Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
https://www.facebook.com/karlovaveso...80156025377106

...ešte keby tak do Blavy zavítal nejaký medveď a pozvŕtal pár blavákov, to by bolo fajn.
Prajem to hlavne kaviarenským povaľačom.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
buchač
...ešte keby tak do Blavy zavítal nejaký medveď a pozvŕtal pár blavákov, to by bolo fajn.
Buchy to o čom točíš?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už prišli na chuť aj kukurici, tak možné je všetko.
Aj podľa príspevku je vidno, že možné je všetko.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Link si nečítal ?

Karlova Ves
16. augusta o 8:50 ·
POZOR NA DIVIAKY
Zaznamenali sme viacero podnetov na množiace sa výskyty diviakov, napr. na Starých gruntoch, pred víkendom aj v Parku SNP v Líščom údolí, kde jeden z poľovníkov videl cca 40 ks diviakov, vrátane veľkých samcov aj prasníc s malými.
Pri tomto počte je zver nevyspytateľná a nebezpečná, preto buďte pri strete s ňou opatrní.
--------------------------------
Tu ide totiž fakt o to, že pokiaľ sa nejaký medveď nezatúla do Blavy a nikoho nenapadne, tak sa situácia asi fakt nezmení...a hlavne v zmýšľaní tých všeliakých kaviarenských ochrancov - povaľačov, ktorí z bezpečia a z diaľky mudrujú o problematike okolo medveďov.

Sorry, ale nejaký " Zásahový tím Štátnej ochrany prírody " na čele s jeho šéfom je len obyčajná pijavica, ktorá je prisatá na peniazoch.
Sorry, ale robiť výjazd kvôli jednému medveďovi 44x za sebou ??? To je proste choré.

...a toto tu ??? Nenachádzam slov nad takouto stupiditou. Ale čo už čakať od Kotolníckeho domovníka ?

„Apelujeme na všetkých ľudí, miestnych podnikateľov a samosprávu, aby sa správali zodpovedne pri zabezpečovaní odpadu. Ak si nechceme zničiť bohatstvo autentickej prírody, ktoré sme zdedili po svojich predkoch, chovajme sa voči nej s rešpektom a úctou. Problémy nikdy nespôsobujú medvede, ale neporiadni ľudia, ktorí ich doslova lákajú na prah svojich domovov alebo reštaurácií.“
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

V poslednej dobe citam medzi riadkami vyjadrenia medialnych analytikov "Zdá sa, že azda v závere pandémie začíname uplatňovať princíp, ktorý sme mali zaviesť už na začiatku,"
https://www.ta3.com/clanok/209503/an...is-nezafunguje

Tak som si googlila a vlastne: "Pandémia sa skončí, keď sa svet rozhodne ju ukončiť," povedal generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus v piatok v Ženeve o globálnej epidémii COVID-19
https://www.voanews.com/covid-19-pan...-world-chooses
Môže na to byť deň, keď WHO vyhlási, že pandémia sa skončila. Tento typ oznámenia však pre väčšinu pravdepodobne nebude znamenať skutočný koniec pandémie. Pre niektorých – tých, ktorí obnovili normálny život – sa pandémia už skončila. Pre ostatných bude pandémia pokračovať nielen účinkami ochorení súvisiacich s ochorením COVID-19, ale aj hospodárskymi ťažkosťami, politickou nestabilitou, sociálnou dislokáciou a zdravotnými problémami nesúvisiaci s covidom
http://blog.practicalethics.ox.ac.uk...d-19-pandemic/
Na druhej strane, cielom je zaockovat do aprila 2022 70% co sa na SK urcite nepodari, ale mozu umelo cisla navysi, tym ze pichnu ochotnym 3 davku, mozno aj 4,5,6.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, že som včera z návštevy trošku pripitý nemusel dať sprievodcu z okna. Mal som to na pláne ale každý iba pozdravil. Počas celej cesty viacerými vlakmi som nemal rúšku na ksichte, vrátane väčších staníc v plnom vlaku.
Podľa hovnometa by som mal byť zajtra na kyslíku, lebo určite som sa nakazil....
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... keďže sa udialo to, čo sa mi udialo /moravský ogar do mňa autom treskol/, okrem toho som mal byť už pochovaný, lebo som zamyslený z práce na viacnásobnom priechode pre chodcov /chodím na bicykli, nie vedľa neho/, takmer vošiel do dráhy kamiónu, kde mesiac späť zabilo ženu... Je mi už všetko jedno a som sa rozhodol urobiť niečo hlúpe. Našťastie nie som vo väzbe, lebo k činu neprišlo.... Ale dnes ešte idem 40 km na bicykli, tak "ktovie". Každopádne už som bezrúškovec, lebo pošťatí potkani pokrikovali.
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Nandrolon
Potešilo, že som včera z návštevy trošku pripitý nemusel dať sprievodcu z okna. Mal som to na pláne ale každý iba pozdravil. Počas celej cesty viacerými vlakmi som nemal rúšku na ksichte, vrátane väčších staníc v plnom vlaku.
Podľa hovnometa by som mal byť zajtra na kyslíku, lebo určite som sa nakazil....
No veľmi rýchlo by som ťa schladil.Takýchto frajerov "zbožňujem" a rád si na nich zgustnem.Z okna by som ťa nedával,ale kyslíka by som ti ubral požehnane.Boha by si prosil.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kozlíček
Nandrolon
Potešilo, že som včera z návštevy trošku pripitý nemusel dať sprievodcu z okna. Mal som to na pláne ale každý iba pozdravil. Počas celej cesty viacerými vlakmi som nemal rúšku na ksichte, vrátane väčších staníc v plnom vlaku.
Podľa hovnometa by som mal byť zajtra na kyslíku, lebo určite som sa nakazil....
No veľmi rýchlo by som ťa schladil.Takýchto frajerov "zbožňujem" a rád si na nich zgustnem.Z okna by som ťa nedával,ale kyslíka by som ti ubral požehnane.Boha by si prosil.
Stretnúť by si ma veru nechcel, tomu ver. Ak by si ma začal buzerovať, tak si skončil a ja tiež, akurát vo väzbe za ťažké ublíženie na zdraví.
Takých trtkov tvojho kalibru je habadej.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nandrolon
... keďže sa udialo to, čo sa mi udialo /moravský ogar do mňa autom treskol/, okrem toho som mal byť už pochovaný, lebo som zamyslený z práce na viacnásobnom priechode pre chodcov /chodím na bicykli, nie vedľa neho/, takmer vošiel do dráhy kamiónu, kde mesiac späť zabilo ženu... Je mi už všetko jedno a som sa rozhodol urobiť niečo hlúpe. Našťastie nie som vo väzbe, lebo k činu neprišlo.... Ale dnes ešte idem 40 km na bicykli, tak "ktovie". Každopádne už som bezrúškovec, lebo pošťatí potkani pokrikovali.
nandy, nerúhaj sa
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

PCR testovanie konci v decembri 2021, nevie rozlisit chripku od covidu https://www.reuters.com/article/fact...7FGxuW1yRLyGSE
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

anet
PCR testovanie konci v decembri 2021, nevie rozlisit chripku od covidu https://www.reuters.com/article/fact...7FGxuW1yRLyGSE
Táto info ma už nejakú chvíľku...teda viem o nej už nejaký patek,ale ja som hoaxer,konšpiratorsme popredu koľko ľudí by malo lepšiu psychiku pri liečbe ak by im povedali,že majú "iba" chrípku.... najväčší Zuzou ocenený vedec na testy už vyvyja...termín má náhodou do 31.12.2021
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Lui, to s Cekanom viem. Dezolati vs. svedkovia covidovy ... to sme dopadli.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Lui, to s Cekanom viem. Dezolati vs. svedkovia covidovy ... to sme dopadli.
Ten peroxidový cigáň nech radšej vyvinie niečo pre vlastnú komunitu.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Jožo Ráž



Skalné sanktuárium na hore Butkov
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Aj takýmto spôsobom sa pretvára história.

https://sport24.pluska.sk/ostatne/os...itm_position=4

Nebol som ani na jednej jedinej, nikdy som spartakiádu necvičil...ale henten slint mohol napísať len kaviarenský povaľač typu Hríb alebo Havran.
...ale v diskusii ho dali dole riadne.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Sektársky premiér sa zasa predviedol...
Kuwa, to je vláda jak oči...jeden väčší dilino ako druhý.
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Nandrolon
kozlíček
Nandrolon
Potešilo, že som včera z návštevy trošku pripitý nemusel dať sprievodcu z okna. Mal som to na pláne ale každý iba pozdravil. Počas celej cesty viacerými vlakmi som nemal rúšku na ksichte, vrátane väčších staníc v plnom vlaku.
Podľa hovnometa by som mal byť zajtra na kyslíku, lebo určite som sa nakazil....
No veľmi rýchlo by som ťa schladil.Takýchto frajerov "zbožňujem" a rád si na nich zgustnem.Z okna by som ťa nedával,ale kyslíka by som ti ubral požehnane.Boha by si prosil.
Stretnúť by si ma veru nechcel, tomu ver. Ak by si ma začal buzerovať, tak si skončil a ja tiež, akurát vo väzbe za ťažké ublíženie na zdraví.
Takých trtkov tvojho kalibru je habadej.
Myslíš?A stretnúť ťa?Netúžim po tom,nakoľko mám rád slušných fyzicky zdatných ľudí a nie pripitých chudákov.Vieš, nikto na tomto svete nie je zbytočný. Aj ten najväčší hlupák môže slúžiť aspoň ako zlý príklad.A ty tým príkladom si.Želám ti hlavne veľa triezveho a zmyslu plného správania.Nerobíš hanbu len sebe,ale aj tvojím blízkym.Maj sa pekne!!!
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
misoft
bjuty smis
No musí ich zachrániť! Koho odsadí do nejakého seriálu, kde bude treba Arabov?
čo viem, tak v MI a okolí ich máte dosť
To sú len murgoši - a sú rozlezení po celom Slovensku. Aj v Jarovniciach - a to ti je bratm - cca 90 kilákov od nás.
Ale prejdi sa po okolí i ty - na 100% nájdeš nejaké to Méchikocity, alebo Lasveget.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať