Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
lujza.j
Personal má byť aký...?!sú radi, že vôbec nejaký...o zákazníkoch ani nehovorím......nik to robiť nechce...lebo aj tak zavru...
Zákazníci ? Prečo nenazveš pravým výrazom ?
Veď v poniektorých prípadoch sa jedná o vyslovené hovadá a kuwy, ktoré si myslia, že sú niečo viac.
Aj tu sú také osôbky v ženskom vydaní...radšej ich nemenujem.
Chlapec - tí zákazníci alias kurvy sú v 99% prípadoch očkovaní. U vás je to ináč ako u nás, nesranduj.
edit: problém je, že ti zaočkované kurvy si vyžadujú extra prístup.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač
lujza.j
Personal má byť aký...?!sú radi, že vôbec nejaký...o zákazníkoch ani nehovorím......nik to robiť nechce...lebo aj tak zavru...
Zákazníci ? Prečo nenazveš pravým výrazom ?
Veď v poniektorých prípadoch sa jedná o vyslovené hovadá a kuwy, ktoré si myslia, že sú niečo viac.
Aj tu sú také osôbky v ženskom vydaní...radšej ich nemenujem.
Chlapec - tí zákazníci alias kurvy sú v 99% prípadoch očkovaní. U vás je to ináč ako u nás, nesranduj.
edit: problém je, že ti zaočkované kurvy si vyžadujú extra prístup.
Očuj mladý...zasraného chlapca máš doma.

Baví sa niekto s tebou ?
Nemiešaj sa do debaty, keď sa starší rozprávajú...a radšej mlč, keď sa do problematiky nerozumieš.
Kto tu vraví o očkovaných alebo neočkovaných zákazníkoch ? Ja alebo Lui ? My nie, takže len ty...nuž mi tu nesplietaj o extra prístupe zaočkovaných.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
buchač
lujza.j
Personal má byť aký...?!sú radi, že vôbec nejaký...o zákazníkoch ani nehovorím......nik to robiť nechce...lebo aj tak zavru...
Zákazníci ? Prečo nenazveš pravým výrazom ?
Veď v poniektorých prípadoch sa jedná o vyslovené hovadá a kuwy, ktoré si myslia, že sú niečo viac.
Aj tu sú také osôbky v ženskom vydaní...radšej ich nemenujem.
Chlapec - tí zákazníci alias kurvy sú v 99% prípadoch očkovaní. U vás je to ináč ako u nás, nesranduj.
edit: problém je, že ti zaočkované kurvy si vyžadujú extra prístup.
Očuj mladý...zasraného chlapca máš doma.

Baví sa niekto s tebou ?
Nemiešaj sa do debaty, keď sa starší rozprávajú...a radšej mlč, keď sa do problematiky nerozumieš.
Kto tu vraví o očkovaných alebo neočkovaných zákazníkoch ? Ja alebo Lui ? My nie, takže len ty...nuž mi tu nesplietaj o extra prístupe zaočkovaných.
ak nechápeš podstatu diskusie, teda očkovaní vs. neočkovaní, tak nepoučuj.
Okrem toho chlapče, keby si bol môj syn, tak už máš ritisko modrú ako on. :-)))
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pche...daj ešte nejaký vtip.

......sa tu rehocem, že zasran ide nazývať chlapa na dôchodku, že vraj "chlapče"...

...a ozaj...naser si a choď zmlátiť celú family. Veď predsa zajtra sa z toho vyspovedáš.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Pche...daj ešte nejaký vtip.

......sa tu rehocem, že zasran ide nazývať chlapa na dôchodku, že vraj "chlapče"...

...a ozaj...naser si a choď zmlátiť celú family. Veď predsa zajtra sa z toho vyspovedáš.
Tak si choď všetkých ponatierať, pán dedo, lepšie?
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Heger ... tam kde su tie regiony vyraznejsie zaockovane mozme ocakavat, ze sa tam ta pandemia bude vyrazne aj viac sirit
cas 15:40 https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13982/283460#949
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pekné sprostosti tliachal....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dnes 20:13 Nandrolon: Buchač - uzavrime formálny mier. Ja som Rusko, ty Amerika, súhlasíš?

Moja odpoveď je nižšie...
Mafia.jpg  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Dnes 20:13 Nandrolon: Buchač - uzavrime formálny mier. Ja som Rusko, ty Amerika, súhlasíš?

Moja odpoveď je nižšie...
Však takto to beriem aj ja, ale bez drbnutých videí, ktoré nepozerám.
Zavíja mi tu nejaký 12-válec. Som sa dnes ráno manželky opýtal, či ten vrtuľník mám zostreliť a ísť sedieť za modelárčinu, tak sa zasmiala, neskôr, keď si uvedomila okolnosti, tak ju smiech prešiel...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takže začali s lotériou... a hneď je problém.
Jednu vylosovali, zavolali, lenže "nestihla" prečítať z telky... prišla o 400000€. Dôvod? Šla cez net (možno IPTV). Tam je oneskorenie od 18- 30 sek - takže to v lehote 20 sek. "nestihla".
Som zvedavý, ako to vyriešia... ale asi nijak, predsa nebudú rozdávať prachy....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ľudia by sa radi na ňu vyzbierali.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Ľudia by sa radi na ňu vyzbierali.
E-e! Čo s takou použitou guľkou? Už skoro nič. Ale taká pucka - tá sa dá použiť opakovane, bez straty kvality .
0 0
Xazi Xazi

Xazi je offline (nepripojený) Xazi

misoft
Takže začali s lotériou... a hneď je problém.
Jednu vylosovali, zavolali, lenže "nestihla" prečítať z telky... prišla o 400000€. Dôvod? Šla cez net (možno IPTV). Tam je oneskorenie od 18- 30 sek - takže to v lehote 20 sek. "nestihla".
Som zvedavý, ako to vyriešia... ale asi nijak, predsa nebudú rozdávať prachy....
Pravidla sutaze su jasne definovane v statute loterie a platia pre kazdeho rovnako. Zaockovat, registrovat, sediet v nedelu pri telke Je vseobecne znamy fakt, ze oneskorenie netu je 15-20 sekund. Dokonca mam rozdiel v posune signalu pri sledovani cez Skylink a UPC asi 5 sekund. Takze tato loteria nie je pre zavislakov na mobil a PC. V statute sa jasne pise, ze vyhlasovatel nenesie zodpovednost za funkcnost operatorov. Takze jednoznacne plati 20 sekund pre kazdeho rovnako. Prva pani to v pohode bez problemov stihla . Dalsi na mobile nevideli precitat heslo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Xazi
.... ze oneskorenie netu je 15-20 sekund....
...ty budeš "oneskorený" asi tiež...
0 0
Xazi Xazi

Xazi je offline (nepripojený) Xazi

pozeras sa do zrkadla ?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Xazi
pozeras sa do zrkadla ?
Ty sa radšej pozri, čo za slint si napísal ohľadom tej " fantastickej " lotérie...
Keď si prečítaš aj náležité články k téme, tak je jasné, že drbnutý Matovič zasa niečo nedotiahol do konca...
------------------------------------
Fakt budeš oneskorený, keď si schopný napísať hento
Xazi
Takze tato loteria nie je pre zavislakov na mobil a PC. V statute sa jasne pise, ze vyhlasovatel nenesie zodpovednost za funkcnost operatorov.
Kuwa...a pre koho je tá lotéria ?
To už aj v tomto prípade sa bude národ deliť na lotériových a tých druhých ? Nie je už dosť rozoštvaný na očkovaných a na antivaxerov ?

Si domyslel, si premýšľal, čo za ujovinu si napísal ?
Ako už nie jeden spomenul, tak určité povolania proste nemajú šancu sedieť v nedeľu doma na riti a sledovať stupídnu lotériu. Tiež ide aj o iných...

Zaujímavé je jedno.
Lotéria v prdely - nevyhráš kvôli vyhlasovateľovi, lebo to nedotiahol.
Aplikácie v prdely - ale prídeš na hranicu a jeden má problém, lebo appka nie je funkčná.

Tak o čom to je ?
...a ty tu ideš mne niečo vravieť o zrkadle ?
Ty budeš asi iný level...z Kráľovstva krivých zrkadiel....a Matovič bude tvoj kráľ, keď ho (špinu jednu skurwenú) obhajuješ....či ?
Choď si provokovať starú mať a nezasieraj tu svojimi hlúpymi názormi.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kolega išiel na služobku do nemecka, mal prekonaný Covid a aj papier od toho. Registroval sa na e-hranici asi na 5. krát, a nezobralo mu tú výnimku. Tak sme sa minule dosmiali, že zhruba po 2 týždňoch čo chodil denno denne do práce MHD, tak mu prišla SMS, že môže ukončiť karanténu :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Podotýkam, že to nie je žiaden "macher" čo vie maximálne akurát zapnúť PC. Je to programátor-vývojár.
No, a takto vypadá odjakživa celá IT v štátnej správe. Nepoprepájané databázy, v Rakúsku berieš prídavky a zároveň aj u nás. Naši nie sú schopní posielať pokuty za dopravné priestupky do zahraničia, pričom zahraničie tu posiela všetkým ako na páse. E-hranica to je tak hlúpe, že nemám viac k tomu čo dodať a čudujem sa každému jednému, čo sa tam dobrovoľne registruje z akéhokoľvek dôvodu. Zásielky z 3. krajín od 1.7. idú asi v režime pokazenej práčky, lebo vyberajú sa smiešne sumy od buka do buka, dokonca jednému nechceli dať doklad, lebo že nemajú aký vydať.
Tu nie je nič poprepájané, nič sa nezdieľa, ak by sa niekto neregistroval do lotérie, tak sa tam nedostane lebo oni ani nevedia kto je a kto nie je očkovaný. Niečo ako hromadné testovanie, kde nebol ani jeden notebook, všetko písali ručne na papiere, ktoré zrejme skončili v zbere papiera a šofér mal na borovičku.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Irituje ma, keď sú ľudia manipulovaní politikmi, "novinármi" či médiami, že ide o lotériu.
Pritom každý normálny človek vie, že lotéria je niečo celkom iné:
lotéria, -ie žen. r. druh hry, založenej na náhode, pri ktorej vyhráva majiteľ lósu, ktorého číslo sa vytiahlo
https://slovnik.aktuality.sk/pravopi...q=lot%C3%A9ria
Preto sa ani v samotnom štatúte tento termín neuvádza, keďže aj na MF toľko vedia, že ide o súťaž o finančnú odmenu (s podmienkami). A že súťaž nerovná sa lotéria.
Zato je tam zreteľne uvedené, že "Databázou očkovaných sa na účely tohto štatútu rozumie databáza fyzických osôb zaočkovaných proti COVID-19 vedená NCZI".
Čo bránilo tomu (keď už to "musí" byť), vyžrebovať v priamom prenose výhercov za účasti notára rovno z tejto databázy, bez akejkoľvek ďalšej registrácie, šaškovania a diskriminácie (zrakovo, sluchovo či rečovo handicapovaných alebo jednoducho profesií, ktoré pracujú na smeny či sú v službe a nemôžu v nedeľu večer sedieť pred televízorom, lebo ako sa ukázalo, net nestačí)? Žeby - zdravý rozum? A špajza už nie je prázdna?
5 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Včera v správach - čašníci v akcii - kontrola OTP (očkovaní, testovaní, "prekonavší").
Akú šancu má personál zistiť, či covid preukaz, ktorý mu hosť/zákazník strčí pod nos (v mobile či na papieri), patrí naozaj dotyčnému? Nijakú, keďže nemá právo identifikovať ho podľa OP, nakoľko požiadať o nahliadnutie doň smie len pri predaji alkoholu pri podozrení, že ide o osoby mladšie ako 18r.
V iných službách ani to...
Celé zle... Niečo je zhnité v tomto štáte slovenskom...
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať