Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

babka - ježibabka
O zábavu mám postarané. Potrebujem na hľadanie nejakého Chuka Norisa či jako sa volá. Chcela som si stiahnuť očkovací corona preukaz. Vraj bol poslaný, tak neviem, kto sa s ním už kade - tade pretŕča.
máte aplikáciu svojej ZP v mobile? ja nám (25poisť.) a automaticky mám v nej aj green pass aj za prvé a aj druhé očkovanie (QR kódy)....a oba som dostala aj do e-mailu
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Mila123
babka - ježibabka
O zábavu mám postarané. Potrebujem na hľadanie nejakého Chuka Norisa či jako sa volá. Chcela som si stiahnuť očkovací corona preukaz. Vraj bol poslaný, tak neviem, kto sa s ním už kade - tade pretŕča.
máte aplikáciu svojej ZP v mobile? ja nám (25poisť.) a automaticky mám v nej aj green pass aj za prvé a aj druhé očkovanie (QR kódy)....a oba som dostala aj do e-mailu
Telefón mám babkovský iba na telefonovanie. Poslala som mail s údajmi na call centrum. Neobjednávala som sa osobne, tak neviem udať verifikačný kód. Potvrdenia mám 2 o oboch očkovaniach z mobilnej stanice, ale to vraj na preukázanie sa mi nestačí.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tu asi každý povinne internet, tlačiareň a hlásiaci telefón.... poštou poslat automaticky? nič
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Winkkle
@buchac: Si ... mnou napisane
hmm, dnes založený profil a prvý príspevok
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

babka - ježibabka
O zábavu mám postarané. Potrebujem na hľadanie nejakého Chuka Norisa či jako sa volá. Chcela som si stiahnuť očkovací corona preukaz. Vraj bol poslaný, tak neviem, kto sa s ním už kade - tade pretŕča.
Majiteľa telefónu na ktorý mal byť poslaný môj preukaz som už vypátrala, ale vraj nič nedošlo. Som lepšia jak detektív mrkvička
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Potešil nástup do školy. Keby ste videli tu radosť v očiach rodičov pred školou, keby som mohla aj pyžamo jej zabalím
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Moja detektívna schopnosť mi je na figu, keď obidve strany majú pravdu. Jedna preukaz poslala, druhá ho nedostala. Asi poštári vykradli obálku ako voľakedy. Ale zistila som, že maily sa dajú stiahnuť, tak som sa nasrdila
a som prvej stránke poslala mailovú komunikáciu s druhou stránkou, nech sa ony medzi sebou hanrdkujú a mňa nech hoci aj zavrú do basy. Už mi je to jedno.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Maďarské deti do školy bez šmat a aha čo naša vzdelaná vláda nenápadne pripravuje, kuk na buchyho obľúbený Badateľ
https://www.badatel.net/v-skolskom-s...-tajne-chysta/
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

vrrr, vrátili nám vstupné, zrušené predstavenie, lebo sme zrazu z ničoho nič oranžoví ...radšej nepokračujem
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Maďarské deti do školy bez šmat a aha čo naša vzdelaná vláda nenápadne pripravuje, kuk na buchyho obľúbený Badateľ
https://www.badatel.net/v-skolskom-s...-tajne-chysta/
Ani by som (možno) nereagoval, ale keď si ma už spomenula ? Nuž, nech sa páči.

OTVORIŤ a HLAVNE PREČÍTAŤ pripojené linky !!!!!!!!

Jozef Buzgo, ktorý je prepojený na známy šarlatánsky web badatel.net je dnes obvinený v troch konaniach za pôsobenie v organizovanej zločineckej skupine, ktorej aktivity mali kryť ľudia na najvyšších miestach
https://infosecurity.sk/dezinfo/badatel-net-depehackar/

Známy šarlatán „Bádateľ“, ktorý žije v Londýne, šíri nebezpečné bludy, nemá rád Kisku a fandí Kotlebovi
Poznajú ho mnohí, hoci jeho skutočná identita je utajená. Vyštudovaní lekári a medicínski odborníci si pri čítaní jeho článkov trhajú vlasy, OBDIVOVATELIA „alternatívnej medicíny“ zdieľajú a šíria jeho bludy na sociálnych sieťach. A ten, ktorý si hovorí Damián Bádateľ, alebo Damián Kuzmovič, si spokojne mädlí dlane a ZARÁBA na šírení nezmyslov a predaji, v lepšom prípade neškodných, placebo produktov, ktoré sa tvária ako zázračný liek.
https://dennikn.sk/blog/941178/znamy...ndi-kotlebovi/
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Po pápežovi..už len čierna farbicka po ruke asi...a všetko zavrú....
Vojeby s hospit.pacosmi sa už pomaly rozbiehajú....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchy, mne je jedno kto je za Badateľom, toto mi vyskočilo na FB, nie je ťažké zistiť, či je to pravda, alebo nie. Ja tam prístup nemám, čo na to učitelia? Je to pravda a či nie? Ja si zajtra zistím, dnes je už neskoro.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm...keby som prezdieľal, čo všetko mne vyskočíííí...ajajajááááj. Tam je tých sprostostí teda neúrekom.
Badatela ti ja mám u prdele...na FB ho už zrušili, mohol by aj Google.

P.S.:
...a čítala si linky, čo je to zač ?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j
Po pápežovi..už len čierna farbicka po ruke asi...a všetko zavrú....
Vojeby s hospit.pacosmi sa už pomaly rozbiehajú....
Lujza,nechceš prísť pomôcť na covidový urgent aspon raz za čas ak to zase vypukne?
6 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Mohla by odhalit tú bublinu.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

BXLmiami
lujza.j
Po pápežovi..už len čierna farbicka po ruke asi...a všetko zavrú....
Vojeby s hospit.pacosmi sa už pomaly rozbiehajú....
Lujza,nechceš prísť pomôcť na covidový urgent aspon raz za čas ak to zase vypukne?
Lujza, moja priateľka už pracuje na covid oddelení ako dobrovoľníčka, určite máš záujem o takúto dobročinnosť, nakontaktujem ťa na priateľku, nadýchaš sa tatranského vzduchu .....
5 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nemá čas...teraz blokuje mhd....
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
Po pápežovi..už len čierna farbicka po ruke asi...a všetko zavrú....
Vojeby s hospit.pacosmi sa už pomaly rozbiehajú....
Ina hviezda z toho isteho košiara píše, že do vianoc ma covid skončiť. Asi jej telefonoval Soros.

Tak teda ako to bude? Som z toho akýsi zmätený.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Len taká jedna momentka z protest vo veľkej dedine:
https://www.cas.sk/clanok/2582849/so...-ho-odrovnala/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

duves
lujza.j
Po pápežovi..už len čierna farbicka po ruke asi...a všetko zavrú....
Vojeby s hospit.pacosmi sa už pomaly rozbiehajú....
Ina hviezda z toho isteho košiara píše, že do vianoc ma covid skončiť. Asi jej telefonoval Soros.

Tak teda ako to bude? Som z toho akýsi zmätený.
Bude to tak, ako je to teraz.Vy očkovaní budete chodiť vystrašení v rúškach a my neočkovaní sa budeme smiať bez nich.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať