, squash a kolieskové korčule...
https://blog.sme.sk/slamenik/sport/v...olf-za-snooker
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Na FB Watch som pred chvíľou videla video, ku ktorému sa už neviem vrátiť a nevšimla som si ani dátum atď, nič, len že to bolo z východu, písmo "hieroglyfy", chcela som vám ho tu priložiť, pre zvláštny spôsob záchrany utopeného dieťaťa, ktoré matka vytiahla z vody, bolo tam dosť ľudí, chlap s ním behal horedole, vytriasal z neho vodu? Okolo nich zopárkrát a dieťa držal zvláštnym spôsobom, viselo mu dole hlavou na chrbte, ako keď ho máte na koni a nedrží sa, padne dozadu. Potom mu dosť dlho dával na zemi masáž srdiečka a podarilo sa, dieťa sa prebralo!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
anet
A nie je to jedno? Vsetci kradli, kradnu a kradnut budu.
Presne...a to tvrdím celý čas (možno si si aj všimla).
Len niekto nie a nie za toho Boha to pochopiť.
takže nevieš, nič nedáš a stále dokola točíš to, čo ti zlodeji do hlavy natlkli

presne tam chcú voličov mať....aby si povedali, že všetci sú rovnakí,rovnako kradnú, ani voliť netreba...
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Len očkovať a testovať dookola, už len na zdravých deťoch zarábať. V tvojom denníku N už majú džury v hlavách aj s ministrom školstva.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
takže nevieš, nič nedáš
Jasné, že viem...viem napríklad, že som včera dokončil jednu zákazku.
Samozrejme, že ju nedám len tak, ale nechám si ju zaplatiť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kukučka
Len očkovať a testovať dookola, už len na zdravých deťoch zarábať. V tvojom denníku N už majú džury v hlavách aj s ministrom školstva.
Netestujem sa, neočkujem sa, a reštike, kde budú cez jesenný lockdown pýtať test nedám utržiť ani cent, nech skrachujú.
Ale očkovanie plne podporujem, nech sa dá čo najviac, kľudne aj novorodencov.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ha, az sa minie grecka abeceda, budu nove mutacie podla suhvezdi https://news.sky.com/story/covid-19-...-says-12376314
Ja som vedela, preco ma zaujalo vesmirne cestovanie
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
takže nevieš, nič nedáš
Jasné, že viem...viem napríklad, že som včera dokončil jednu zákazku.
Samozrejme, že ju nedám len tak, ale nechám si ju zaplatiť.
a si spokojný...ok

na N-ku je rozhovor s makom...dosť podrobný..prečítaj si....
a potom povedz, či sú všetci rovnakí
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
a si spokojný...ok
To budem zajtra, keď pokosím...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Ha, az sa minie grecka abeceda, budu nove mutacie podla suhvezdi https://news.sky.com/story/covid-19-...-says-12376314
Ja som vedela, preco ma zaujalo vesmirne cestovanie
Nech idú do riti aj s celou delta nádchou.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Niečo ohľadom olympiády/iád.
Ironicky napísané...ale žiaľ, až príliš pravdivé. Doporučujem prečítať celé.

...................
https://blog.sme.sk/slamenik/sport/v...olf-za-snooker
Absolútny súhlas.... degradovali klasické disciplíny, ktoré od antiky ukazovali zdatnosti ľudského tela na komerčné disciplíny, ktoré často mnoho obyčajných ľudí nepozná... Freesbee - decká sa hrali s "lietajúcim tanierom", golf - kedysi šport snobov, rovnako ako tenis, skate - zábavka mladých.. atď., atď.
Klasické - vzpieranie, zápasenie, ľahká atletika, kolektívne športy, ktoré sme poznali z rôznych športových "mitingov" - tak tie sú vraj neatraktívne.
Prdlajs... pre niektoré spoločnosti, lobbistov NEVYNÁŠAJÚ! A zase sme len pri prachoch!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Minulý týždeň som bol pozrieť mamu - samozrejme - šprtací test nutný!
Nosošprtačka sa ma pýta, či som niekde vedený, kedy som naposledy robil ten test.
Ja len som poznamenal, že naposledy to bolo, keď to ten Bláznovič dal celoplošne - inak to nepotrebujem - žiadne testy, žiadne včeličkovanie.
No - ale včuleky som už vedený pod nejakým tým číslom na ten smiešny "pas".

Ono tým oným hore niekedy nedochádza, že nie každý človek sa MUSÍ nakaziť tým čínskym "votrelcom" - že každý človek má inú PRIRODZENÚ imunitu, že niekto môže byť medzi stovkou pozitívnych a predsa nič nechytí.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať