Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Xazi Xazi

Xazi je offline (nepripojený) Xazi

@ buchac. Loteria je pre zaockovanych, tak sorry. Nemas ziaden narok zapojit sa. Nemusis citat moje nazory. Svojimi urazkami zakryvas, ze ti dosli argumenty. Dalsiu komunikaciu s tebou povazujem za bezpredmetnu.
Naposledy upravil Xazi : 17.08.21 at 09:38
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Xazi
@ buchac. Loteria je zaockovanych, tak sorry. Nemas ziaden narok zapojit sa. Nemusis citat moje nazory. Svojimi urazkami zakryvas, ze ti dosli argumenty. Dalsiu komunikaciu s tebou povazujem za bezpredmetnu.
- Prvé dve vety mi nedávajú význam..
- Nediktuj mi, čo mám alebo nemám čítať, potiažmo na čo mám reagovať.
- Koho som urazil ? Teba a tým, že píšeš ujoviny ? Veď je to môj názor...
Urazil som snáď Matoviča ? Nesranduj. Ak by som napísal, že Matovič je kuwa, tak je to urážka všetkých prostitútok sveta...lebo Matovič je až tak neskutočne neskutočná kuwa.
Tí, čo zdieľajú jeho názory a neustále mu drukujú ? Mali by im vziať volebné právo...ba v poniektorých prípadoch aj OP.

Vyššie si spomenul niečo o tom význame, že ľudia nemajú používať mobil a PC.
Takže sa vráť do doby kamennej a používaj klinové písmo a nepíš cez mobil...nedá sa to čítať a máš v texte plno chýb.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Oliwa
Včera v správach - čašníci v akcii - kontrola OTP (očkovaní, testovaní, "prekonavší").
Akú šancu má personál zistiť, či covid preukaz, ktorý mu hosť/zákazník strčí pod nos (v mobile či na papieri), patrí naozaj dotyčnému? Nijakú, keďže nemá právo identifikovať ho podľa OP, nakoľko požiadať o nahliadnutie doň smie len pri predaji alkoholu pri podozrení, že ide o osoby mladšie ako 18r.
V iných službách ani to...
Celé zle... Niečo je zhnité v tomto štáte slovenskom...
Toto ma napadlo ako prvé, keď som to videl minule na RTVS.
Ako môže čašník vedieť, že som osoba z QR kódu, ktorý bude pravý, lebo si ho skopírujem od kolegu do mobilu???
Nechcel som to tu verejne písať, lebo to je už fakt o hubu takéto hlúposti.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Oliwa
Včera v správach - čašníci v akcii - kontrola OTP (očkovaní, testovaní, "prekonavší").
Akú šancu má personál zistiť, či covid preukaz, ktorý mu hosť/zákazník strčí pod nos (v mobile či na papieri), patrí naozaj dotyčnému? Nijakú, keďže nemá právo identifikovať ho podľa OP, nakoľko požiadať o nahliadnutie doň smie len pri predaji alkoholu pri podozrení, že ide o osoby mladšie ako 18r.
V iných službách ani to...
Celé zle... Niečo je zhnité v tomto štáte slovenskom...
Toto ma napadlo ako prvé, keď som to videl minule na RTVS.
Ako môže čašník vedieť, že som osoba z QR kódu, ktorý bude pravý, lebo si ho skopírujem od kolegu do mobilu???
Nechcel som to tu verejne písať, lebo to je už fakt o hubu takéto hlúposti.
ako nainštalujem QR cod do nokie3310?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Xazi
misoft
Takže začali s lotériou... a hneď je problém.
Jednu vylosovali, zavolali, lenže "nestihla" prečítať z telky... prišla o 400000€. Dôvod? Šla cez net (možno IPTV). Tam je oneskorenie od 18- 30 sek - takže to v lehote 20 sek. "nestihla".
Som zvedavý, ako to vyriešia... ale asi nijak, predsa nebudú rozdávať prachy....
Pravidla sutaze su jasne definovane v statute loterie a platia pre kazdeho rovnako. Zaockovat, registrovat, sediet v nedelu pri telke Je vseobecne znamy fakt, ze oneskorenie netu je 15-20 sekund. Dokonca mam rozdiel v posune signalu pri sledovani cez Skylink a UPC asi 5 sekund. Takze tato loteria nie je pre zavislakov na mobil a PC. V statute sa jasne pise, ze vyhlasovatel nenesie zodpovednost za funkcnost operatorov. Takze jednoznacne plati 20 sekund pre kazdeho rovnako. Prva pani to v pohode bez problemov stihla . Dalsi na mobile nevideli precitat heslo
pravidlá platia pre každého: sleduje program rtvs 1, vidí, počuje a vie čítať (hluchí, slepí, analfabeti majú smolu)
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Toto ma napadlo ako prvé, keď som to videl minule na RTVS.
Ako môže čašník vedieť, že som osoba z QR kódu, ktorý bude pravý, lebo si ho skopírujem od kolegu do mobilu???
Nechcel som to tu verejne písať, lebo to je už fakt o hubu takéto hlúposti.
Od zaciatku bolo jasne, ze tie covid pasy su nezmysel. Na SK nic nefunguje ... https://nethemba.com/sk/moznost-plos...-certifikatov/
EU od zaciatku hovorila i o tom ze databazy si budu viest staty, ale nie ich zdielat. Ak je niekto ockovany napr. v Rakusku, alebo Polsku, ci Madarsku ako to nejaky casnik overi.
0 0
Xazi Xazi

Xazi je offline (nepripojený) Xazi

pavol54
Xazi
misoft
Takže začali s lotériou... a hneď je problém.
Jednu vylosovali, zavolali, lenže "nestihla" prečítať z telky... prišla o 400000€. Dôvod? Šla cez net (možno IPTV). Tam je oneskorenie od 18- 30 sek - takže to v lehote 20 sek. "nestihla".
Som zvedavý, ako to vyriešia... ale asi nijak, predsa nebudú rozdávať prachy....
Pravidla sutaze su jasne definovane v statute loterie a platia pre kazdeho rovnako. Zaockovat, registrovat, sediet v nedelu pri telke Je vseobecne znamy fakt, ze oneskorenie netu je 15-20 sekund. Dokonca mam rozdiel v posune signalu pri sledovani cez Skylink a UPC asi 5 sekund. Takze tato loteria nie je pre zavislakov na mobil a PC. V statute sa jasne pise, ze vyhlasovatel nenesie zodpovednost za funkcnost operatorov. Takze jednoznacne plati 20 sekund pre kazdeho rovnako. Prva pani to v pohode bez problemov stihla . Dalsi na mobile nevideli precitat heslo
pravidlá platia pre každého: sleduje program rtvs 1, vidí, počuje a vie čítať (hluchí, slepí, analfabeti majú smolu)
Stretnu sa dva slepe kone. Jeden hovori druhemu " pocuj, nepojdeme na Velku Pardubicku ? " Druhy " Jasne, ze pojdeme.Nevidim prekazku "
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Xazi

Pravidla sutaze su jasne definovane v statute loterie a platia pre kazdeho rovnako. Zaockovat, registrovat, sediet v nedelu pri telke Je vseobecne znamy fakt, ze oneskorenie netu je 15-20 sekund. Dokonca mam rozdiel v posune signalu pri sledovani cez Skylink a UPC asi 5 sekund. Takze tato loteria nie je pre zavislakov na mobil a PC. V statute sa jasne pise, ze vyhlasovatel nenesie zodpovednost za funkcnost operatorov. Takze jednoznacne plati 20 sekund pre kazdeho rovnako. Prva pani to v pohode bez problemov stihla . Dalsi na mobile nevideli precitat heslo
A teraz: kto "pripravoval" ten štatút lotérie?

Inak - ohľadom oneskorenia. Dal som si tú námahu. Keďže mám telky (3x) s DVB-T, DVB-C, DVB-S - tak som tú DVB-T (terestrial) - DVB-C (digital.kanály) o DVB-C (analog.kanály) + stream cez ofikostránku + aplikáciu (k DVB-C) vyskúšal.
Ako základ (bod 0 - nula) bolo DVB-T
DVB-C (analóg.kanály) +5sek
DVB-C (digital.kanály) +8sek
internet - stránka TV +22sek
internet - aplikácia operátora +37sek
Jasné, že "nenesie", ale ani "neprihliada" (nepočíta s inými možnosťami sledovania) - teda nepísane stanovil neprimeranú podmienku - SLEDOVAŤ jedine cez terestriálne vysielanie DVB-T - a to je diskriminačné.
Naposledy upravil misoft : 17.08.21 at 15:22
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

800 miliónové zoskupenie štátov nedokázalo skrotiť 40 miliónový štát zložený s pestovateľov maku, to dokáže poriadne nasr...ť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nájdi rozdiel :

- Z Kábulu vyrazilo druhé české evakuačné lietadlo....
- Stále pracujeme na tom, aby náš slovenský vojenský špeciál prišiel do Kábulu a mohol odtiaľ prioritne odviezť slovenských občanov,“ povedal Korčok.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nezabudnem keď kolegyňa bola na dov.v thajsku....nepriek tomu,že nebol čas dažďov...zaplavy... volala konzulovi..chcela info k evakuácii....on nevie on je teraz na obede... vždy keď hlásia, že ak má občan problém kde sa má obrátiť... vždy si spomeniem na toto....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Nájdi rozdiel :

- Z Kábulu vyrazilo druhé české evakuačné lietadlo....
- Stále pracujeme na tom, aby náš slovenský vojenský špeciál prišiel do Kábulu a mohol odtiaľ prioritne odviezť slovenských občanov,“ povedal Korčok.
Česi majú viacej lietadiel - a my máme "schopných" miništrantov....
0 0
Xazi Xazi

Xazi je offline (nepripojený) Xazi

misoft
Xazi

Pravidla sutaze su jasne definovane v statute loterie a platia pre kazdeho rovnako. Zaockovat, registrovat, sediet v nedelu pri telke Je vseobecne znamy fakt, ze oneskorenie netu je 15-20 sekund. Dokonca mam rozdiel v posune signalu pri sledovani cez Skylink a UPC asi 5 sekund. Takze tato loteria nie je pre zavislakov na mobil a PC. V statute sa jasne pise, ze vyhlasovatel nenesie zodpovednost za funkcnost operatorov. Takze jednoznacne plati 20 sekund pre kazdeho rovnako. Prva pani to v pohode bez problemov stihla . Dalsi na mobile nevideli precitat heslo
A teraz: kto "pripravoval" ten štatút lotérie?

Inak - ohľadom oneskorenia. Dal som si tú námahu. Keďže mám telky (3x) s DVB-T, DVB-C, DVB-S - tak som tú DVB-T (terestrial) - DVB-C (digital.kanály) o DVB-C (analog.kanály) + stream cez ofikostránku + aplikáciu (k DVB-C) vyskúšal.
Ako základ (bod 0 - nula) bolo DVB-T
DVB-C (analóg.kanály) +5sek
DVB-C (digital.kanály) +8sek
internet - stránka TV +22sek
internet - aplikácia operátora +37sek
Jasné, že "nenesie", ale ani "neprihliada" (nepočíta s inými možnosťami sledovania) - teda nepísane stanovil neprimeranú podmienku - SLEDOVAŤ jedine cez terestriálne vysielanie DVB-T - a to je diskriminačné.
Loteria je dobrovolna a kazdy ucastnik suhlasil s jej podmienkami. Rovnake podmienky maju loterie v zahranici. Takze nemaju ziadnu sancu uspiet na sude. Vyhry v loteriach su pravne nevymahatelne
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Xazi
... a kazdy ucastnik suhlasil s jej podmienkami. Rovnake podmienky maju loterie v zahranici.
Počuj ty podmienka...zasa mudruješ ?
Veď aj najsámmúdrejší debil financminister Mudrovič priznal, že podmienky nie sú rovnaké...veď mu nič iné ani neostalo.
https://dennikn.sk/2506505/matovic-s...vravi-pravnik/
Ako môže byť niečo v poriadku, keď to vymyslel práve henten chuj ? Dokonca má tú smolu, že sa nemôže ani tej zodpovednosti zbaviť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Xazi
Loteria je dobrovolna a kazdy ucastnik suhlasil s jej podmienkami. Rovnake podmienky maju loterie v zahranici. Takze nemaju ziadnu sancu uspiet na sude. Vyhry v loteriach su pravne nevymahatelne
Možno! Lenže iný právnik by sa chytil niečoho iného - neprimerané, nejasné, diskriminujúce podmienky. To už je právne vymáhateľné. Navyše - jedná sa o štátnu lotériu - z peňazí štátu.
A keď to vyhlásil štát - je to verejný prísľub - a ten je vymáhateľný.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Preco maju Rakusania stvrtu vlnu a my len tretiu? https://www.ta3.com/clanok/209425/st...ivnych-od-maja
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lebo krajiny na vyspelom Západe sú pred nami...a keď v inom nás predbehli, prečo by nemohli aj v tomto ohľade ?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Nájdi rozdiel :

- Z Kábulu vyrazilo druhé české evakuačné lietadlo....
- Stále pracujeme na tom, aby náš slovenský vojenský špeciál prišiel do Kábulu a mohol odtiaľ prioritne odviezť slovenských občanov,“ povedal Korčok.
ale no tak...

na kýho ďasa sem zasa dávaš tých čehúňov ?

kto je na nich zvedavý ??? )
0 1
Xazi Xazi

Xazi je offline (nepripojený) Xazi

misoft
Xazi
Loteria je dobrovolna a kazdy ucastnik suhlasil s jej podmienkami. Rovnake podmienky maju loterie v zahranici. Takze nemaju ziadnu sancu uspiet na sude. Vyhry v loteriach su pravne nevymahatelne
Možno! Lenže iný právnik by sa chytil niečoho iného - neprimerané, nejasné, diskriminujúce podmienky. To už je právne vymáhateľné. Navyše - jedná sa o štátnu lotériu - z peňazí štátu.
A keď to vyhlásil štát - je to verejný prísľub - a ten je vymáhateľný.
A co je nejasne ? Pre p. Lydku bolo vsetko jasne a potesilo ju 101 000 €. Vsetci pravnici sa vyjadruju zatial rovnako. Ziadny by nezobral zastupovanie vymahania 400 000 € - vopred prehnane.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
na kýho ďasa sem zasa dávaš tých čehúňov ?
kto je na nich zvedavý ??? )
Ja teda rozhodne nie...svojim spôsobom mám čehúňov u riti.
Ale snáď sme sa pochopili, že poukazujem na neschopákov ... či Tchorčoka alebo Spuchliaka. Kuwa...hentí dvaja by si zaslúžili skopať do kocky pracovnými topánkami s kovovou špicou.
Pokiaľ sa hentí dvaja hajzli spamätajú, tak bude aj po evakuácii...lebo hentí dvaja potrebujú ejakulovať na iných "frontoch".
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať